NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY MAJANNA

Národních hrdinů 13/3, Břeclav 690 02
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností Living Real Estate, s.r.o. IČ: 18828876 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. 

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 123-7712850267/0100
PRÁVĚ OTEVŘENO
Pondělí
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
Úterý
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
Středa
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
Čtvrtek
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
Pátek
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Dobrý den, pan Derka s paní Nezvalovou s námi procházeli naši cestu hledání vysněného domečku. Napřed jsme se náhodou potkali na nějaké prohlídce, občas si volali, když se někde něco objevilo. Pak jsme ho viděli a když jsme na druhé straně sluchátka slyšeli pana Derku, byli jsme rádi. Pak už bylo jasné, ze se jedna o TEN dům. A taky, ze jo. Vše s námi prošli, vše nám vysvětlili, nachystali, mohli jsme se absolutně spolehnout. Věc probíhala velmi rychle, při každé změně nás kontaktovali, ať jsme v obraze. Domeček je náš už přes rok a neměnili bychom. Ani dům, ani důvěru v ně. Děkujeme.

Halady Pěnčín

S panem Veverkou jsme se setkali poprvé při prohlídce bytu, kterou nám coby makléř zprostředkovával. Od první chvíle bylo jasné, že přestože je to “mladý kluk”, ve svém oboru už funguje jako zkušený matador (v nejlepším smyslu slova)! Je to člověk ve všech směrech rovný, spolehlivý a precizní. Pokud budeme v budoucnosti uvažovat o využití služeb realitního makléře, rozhodně oslovíme právě jeho!

Petra Machálková Valtice

Hodnocení práce s panem Veverkou ,vstřícný ,milí , přátelský a při jednání korektní.

Poláčková Vyškov

K panu Veverkovi jsme se dostali na doporučení mé kamarádky a už od prvopočátku šlo vidět, že se jedná o profesionála - má veškeré důležité vlastnosti - komunikace, flexibilita, hbitost, odbornost... Prodeje našeho domu jsme se obávali, ale vše pan Veverka vyřešil a zařídil, proto jej můžeme ho jen doporučit a chválit :-)

Jaroslava Konečná Vyškov

Děkujeme panu Veverkovi. Lepšího člověka pro prodej našeho domu jsme si nemohli ani přát. Úžasná domluva, skvělá komunikace. Milý a zároveň profesionál, opravdu člověk na svém místě. Jeden den přijeli dům nafotit, druhý den vyšla inzerce a třetí den se inzerát stahoval - dům byl prodaný. Ještě jednou děkujeme!

Martin Švec Buchlovice

Marťo, moc děkujeme za skvělou spolupráci a za rychlý prodej domu. Jsi fakt profík 😇Doporučujeme 😇

Zuzana Rebrosova Osvětimany

Dobrý den, chtěly bychom touto cestou poděkovat panu makléři Martinu Veverkovi za skvělou spolupráci. Vše nám vždy ochotně vysvětlil a zařídil. Jeho jednání bylo vstřícné, milé a komunikace takřka blesková. Jeho služby můžeme vřele doporučit!

Helešicová a Svobodová Břeclav

Děkujeme za profesionální přístup. Přejeme hezké dny a mnoho dalších obchodních úspěchů.

Ilona a Zděněk Darebníkovi Královopolské Vážany

V mém případě se jednalo o prodej jedné nemovitosti a koupi druhé v jeden čas. Z tak složité transakce jsem měl na počátku obavy. Nakonec a to také díky panu Veverkovi vše proběhlo hladce, bez komplikací a zbytečných křečí. Pan Veverka opravdu ví co dělá. Prodej nemovitosti proběhl velmi rychle a vše se skloubilo s nákupem druhé, včetně vyřízení dokumentů a převodu peněz. Pan Veverka je profesionál, který vám rád pomůže. Vřele doporučuji. Díky

Zdeněk Veselý Moravský Žižkov

Děkuji realitní kanceláři Next a realitnímu makléři panu Derkovi a paní Nezvalové za zprostředkování koupě domu. Vše bylo rychle vyřízené a podle termínu. Můžu doporučit.

Renata Přichystalová Královopolské Vážany

Pan Veverka byl makléřem u nemovitosti, kterou jsme chtěli koupit. Jeho přístup se nám líbil už od začátku. Musím říct, že po X nemovitostech, které jsme prošli a po X makléřích, které jsme díky tomu potkali, jsme konečně našli někoho kdo NEchce klienta jen "zaháčkovat" a dál se nezajímá. Komunikace, vysvětlení všeho potřebného a nápomocnost z jeho strany opravdu chválíme. Cokoli bylo potřeba zjistil a dodal. Proto pana Veverku opravdu můžeme doporučit a přejeme mu spoustu spokojených klientů, tak jako jsme my. Děkujeme

Jakub Dlouhý Uherské Hradiště

Profesionální přístup ve všech směrech. Mohu jen doporučit.

Luděk Vladeka Krhovice

Profesionální jednání při koupi RD, která byla trochu problematičtější co se týče vypořádání dědictví, starých zástavních smluv i zakreslení nemovitosti v katastru. Nicméně všechny překážky se podařilo vyřešit a koupě proběhla v pořádku, jednání bylo vždy transparentní a rozhodně můžu p. Veverku doporučit.

Vojtěch Talíř Břeclav

Dakujem Martinovi za vynalozeny cas a usilie, za predaj bytu v Bratislave aj pocas tejto tazkej Covidovej situacie.

Jan Starovic Bratislava

Pan Derka a Paní Nezvalova nám pomohli zprostředkovat prodej naše bytu a koupi našeho nového domova. Vše probíhalo k naprosté spokojenosti a na profesionální úrovni. Dokázali pomoct i poradit v kteroukoliv hodinu. Obchod probíhal rychlostí světla a my mohli na Vánoce být s rodinou pod stromečkem v novém domově. Určitě můžeme doporučit vložit v tuto sehranou dvojici důvěru a nemít strach prodat, či koupit nemovitost. Moc děkujeme za pomoc a psychickou podporu.

Ančincovi Kroměříž

Velká spokojenost, jednání na úrovni, vše bylo dokonale připraveno, jsme velmi spokojeni a vřele doporučujeme každému zájemci o prodej nebo koupi přes tuto realitní kancelář. Zvláště paní Nezvalové a panu Derkovi při zprostředkování koupi pozemku.

Říhovi Drnovice

....chtěla bych velmi poděkovat Next Reality Vyškov, kteří se zhostili prodeje jedné naší nemovitosti a v návaznosti na to koupě domu jiného. Celý proces byl poměrně logisticky složitý, nicméně pan makléř Derka i paní makléřka Nezvalová se ho zhostili se ctí a k velké spokojenosti všech zúčastněných stran. Musím vyzdvihnout diplomacii pana Derky při jednáních, velkou vstřícnost a ochotu být "k dispozici" kdykoliv. V podstatě nebylo potřeba se o nic starat, pouze přijít a podepsat dokumenty, pak už vše běželo bez nutnosti naší účasti až do chvíle předání nemovitostí. Takto si představuji profesionální práci.

Eliška Vafková Bukovinka

Dobrý den, ani nevím jak paní makléřku popsat. Velmi lidský, vstřícný a obětavý přístup. Vždy si věděla poradit jak nějaký problém vyřešit. Věděla jakou prodejní cenu nemovitosti nastavit, aby byla v této nelehké době prodejná. Dům prodat za velmi krátkou dobu, nezbývá mi jak vřele paní makléřku doporučit. Pokud bych opět potřebovala služby realitní kanceláře, tak jedině na ni se obrátím. Přeji hodně spokojených zákazníků jak jsem byla já. S pozdravem Hrobařová

Růžena Hrobařová Strachotín

Chtěla bych velmi poděkovat panu Martinu Veverkovi za jeho profesionální i srdečný přístup při prodeji našeho bytu v Hodoníně. Pan Veverka byl velmi ochotný a milý. Dělá svou práci velmi rád a s velkým nasazením. Pokud ještě někdy budu potřebovat realitní služby velmi ráda využiju jeho znalostí a doporučím ho svým přátelům a známým. Ještě jednou moc děkuji. Bylo mi ctí s vámi spolupracovat.

Martina Brablcová Hodonín

Profesionální přístup, rychlé, otevřené a férové jednání ke straně kupujícího i prodávajícího.

Petr Buchlovský Bučovice

Po celou dobu byl přístup pana makléře profesionální, jednal velmi ochotně a na úrovni. Co bylo dohodnuto, to platilo. Doporučuji!

Lukáš Kotoun Brno

Dobrý den, s jistotou říkám, že jste mi zachránili život a budoucnost. S vaší prací jsem byla velmi spokojená, cokoliv bylo potřeba se vyřešilo okamžitě. Když jsem potřebovala poradit, hned jste reagovali. Přístup jak váš, tak pana Derky byl úžasný. Nápady a způsoby jak zajistit nejvyšší cenu prodeje nemovitostí a následná realizace proběhla přesně tak, jak jsme se domluvili. Nové informace jste podávali okamžitě. Věřím, že tento váš přístup není jen z nějakého školení, ale vaše osobní, lidské vcítění máte v sobě. Zajistili jste veškerý servis, o nic jsem se nemusela starat, prodej proběhl rychle. Vřele doporučuji.

Irena Mede Kačice

Velice jsme byli spokojeni s pane Radovanem Mrkusem, hlavně s jeho profesionálním přístupem a komunikací. Můžeme jen doporučit!

Kuchařovi Praha

Profesionální a přátelský přistup. Vše bylo vyřízeno velmi rychle a ke spokojenosti. Určitě doporučuji.

Tomáš Gabriel Bohdalice

Predaj bytu pod taktovkou Markéty Nezvalovej a Štepána Derku bola tá správna voĺba. Komunikácia bola skvelá, vecná a v správnom rytme. Pripomienky vždy riešené a racionálne vyriešené. Túto dvojicu vrele odporúčame.

Madlenovci Sliač

Dobrý den. Jen k té referenci. Shrnul bych to takhle. Prodat bez problémů, když je poptávka větší než nabídka, asi není takový problém. Ovšem prodat a pak umět řešit neočekávané problémy, které mohou vzniknout s profesionálním přístupem, rychlostí a nadhledem neumí každý. A právě za to celému Vašemu týmu velký dík.

Lubomír Šugár Brno

Jsme velice spokojeni s profesionálním přístupem pana Veverky. Klid, pohoda, vše vysvětleno srozumitelně a jednoduše. Neměli jsme pocit nervozity či nátlaku. Velmi příjemné jednání, administrativní kroky připraveny bez překážek. Petr a Jaroslava Podsedníkovi

Petr Podsedník Telč

Od prvního setkání s p. Martinem Veverkou jsem se cítila ve správných rukou. Perfektní komunikace, ochota, vstřícnost a přehled. Vřele doporučuji a v případě dalšího prodeje nebo koupě se na něj s důvěrou určitě zase obrátím.

Alena Michalíková Velké Bílovice

Velké díky p. Nezvalové i p. Derkovi za vstřícné jednání, velkou pomoc, ochotu, solidní jednání a výbornou organizaci jak prodeje chalupy, tak i garáže. V době prodeje chalupy mi pomohli v mé osobní těžké situaci nad rámec běžných úkonů vyplývajících kolem prodeje. Děkuji ještě jednou za jejich vstřícné a citlivé jednání a doufám, že se pracovně ještě setkáme.

J.Braná Brno

Pan Mrkus je velice šikovný a ochotný člověk a profesionální makléř, který má pochopení a porozumění. V našem případě nám s prodejem domu velice pomohl a vyšel vstříc našim požadavkům. Mohu jen doporučit.

Antonín Doležal Břeclav

As a foreign person in the Czech Republic, doing any official or public diligence was an issue because of the language barrier. Real state businesses are no exception, but luckily, I was introduced to Petr who helped me, not only for buying a property but also for selling aswell. He was always kind and willing to help on every step of the process and always communicative so you were updated on how the process was flowing. I can only and truly recommend him for any real state related business as he always gives his best effort and advises in order to complete the transaction in the most satisfactory way.

Lenin Cesar Di Gennaro Pohořelice

Pane Derko, jste velice laskavý a vstřícný. Máte pochopení pro moje obavy. To co jsem zažila se ani nedá věřit. Krásnou neděli. Děkuji Vám.

Anna LYSOŇKOVÁ BÍLOVICE okr. Uh. Hradiště

Dobrý den. Velice ráda bych Vám chtěla napsat o jednom výjimečném muži, který svou pílí a srdcem pomohl změnit osud mé rodiny. Realitní makléř Martin Vaverka nemá pracovní dobu jako mají ostatní lidé. Pan Martin pracuje pořád a stále. Na stránkách realit v okrese Břeclav jsem společně se svým mužem našla letos na jaře inzerát o prodeji rod. domečku v obci Hrušky. Tuto nemovitost měl pod svou kompetencí pan Veverka. Když jsem se na něho obrátila, tak nám se vší ochotou pomohl zpracovat všechny potřebné transakce a záležitosti k prodeji domu. Všechno proběhlo velice rychle a kvalitně. Děkuji moc za mě a mou rodinu Lali.

Lali Stolarská Břeclav-Hrušky

Za svůj život jsem při hledání i prodeji nemovitostí potkala mnoho realitních makléřů. Jsem, řekla bych, náročnější klient v tom, že pokud v makléři nevidím důvěru, znalosti, spolehlivost, snaživost a i lidskost , nemám zájem s takovým člověkem spolupracovat. Pan Veverka mě velice mile překvapil již na první schůzce a předčil mé očekávání. Je to Pan makléř na svém místě.

Ludmila Dominiková Lanžhot

Jsem velmi rád že jsem natrefil zrovna na pana Veverku, který je spolehlivý a profík. Lidské jednání mu není cizí a koupě nemovitosti s ním probíhá bez problémů. Pana Veverku můžu jen doporučit.

René Nosek Moravská Nová Ves

Od prvního setkání byl pan Martin Veverka velmi ochotný, vstřícný. Kdykoliv pomohl, poradil. Je to opravdu člověk na svém místě - výborný makléř!!! DĚKUJEME

Hanke Pavla Hodonín

Zprostředkování koupě garáže proběhlo bez problémů. Oceňuji ochotu, vstřícný přístup, vlídnou komunikaci a rychlé jednání.

Adam Škrabánek Břeclav

Oceňuji velmi korektní a profesionální přístup pana Sedláčka při koupi bytu. Stejně tak mohu doporučit advokátní kancelář, se kterou spolupracuje, a která zařídila naprosto bezproblémovou úschovu kupní ceny, vklad do katastru a zrušení zástavního práva banky předchozího majitele.

Lumír Přibyl Vyškov

S paní Procházkovou jsem měli při koupi bytu dobrou zkušenost. Byla vždy ochotná nám poradit. Má nejen profesionální, ale i lidský přístup. Ještě jednou děkujeme.

Dana Svobodová Brno

Chtěla jsem napsat pár řádků možnosti se potkat a spolupracovat se panem Petrem Sedláčkem jako pracovníkem společnosti Partners a dále jako s pracovníkem v oboru reality. Byla jsem velice příjemně a mile překvapena jeho pracovním nasazením a také v jeho naprosté informovanosti v oboru financí a nemovitostí. Pomohl mi vyřešit mé finanční záležitosti a to velice kvalitně, nabídnul mi možné alternativy řešení, ze kterých jsmě společně vybrali ty, které mi nejvíce vyhovovaly. Pokud jsem se rozhodla k jistým krokům v oboru prodeje či koupi nemovitosti, vždy mi nastínil situaci na relativním trhu, vysvětlil všechna možná úskalí a nasměroval mě k tomu nejlepšímu řešení. Velmi důležitý aspekt byl ale ten, že mi pomohl s realizací všeho potřebného, s čímž jsem se před tím nikdy nesetkala. Jeho práce a pomoc klientům jsou stoprocentní. MUDr. Hana Kvasničková , klientka

MUDr. Hana Kvasničková Brno

Paní Svobodová je profesionál a člověk, který své práci rozumí. Obrátil jsem se na ní při prodeji našeho bytu a nelituji. Sympatická mladá dáma, která má svou práci velmi ráda, což se projevuje nejen odborností a zkušenostmi, ale je velmi vstřícná a empatická a spolupráce s ní byla super životní zkušenost. Jsem rád, že jsem měl při prodeji šťastnou ruku a mohu paní Svobodovu jen doporučit a pokud bych měl já sám v budoucnu potřebu řešit nákup nebo prodej nemovitosti, paní Svobodová bude jasná volba.😁 Za mě a za manželku moc děkujeme a přejeme vše nejlepší do osobního a profesního života.

Jaroslav Stloukal Adamov

Chtěl bych tímto Vašemu kolegovi a Vám poděkovat za dokonale odvedenou práci při prodeji našeho bytu v Kuřimi. Můžete se spolehnout, že Vás budeme doporučovat jako perfektně sehraný tým.

Šaclovi Tišnov

Potřebovala jsem prodat chatu. A na doporučení mého syna jsem se seznámila s panem Martinem Veverkou realitním makléřem. Od začátku jsem byla nadmíru spokojená s postupem i přístupem, řešením nastalých problémů. Je to sympatický, hodný a laskavý člověk, který ví co udělat v určitý čas. Moc Vám pane Veverka za pomoc při prodeji děkuji a vřele Vás doporučím dalším lidem. Je vidět, že Vaše práce Vás baví a vkládáte do ní své poctivé a dobré srdce.

Magda Lorencova Brno

Dobrý den, moc děkuji Markétě a Štěpánovi za pomoc při prodeji mého domu. Prodej jsem potřebovala vyřešit rychle, ale během jednotlivých jednání se ukázalo, že to tak jednoduché nebude. Na katastru vázla stará věcná břemena, nemovitost nebyla správně zavedena v evidenci. Pro samotnou méně pohyblivou ženu to byl velký problém. Markéta a Štěpán mně však se vším pomohli, co šlo, zařídili místo mě.

K. Hanušová Bukovinka

Má naprostá spokojenost s makléři NEXT REALITY, Vyškov, konkrétně s paní Markétou Nezvalovou a panem Štěpánem Derkou mě nutí k zaslání recenze průběhu prodeje nemovitosti pod jejich vedením. Jelikož mám jisté zkušenosti z minulosti, mohu hodnotit přístup předmětných makléřů za vysoce nadstandardní vzhledem k celkovému průběhu prodeje od počáteční prezentace prodávané nemovitosti, přes realizované prohlídky až po předání kupujícímu. Mohl jsem se spolehnout na sdělení a případné vysvětlení všech kroků, které byly s prodejem spojeny a veškeré informace byly předány i kupující straně, takže si dovolím věřit ve spokojenost všech zúčastněných. Dále ještě velice oceňuji rychlost prodeje, kdy je nutno postupovat s maximální mírou efektivity v rozhodovacích procesech a makléři byli schopni zastupovat se stejnou mírou pozornosti prodávající i kupující stranu. Závěrem tedy, paní Nezvalová, pane Derko, děkuji moc, a pokud v budoucnu budu mít ještě co prodat, jde to přes Vás 😊

Jiří Látal Brno

Paní Andrea prodávala můj domek a já jsem byla velice spokojena s jejím lidským přístupem, kdy její jednání a činy byly nad rámec služeb realitního makléře. Mohu paní Andreu velice doporučit.

Nataša Zoubková Oslavany

Z pohledu kupujícího jsem se službami Next reality velmi spokojen. Vše bylo řečeno na rovinu a nic se nezatajilo. Paní Nezvalová i pan Derka jsou velmi příjemní lidé, ze kterých budete mít pocit, že je o vás opravdu postaráno. NEXT REALITY mohu jen doporučit!

Pavel Peš Brno

Dobrý den, společnost NEXT Reality a zejména realitní makléře paní Nezvalovou a pana Derka mohu bezpochybně doporučit. Profesionální přístup je u nich samozřejmostí, ale oceňuji velmi empatické, pohodové a rychlé jednání. Koupě, převod a ostatní administrativní záležitosti proběhly dle plánu, byli jsme o všech krocích včas informováni a vše nám bylo vysvětleno. Pokud bych v budoucnu prodával nemovitost, určitě bych se obrátil na společnost Next Reality.

Roman Jelínek Kuřim

S paní Jiřinou se jednalo výborně, trpělivě poskytla všechny dostupné informace o nemovitosti a dohledala dodatečné informace na požádání. Organizace termínu a samotná prohlídka nemovitosti na jedničku. Celkově velmi vstřícné jednání.

Zbynek Cierny Rosice

Dobrý den, chtěl bych popsat úžasnou zkušenost s makléřem panem Martinem Veverkou. Byl velmi profesionální, rychlí v odpovědi a velmi organizovaný . Během celého procesu mi velmi pomáhal a průběžně mě informoval a dokázal velmi jasně odpovědět na všechny moje otázky. Můžu jen doporučit. Velmi si vážím jeho pomoci, Děkuji Martine.

Tomáš Zapletal Velké Bílovice

Z pohledu kupujícího jsem se službami Next reality velmi spokojen. Vše bylo řečeno na rovinu a nic se nezatajilo. Paní Nezvalová i pan Derka jsou velmi příjemní lidé, ze kterých budete mít pocit, že je o vás opravdu postaráno. NEXT REALITY mohu jen doporučit!

Pavel Peš Brno

Jednání s klienty bylo upřímné. Vše probíhalo na profesionální úrovni. Děkuji za velmi kvalitně odvedenou práci. Mohu všem doporučit a ještě jednou díky za vše a všem, kteří tomu věnovali svůj čas a snahu, aby klienti byli spokojeni.

Astrolog Zdeněk Hvězdlice

Služby realitního makléře, pana Martina Veverky, můžeme jen doporučit. Pozitivně je nutné hodnotit jeho vysoké nasazení, vstřícný a naprosto profesionální přístup, v rámci něhož neabsentuje ani lidský rozměr založený na komunikaci s klientem a vnímání jeho zájmů a potřeb. Po celou dobu procesu prodeje naší nemovitosti a koupě nemovitosti nové nás průběžně informoval o všech skutečnostech, trpělivě zodpovídal naše dotazy, zajistil velmi pěknou fotografickou i videoprezentaci a v neposlední řadě nám vypomohl i s administrativní stránkou transakcí. Vše proběhlo rychle a bez nejmenších problémů. Pan Martin Veverka vystupoval a jednal tak, jak by z našeho pohledu realitní makléř jednat a vystupovat měl. Děkujeme.

Karel Vyžrálek Brno

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Martinu Veverkovi za vstřícný , rychlí a hlavně velice profesionální přístup . V nabídce NEXT Reality nás v září 2022 zaujala nabídka na prodej chaty . I když se jednalo o chatu na Slovensku , tak vše proběhlo velice rychle a hladce. Vše samozřejmě díky panu Veverkovi , který na nás hned od první chvíle udělal příjemný dojem a tak si získal naši plnou důvěru . Dále už probíhalo vše opravdu rychle a pan Martin Veverka se snažil vyhovět našemu požadavku o předání této nemovitosti co nejdříve. Začátkem října nám byla tato nemovitost předána. Opravdu vše proběhlo v řádu týdnů. Pana realitního makléře Martina Veverku mohu jen a jen doporučit. Je to opravdu profesionál ve svém oboru. Ještě jednou moc díky a těšíme se na další setkání a možnou spolupráci.

Dáša a Libor Hlavenkovi Valtice

Na základě dřívější zkušenosti s prodejem rodinného domu jsme se obrátili na paní Svobodovou podruhé při prodeji pozemku. Vstřícný přátelský přístup, jako vždy na profesionální úrovni. Moc děkujeme!

Jana Bagyon Pozořice

Spolupráce s panem Veverkou při koupi pozemku byla korektní a sympatická. Vždy šel ještě o pověstnou míli dál a snažil se bezodkladně řešit dotazy i nastalé komplikace, to vše s lidským přístupem. Rád proto doporučuji a děkuji za spolupráci.

Petr Němec Brno

Celkový přístup byl velice profesionální, vše probíhalo rychle, velice dobrá komunikace o veškerém stavu věcí. Vřele doporučuji

Karel Dobiáš Hluboká u Dešné

Měla jsem na Slovensku chatu mého srdce mého dětství vzpomínek, pač jsem se tam narodila, šílenství corony mě nedovolila užívat můj majetek a tak jsem usoudila chatu prodat. Našla jsem makléře taky cítícím srdcem, který mě všechno vysvětlil, byl vstřícní ve všem , hned měl všechny doklady zpracované o všem mě informoval i když to nebylo lehké jsem občan Česka , vždy našel tu pravou cestu ke zdárnému konci. Děkuji pane Martine za vaši profesionální práci i přístup k lidem , přeji hodně zdraví a úspěchů v tom co děláte.

Danka Veverková Moravský Žižkov

Prodej stavebních pozemků proběhl nad moje očekávání a za to mohu poděkovat profesionálnímu přístupu paní Markétě Nezvalové a panu Štěpánu Derkovi z realitní kanceláře Next Reality. O nic jsem se nemusel starat a jen jsem podepsal smlouvy. Tyto dva realitní makléře mohu jen doporučit. Možná stačí jen dvě slova: profesionalita a spolehlivost.

Jindřich Kocour Kotvrdovice

Profesionální jednaní, ochota, trpělivost, vstřícnost. Děkujeme paní Nezvalové a panu Derkovi za dobře odvedenou práci, manželé Královi.

Eva Králová Senožaty

S panem Veverkou jsem spolupracoval při prodeji bytu v Hodoníně. Díky jeho profesionálnímu přístupu, ať už prezentací bytu, schůzkami se zájemci a komunikací byl byt velmi rychle prodán. Pan Veverka byl velmi ochotný a pomohl mi se vším potřebným. Jeho služby můžu vřele doporučit.

Tomáš Mikulka Hodonín

Pana Veverku znám krátce, ale od první schůzky jsem si byl jist že jsem ve správných rukou...Vše mi bylo vysvětleno, jak vše bude probíhat a ono opravdu vše dopadlo nad očekávání. Dům byl prodán ve velmi krátkém čase v této nelehké době. Pan Veverka je opravdu muž na správném místě...... Tímto mu chci mockrát poděkovat za opravdu vynikající profesionální přístup. Rád ho doporučím dalším klientům a těším se na další spolupráci.

František Vacula Neslovice

Dobrý den paní Nezvalová i pane Derko, co se týče spolupráce s realitní kanceláří NEXT REALITY, tak nemohu jinak, než chválit: Od prvního setkání byl přístup velice profesionální a současně i lidský. Po celou dobu transakce o nás bylo skvěle pečováno a to nejen během samotného prodeje, ale i po něm při předávání prodaného bytu. Nikdy před tím jsem byt neprodávala, takže jsem vůbec nevěděla, co mě čeká, ale s Vaší pomocí mě ani jednou nepřepadl pocit obav a nejistoty.

Alice Dvořáková Brno

Pan Veverka je opravdu člověk na svém místě. Profesionální jednání, spolupráce, vše jak by měl dle našich názoru realitní makléř vystupovat. Děkuji za super odvedenou práci. Awesome :-)

Zdeňka a Jan Mikešovi Hrušovany nad Jevišovkou

Dobrý den, pan Derka s paní Nezvalovou s námi procházeli naši cestu hledání vysněného domečku. Napřed jsme se náhodou potkali na nějaké prohlídce, občas si volali, když se někde něco objevilo. Pak jsme ho viděli a když jsme na druhé straně sluchátka slyšeli pana Derku, byli jsme rádi. Pak už bylo jasné, ze se jedna o TEN dům. A taky, ze jo. Vše s námi prošli, vše nám vysvětlili, nachystali, mohli jsme se absolutně spolehnout. Věc probíhala velmi rychle, při každé změně nás kontaktovali, ať jsme v obraze. Domeček je náš už přes rok a neměnili bychom. Ani dům, ani důvěru v ně. Děkujeme.

Halady Pěnčín

Moc děkujeme.

Veronika Mazůrková Otrokovice

Dobrý den, moc děkuji Markétě a Štěpánovi za pomoc při prodeji mého domu. Prodej jsem potřebovala vyřešit rychle, ale během jednotlivých jednání se ukázalo, že to tak jednoduché nebude. Na katastru vázla stará věcná břemena, nemovitost nebyla správně zavedena v evidenci. Pro samotnou méně pohyblivou ženu to byl velký problém. Markéta a Štěpán mně však se vším pomohli, co šlo, zařídili místo mě.

K. Hanušová Bukovinka

Chtěl bych tímto Vašemu kolegovi a Vám poděkovat za dokonale odvedenou práci při prodeji našeho bytu v Kuřimi. Můžete se spolehnout, že Vás budeme doporučovat jako perfektně sehraný tým.

Šaclovi Tišnov

Prodej stavebních pozemků proběhl nad moje očekávání a za to mohu poděkovat profesionálnímu přístupu paní Markétě Nezvalové a panu Štěpánu Derkovi z realitní kanceláře Next Reality. O nic jsem se nemusel starat a jen jsem podepsal smlouvy. Tyto dva realitní makléře mohu jen doporučit. Možná stačí jen dvě slova: profesionalita a spolehlivost.

Jindřich Kocour Kotvrdovice

Seriózní jednání realitní kanceláře, pan Veverka TOP realitní makléř.

Hana Votavová Vyškov

Dobrý den paní Nezvalová a pane Derko. Ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby. V roce 2020 jsem byla v nelehké životní situaci potřebovala jsem prodat dům. Díky Vašemu přístupu a podpoře při prodeji domu se vše zvládlo na výbornou. Vaše služby mohu víc jak 100% doporučit. Děkuji a přeji spokojené klienty, kteří budou jen a jen přibývat.

Markéta Vlčková Prostějov

Ein Haus in Mähren zu finden war unser Ziel. Dabei hat uns Martin Veverka sehr geholfen. In allen Bereichen war er für uns da und stand bis zum Abschluss an unserer Seite. Danke für den ganzen Einsatz.

Karl Pufler Wien

Posíláme poděkování panu Veverkovi za pomoc s koupí nemovitosti, která se i při větší vzdálenosti bez problémů velmi rychle zrealizovala. Opravdu profesionální a příjemné jednání, můžeme jen doporučit.

Zuzana Mikulová Doubravčice

Velice oceňuji spolupráci s panem makléřem Martinem Veverkou. Spolupráce s ním při prodeji bytu byla na velmi profesionální úrovni. Pan Veverka dodržel, co slíbil, byl velice vstřícný a ochotný a vždy pohotově reagoval na všechny dotazy, byl vždy k zastižení. Tímto bych mu chtěl poděkovat. Pokud bych někdy v budoucnu kupoval/prodával nemovitost, určitě se na něj znovu obrátím.

Jakub Senk Vyškov

Predaj bytu pod taktovkou Markéty Nezvalovej a Štepána Derku bola tá správna voĺba. Komunikácia bola skvelá, vecná a v správnom rytme. Pripomienky vždy riešené a racionálne vyriešené. Túto dvojicu vrele odporúčame.

Madlenovci Silač

S paní Nezvalovou a panem Derkou jsem spolupracoval při koupi mého domu a poté i při prodeji bytu. Komunikace v obou případech byla výborná a vše mi vysvětlili a se vším, co bylo potřeba, mi pomohli. Při prodeji bytu udělali skvělou práci a nalezení kupce proběhlo velice rychle. Spolupráci s touto skvělou dvojicí vřele doporučuji.

Libor Šacl ml. Tišnov

Ráda bych moc poděkovala panu Mrkusovi za skvěle odvedenou práci, rychlost zprocesování rezervační i nájemní smlouvy, kdy bylo během jednoho dne vše hotovo, při pronájmu našeho bytu. Naprosto profesionální a zároveň lidský přístup. Vřele doporučuji a přeji spousty dalších spokojených klientů.

Leona Sadiku Kozlová Hodonín

Pana Veverku jsem kontaktovala ohledně pronájmu bytu. Odvedl skvělou práci. Jednal profesionálně, rychle a pohotově, o všem mě průběžně informoval. Hlavně byl lidský a vstřícný, čehož si cením. Můžu jen doporučit jeho služby. Děkuji mu za vše.

Marcela H. Břeclav

Skvělá komunikace, bezproblémová spolupráce a především oceňuji rychlost a profesionální přístup pana Veverky. Můžu jen doporučit!

Radovan Mrkus Břeclav

Děkuji a oceňuji realitního makléře pan Veverku za jeho perfektní práci při prodeji mého bytu. Jeho lidský přístup, ochota, rady, jak byt připravit na prodej, nafocení, příprava dokumentů k prodeji, vyřízení všech formalit s neustálou informací jak prodej probíhá, ve které fázi se nachází smlouvy atd.. Díky jeho pomoci s přípravou na prodej byl můj byt prodán ještě téhož dne, kdy byl zveřejněný na internet. stránkách.

Jiřina Dorrington Zámečníková Vyškov

Pana Veverku jsme oslovili na základě dobrého doporučení. V oboru se opravdu vyzná - proběhlo jak dobré určení ceny, tak následné poradenství ohledně přípravy nemovitosti na prodej. Zajištění fotografa, kameramana bylo taktéž skvělé. Cca 4 prohlídky a bylo prodáno :)

Švecová Újezdec

Skvělá paní makléřka. Úžasná spolupráce, ochotná kdykoliv cokoliv poradit. Děkujeme za uskutečněnou koupi RD.

Zdeňka Laštůvková Brno

Dovolte mi, abych se s Vámi podělila o zkušenost s prací realitního makléře NEXT REALITY, pana Martina Veverky. S panem Martinem Veverkou jsem se seznámila prostřednictvím telefonního hovoru při hledání nemovitosti, rodinného domu. Po upřesnění mého a manželova záměru a daného požadavku pan Martin Veverka doslova řekl - cituji: „To by musel čert sedět na koze, abych Vám něco nezajistil “. Do několika týdnů nám doporučil rodinný dům, pro který jsme se ihned s manželem rozhodli a koupi rodinného domu zrealizovali. Prodej našeho bytu, pod vedením pana Veverky, proběhl neuvěřitelně rychle a především ke spokojenosti všech zúčastněných. V průběhu doby při koupi domu i prodeji bytu, pan Veverka nehledě na čas, ochotně a trpělivě vysvětloval a přibližoval další průběh realizace. Je vidět, že prací realitního makléře je pohlcen, svou prací žije, klientům se věnuje s maximální pozorností. Slušné jednání, vlídný a trpělivý přístup z něj děla jedničku mezi realitními makléři. Vřele doporučuji pana Martina Veverku k zajištění prodeje či koupě nemovitosti. Martinovi Veverkovi patří za nás oba velké poděkování. Manželé Aleš a Marie Hejdovi

Marie Hejdová Brno

Děkuji mnohokrát panu Mrkusovi za zveřejnĕní mého pozemku, rychlého jednání, videa pomocí dronu a použití veškerých webových stránek na sehnání kupce. Pozemek byl do 14 dnů prodán! Peníze přišli na účet hned po zapsání na Katastrálním úřadě a z právní úschovy. Děkuji mnohokrát!

Mueller Břeclav

Rychlé jednání na vysoké profesionální úrovni. Otevřený a férový přístup ke klientovi, maximální snaha vyhovět. Doporučuji!

Michal Kosík Brno

Dobrý den, chtěli bychom reagovat na realitní makléře Štěpána Derku a Markétu Nezvalovou, při zrealizování prodeje nemovitosti. Všechno proběhlo rychle a účelně. Přístup při jednáni byl lidský a příjemný. Děkujeme a doporučujeme spolupráci.

manželé Novákovi Morkovice

Naprostá spokojenost, můžu Vřele doporučit, jednání na úrovni a s přehledem. Děkujeme že jste nám pomohl.

Vladimír Břeclav

Dobrý den, chtěli bychom reagovat na realitní makléře Štěpána Derku a Markétu Nezvalovou, při zrealizování prodeje nemovitosti. Všechno proběhlo rychle a účelně. Přístup při jednáni byl lidský a příjemný. Děkujeme a doporučujeme spolupráci.

manželé Novákovi Morkovice

Dobrý den, s jistotou říkám, že jste mi zachránili život a budoucnost. S vaší prací jsem byla velmi spokojená, cokoliv bylo potřeba se vyřešilo okamžitě. Když jsem potřebovala poradit, hned jste reagovali. Přístup jak váš, tak pana Derky byl úžasný. Nápady a způsoby jak zajistit nejvyšší cenu prodeje nemovitostí a následná realizace proběhla přesně tak, jak jsme se domluvili. Nové informace jste podávali okamžitě. Věřím, že tento váš přístup není jen z nějakého školení, ale vaše osobní, lidské vcítění máte v sobě. Zajistili jste veškerý servis, o nic jsem se nemusela starat, prodej proběhl rychle. Vřele doporučuji.

Irena Mede Kačice

Chcete-li koupit, či prodat nemovitost, heslo pana Veverky je nejen hbitost, ochota, vstřícnost, lidský přístup. Když budu potřebovat, obrátím se na něj vždycky. Ať byla středa nebo neděle, nikdy mě neposlal do...... Ať je vedro nebo lije, on svou prací prostě žije. Pana Veverku mohu jen doporučit, někteří makléři mohli by se od něj učit. Děkuji a přeji spoustu spokojených kupujících a prodávajících.

V. Pešková Vyškov

Děkuji za rychlé a perfektní zpracování vizualizace na dům.S radostí doporučuji a přeji hodně úspěchů.

Lucie Vlková Hlohovec

Děkuji za možnost spolupracovat s panem Veverkou. Koupě nemovitosti s jeho pomocí byla bezproblémová, vždy jsem byl seznámen se stavem jednání koupě. Jsem rád, že jsem mohl s panem Veverkou spolupracovat. Pana Veverku velice doporučuji, jelikož mě přesvědčil, že se stále najdou kvalitní a poctiví realitní makléři.

Petr Dorazil Rosice

Na doporučení mé dcery jsem se obrátila na pana Veverku realitního makléře s prodejem svého bytu. Od prvopočátku jsem nabyla pocit, že jsem zvolila správně. Představil se mi mladý muž a v jeho chování jsem zpozorovala, že naše spolupráce bude efektivní a já budu mít brzy prodanou nemovitost. Nemýlila jsem se. Pan Veverka oplývá úžasnými vlastnostmi, jako je ochota pomáhat lidem, dobrotou, schopností a nasloucháním. Spolupráce probíhala skvěle a rychle. Vše bylo do detailu propracované. Pan Veverka se ve své profesi opravdu vyzná. Bylo mě potěšením se s panem Veverkou poznat a svěřit se s prodejem do jeho rukou. Všem mohu jen doporučit jeho služby. Dnes je obzvlášť zapotřebí více takových lidí. Mockrát děkuji.

Dáša Mazalová Hodonin

Pan Veverka je profesionální a zkušený makléř. Jednání s ním bylo vždy bezproblémové. Vše vyřídil podle domluvy. Transakce probíhala naprosto hladce. Mohli jsme se na něj zcela spolehnout. Služby pana Veverky mohu jen doporučit.

Petr Grossmann Babice nad Svitavou

S paní Nezvalovou a panem Derkou jsme byli při koupi domu v nad míru spokojeni. Zajišťovali prodej domu v Říčanech u Prahy, který byl kvůli exekucím původního majitele extrémně komplikovaný. Když si vzpomenu kolik stran a právníků do toho řízení vstupovalo je až s podivem, že to všechno dobře dopadlo a v domě dnes bydlíme. Velmi jsme ocenili i to, že ačkoli na nemovitost byla řada kupců, pan Derka s paní Nezvalovou upřednostnili rodinu, která bydlení zoufale potřebovala na rozdíl od někoho, kdo chtěl dům třeba na investici, či mohl platit rovnou bez úvěru. Jednání obou i jejich právníků bylo profesionální a jsme rádi že jsme narazili v této branži na někoho, kdo tu práci nebere jen jako byznys, ale je i naprosto férový a lidský. Kdybychom v budoucnu opět řešili bydlení, určitě bychom se na ně jak s prodejem tak koupí obrátili.

Martin Bišof Říčany u Prahy

S panem Sedláčkem spolupracuji dlouhá léta, je profesionál nejen v oblasti financí, ale i v realitách. Prodej rodinného domu, který procházel celkovou rekonstrukcí nebyl jednoduchý, a navíc začal v době, kdy realitní trh ochladl s ohledem na drahé financování. Pan Sedláček nám poskytl veškerou součinnost, která vedla k úspěšnému prodeji. Vřele doporučuji jeho služby.

Karel Ponížil Hrušky

Pan Derka a Paní Nezvalova nám pomohli zprostředkovat prodej naše bytu a koupi našeho nového domova. Vše probíhalo k naprosté spokojenosti a na profesionální úrovni. Dokázali pomoct i poradit v kteroukoliv hodinu. Obchod probíhal rychlostí světla a my mohli na Vánoce být s rodinou pod stromečkem v novém domově. Určitě můžeme doporučit vložit v tuto sehranou dvojici důvěru a nemít strach prodat, či koupit nemovitost. Moc děkujeme za pomoc a psychickou podporu.

Ančincovi Kroměříž

Moc děkujeme.

Veronika Mazůrková Otrokovice

Vyborná spolupráca s Martinom, bez problémov dokázal predat byt aj v Bratislave :) profesionalný prístup, maklér na ktorého sa da vždy spolahnuť, estě raz vďaka za super spoluprácu 👍

Mário Kohút Bratislava

Služby realitního makléře, pana Martina Veverky, můžeme jen doporučit. Pozitivně je nutné hodnotit jeho vysoké nasazení, vstřícný a profesionální přístup, v rámci něhož neabsentuje ani lidský rozměr, založený na perfektní komunikaci s klientem a vnímání jeho zájmů a potřeb. Po celou dobu procesu prodeje naší nemovitosti a koupě nemovitostí nové nás průběžně informoval o všech skutečnostech, trpělivě zodpovídal naše dotazy a velmi pomohl i s administrativní stránkou transakcí. Vše proběhlo bez nejmenších problémů. Pan Veverka vystupoval a jednal tak, jak by z našeho pohledu realitní makléř vystupovat a jednat měl. Vyžrálkovi, Brno

Zdeňka Vyžrálková

Komunikace s realitní kanceláří Next Reality je bezproblémová a realitní makléři jsou vstřícní a přátelští. Vyřídí všechny potřebné formality a zajišťují prohlídky nemovitosti. Z tohoto důvodu doporučuji využít služeb Next Reality k nákupu nebo prodeji nemovitosti.

Ing. Aleš Musil Kotvrdovice

Dobrý den, s realitní společností Next mám jen velmi dobré zkušenosti. Spolupráce byla příjemná, lidská a profesionální. Vše kolem prodeje mi bylo srozumitelně vysvětleno a kdykoliv jsem se na ně mohla obrátit s případným dotazem. NEXT reality mohu jen doporučit.

Nersová Kamila Olomučany

Chtěla bych poděkovat panu Veverkovi za jeho profesionální přístup při prodeji mého bytu a koupi nového domu. Je to makléř ,kterého můžu doporučit. Byl vždy ochotný kdykoliv zodpovědět veškeré mé dotazy, zařídil veškerou dokumentaci. Spolupráce s ním proběhla k mé velké spokojenosti.

Radka Holková STRÁŽNICE

Spolupráce s paní Nezvalovou a panem Derkem při prodeji našeho bytu a následně při koupi našeho nového domu byla nadstandardní nejen po profesionální stránce, ale hlavně i lidská. Vše probíhalo v naprostém pořádku a my byli nadmíru spokojeni. Velice rádi všem doporučujeme.

Manželé Gregorovi Tlumačov

Dobrý den, s prodejem nemovitosti jsme byli spokojeni. Ocenili jsme profesionální přístup a férovou komunikaci. Byli jsme odborně provedeni celým procesem prodeje. Věřím, že bychom se obrátili znovu při realizaci dalšího prodeje v budoucnu.

Petr Vinklárek Ivanovice na Hané

Děkujeme za profesionální přístup. Přejeme hezké dny a mnoho dalších obchodních úspěchů.

Ilona a Zděněk Darebníkovi Královopolské Vážany

Od samého začátku naprostá spokojenost. Po celou dobu velmi ochotný, spolehlivý a dochvilný. I přes obtíže s klienty si od samého začátku, od ledna 2020 do května 2020, dokázal poradit a povzbudit, že zítra to zase bude lepší. Mohu pana Veverku pouze s čistým svědomím jen a jen doporučit. Při dalším prodeji nemovitosti bych se na něj znovu obrátila.

Kateřina Horáková Vyškov

Pan Veverka nám byl doporučen a proto jsme ho kontaktovali. Velmi se nám líbila prezentace naší nemovitosti, která byla zanedlouho prodána. Pan Veverka je velmi milý a líbí se nám jeho osobité jednání. Jde vidět, že ho tato práce baví. Přejeme mu mnoho úspěchů v další práci.

Lenka Kratochvílová Vrbice

Děkuji paní Jiřině, za rychlou a vstřícnou reakci. Jednání bylo vždy příjemné. Paní Jiřina mi vše trpělivě vysvětlila, měla jsem v ní plnou důvěru.

Mirka Kamenická Říčany

Jsem moc ráda, že jsem mohla "spolupracovat" zrovna s paní Procházkovou, která je nejen profesionálka, ale i ochotná a vstřícná. Její lidské jednání ukazuje, že na prvním místě je klient. Prodej nemovitosti proběhl bez problémů a byla radost s ní spolupracovat.

Eva Matysková Šlapanice

Chtěla bych moc poděkovat paní makléřce Kateřině Slezákové za velmi kladný přístup ke mně jako klientce. Je velmi vstřícná, nápaditá a se vším ohledně prodeje nám velmi pomáhá.

Miluše Svitáková Brno střed

Milý prodávající a kupující. Chci touto cestou moc poděkovat panu Veverkovi za jeho spolupráci a pomoc s prodejem mě nemovitosti. Pan Veverka je nejenom profesionální, ale také velmi ochotný, trpělivý a hlavně lidský. Jeho přístup k klientům je velmi přátelský a odhodlaný jít s ním i do ohně. Můžu pana Veverku opravdu všem jen doporučit. Po celou dobu byl náš vztah přátelský. Nikdy mu nezapomenu co pro nás udělal. Pro je je ten něj Makléř s deseti hvězdičkami. Ještě jednou velké díky.

Ilona Efstathiou Heilbronn

Chtěl bych tímto poděkovat panu Martinovi Veverkovi za vynaložení velkého úsilí při prodeji zahrady s věcným břemenem, kdy soused dělal schválnosti, abychom zahradu nemohli prodat, nicméně přístup pana Veverky byl natolik profesionální, že se to po dlouhých měsících nejistoty nakonec zdařilo! Pan Veverka je člověk na svém místě, byla radost s ním spolupracovat!! Ještě jednou tímto děkuji !

Josef Vlaschinský Vyškov

Chci poděkovat panu Veverkovi, který byl naším realitním makléřem při koupi nemovitosti. Po celou dobu byl velmi ochotný, nápomocný a trpělivý a se vším nám vypomohl. Vše dopadlo na jedničku a díky panu Veverkovi máme vysněný dům. RK Nextreality i pana Martina Veverku můžeme jen doporučit.

Marian Paldan Vyškov

Velká spokojenost, jednání na úrovni, vše bylo dokonale připraveno, jsme velmi spokojeni a vřele doporučujeme každému zájemci o prodej nebo koupi přes tuto realitní kancelář. Zvláště paní Nezvalové a panu Derkovi při zprostředkování koupi pozemku.

Říhovi Drnovice

Ráda bych se podělila o velmi příjemnou spolupráci s panem Petrem Sedláčkem. Zpočátku jsme měla velké obavy, jak se všechno zvládne. Jelikož žiji v zahraničí a nemovitost jsem kupovala v době Covidu a lockdownu, koupě a zařízeni hypotéky tak nebyla úplně lehkou záležitosti. Přes veškerá úskalí, vše proběhlo hladce a v podstatě jsem se nemusela skoro o nic starat a pan Sedláček většinu věcí zjistili a vyřídil za mě a vždy mě dostatečným způsobem o veškerých věcech a celém průběhu informoval. Pan Sedláček se postaral o hypotéku, veškerá nutná pojištění a právní záležitosti. Koupě nemovitosti proběhla naprosto hladce. Po pár letech jsem také využila jeho služeb k pronájmu nemovitosti. Tak jak koupě, i pronájem pan Sedláček zařídil přesně podle mých představ. Nejvíce si na panu Sedláčkovi vážím jeho profesionálního a zároveň velmi přátelského jednaní, jeho ochoty, a především jeho znalostem a informovanosti na realitních a finančních trzích. Vřele mohu doporučit a rozhodně se na něj ráda opět obrátím!

Zuzana Camenzind Zurich, Švýcarsko

Dobrý den, společnost NEXT Reality a zejména realitní makléře paní Nezvalovou a pana Derka mohu bezpochybně doporučit. Profesionální přístup je u nich samozřejmostí, ale oceňuji velmi empatické, pohodové a rychlé jednání. Koupě, převod a ostatní administrativní záležitosti proběhly dle plánu, byli jsme o všech krocích včas informováni a vše nám bylo vysvětleno. Pokud bych v budoucnu prodával nemovitost, určitě bych se obrátil na společnost Next Reality.

Roman Jelínek Kuřim

Koupě garáže proběhla bez komplikací a problémů a ocenil jsem seriózní jednání. Určitě můžu tuto realitní kancelář doporučit.

Josef Hudec Rousínov

Prodej bytu proběhl v pořádku, pana Veverku můžu doporučit.

Dostál Břeclav

Děkuji realitní kanceláři Next a realitnímu makléři panu Derkovi a paní Nezvalové za zprostředkování koupě domu. Vše bylo rychle vyřízené a podle termínu. Můžu doporučit.

Renata Přichystalová Králopolské Vážany

Perfektní spolupráce, není co vytknout, takhle služby mají vypadat, perfektní.

Martina Mecova Ostrava

Dobrý den, s realitní společností Next mám jen velmi dobré zkušenosti. Spolupráce byla příjemná, lidská a profesionální. Vše kolem prodeje mi bylo srozumitelně vysvětleno a kdykoliv jsem se na ně mohla obrátit s případným dotazem. NEXT reality mohu jen doporučit.

Nersová Kamila Olomučany

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za příjemné jednání a spolupráci Paní Jiřině a Martinovi Procházkovým veliká spokojenost.

Zdeňka Effenbergerova Brno

S panem Martinem Veverků jsem byl plně spokojen, je to skvělý realitní makléř, na kterém jde vidět že ho práce baví, všechno proběhlo v naprostém pořádku, kdykoli jsem něco potřeboval vědět rychle odpověděl a celkově skvělý profesionální přístup od začátku do konce. Díky skvělé zkušenosti ho můžu všem jen doporučit, pokud budu někdy v budoucnu něco řešit, tak se na něj určitě obrátím.

Martin Křivák Velké Bílovice

Chtěly bychom Vám touto cestou moc poděkovat a všem kteří hledají někoho kdo jim pomůže s financemi, reality, pojištěním, právníky a vlastně se vším protože pan Sedláček má známosti a kontakty skoro všude vřele doporučit. Nám pomohl ze situace kterou nikdo nečekal, z obyčejného prodeje bytu se nakonec vyklubalo několik nepříjemností ale díky panu Sedláckovi vše dobře dopadlo. Pan Sedláček je super chlap, férový s lidským přístupem a znalostmi. Ještě jednou moc Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Marek Rozsypal Modřice (Brno)

Ráda pochválím vaše realitní makléře p. Veverku a p. Adamce. Hlavně p. Veverku. Obdivuji styl a profesionální jednání p. Veverky. Člověk slyší i mezi řádky - tento realitní makléř se jeví jako čestný, slušný a pracovitý partner při prodeji všech mých nemovitostech. Věřte, že mám, s kým a s čím porovnat. Držte si p. Veverku zuby nehty. Je to DOKONALÝ PROFESIONÁL. Zároveň děkuji za zveřejnění mých inzerátů a spolupráci. Pochvalte oba výše jmenované pány. Máte diamanty mezi realitníma makléři....

Anna Vítková Vyškov

Rychlá perfektní komunikace o všem a průběhu stavu prodeje i koupi vždy informoval, vřele doporučuji.

Jaroslav Omelka Břeclav

Spolupráce s paní Nezvalovou a panem Derkem při prodeji našeho bytu a následně při koupi našeho nového domu byla nadstandardní nejen po profesionální stránce, ale hlavně i lidská. Vše probíhalo v naprostém pořádku a my byli nadmíru spokojeni. Velice rádi všem doporučujeme.

Manželé Gregorovi Tlumačov

S přítelem chceme poděkovat panu Veverkovi za vstřícné a profesionální jednání a přátelský přístup. Při koupi nemovitosti poradil a vše vysvětlil. Je vidět, že práce je pro něj koníčkem a hlavně posláním🙏. Moc děkujeme a vřele doporučujeme 🙂.

Dita Padalíková Břeclav

Jsem velice vděčná, paní Boussekine za spolupráci, která je makléřka na svém místě, ale i ochotná a vstřícná. Doporučuji!

Hana Marešová Brno

Komunikace s realitní kanceláří Next Reality je bezproblémová a realitní makléři jsou vstřícní a přátelští. Vyřídí všechny potřebné formality a zajišťují prohlídky nemovitosti. Z tohoto důvodu doporučuji využít služeb Next Reality k nákupu nebo prodeji nemovitosti.

Ing. Aleš Musil Kotvrdovice

Pan Veverka nám prodával dům. Připravil všechny potřebné dokumenty a smlouvy. Průběžně nás informoval o tom co se děje a všechny domluvené termíny dodržel. Je velmi kvalitní a lidský realitní makléř. Jeho vystupování je odborné a získá si okamžitě Vaši důvěru. Prodej našeho domu proběhl rychle, hladce a bez starostí. Jeho služby mohu jen doporučit, je to profesionál. Za celou rodinu ještě jednou velké DÍKY!

Filip Karban Dubňany

Pana Veverku znám asi 2 roky, kdy dělal u jiné realitky. Proto jsem poradila sestře v březnu 2020, kdy se rozhodla po smrti svého manžela prodat rod. Domek, aby se na něj obrátila. Je spolehlivý, vše vysvětlí při podepsání smlouvy a hlavně, nebude se hned platit při podpisu, jak to chtěli po mně druhé realitky. Časově je tahle práce náročná, p.Veverku baví, pro klienty je ochotný, má trpělivost a je rád že mu lidé důvěřují, dobře poradí, to je pro tuhle práci hlavní. Pokud bych prodávala nemovitost, tak doporučuji pana Veverku, přeji mu aby se mu dařilo, nejen v práci ale i v osobním životě.

M.Meredová Vyškov

S pánom Veverkom je radosť pracovať. Od samého začiatku obchodu až po jeho koniec maximálna profesionalita a ľudskosť. Pomohol nám splniť si sen .Spoluprácu s ním môžeme len s radosťou odporúčať,či pri predaji alebo aj kúpe. Voľba ,že sme si vybrali spoluprácu s ním bola naozaj tou správnou.Patrí mu velké ĎAKUJEME.

Olga Bednarova Breclav

Jednání s klienty bylo upřímné. Vše probíhalo na profesionální úrovni. Děkuji za velmi kvalitně odvedenou práci. Mohu všem doporučit a ještě jednou díky za vše a všem, kteří tomu věnovali svůj čas a snahu, aby klienti byli spokojeni.

Astrolog Zdeněk Hvězdlice

Realitní makléř Pan Veverka člověk na svém místě. Slušnost, zodpovědnost, a hlavně pomoc a poradenství v různých záležitostech okolo nemovitostí. Za mě uděluji 5 z 5. hvězdiček Děkuji

Jindřich Polášek Vyškov

S paní Nezvalovou a panem Derkou jsme byli při koupi domu v nad míru spokojeni. Zajišťovali prodej domu v Říčanech u Prahy, který byl kvůli exekucím původního majitele extrémně komplikovaný. Když si vzpomenu kolik stran a právníků do toho řízení vstupovalo je až s podivem, že to všechno dobře dopadlo a v domě dnes bydlíme. Velmi jsme ocenili i to, že ačkoli na nemovitost byla řada kupců, pan Derka s paní Nezvalovou upřednostnili rodinu, která bydlení zoufale potřebovala na rozdíl od někoho, kdo chtěl dům třeba na investici, či mohl platit rovnou bez úvěru. Jednání obou i jejich právníků bylo profesionální a jsme rádi že jsme narazili v této branži na někoho, kdo tu práci nebere jen jako byznys, ale je i naprosto férový a lidský. Kdybychom v budoucnu opět řešili bydlení, určitě bychom se na ně jak s prodejem tak koupí obrátili.

Martin Bišof Říčany u Prahy

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za příjemné jednání a spolupráci Paní Jiřině a Martinovi Procházkovým veliká spokojenost.

Zdeňka Effenbergerova Brno

Marťu znám od střední školy a díky facebooku jsem věděl, ze byl velmi dobrý v prodeji realit, tak proto jsem se rozhodl svěřit prodej bytu přímo jemu. Od začátku Marťa působí přátelsky a profesionálně. Byt jsme podle něj nachystali tak, ze fotky pro inzerát vypadaly perfektně a stejně tak videoprohlídka, kterou Martin dělal poprvé. Celkový prodej bytu, návštěvu zájemců, moderoval dokonale a byt byl pro mě za nepředstavitelnou cenu prodán. Tímto moc díky Marťo, a pro případné zájemce, nebojte se pana Veverku kontaktovat, rozhodně to stoji za to.

Roman Makudera Moravany

Tímto bychom rádi poděkovali panu Veverkovi, že nám dopomohl ke splnění našeho snu. Pan Veverka je velmi profesionální, trpělivý a seriózní. Je znát, že ho práce naplňuje a baví. Ještě jednou moc děkujeme za Vaše služby! 🙂

Adéla Kotvrdová Brno

Oceňuji profesionální přístup pana Veverky, s jeho službami jsem byla maximálně spokojena. Všem můžu pana Veverku vřele doporučit.

Komárková Hodonín

Pán Veverka nám sadol s partnerkou ľudsky i pracovne. Vytvára pocit, že na prvom mieste je u neho klient a spokojnosť oboch strán. Je odborne pripravený reagovať na akékoľvek otázky. Vie v človeku vytvoriť pocit, že jedná s niekým, kto vie čo robí a ten pocit sa na konci pretavuje aj do samotných činov. Radosť spolupracovať. Vrelo odporúčame.

Ľubomír Šiška Brno

Realitní makléř Pan Veverka člověk na svém místě. Slušnost, zodpovědnost, a hlavně pomoc a poradenství v různých záležitostech okolo nemovitostí. Za mě uděluji 5 z 5. hvězdiček Děkuji.

Jan Babka Vyškov

Díky panu Veverkovi, se náš sen o vlastním bydlení stal skutečností. Skvělý a profesionální přístup a hlavně neskutečná rychlost. Děkujeme a doporučujeme.

Veronika Hrabalíková Hrušovany nad Jevišovkou

Dobrý den, s prodejem nemovitosti jsme byli spokojeni. Ocenili jsme profesionální přístup a férovou komunikaci. Byli jsme odborně provedeni celým procesem prodeje. Věřím, že bychom se obrátili znovu při realizaci dalšího prodeje v budoucnu.

Petr Vinklárek Ivanovice na Hané

Co víc napsat…???? Naprosto profesionální přístup..., vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou…. přesně tak jak bylo domluveno... Takže případní zájemci o služby této realitní kanceláře..., tak se toho nebojte..., určitě to nebude krok vedle…

Michal Šugár Kanice

Pan Veverka odváděl skvělou práci ohledně koupi našeho nového rodinné domu. Veškeré věci, které jsou ohledně koupi rodinných domů tak vyřídil za nás. Dělal vše, proto aby nám mohl ulehčit veškeré papírování okolo toho co je potřeba. Takže jsem byl velice spokojený s jeho jednáním a pohotovosti a vstřícnosti. Tak když někdo bude chtít prodat nebo koupit dům obraťte se na pana Veverku a sami usoudíte že máte vše v dobrých rukou.

Karel Novák Vyškov

Co se týče jednání s paní Svobodovou, tak můžu jen doporučit. Profesionální a rychlý přístup, při koupi nemovitosti.

David Handzel Brno

Pan Veverka je velice seriózní a spolehlivý makléř. Koupě domu v době covidové byl oříšek, ale díky panu Veverkovi vše dopadlo na jedničku. Vždy byl vstřícný a ochotný. Pana Veverku a Next Reality mohu jen doporučit.

Sandra Durajová Brno

Vše proběhlo jak má, můžu doporučit.

Milan Hejda Strážnice

Velké díky p. Nezvalové i p. Derkovi za vstřícné jednání, velkou pomoc, ochotu, solidní jednání a výbornou organizaci jak prodeje chalupy, tak i garáže. V době prodeje chalupy mi pomohli v mé osobní těžké situaci nad rámec běžných úkonů vyplývajících kolem prodeje. Děkuji ještě jednou za jejich vstřícné a citlivé jednání a doufám, že se pracovně ještě setkáme.

J.Braná Brno

Koupě garáže proběhla bez komplikací a problémů a ocenil jsem seriózní jednání. Určitě můžu tuto realitní kancelář doporučit.

Josef Hudec Rousínov

Dobrý den. Jen k té referenci. Shrnul bych to takhle. Prodat bez problémů, když je poptávka větší než nabídka, asi není takový problém. Ovšem prodat a pak umět řešit neočekávané problémy, které mohou vzniknout s profesionálním přístupem, rychlostí a nadhledem neumí každý. A právě za to celému Vašemu týmu velký dík.

Lubomír Šugár Brno

Pan Veverka odvedl skvělou práci v prodeji domu. Rychlé a pohotově jednání vše za mě vyřídil a o všem průběžně informoval. Můžu ho doporučit, pokud chcete prodat rychle za férovou cenu. Děkuji za účast na prodeji nemovitosti.

Martin Blažek Vyškov

Prostřednictvím RK NEXT REALITY a paní Procházkové jsme kupovali dům v Rosicích u Brna. Nebyl to zdaleka náš první nákup nemovitosti a můžeme tedy srovnávat. Jednání s paní Procházkovou bylo velmi příjemné a děkujeme jí za vstřícný, lidský a přitom profesionální přístup. Co se týče realitní kanceláře, nesmírně nás překvapila a potěšila jak flexibilita, tak férovost poskytnutých služeb, o čemž si některé „velké“ realitní kanceláře, které se snaží takto prezentovat, mohou nechat jen zdát. Celkově jsme tedy byli spokojeni po všech stranách s makléřkou i s realitní kanceláří. Posíláme velký dík a přejeme do budoucna hodně štěstí a mnoho spokojených klientů. J. & Š. Bílkovi

manž. Bílkovi Brno

Paní Jiřinku velice ráda doporučuji za celou naší rodinu. Když jsme prodávali náš dům, nebylo to zrovna lehké a startovací pole měla skutečně složité, jelikož jsem zprvu dost naletěla, když jsem dům zadala k prodeji jiné RK, lépe řečeno mé kamarádce z jiné RK.. Jiřinka se nás ujala prakticky za minutu 12. Tlačil nás čas, dvakrát snižovaná cena od první RK a neseriózní jednání od první makléřky udělalo své, ale Jiřinku to neodradilo a s vervou jí vlastní se pustila do boje. Mohu říci, že přes všechna ta zmiňovaná úskalí dovedla prodej k úplnému konci s happyendem. Prodali jsme dům, koupili nový a to vše se podařilo v rekordním čase a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Mohu ji tedy s klidným svědomím doporučit všem. Její lidský přístup a zároveň profesionalita je její nejlepší vizitkou. Rádi na Vás vzpomínáme a ještě jednou děkujeme.

Lenka Rozdrojovice

....chtěla bych velmi poděkovat Next Reality Vyškov, kteří se zhostili prodeje jedné naší nemovitosti a v návaznosti na to koupě domu jiného. Celý proces byl poměrně logisticky složitý, nicméně pan makléř Derka i paní makléřka Nezvalová se ho zhostili se ctí a k velké spokojenosti všech zúčastněných stran. Musím vyzdvihnout diplomacii pana Derky při jednáních, velkou vstřícnost a ochotu být "k dispozici" kdykoliv. V podstatě nebylo potřeba se o nic starat, pouze přijít a podepsat dokumenty, pak už vše běželo bez nutnosti naší účasti až do chvíle předání nemovitostí. Takto si představuji profesionální práci.

Eliška Vafková Bukovinka

Pan Veverka je velmi spolehlivý, velmi ochotný. Dostala jsem na Pana Veverku doporučeni a doporučuji dal. Jsem nad míru spokojená, vše zařídil a pomohl mi se vším co bylo potřeba a čemu jsem nerozuměla. Moc milí pán a za vše mu srdečně děkuji.

Eva Klusakova Břeclav

S paní Nezvalovou a panem Derkou jsem spolupracoval při koupi mého domu a poté i při prodeji bytu. Komunikace v obou případech byla výborná a vše mi vysvětlili a se vším, co bylo potřeba, mi pomohli. Při prodeji bytu udělali skvělou práci a nalezení kupce proběhlo velice rychle. Spolupráci s touto skvělou dvojicí vřele doporučuji.

Libor Šacl ml. Tišnov

Dobrý den paní Nezvalová i pane Derko, co se týče spolupráce s realitní kanceláří NEXT REALITY, tak nemohu jinak, než chválit: Od prvního setkání byl přístup velice profesionální a současně i lidský. Po celou dobu transakce o nás bylo skvěle pečováno a to nejen během samotného prodeje, ale i po něm při předávání prodaného bytu. Nikdy před tím jsem byt neprodávala, takže jsem vůbec nevěděla, co mě čeká, ale s Vaší pomocí mě ani jednou nepřepadl pocit obav a nejistoty.

Alice Dvořáková Brno

Když jsem zvažovala koupi bytu, ihned jsem měla jasno, koho oslovit na hledání vysněné nemovitosti. Martina znám od začátku jeho kariéry realitního makléře a kvůli nespočtu spokojených klientů jsem i já zvolila jeho. Jednání bylo velmi efektivní, rychlé. Kvůli vzdálenosti kupované nemovitosti byla realizace náročnější, ale díky Martinovi to šlo vše hladce. Velmi jsem ocenila jeho profesionalitu, osobní přístup a pomoct při zodpovězení otázek a řešení problémů. Za mě velké děkuju a budu se těšit na další spolupráci.

Lenka Vlková Praha

Profesionální přístup ve všech směrech. Mohu jen doporučit.

Brigita Navrátilová Bzenec

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat realitnímu makléři panu Martinovi Veverkovi za jeho úžasný, lidský přístup při výběru a koupi nemovitosti a provedením celého jednání. Jsem velmi spokojená a mohu jen pana Martina Veverku doporučit .

Eva Dvořáková Syrovin

Pan Veverka během celé spolupráce vystupoval a jednal velmi profesionálně. Vždy reagoval velmi pohotově a dokázal poradit ve všech situacích. Koupě proběhla bez jakýchkoliv komplikací. Děkuji za bezproblémovou a přínosnou spolupráci a v případě další koupě/prodeje, nebudu váhat se na Vás obrátit.

Jiří Pšenčík Vyškov

Profesionální jednaní, ochota, trpělivost, vstřícnost. Děkujeme paní Nezvalové a panu Derkovi za dobře odvedenou práci, manželé Královi.

Eva Králová Senožaty

Dobrý den paní Nezvalová a pane Derko. Ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby. V roce 2020 jsem byla v nelehké životní situaci potřebovala jsem prodat dům. Díky Vašemu přístupu a podpoře při prodeji domu se vše zvládlo na výbornou. Vaše služby mohu víc jak 100% doporučit. Děkuji a přeji spokojené klienty, kteří budou jen a jen přibývat.

Markéta Vlčková Prostějov

Dobrý den, s realitní společností Next mám jen velmi dobré zkušenosti. Spolupráce byla příjemná, lidská a profesionální. Vše kolem prodeje mi bylo srozumitelně vysvětleno a kdykoliv jsem se na ně mohla obrátit s případným dotazem. NEXTreality mohu jen doporučit.

Nersová Kamila Olomučany

Profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Natálie Součková Brno

VEDENÍ POBOČKY

ASISTENT/KA

REALITNÍ MAKLÉŘI