NAPIŠTE ŘEDITELI

MARTIN VEVERKA

Hodnocení: VYNIKAJÍCÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Ředitel kanceláře - jednatel
Specializace: Domy, byty, pozemky, komerce, chaty
Praxe: 9 let
O mně:
Všichni, kdo mě znají, o mně vědí, že je pro mě práce poslání i koníček. A když už věnujete práci tolik času, jako já, tak chcete mít v zádech společnost, o kterou se můžete opřít.

Společnost NEXT REALITY
- Vás podpoří
- Nebere, ale dává křídla
- Nezajímá se o Vás jen proto, že jste pro ní zdroj příjmů
- U které člověk může být hrdý na to, že je realitní makléř

NEXT REALITY není moje první RK, ale doufám, že bude tou poslední. Protože tuto práci chci dělat, dokud mi to zdraví dovolí.

Moje první krůčky v NEXT REALITY navazují na kroky, které jsem činil již řadu let předtím. Mám obrovské štěstí, jelikož mě pověst o dříve provedené práci předchází. Další klíčový bod mé práce je obrovské množství lidí, ať již kamarádů, bývalých spoluhráčů, spolužáků a spolupracovníků, kteří vědí, že vše co dělám, dělám naplno a v první řadě srdcem. Díky tomu pracuji převážně na doporučení. Mojí lokalitou je Jižní Morava, kterou dobře znám. Nejvíce nemovitostí jsem prodal na Břeclavsku, kde jsem donedávna bydlel. Nedávno se mi tato lokalita rozšířila o Kyjovsko a Hodonínsko. Práce mě neskutečně baví a naplňuje, a to se odráží na rychlosti a úspěšnosti prodeje.

Takže pokud hledáte svědomitého makléře, který pro Vás bude oddaně pracovat, s Vaší nemovitostí zacházet, jako by byla jeho vlastní a bude k Vám upřímný, neváhejte se na mě obrátit!

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Pan Veverka je velmi spolehlivý, velmi ochotný. Dostala jsem na Pana Veverku doporučeni a doporučuji dal. Jsem nad míru spokojená, vše zařídil a pomohl mi se vším co bylo potřeba a čemu jsem nerozuměla. Moc milí pán a za vše mu srdečně děkuji.

Eva Klusakova Břeclav

Marťo, moc děkujeme za skvělou spolupráci a za rychlý prodej domu. Jsi fakt profík 😇Doporučujeme 😇

Zuzana Rebrosova Osvětimany

Tímto bychom rádi poděkovali panu Veverkovi, že nám dopomohl ke splnění našeho snu. Pan Veverka je velmi profesionální, trpělivý a seriózní. Je znát, že ho práce naplňuje a baví. Ještě jednou moc děkujeme za Vaše služby! 🙂

Adéla Kotvrdová Brno

Profesionální jednání při koupi RD, která byla trochu problematičtější co se týče vypořádání dědictví, starých zástavních smluv i zakreslení nemovitosti v katastru. Nicméně všechny překážky se podařilo vyřešit a koupě proběhla v pořádku, jednání bylo vždy transparentní a rozhodně můžu p. Veverku doporučit.

Vojtěch Talíř Břeclav

Milý prodávající a kupující. Chci touto cestou moc poděkovat panu Veverkovi za jeho spolupráci a pomoc s prodejem mě nemovitosti. Pan Veverka je nejenom profesionální, ale také velmi ochotný, trpělivý a hlavně lidský. Jeho přístup k klientům je velmi přátelský a odhodlaný jít s ním i do ohně. Můžu pana Veverku opravdu všem jen doporučit. Po celou dobu byl náš vztah přátelský. Nikdy mu nezapomenu co pro nás udělal. Pro je je ten něj Makléř s deseti hvězdičkami. Ještě jednou velké díky.

Ilona Efstathiou Heilbronn

Pan Veverka byl makléřem u nemovitosti, kterou jsme chtěli koupit. Jeho přístup se nám líbil už od začátku. Musím říct, že po X nemovitostech, které jsme prošli a po X makléřích, které jsme díky tomu potkali, jsme konečně našli někoho kdo NEchce klienta jen "zaháčkovat" a dál se nezajímá. Komunikace, vysvětlení všeho potřebného a nápomocnost z jeho strany opravdu chválíme. Cokoli bylo potřeba zjistil a dodal. Proto pana Veverku opravdu můžeme doporučit a přejeme mu spoustu spokojených klientů, tak jako jsme my. Děkujeme

Jakub Dlouhý Uherské Hradiště

Dobrý den. Velice ráda bych Vám chtěla napsat o jednom výjimečném muži, který svou pílí a srdcem pomohl změnit osud mé rodiny. Realitní makléř Martin Vaverka nemá pracovní dobu jako mají ostatní lidé. Pan Martin pracuje pořád a stále. Na stránkách realit v okrese Břeclav jsem společně se svým mužem našla letos na jaře inzerát o prodeji rod. domečku v obci Hrušky. Tuto nemovitost měl pod svou kompetencí pan Veverka. Když jsem se na něho obrátila, tak nám se vší ochotou pomohl zpracovat všechny potřebné transakce a záležitosti k prodeji domu. Všechno proběhlo velice rychle a kvalitně. Děkuji moc za mě a mou rodinu Lali.

Lali Stolarská Břeclav-Hrušky

Pan Veverka je velice seriózní a spolehlivý makléř. Koupě domu v době covidové byl oříšek, ale díky panu Veverkovi vše dopadlo na jedničku. Vždy byl vstřícný a ochotný. Pana Veverku a Next Reality mohu jen doporučit.

Sandra Durajová Brno

Celkový přístup byl velice profesionální, vše probíhalo rychle, velice dobrá komunikace o veškerém stavu věcí. Vřele doporučuji

Karel Dobiáš Hluboká u Dešné

Oceňuji profesionální přístup pana Veverky, s jeho službami jsem byla maximálně spokojena. Všem můžu pana Veverku vřele doporučit.

Komárková Hodonín

Pana Veverku jsme oslovili na základě dobrého doporučení. V oboru se opravdu vyzná - proběhlo jak dobré určení ceny, tak následné poradenství ohledně přípravy nemovitosti na prodej. Zajištění fotografa, kameramana bylo taktéž skvělé. Cca 4 prohlídky a bylo prodáno :)

Švecová Újezdec

S pánom Veverkom je radosť pracovať. Od samého začiatku obchodu až po jeho koniec maximálna profesionalita a ľudskosť. Pomohol nám splniť si sen .Spoluprácu s ním môžeme len s radosťou odporúčať,či pri predaji alebo aj kúpe. Voľba ,že sme si vybrali spoluprácu s ním bola naozaj tou správnou.Patrí mu velké ĎAKUJEME.

Olga Bednarova Breclav

Ein Haus in Mähren zu finden war unser Ziel. Dabei hat uns Martin Veverka sehr geholfen. In allen Bereichen war er für uns da und stand bis zum Abschluss an unserer Seite. Danke für den ganzen Einsatz.

Karl Pufler Wien

Po celou dobu byl přístup pana makléře profesionální, jednal velmi ochotně a na úrovni. Co bylo dohodnuto, to platilo. Doporučuji!

Lukáš Kotoun Brno

Hodnocení práce s panem Veverkou ,vstřícný ,milí , přátelský a při jednání korektní.

Poláčková Vyškov

Ráda pochválím vaše realitní makléře p. Veverku a p. Adamce. Hlavně p. Veverku. Obdivuji styl a profesionální jednání p. Veverky. Člověk slyší i mezi řádky - tento realitní makléř se jeví jako čestný, slušný a pracovitý partner při prodeji všech mých nemovitostech. Věřte, že mám, s kým a s čím porovnat. Držte si p. Veverku zuby nehty. Je to DOKONALÝ PROFESIONÁL. Zároveň děkuji za zveřejnění mých inzerátů a spolupráci. Pochvalte oba výše jmenované pány. Máte diamanty mezi realitníma makléři....

Anna Vítková Vyškov

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Martinu Veverkovi za vstřícný , rychlí a hlavně velice profesionální přístup . V nabídce NEXT Reality nás v září 2022 zaujala nabídka na prodej chaty . I když se jednalo o chatu na Slovensku , tak vše proběhlo velice rychle a hladce. Vše samozřejmě díky panu Veverkovi , který na nás hned od první chvíle udělal příjemný dojem a tak si získal naši plnou důvěru . Dále už probíhalo vše opravdu rychle a pan Martin Veverka se snažil vyhovět našemu požadavku o předání této nemovitosti co nejdříve. Začátkem října nám byla tato nemovitost předána. Opravdu vše proběhlo v řádu týdnů. Pana realitního makléře Martina Veverku mohu jen a jen doporučit. Je to opravdu profesionál ve svém oboru. Ještě jednou moc díky a těšíme se na další setkání a možnou spolupráci.

Dáša a Libor Hlavenkovi Valtice

Pan Veverka nám byl doporučen a proto jsme ho kontaktovali. Velmi se nám líbila prezentace naší nemovitosti, která byla zanedlouho prodána. Pan Veverka je velmi milý a líbí se nám jeho osobité jednání. Jde vidět, že ho tato práce baví. Přejeme mu mnoho úspěchů v další práci.

Lenka Kratochvílová Vrbice

K panu Veverkovi jsme se dostali na doporučení mé kamarádky a už od prvopočátku šlo vidět, že se jedná o profesionála - má veškeré důležité vlastnosti - komunikace, flexibilita, hbitost, odbornost... Prodeje našeho domu jsme se obávali, ale vše pan Veverka vyřešil a zařídil, proto jej můžeme ho jen doporučit a chválit :-)

Jaroslava Konečná Vyškov

Pana Veverku znám asi 2 roky, kdy dělal u jiné realitky. Proto jsem poradila sestře v březnu 2020, kdy se rozhodla po smrti svého manžela prodat rod. Domek, aby se na něj obrátila. Je spolehlivý, vše vysvětlí při podepsání smlouvy a hlavně, nebude se hned platit při podpisu, jak to chtěli po mně druhé realitky. Časově je tahle práce náročná, p.Veverku baví, pro klienty je ochotný, má trpělivost a je rád že mu lidé důvěřují, dobře poradí, to je pro tuhle práci hlavní. Pokud bych prodávala nemovitost, tak doporučuji pana Veverku, přeji mu aby se mu dařilo, nejen v práci ale i v osobním životě.

M.Meredová Vyškov

Marťu znám od střední školy a díky facebooku jsem věděl, ze byl velmi dobrý v prodeji realit, tak proto jsem se rozhodl svěřit prodej bytu přímo jemu. Od začátku Marťa působí přátelsky a profesionálně. Byt jsme podle něj nachystali tak, ze fotky pro inzerát vypadaly perfektně a stejně tak videoprohlídka, kterou Martin dělal poprvé. Celkový prodej bytu, návštěvu zájemců, moderoval dokonale a byt byl pro mě za nepředstavitelnou cenu prodán. Tímto moc díky Marťo, a pro případné zájemce, nebojte se pana Veverku kontaktovat, rozhodně to stoji za to.

Roman Makudera Moravany

Jsme velice spokojeni s profesionálním přístupem pana Veverky. Klid, pohoda, vše vysvětleno srozumitelně a jednoduše. Neměli jsme pocit nervozity či nátlaku. Velmi příjemné jednání, administrativní kroky připraveny bez překážek. Petr a Jaroslava Podsedníkovi

Petr Podsedník Telč

Vyborná spolupráca s Martinom, bez problémov dokázal predat byt aj v Bratislave :) profesionalný prístup, maklér na ktorého sa da vždy spolahnuť, estě raz vďaka za super spoluprácu 👍

Mário Kohút Bratislava

Dovolte mi, abych se s Vámi podělila o zkušenost s prací realitního makléře NEXT REALITY, pana Martina Veverky. S panem Martinem Veverkou jsem se seznámila prostřednictvím telefonního hovoru při hledání nemovitosti, rodinného domu. Po upřesnění mého a manželova záměru a daného požadavku pan Martin Veverka doslova řekl - cituji: „To by musel čert sedět na koze, abych Vám něco nezajistil “. Do několika týdnů nám doporučil rodinný dům, pro který jsme se ihned s manželem rozhodli a koupi rodinného domu zrealizovali. Prodej našeho bytu, pod vedením pana Veverky, proběhl neuvěřitelně rychle a především ke spokojenosti všech zúčastněných. V průběhu doby při koupi domu i prodeji bytu, pan Veverka nehledě na čas, ochotně a trpělivě vysvětloval a přibližoval další průběh realizace. Je vidět, že prací realitního makléře je pohlcen, svou prací žije, klientům se věnuje s maximální pozorností. Slušné jednání, vlídný a trpělivý přístup z něj děla jedničku mezi realitními makléři. Vřele doporučuji pana Martina Veverku k zajištění prodeje či koupě nemovitosti. Martinovi Veverkovi patří za nás oba velké poděkování. Manželé Aleš a Marie Hejdovi

Marie Hejdová Brno

Realitní makléř pan Veverka - je s ním radost spolupracovat. Žádné otálení, jde všechno a rychle. S jeho pomocí jsme kupovali dům a mohu jeho práci jen pochválit.

Ludmila Pařízková Brno

Pan Veverka během celé spolupráce vystupoval a jednal velmi profesionálně. Vždy reagoval velmi pohotově a dokázal poradit ve všech situacích. Koupě proběhla bez jakýchkoliv komplikací. Děkuji za bezproblémovou a přínosnou spolupráci a v případě další koupě/prodeje, nebudu váhat se na Vás obrátit.

Jiří Pšenčík Vyškov

V mém případě se jednalo o prodej jedné nemovitosti a koupi druhé v jeden čas. Z tak složité transakce jsem měl na počátku obavy. Nakonec a to také díky panu Veverkovi vše proběhlo hladce, bez komplikací a zbytečných křečí. Pan Veverka opravdu ví co dělá. Prodej nemovitosti proběhl velmi rychle a vše se skloubilo s nákupem druhé, včetně vyřízení dokumentů a převodu peněz. Pan Veverka je profesionál, který vám rád pomůže. Vřele doporučuji. Díky

Zdeněk Veselý Moravský Žižkov

Na doporučení mé dcery jsem se obrátila na pana Veverku realitního makléře s prodejem svého bytu. Od prvopočátku jsem nabyla pocit, že jsem zvolila správně. Představil se mi mladý muž a v jeho chování jsem zpozorovala, že naše spolupráce bude efektivní a já budu mít brzy prodanou nemovitost. Nemýlila jsem se. Pan Veverka oplývá úžasnými vlastnostmi, jako je ochota pomáhat lidem, dobrotou, schopností a nasloucháním. Spolupráce probíhala skvěle a rychle. Vše bylo do detailu propracované. Pan Veverka se ve své profesi opravdu vyzná. Bylo mě potěšením se s panem Veverkou poznat a svěřit se s prodejem do jeho rukou. Všem mohu jen doporučit jeho služby. Dnes je obzvlášť zapotřebí více takových lidí. Mockrát děkuji.

Dáša Mazalová Hodonin

Díky panu Veverkovi, se náš sen o vlastním bydlení stal skutečností. Skvělý a profesionální přístup a hlavně neskutečná rychlost. Děkujeme a doporučujeme.

Veronika Hrabalíková Hrušovany nad Jevišovkou

Služby realitního makléře, pana Martina Veverky, můžeme jen doporučit. Pozitivně je nutné hodnotit jeho vysoké nasazení, vstřícný a naprosto profesionální přístup, v rámci něhož neabsentuje ani lidský rozměr založený na komunikaci s klientem a vnímání jeho zájmů a potřeb. Po celou dobu procesu prodeje naší nemovitosti a koupě nemovitosti nové nás průběžně informoval o všech skutečnostech, trpělivě zodpovídal naše dotazy, zajistil velmi pěknou fotografickou i videoprezentaci a v neposlední řadě nám vypomohl i s administrativní stránkou transakcí. Vše proběhlo rychle a bez nejmenších problémů. Pan Martin Veverka vystupoval a jednal tak, jak by z našeho pohledu realitní makléř jednat a vystupovat měl. Děkujeme.

Karel Vyžrálek Brno

Dakujem Martinovi za vynalozeny cas a usilie, za predaj bytu v Bratislave aj pocas tejto tazkej Covidovej situacie.

Jan Starovic Bratislava

S panem Veverkou jsem spolupracoval při prodeji bytu v Hodoníně. Díky jeho profesionálnímu přístupu, ať už prezentací bytu, schůzkami se zájemci a komunikací byl byt velmi rychle prodán. Pan Veverka byl velmi ochotný a pomohl mi se vším potřebným. Jeho služby můžu vřele doporučit.

Tomáš Mikulka Hodonín

Spolupráce s panem Veverkou při koupi pozemku byla korektní a sympatická. Vždy šel ještě o pověstnou míli dál a snažil se bezodkladně řešit dotazy i nastalé komplikace, to vše s lidským přístupem. Rád proto doporučuji a děkuji za spolupráci.

Petr Němec Brno

Dobrý den, chtěly bychom touto cestou poděkovat panu makléři Martinu Veverkovi za skvělou spolupráci. Vše nám vždy ochotně vysvětlil a zařídil. Jeho jednání bylo vstřícné, milé a komunikace takřka blesková. Jeho služby můžeme vřele doporučit!

Helešicová a Svobodová Břeclav

Chtěl bych tímto poděkovat panu Martinovi Veverkovi za vynaložení velkého úsilí při prodeji zahrady s věcným břemenem, kdy soused dělal schválnosti, abychom zahradu nemohli prodat, nicméně přístup pana Veverky byl natolik profesionální, že se to po dlouhých měsících nejistoty nakonec zdařilo! Pan Veverka je člověk na svém místě, byla radost s ním spolupracovat!! Ještě jednou tímto děkuji !

Josef Vlaschinský Vyškov

Skvělá komunikace, bezproblémová spolupráce a především oceňuji rychlost a profesionální přístup pana Veverky. Můžu jen doporučit!

Radovan Mrkus Břeclav

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat realitnímu makléři panu Martinovi Veverkovi za jeho úžasný, lidský přístup při výběru a koupi nemovitosti a provedením celého jednání. Jsem velmi spokojená a mohu jen pana Martina Veverku doporučit .

Eva Dvořáková Syrovin

Děkuji za možnost spolupracovat s panem Veverkou. Koupě nemovitosti s jeho pomocí byla bezproblémová, vždy jsem byl seznámen se stavem jednání koupě. Jsem rád, že jsem mohl s panem Veverkou spolupracovat. Pana Veverku velice doporučuji, jelikož mě přesvědčil, že se stále najdou kvalitní a poctiví realitní makléři.

Petr Dorazil Rosice

Realitní makléř Pan Veverka člověk na svém místě. Slušnost, zodpovědnost, a hlavně pomoc a poradenství v různých záležitostech okolo nemovitostí. Za mě uděluji 5 z 5. hvězdiček Děkuji.

Jan Babka Vyškov

Perfektní spolupráce, není co vytknout, takhle služby mají vypadat, perfektní.

Martina Mecova Ostrava

Měla jsem na Slovensku chatu mého srdce mého dětství vzpomínek, pač jsem se tam narodila, šílenství corony mě nedovolila užívat můj majetek a tak jsem usoudila chatu prodat. Našla jsem makléře taky cítícím srdcem, který mě všechno vysvětlil, byl vstřícní ve všem , hned měl všechny doklady zpracované o všem mě informoval i když to nebylo lehké jsem občan Česka , vždy našel tu pravou cestu ke zdárnému konci. Děkuji pane Martine za vaši profesionální práci i přístup k lidem , přeji hodně zdraví a úspěchů v tom co děláte.

Danka Veverková Moravský Žižkov

Pan Veverka odváděl skvělou práci ohledně koupi našeho nového rodinné domu. Veškeré věci, které jsou ohledně koupi rodinných domů tak vyřídil za nás. Dělal vše, proto aby nám mohl ulehčit veškeré papírování okolo toho co je potřeba. Takže jsem byl velice spokojený s jeho jednáním a pohotovosti a vstřícnosti. Tak když někdo bude chtít prodat nebo koupit dům obraťte se na pana Veverku a sami usoudíte že máte vše v dobrých rukou.

Karel Novák Vyškov

Pan Veverka je opravdu člověk na svém místě. Profesionální jednání, spolupráce, vše jak by měl dle našich názoru realitní makléř vystupovat. Děkuji za super odvedenou práci. Awesome :-)

Zdeňka a Jan Mikešovi Hrušovany nad Jevišovkou

Pan Veverka nám prodával dům. Připravil všechny potřebné dokumenty a smlouvy. Průběžně nás informoval o tom co se děje a všechny domluvené termíny dodržel. Je velmi kvalitní a lidský realitní makléř. Jeho vystupování je odborné a získá si okamžitě Vaši důvěru. Prodej našeho domu proběhl rychle, hladce a bez starostí. Jeho služby mohu jen doporučit, je to profesionál. Za celou rodinu ještě jednou velké DÍKY!

Filip Karban Dubňany

Pana Veverku jsem kontaktovala ohledně pronájmu bytu. Odvedl skvělou práci. Jednal profesionálně, rychle a pohotově, o všem mě průběžně informoval. Hlavně byl lidský a vstřícný, čehož si cením. Můžu jen doporučit jeho služby. Děkuji mu za vše.

Marcela H. Břeclav

Od prvního setkání byl pan Martin Veverka velmi ochotný, vstřícný. Kdykoliv pomohl, poradil. Je to opravdu člověk na svém místě - výborný makléř!!! DĚKUJEME

Hanke Pavla Hodonín

Služby realitního makléře, pana Martina Veverky, můžeme jen doporučit. Pozitivně je nutné hodnotit jeho vysoké nasazení, vstřícný a profesionální přístup, v rámci něhož neabsentuje ani lidský rozměr, založený na perfektní komunikaci s klientem a vnímání jeho zájmů a potřeb. Po celou dobu procesu prodeje naší nemovitosti a koupě nemovitostí nové nás průběžně informoval o všech skutečnostech, trpělivě zodpovídal naše dotazy a velmi pomohl i s administrativní stránkou transakcí. Vše proběhlo bez nejmenších problémů. Pan Veverka vystupoval a jednal tak, jak by z našeho pohledu realitní makléř vystupovat a jednat měl. Vyžrálkovi, Brno

Zdeňka Vyžrálková

Chcete-li koupit, či prodat nemovitost, heslo pana Veverky je nejen hbitost, ochota, vstřícnost, lidský přístup. Když budu potřebovat, obrátím se na něj vždycky. Ať byla středa nebo neděle, nikdy mě neposlal do...... Ať je vedro nebo lije, on svou prací prostě žije. Pana Veverku mohu jen doporučit, někteří makléři mohli by se od něj učit. Děkuji a přeji spoustu spokojených kupujících a prodávajících.

V. Pešková Vyškov

Pana Veverku znám krátce, ale od první schůzky jsem si byl jist že jsem ve správných rukou...Vše mi bylo vysvětleno, jak vše bude probíhat a ono opravdu vše dopadlo nad očekávání. Dům byl prodán ve velmi krátkém čase v této nelehké době. Pan Veverka je opravdu muž na správném místě...... Tímto mu chci mockrát poděkovat za opravdu vynikající profesionální přístup. Rád ho doporučím dalším klientům a těším se na další spolupráci.

František Vacula Neslovice

Potřebovala jsem prodat chatu. A na doporučení mého syna jsem se seznámila s panem Martinem Veverkou realitním makléřem. Od začátku jsem byla nadmíru spokojená s postupem i přístupem, řešením nastalých problémů. Je to sympatický, hodný a laskavý člověk, který ví co udělat v určitý čas. Moc Vám pane Veverka za pomoc při prodeji děkuji a vřele Vás doporučím dalším lidem. Je vidět, že Vaše práce Vás baví a vkládáte do ní své poctivé a dobré srdce.

Magda Lorencova Brno

Od samého začátku naprostá spokojenost. Po celou dobu velmi ochotný, spolehlivý a dochvilný. I přes obtíže s klienty si od samého začátku, od ledna 2020 do května 2020, dokázal poradit a povzbudit, že zítra to zase bude lepší. Mohu pana Veverku pouze s čistým svědomím jen a jen doporučit. Při dalším prodeji nemovitosti bych se na něj znovu obrátila.

Kateřina Horáková Vyškov

Prodej bytu proběhl v pořádku, pana Veverku můžu doporučit.

Dostál Břeclav

Posíláme poděkování panu Veverkovi za pomoc s koupí nemovitosti, která se i při větší vzdálenosti bez problémů velmi rychle zrealizovala. Opravdu profesionální a příjemné jednání, můžeme jen doporučit.

Zuzana Mikulová Doubravčice

Děkuji a oceňuji realitního makléře pan Veverku za jeho perfektní práci při prodeji mého bytu. Jeho lidský přístup, ochota, rady, jak byt připravit na prodej, nafocení, příprava dokumentů k prodeji, vyřízení všech formalit s neustálou informací jak prodej probíhá, ve které fázi se nachází smlouvy atd.. Díky jeho pomoci s přípravou na prodej byl můj byt prodán ještě téhož dne, kdy byl zveřejněný na internet. stránkách.

Jiřina Dorrington Zámečníková Vyškov

Jsem velmi rád že jsem natrefil zrovna na pana Veverku, který je spolehlivý a profík. Lidské jednání mu není cizí a koupě nemovitosti s ním probíhá bez problémů. Pana Veverku můžu jen doporučit.

René Nosek Moravská Nová Ves

Rychlá perfektní komunikace o všem a průběhu stavu prodeje i koupi vždy informoval, vřele doporučuji.

Jaroslav Omelka Břeclav

Velice oceňuji spolupráci s panem makléřem Martinem Veverkou. Spolupráce s ním při prodeji bytu byla na velmi profesionální úrovni. Pan Veverka dodržel, co slíbil, byl velice vstřícný a ochotný a vždy pohotově reagoval na všechny dotazy, byl vždy k zastižení. Tímto bych mu chtěl poděkovat. Pokud bych někdy v budoucnu kupoval/prodával nemovitost, určitě se na něj znovu obrátím.

Jakub Senk Vyškov

S pánom Veverkom je radosť pracovať. Od samého začiatku obchodu až po jeho koniec maximálna profesionalita a ľudskosť. Spoluprácu s ním len odporúčame, s takým prístupom k spolupráci ako s ním sme ešte nezažili .Pomohol nám splniť si další sen:-)

Olga Bednářová

S panem Veverkou jsme se setkali poprvé při prohlídce bytu, kterou nám coby makléř zprostředkovával. Od první chvíle bylo jasné, že přestože je to “mladý kluk”, ve svém oboru už funguje jako zkušený matador (v nejlepším smyslu slova)! Je to člověk ve všech směrech rovný, spolehlivý a precizní. Pokud budeme v budoucnosti uvažovat o využití služeb realitního makléře, rozhodně oslovíme právě jeho!

Petra Machálková Valtice

Realitní makléř Pan Veverka člověk na svém místě. Slušnost, zodpovědnost, a hlavně pomoc a poradenství v různých záležitostech okolo nemovitostí. Za mě uděluji 5 z 5. hvězdiček Děkuji

Jindřich Polášek Vyškov

Děkujeme panu Veverkovi. Lepšího člověka pro prodej našeho domu jsme si nemohli ani přát. Úžasná domluva, skvělá komunikace. Milý a zároveň profesionál, opravdu člověk na svém místě. Jeden den přijeli dům nafotit, druhý den vyšla inzerce a třetí den se inzerát stahoval - dům byl prodaný. Ještě jednou děkujeme!

Martin Švec Buchlovice

Zprostředkování koupě garáže proběhlo bez problémů. Oceňuji ochotu, vstřícný přístup, vlídnou komunikaci a rychlé jednání.

Adam Škrabánek Břeclav

Dobrý den, chtěl bych popsat úžasnou zkušenost s makléřem panem Martinem Veverkou. Byl velmi profesionální, rychlí v odpovědi a velmi organizovaný . Během celého procesu mi velmi pomáhal a průběžně mě informoval a dokázal velmi jasně odpovědět na všechny moje otázky. Můžu jen doporučit. Velmi si vážím jeho pomoci, Děkuji Martine.

Tomáš Zapletal Velké Bílovice

Od prvního setkání s p. Martinem Veverkou jsem se cítila ve správných rukou. Perfektní komunikace, ochota, vstřícnost a přehled. Vřele doporučuji a v případě dalšího prodeje nebo koupě se na něj s důvěrou určitě zase obrátím.

Alena Michalíková Velké Bílovice

Když jsem zvažovala koupi bytu, ihned jsem měla jasno, koho oslovit na hledání vysněné nemovitosti. Martina znám od začátku jeho kariéry realitního makléře a kvůli nespočtu spokojených klientů jsem i já zvolila jeho. Jednání bylo velmi efektivní, rychlé. Kvůli vzdálenosti kupované nemovitosti byla realizace náročnější, ale díky Martinovi to šlo vše hladce. Velmi jsem ocenila jeho profesionalitu, osobní přístup a pomoct při zodpovězení otázek a řešení problémů. Za mě velké děkuju a budu se těšit na další spolupráci.

Lenka Vlková Praha

Za svůj život jsem při hledání i prodeji nemovitostí potkala mnoho realitních makléřů. Jsem, řekla bych, náročnější klient v tom, že pokud v makléři nevidím důvěru, znalosti, spolehlivost, snaživost a i lidskost , nemám zájem s takovým člověkem spolupracovat. Pan Veverka mě velice mile překvapil již na první schůzce a předčil mé očekávání. Je to Pan makléř na svém místě.

Ludmila Dominiková Lanžhot

Chtěla bych velmi poděkovat panu Martinu Veverkovi za jeho profesionální i srdečný přístup při prodeji našeho bytu v Hodoníně. Pan Veverka byl velmi ochotný a milý. Dělá svou práci velmi rád a s velkým nasazením. Pokud ještě někdy budu potřebovat realitní služby velmi ráda využiju jeho znalostí a doporučím ho svým přátelům a známým. Ještě jednou moc děkuji. Bylo mi ctí s vámi spolupracovat.

Martina Brablcová Hodonín

Pan Veverka odvedl skvělou práci v prodeji domu. Rychlé a pohotově jednání vše za mě vyřídil a o všem průběžně informoval. Můžu ho doporučit, pokud chcete prodat rychle za férovou cenu. Děkuji za účast na prodeji nemovitosti.

Martin Blažek Vyškov

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za příjemné jednání a spolupráci Paní Jiřině a Martinovi Procházkovým veliká spokojenost.

Zdeňka Effenbergerova Brno

Seriózní jednání realitní kanceláře, pan Veverka TOP realitní makléř.

Hana Votavová Vyškov

Pan Veverka je profesionální a zkušený makléř. Jednání s ním bylo vždy bezproblémové. Vše vyřídil podle domluvy. Transakce probíhala naprosto hladce. Mohli jsme se na něj zcela spolehnout. Služby pana Veverky mohu jen doporučit.

Petr Grossmann Babice nad Svitavou

S přítelem chceme poděkovat panu Veverkovi za vstřícné a profesionální jednání a přátelský přístup. Při koupi nemovitosti poradil a vše vysvětlil. Je vidět, že práce je pro něj koníčkem a hlavně posláním🙏. Moc děkujeme a vřele doporučujeme 🙂.

Dita Padalíková Břeclav

Chci poděkovat panu Veverkovi, který byl naším realitním makléřem při koupi nemovitosti. Po celou dobu byl velmi ochotný, nápomocný a trpělivý a se vším nám vypomohl. Vše dopadlo na jedničku a díky panu Veverkovi máme vysněný dům. RK Nextreality i pana Martina Veverku můžeme jen doporučit.

Marian Paldan Vyškov

Chtěla bych poděkovat panu Veverkovi za jeho profesionální přístup při prodeji mého bytu a koupi nového domu. Je to makléř ,kterého můžu doporučit. Byl vždy ochotný kdykoliv zodpovědět veškeré mé dotazy, zařídil veškerou dokumentaci. Spolupráce s ním proběhla k mé velké spokojenosti.

Radka Holková STRÁŽNICE

Pán Veverka nám sadol s partnerkou ľudsky i pracovne. Vytvára pocit, že na prvom mieste je u neho klient a spokojnosť oboch strán. Je odborne pripravený reagovať na akékoľvek otázky. Vie v človeku vytvoriť pocit, že jedná s niekým, kto vie čo robí a ten pocit sa na konci pretavuje aj do samotných činov. Radosť spolupracovať. Vrelo odporúčame.

Ľubomír Šiška Brno

Byla jsem spokojená se službami pana Veverky, vše vysvětlil, zařídil, skvělá komunikace a jednání. Můžu jen doporučit.

Ludmila Vojáčková Břeclav

S panem Martinem Veverků jsem byl plně spokojen, je to skvělý realitní makléř, na kterém jde vidět že ho práce baví, všechno proběhlo v naprostém pořádku, kdykoli jsem něco potřeboval vědět rychle odpověděl a celkově skvělý profesionální přístup od začátku do konce. Díky skvělé zkušenosti ho můžu všem jen doporučit, pokud budu někdy v budoucnu něco řešit, tak se na něj určitě obrátím.

Martin Křivák Velké Bílovice