NAPIŠTE ŘEDITELI

Mgr. MIROSLAVA BAUEROVÁ

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Specializace: Byty, domy, komerční nemovitosti
Praxe: 7 let
O mně:
motto: " Spokojený klient a jeho doporučení je mojí odměnou"

V realitním oboru se pohybuji již od roku 2016. Věnuji se prodeji a pronájmu bytů, domů a komerčních prostor. Moje působnost je celý Jihočeský kraj.Dokážu se však postarat i o nemovitost ve Středočeském kraji. Jak se říká - "každá nemovitost má svého kupce". Je potřeba se vždy zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci, aby vše vedlo ke společnému cíli a to k PRODEJI či PRONÁJMU.U pronájmu se snažím vyhledat spolehlivého, bonitního, slušného a dlouhodobého nájemníka. Klientský servis je vždy nastaven individuálně tak, aby vyhovoval potřebám a přáním mého klienta v daném případu..
Postarám se o celý proces od A-Z, tak aby proběhl plynule, bezpečně a s garancí maximálního výnosu pro mého klienta.
Zajistím právní servis a bezpečnou úschovu peněz. Součástí celého procesu je předání nemovitosti s veškerou administrativní agendou.

Jsem pro Vás schopna zařídit:

- prodej a pronájem Vaší nemovitosti
- pomohu Vám vyhledat vhodnou investiční nemovitost
- zajistit výkup Vaší nemovitosti za hotové
- ZDARMA poskytnu konzultaci a odhad tržní ceny nemovitosti

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Služby paní Mgr. Bauerové vřele doporučuji. Prodej nemovitosti proběhl naprosto v pořádku, a to právě díky paní Bauerové. Se vším skvěle poradila, pomohla a celkový proces mi velmi usnadnila.

Dominika Čápová České Budějovice

Ráda bych touto cestou ještě jednou moc a moc poděkovala paní magistře Mirce Bauerové za pronájem nemovitosti. Paní makléřka dokázala i za ztížených podmínek způsobených coronavirem pronajmout byt. Pro mne naprosto bez starostí, vše zařídila, neustále byla se mnou v kontaktu. Velice oceňuji milým, vstřícným, profesionální a hlavně lidský přístup. Je to člověk na správném místě. Splnila moje očekáváni a ráda ji doporučím všem známým. Ještě jednou děkuji!

Lucie Volemanová České Budějovice

Paní Bauerové patří velká poklona. Během prodeje bytu šlo vše hladce od začátku do konce. Komunikace, přístup, lidskost, profesionalita - vše na jedničku. Maximálně doporučujeme.

Pavel Sychrovský

Moc milá paní👩 opravdu ochotná a spolehlivá. Určitě doporučuji paní Bauerovou jsem ráda, že jsem dostala kontakt na prodej mé nemovitosti.. Dokázala zázraky 😊💐🌷🌹🍀správný člověk na správném místě 🍀🌹🌷💐férové jednání atd... 🌹🍀

Mirka Šírková České Budějovice

Děkujeme paní Bauerové za pomoc při prodeji našeho bytu. Oceňujeme zejména profesionální přístup k celé záležitosti, který zahrnoval veškeré věci spojené s nafocením bytu pomocí profesionálního fotografa, online inzerce, zprostředkování a provádění prohlídek zákazníků jakož i veškerou poradenksou činnost v oblasti orientace na trhu s nemovitostmi. V samotné fázi prodeje bytu zkontaktování s právnickou podporou a doladění všech ostatních nezbytných formalit, ve kterých se běžný smrtelník těžko orientuje. To vše za neustávající dobré nálady a úsměvu na tváři.

Martin Skočdopole České Budějovice

S paní Bauerovou jsem byla velmi spokojená, vždy mi vyšla vstříc, jednala férově a velmi empaticky. Vždy splnila, co slíbila. Určitě paní Bauerovou doporučím svým známým

Žaneta Matunáková České Budějovice

Ráda bych poděkovala paní Bauerové za její ochotný přístup a služby při zprostředkování prodeje bytu. Od začátku naší komunikace byla velice profesionální, skvěle připravená již od první prohlídky až po finální předání nemovitosti. Na rozdíl od jiných makléřů, se kterými jsme se setkali, byla komunikativní, milá a vždy ochotná cokoli vysvětlit. Tímto ještě jednou děkujeme za skvělou spolupráci!

Magda Mikulášová České Budějovice

Paní Bauerová nám moc pomohla k našemu novému bydlení. Byla velice ochotná, milá, vstřícná a vyhověla všem našim požadavkům. Moc si ceníme hlavně i pohotovost paní Bauerové, že dokázala vše rychle za nás vyřešit a se vším poradit.

Filip Vojtek České Budějovice

Velice dobře a profesionálně odvedená práce od paní Mgr. Bauerové. Skvělý přístup od začátku až do předání nemovitosti. Jestli někoho oslovit při prodeji nebo koupi nemovitosti, tak právě paní Mgr. Bauerovou. Moc Vám děkujeme.

Michal Havlík České Budějovice

Paní Bauerová mi prodávala byt. Její profesionalita a ochota s lidským přístupem mne ohromovala. Při sebemenším problému, ať ze strany banky nebo kupující strany, okamžitě řešila. Pokud bych potřeboval využít služeb realitního makléře, obrátím se na paní Bauerovou.

Miloslav Švarc České Budějovice

Velmi rychlá, profesionální spolupráce. Paní Bauerová všechno okamžitě zařídila, o vše se postarala. Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

Zuzana Květounová Beroun

S paní Bauerovou jsme řešili koupi bytu a následný pronájem od listopadu do února. Nemám jedinou výtku k její práci a přístupu. Paní Bauerová s námi komunikovala vždy v přátelském duchu, ale zároveň byla velmi profesionální. Veškeré naše požadavky a dotazy řešila téměř okamžitě. Byli jsme opravdu velmi spokojeni a můžeme p. Bauerovou jen doporučit. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na případnou budoucí spolupráci!

Tereza Ž. Český Krumlov

Profesionální přístup a ochota Mgr. Bauerové, na té nejvyšší úrovni. Mohu všem doporučit její služby, vše bez komplikací a prodlení. Naprostá spokojenost.

Janečková České Budějovice

Rádi bychom poděkovali paní Bauerové za její profesionální přístup a velkou ochotu při prodeji nemovitosti. Spolupráci s ní vřele doporučujeme dalším klientům.

Iveta Michalcová Včelná

Byl jsem skutečně překvapen a unesen naprosto profesionální prací a přístupem paní Bauerové. Velmi rychle vyřídila všechny potřebné formality, papírování, spojení s právníky a dalšími zúčastněnými stranami. Vyřídí vše i nad rámec jejích povinností. Velmi doporučuji a sám se těším na další spolupráci.

Pavel Vacarda České Budějovice

Chtěl bych moc poděkovat paní Bauerové za skvěle odvedenou práci při prodeji bytu. I v těžké době koronaviru bojovala za prodej, patří jí neskutečný dík, klobouk dolů. Vím, že toho nemá málo, já jako OZ zrovna také ne. Ale přesto prodej dotáhla do finále. Za to jí budu vděčný do konce života. Je to profesionálka na svém místě. Vřele doporučuji všem, kdo potřebuje prodat, pronajmout nebo třeba koupit nemovitost. Ještě jednou moc děkuji za vše, co paní Bauerová pracovně udělala. I pro mě to bylo vysvobození ze stresu. Navíc je to pracovitá, nádherná, krásná a slušná žena. Přeji jen to nejlepší, moc si jí vážím.

Milan Borový České Budějovice

S paní Mgr Bauerovou spolupracuji již delší dobu - je skvělá, spolehlivá - práci se věnuje i v době své dovolené...

Stanislava Brůhová

Paní Bauerová nám pomáhala s prodejem bytu. S jejími službami jsme byli spokojeni jak po stránce profesionální, tak po stránce lidské. Ke své práci přistupuje velice zodpovědně, jakékoli dotazy či připomínky řeší obratem a její příjemné vystupování nemalým podílem přispívá ke spokojenosti jejích klientů. K dalším službám spojených s prodejem či koupí nemovitosti zcela zaručeně vyhledáme stejného realitního makléře.

Roman Valášek České Budějovice

Chtěla bych paní Bauerové poděkovat za velmi profesionálně odvedenou práci. Jedná rychle, rázně, přitom velmi lidsky. Je vidět, že se ve svém oboru vyzná a práce ji baví. Mohu jen doporučit.

Ivana Codlová Velešín

Děkujeme p. Bauerové za profesionální a vstřícný přístup při prodeji našeho bytu. Všem doporučuji.

Zdenka a Pavel Hymrovi České Budějovice

Paní magistru Bauerovou jsem kontaktovala po předchozí výborné zkušenosti, tentokrát s žádostí o pomoc při prodeji pozemku. Tento nelehký úkol zvládla navíc v nelehké koronavirové době nad mé očekávání. Byla se mnou v kontaktu, o všech svých krocích mě informovala a plně respektovala mé požadavky. Paní magistra je nejen profesionálem na svém místě, kterého budu doporučovat všem, kteří budou mít zájem o ty nejkvalitnější služby v oboru prodeje nemovitostí, ale hlavně člověkem, který svoji práci bere jako své poslání - vkládá do ní velkou dávku pochopení, empatie a vstřícnosti. Její služby jsou nejen komplexní, ale hlavně nadstandardní. Brzy se těším na naši další spolupráci, protože pro prodej další nemovitosti mám jasnou volbu!

Radka Volfová České Budějovice

Skvělá makléřka...👍👍👍

Michal Pixa

Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost realitní makléřky paní Miroslavy Bauerové. Vždy mě podala jasné a srozumitelné informace. Spolupráce s ní byla spolehlivá, rychlá a příjemná. Ještě jednou moc děkuji.

Renata Žižková Soběslav

Ráda bych zde ještě jednou poděkovala paní Mgr. Bauerové za zprostředkování pronájmu bytu. Po mé předchozí negativní zkušenosti s pronájmem (jiná RK) to pro mne byla osvěžující, nadějná a pozitivní zkušenost - skvělý přístup, profesionalita, přitom lidsky přívětivé a vlídné jednání, pro mne vše bez jakýchkoliv starostí. Připojuji se k positivním referencím, děkuji a doporučuji!

Eva Alterová České Budějovice

Paní Bauerová nám zprostředkovala prodej i koupi nemovitosti. Obě akce proběhly s profesionálním přístupem hladce a rychle. Při prodeji našeho bytu výborná příprava na focení, rychlý prodej nemovitosti. Z naší strany 100% spokojenost. Vřele doporučujeme dalším klientům.

David Kolář Česke Budějovice

Chtěli bychom spolu s bratrem poděkovat za zcela profesionální přístup paní Bauerové při prodeji nemovitosti. Informace podávala vždy obratem, vyřizovala vše srozumitelně a jasně. Jsme velmi spokojeni s jednáním. Vřele doporučujeme tuto makléřku kontaktovat.

Jitka Veverková České Budějovice

Perfektní přístup paní makléřky, vše proběhlo bez komplikací. Úpravy ve smlouvě velmi rychle zařídila a do týdne od prvního kontaktu jsme měli od výrobních prostor klíče. Rozhodně doporučuji a nemám sebemenší výtku!

Martin Mařík České Budějovice

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali p. Bauerové za prodej nemovitosti, kdy během jednoho týdne pro nás bez starostí prodala byt. Naprosto nás odzbrojila svým milým, vstřícným, profesionálním a hlavně lidským přístupem. Je to člověk na správném místě. Pomohla nám připravit nemovitost tak, aby působila na zájemce co nejlépe. Umí se na nemovitost dívat očima kupujícího, vidí ji realisticky a ví, na co se zájemci zaměřují. Splnila naše očekáváni a rádi ji doporučíme našim známým. Ještě jednou děkujeme!

Karin Uhlíková, Jakub Plojhar České Budějovice

Velmi ráda bych chtěla poděkovat paní Bauerové za úžasné, rychlé, absolutně plynulé zprostředkování koupě bytu. Neumím si představit, že by koupě bytu mohla být ještě snadnější. Paní Bauerová se o vše postarala a srozumitelně vysvětlila všechny kroky celého procesu. Prakticky jsem jen přišla ve smluvený termín na dané místo, podepsala smlouvy a nemohla se dočkat předání bytu. Nic jsem nemusela řešit. Proto jedině musím paní Bauerovou všem vřele doporučit.

Aneta Fremlová České Budějovice

Paní Bauerová nám pomohla se vším ohledně dokumentů, hlídala termíny a celý proces koupi domu byl rychlý. Má profesionální přístup a spolupracuje s právníkem v ČB, který odvedl skvělou práci (kupní smlouva, úschova). Rozhodně můžeme paní Bauerovou doporučit.

Kateřina České Budějovice

Chtěla bych poděkovat milé makléřce paní Bauerové za pomoc při prodeji bytu. Jednání bylo profesionální, pohodové a vstřícné. Určitě ráda doporučím. Zároveň chci poděkovat i právní zástupkyni paní Mgr. Písečkové za velmi profesionální, rychlý a ochotný přístup.

Jitka Ondrová Sochová Český Krumlov

Ráda bych tímto poděkovala paní Bauerové za profesionální a vstřícný přístup při pronájmu nemovitosti. Velmi si cením toho, že ve chvíli, kdy se vyskytly komplikace způsobené vládními opatřeními proti šíření nemoci covid-19, a my jsme nemohli dostát svému závazku, paní Bauerová pomohla situaci vyřešit ke spokojenosti všech klientů.

Michaela Fenckova České Budějovice

Musím velmi ocenit skvělý a profesionální přístup paní Bauerové. Po dobu celého obchodu jednala vždy rychle a v přátelském duchu. Byla radost s ní spolupracovat a touto formou bych jí rád ještě jednou poděkoval a vřele všem doporučil.

Jiří Ťápal České Budějovice

Komunikace s paní Bauerovou od začátku do konce byla perfektní. Dostali jsme rychlé odpovědi na všechny naše otázky a časově se nám paní Baurová vždy přizpůsobila. Bylo nám umožněno podepsat smlouvu elektronicky, což bylo pro nás důležité, jelikož jsme se nemohli vždy dostavit osobně. Určitě bych makléře a i služby realitní kanceláře doporučila. Rychlé jednání, příjemná komunikace, spolehlivost a maximální spokojenost.

Jiřina Šlégrová

Služby paní Bauerové jsou profesionální a zároveň lidské. Celý nákup nemovitosti od prohlídky po převzetí klíčků byl naprosto hladký, bez jediné chybičky. Nemáme co vytknout. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby makléře, určitě se obrátíme na paní Bauerovou. Mockrát děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Barbora Zemanová České Budějovice

Ráda bych touto cestou poděkovala p. Bauerové za skvělý přístup při koupi nemovitosti. Kvalita jejich služeb, znalosti v daném oboru a osobní přístup mě velmi mile překvapil. Své práci na 100 % rozumí a nebyl žádný problém v komunikaci i mimo pracovní dobu. V budoucnu bych neváhala p. Bauerovou znovu oslovit. Doporučuji a velmi děkuji!

Andrea Tobolková České Budějovice

Chtěla bych poděkovat paní Mirce Bauerové za to, jak rychle se jí povedlo zprostředkovat prodej bytu a hlavně, jak skvěle odvedla svou práci. Perfektně se postarala o prezentaci prodeje, zajištění prohlídek a následné administrativní úkony spojené s prodejem bytu. Vždy mne informovala o všech aktivitách a kompletně zajistila vše potřebné. Jako bonus navíc musím vyzdvihnout její lidský přístup, vše zvládla s úsměvem a profesionálním přístupem, a to v nelehké situaci koronavirové pandemie. Velice Vám děkuji a přeji samé spokojené klienty!

Lenka Mottlová České Budějovice

Dobrá práce…👍

Jaroslav Šilha Soběslav

Nechci se opakovat, ale musím opět potvrdit, že paní Mirka dokáže opravdu nemožné, je to jedinečný člověk. Ještě jednou za vše moc děkuji, Linhartová

Hana Linhartová České Budějovice

Můj dojem a osobní zkušenost? Velmi příjemná dáma, která nijak nepropaguje své ego, ale klidně a soustředěně pracuje ... a má výsledky! Moc děkuji!

Stanislava Brůhová České Budějovice

Výborná spolupráce s paní Bauerovou. Vše co bylo domluveno platilo. Děkujeme

Josef Starý

Vše probíhalo dle domluvy. Vstřícnost, obětavost, trpělivost a hlavně fér jednání. Doporučuji a děkuji.

Radek Šmiro České Budějovice

Ráda bych poděkovala paní Mgr. Bauerové za její perfektní přístup a pomoc při koupi nemovitosti. Ne vše bylo jednoduché, ale s pomocí paní Bauerové jsme vše zvládli. Je velice ochotná kdykoliv a s čímkoliv pomoci...úžasný lidský přístup. Vřele doporučuji. Děkujeme.

Markéta Vrábková České Budějovice

Výborná, velice spolehlivá, energická, příjemná, mohu vřele doporučit.

Roman Vlček České Budějovice

Moc bych chtěla vyzdvihnout paní Bauerovou, absolutně profesionální a zároveň lidský přístup. Ochotná, milá, opravdu možné hodnotit jen v superlativech. Vše co řekla, vždy platilo a i její osobní nasazení bylo nadstandardní. Chtěli bychom jí s partnerem touto cestou poděkovat a můžeme jen doporučit.

Lada Vinclérová Homole

Paní Bauerová byla milá a vstřícná. Věnovala se mi a uměla i dobře poradit, doporučuji všem ostatním zájemcům o prodej nebo koupi.

Věra Třesková

Díky paní Bauerové jsem velice rychle během jednoho měsíce a bez jakýkoliv starostí prodala byt. Dá se říct, že jsem vše nechala na paní Baurové a má důvěra v ní se velice vyplatila. Nemusela jsem se o nic starat a jako matce na mateřské dovolené mi to velice pomohlo. Nemusela jsem dojíždět, vše jsme ihned řešily telefonicky a do druhého dne vše paní Bauerová vyřešila. Vřele tuto energickou a ochotnou mladou paní všem doporučuji a rozhodně jejich služeb při koupi nemovitosti v budoucnu využiji.

Zuzana Linhartová České Budějovice

Velmi vstřícná, ochotná pomoci, super přístup k zákazníkovi. Nemáme jedinou připomínku. Moc děkujeme za pomoc při převodu zakoupené nemovitosti a přechodu k dodavateli energií. Můžeme paní Bauerovou jen doporučit.

Marie Tůmová Jarošov nad Nežárkou

Velmi děkujeme paní Bauerové za vstřícné a rychlé jednání při prodeji i koupi bytu. Paní Bauerová je velice spolehlivá, vše ihned zařídila, věděla si rady při řešení vzniklého problému. Také je velice lidská a rádi jsme s ní spolupracovali. Rádi paní Bauerovou doporučíme.

Lenka Bátinová České Budějovice

Děkuji p. Bauerové za profesionální přístup, vstřícnost, ochotu a stále dobrou náladu i přes některé překážky, které se v průběhu realizace vyskytly. Klidně bych p. Bauerovou doporučila svým blízkým, pokud by potřebovali její služby. děkuji.

V. Klimešová České Budějovice

Za svůj život jsem se setkala soukromě i profesně s mnoha makléři. Ale málokdo v sobě spojuje preciznost a profesionalitu s opravdovým zájmem o klienty. Je minimum makléřů, kterým bych s důvěrou dala do prodeje veškerý svůj majetek. Ale Mirce Bauerové ano. Doporučuji.

Antonie Benešová České Budějovice

Mgr Bauerová je úžasná "realiťačka", nikoho lepšího jsem za dobu, kdy pronajímám byty, nepotkala. Jsem s ní naprosto spokojená a každému bych ji doporučila.

Stanislava Brůhová

Chtěl bych touto cestou ještě jednou moc poděkovat paní Bauerové za zprostředkování prodeje bytu. Od našeho prvního setkání na mě působila velmi mile a profesionálně, což se po celou dobu nezměnilo. Určitě doporučuji paní Bauerovou jako skvělou makléřku. Ještě jednou díky :-)

Tomáš Blažek

Opravdu mimořádně vstřícný a bezproblémový přístup po celou dobu jednání. Hodnocení 1!!!!!!

Jana a Petr Velešcký České Budějovice

Paní Bauerové patří náš velký dík a uznání. Prodej našeho bytu byl rychlý, bezproblémový a my jsme nemuseli prakticky nic řešit, což nám s malým dítětem velmi pomohlo. Přístup, ochota, profesionalita a lidskost je na úplně jiné úrovni, než jsme byli doposud zvyklí. Maximálně doporučujeme.

Pavel Sychrovský České Budějovice

Na základě pozitivních referencí jsme se s prodejem bytu obrátili na paní Bauerovou z NEXT Reality. Již při prvním kontaktu jsem věděl, že to byla více než dobrá volba. Celý prodej proběhl velmi hladce včetně podpory renomované právní kanceláře. Moc děkujeme a určitě DOPORUČUJEME!!!

Pavel Ruža Klatovy

Skvělá zkušenost a opravdu perfektní a profesionální, přesto však lidský přístup. Paní Bauerová byla velmi milá a ochotná. Vše se řešilo rychle, na emaily a telefony odpovídala hned a vždy dodala co slíbila zaslat. Jednání bylo vždy v přátelském duchu i přes zdržování od banky. Také oceňuji, že vše bylo jasně vysvětleno a všechny důležité informace byly sděleny hned na začátku jednání. Velmi děkuji a mohu jen doporučit.

Michal Rohlena České Budějovice

Paní Miroslava Bauerová je výborná, velice spolehlivá, energická, příjemná, mohu vřele doporučit.

Renata Žižková

Profesionální přístup a bezproblémové jednání ze strany pí. Bauerové. Rychle vyřízení všech formalit kolem prodeje. Co se domluvili tak vždy platilo. Vřele všem doporučuji.

Pavel Liška Tremosna

Služby paní Mgr. Bauerové můžeme vřele doporučit. Nákup nemovitosti nám velice usnadnila a patří jí náš velký dík. Již její inzerát nás zaujal a byt nám moc hezky odprezentovala. Ve všech našich požadavcích nám vyšla vstříc a zajistila nám potřebné dokumenty. Paní Bauerová s námi jednala velice férově a při osobním kontaktu byla vždy přátelská. S jejími službami jsme byli velice spokojení.

Lukáš Mlčoch a Terezie Carbová České Budějovice

Přístup paní makléřky Bauerové byl velice vstřícný, férový. S jakýmkoliv dotazem jsem se na ní mohla obrátit. Snažila se nám vyhovět ve všem, tak aby to bylo dobře na obě strany. Ještě jednou moc děkujeme. A mám jasno, koho budu vždy doporučovat.

Kateřina Cvachova České Budějovice

Spolupráce během celé transakce byla příkladná. Paní Bauerová byla vždy k dispozici, vstřícná, ale taky proaktivní a pohodlně nás provedla nákupem nemovitosti. Byl jsem maximálně spokojen a vlastně nadšen ze spolupráce.

Jan Hlavac Dřešínek

Rádi bychom velice poděkovali paní Bauerové za vynikající přístup při koupi bytu. Kdykoliv jsme potřebovali, byla nám k dispozici. Vždy nám vyšla se vším vstříc. Velice profesionální jednání. Na 100% doporučujeme. Kdybychom pořizovali další nemovitost, určitě se na ní znovu obrátíme.

Krejsovi České Budějovice

Děkujeme paní Bauerové za perfektní práci při pronájmu našeho bytu. Písečkovi

Magdaléna Písečková

Moc si vážím odborné a skvělé práce paní Bauerové. Jistě jí doporučím. Je skvělá.

Klára Margušová České Budějovice

S paní Bauerovou byla perfektní spolupráce. I když kolem koupi bytu byly dohady z prodávajícím, paní Bauerová vše vyřešila ke spokojenosti obou stran. Kdybych ještě někdy měla kupovat byt - určitě bych kontaktovala tohoto realitního makléře.

Lenka Chrtova České Budějovice

REFERENČNÍ PRODEJE

Ráj pro rybáře a oáza klidu. Tak tato nemovitost byla v nabídce pouze týden od zveřejnění. Zájem byl obrovský a kupujícího jsem po dohodě s majiteli vybírala srdcem. Majitel měl k nemovitosti velké citové pouto a bylo potřeba kupujícího vybrat pečlivě. myslím, že se to povedlo a obě strany jsou spokojené a už se těší na společné grilování.

zobrazit více

Prodej jedinečného dvougeneračního domu v Homolích u Českých Budějovic. Tato nemovitost měla svoje kouzlo a svůj příběh, který převzala optimistická rodina se čtyřnohým mazlíčkem. Kupující jsou zde šťastní a to je pro mne velkou odměnou.

zobrazit více

Včelná u Českých Budějovic. Jedna z vyhledávaných lokalit pro rodinné bydlení. Tuto nemovitost jsem prodávala na základě kladných referencí a na doporučení svých klientů z předchozího prodeje v této lokalitě. Byt si koupila rodina, která chtěla pro své děti alespoň kousek vlastní zahrady.

zobrazit více