NAPIŠTE ŘEDITELI

MARCELA TREJBALOVÁ

Hodnocení: SKVĚLÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř - Senior
Specializace: Byty, domy, pozemky
Praxe: 15 let
Jazyková vybavenost: anglicky, německy (pasivně)

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Obrátili jsme se na realitní kancelář, kterou v našem případě zastupovala paní makléř Marcela Trejbalová, se žádostí o pomoc při pronájmu našeho bytu 3+1 v Kladně Švermově. V současné době se nezdržujeme na území České republiky, takže komunikace mezi RK a námi byla o to složitější. Veškerou agendu bylo třeba řešit telefonicky a mailovou poštou. Přesto jsme byli s prací paní makléřky Trejbalové velmi spokojeni. Její velice vstřícný a ochotný přístup, naprosto korektní jednání, obdivuhodná flexibilita i v pozdních večerních hodinách a konstruktivní uvažování, si zaslouží nejenom velký obdiv, ale i upřímné a srdečné díky za její odvedenou práci. Velmi rádi se na ni budeme v budoucnu opět obracet a můžeme s naprostým přesvědčením doporučit jak paní makléřku Trejbalovou, tak i RK, kde jsme byli vždy mile a ochotně osloveni. Rádi bychom touto formou paní Trejbalové a jejímu týmu srdečně poděkovali za jejich angažovanost, kompetentnost, dynamičnost a jejich profesionalitu.

Manželé Hoffmannovi Kladno

Na doporučení jsem využila služby paní Trejbalové za účelem pronájmu bytu v centru Kladna. Oceňuji profesionální přístup, příjemné vystupování a skvělou informovanost po celou dobu spolupráce. Vřele doporučuji dále!

Monika Č. Kladno

Ráda bych vložila pozitivní referenci pro paní Marcelu Trejbalovou a jejího manžela. Vřele doporučuji. Chtěla bych Vám poděkovat za velmi příjemnou a profesionální spolupráci ohledně prodeje pozemku. Rada se na Vás obrátím i v budoucnu. Dekuji.

Libuse Kubistova Kladno

Dobrý den. Chtěl bych velice poděkovat paní Marcele Trejbalové. Prodej domu pod jejím vedením proběhl naprosto hladce. Smekám před jejím přístupem a zvládnutím všeho okolo prodeje domu. Nemohu naprosto nic vytknout. Vysoce profesionální přístup a znalosti. Vše na rovinu bez jakýchkoliv tajností. Paní Trejbalová moc vám děkuji a vřele vás doporučuji všem kdo přemýšlí využít vaší práci. Hodně štěstí vám přeji.

Aleš Danda Tuchlovice

Dobrý den, s potěšením mohu konstatovat, že můj obchodní případ vedený paní M. Trejbalovou proběhl k mé plné spokojenosti. Paní makléřka mne velmi srozumitelně informovala o všech jeho etapách. Potřebné smlouvy byly připraveny s předstihem, takže jsem měl dost času se s nimi seznámit. Zvláště oceňuji, že vše i v dnešní nervózní době bez zdržení a v příjemné atmosféře.

Vít Horažďovský Kladno

Touto cestou bychom Vám rádi poděkovali za velice profesionální a vstřícné jednání při koupi nemovitosti. Od prvního kontaktu přes webovou inzerci jsme se setkali s milým přístupem ze strany manželů Trejbalových. Nejen, že způsob nákupu přizpůsobili momentálním potřebám, ale po celou dobu zprostředkovávali jednání mezi kupující i prodávající stranou způsobem, který se nedá popsat jinak než excelentní. Díky nim celý proces nákupu proběhl hladce a ke spokojenosti všech zúčastněných. Jsem si jista, že při další příležitosti neoslovíme jinou kancelář, protože s Vámi máme garanci úspěšné koupě bez starostí.

Hana Junková Kladno

Naprostá spokojenost, profesionální přístup a to pro obě strany (kupující / prodávající). Ze zkušenosti s jinými makléři na trhu se nedá srovnávat. Dnes je makléř každý "vesnický jouda", který se snaží na obou stranách jen vydělat. U paní Trejbalové se takovému jednání vyhnete a dostanete opravdu profesionální službu. Také bych rád vyzdvihl příjemné a přátelské jednání, očividné dlouholeté zkušenosti, proaktivní přístup a perfektní flexibilitu.

Ondřej K. Unhošť

Děkuji za spolupráci a vyřízení všech náležitosti s prodejem bytu. Skvělý přístup, trpělivost, vstřícné vystupování.

Tomáš Jansa Kladno-Ostrovec

Chtěl bych Vám a vašim kolegům z realitní kanceláře poděkovat za pomoc a bezproblémové vyřízení všech záležitostí ohledně prodeje nemovitosti. Výborná práce a kdybych náhodou narazil na někoho, kdo bude řešit stejný problém, tak vás beze všeho doporučím. Děkuji ještě jednou, přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů.

Miroslav Korec Kladno

Chtěla bych moc poděkovat paní Trejbalové a jejímu manželovi za krásný lidský přístup za slušnost, ochotu, jednání, prostě jsou to úžasní lidé, kteří mi neuvěřitelně pomohli při koupi bytu na Stochově, setkat se v dnešní době s tak férovymi lidmi je vzácné, moc jim děkuji a přeji jim jen to nejlepší a všem slušným lidem doporučuji.

Renata Moravcova Kladno

Spolupráce s pí Trejbalovou byla vždy, ať jsem byl opakovaně na straně kupujícího i prodávajícího, naprosto perfektní. Kompletní a skvělý servis, od poskytnutí nezbytných informací, přes výbornou komunikaci, plánování a flexibilní koordinaci jednotlivých kroků až po přípravu všech nezbytných podkladů a dokumentů. Jako bonus vždy velice vstřícné a příjemné jednání. Opravdu rád se s důvěrou na pí Trejbalovou v budoucnu znovu obrátím.

Luděk Stádník Rynholec

S paní Trejbalovou jsme spolupracovali ve věci pronájmu našeho bytu. Její práce byla rychlá, efektivní a spolupráce velmi příjemná. Jedná se jednoznačně o člověka na svém místě – kombinace velkých odborných znalostí a zkušeností z praxe s velmi lidským přístupem je důvodem, proč bychom i v budoucnu nevolili jinak.

Martin Mařík Kladno

Prodej pozemku v obci Brandýsek byl od počátku velmi rychlý a hladký. Po celou dobu byl kladen důraz na poskytnutí všech potřebných informací a to nejen pro nás jako prodávající, ale především pro budoucí kupující. Obdrželi jsme kvalitní servis při prodeji od začátku do konce. Již bereme pí. Trejbalovou jako osobního makléře a má naši plnou důvěru. Nebudeme váhat se na ni opětovně obrátit.

Manželé Ježkovi Kladno

Dobrý den, s potěšením mohu konstatovat, že můj obchodní případ vedený paní M. Trejbalovou proběhl k mé plné spokojenosti. Paní makléřka mne velmi srozumitelně informovala o všech jeho etapách. Potřebné smlouvy byly připraveny s předstihem, takže jsem měl dost času se s nimi seznámit. Zvláště oceňuji, že vše i v dnešní nervózní době bez zdržení a v příjemné atmosféře.

Vít Horažďovský Kladno

Chtěla bych Vám velice poděkovat za pomoc při pronájmu mého bytu. Spolupráce s Vaší realitní kanceláří je moje první zkušenost ""s realitkou"" a tato zkušenost je pozitivní. S Vaší prací jsem byla velmi spokojená. Lidské jednání, ochota a profesionalita. Už vím, kam se pro příště obrátit o pomoc s realitním problémem. Děkuji a na shledanou

Stádníková Lucie Kladno

Paní Marcela Trejbalová mě provedla prodejem rodného domu lehce, s citem a naprosto profesionálně. O jednotlivých krocích prodeje jsem byla předem i průběžně informována a myslím, že i díky jejímu pečlivému a realistickému přístupu byla nemovitost rychle prodána. Byla to moje první realitní zkušenost a jsem ráda, že jsem se obrátila právě na paní Trejbalovou. Setkala jsem se vstřícností, která ovšem neznamenala slibovat nemožné, spolehlivostí a vlídným zacházením. S klidným svědomím ji mohu doporučit všem, kteří jsou podobně jako já v rozpacích ze zázračných nabídek všudypřítomných bilboardových "realiťáků".

M. Borová Hřebeč

Byla jsem opravdu velmi spokojená. Profesionalita, ochota a vstřícnost byly maximální. Svým známým budu doporučovat jen Vás.

Božena Slováčková Kladno

Paní Trejbalová nám zprostředkovala pronájem našeho bytu. Vynikající komunikace i celková spolupráce, od A do Z. Vřele doporučujeme!

Kantová Praha

Děkuji vám za spolupráci. Byla jsem velice spokojená a pokud bych někdy pracovala jako realitní makléř, tak pro vaší RK bych pracovala moc ráda. Ať se vám daří.

Novotná Karin Kladno

Chci touto cestou poděkovat paní makléřce Marcele Trejbalové za její vynikající spolupráci při prodeji mé garáže. Paní Trejbalová je velice milá a spolehlivá, vždy mě včas informovala o průběhu prodeje nemovitosti, dodržovala smluvené termíny a proto ji mohu doporučit dalším klientům. Erika Libá

Erika Libá Kladno

Ráda bych tímto chtěla poděkovat za naprosto hladký průběh všech procedur při prodeji svého bytu v Kladně, jmenovitě potom paní Marcele Trejbalové, jejíž přístup byl naprosto profesionální, korektní a spolehlivý, velmi oceňuji její vstřícnost. Vše proběhlo v pohodové atmosféře a vždy po vzájemné dohodě. Realitní kancelář určitě doporučím svým přátelům a známým.

Markéta Vaváková Kladno

Chtěl bych tímto poděkovat paní Trejbalové za perfektní spolupráci při prodeji bytu v Plzni. Vše vždy bylo, jak jsme si domluvili a přístup byl velmi vstřícný. Jsem maximálně spokojený a při případných možnostech budu vždy doporučovat.

Valena Kladno

Paní Trejbalovou včetně celé realitní kanceláře mohu vřele doporučit. Vše bylo na jedničku, ať už se jednalo o profesionální a pohotový přístup v řešení celé věci ale i velmi příjemné jednání. Ještě jednou děkujeme.

Lucie Březinová Praha

Chcel by som poďakovať pani Trejbalovej a jej manželovi za jej obetavú pomoc pri kúpe bytu, ústretovosť a pozitívny prístup. Veľmi chcem pochváliť jej zmysel pre detail a pohodový priebeh. Komunikácia prebiehala vždy veľmi priateľsky a v prípade akéhokoľvek dotazu som vždy dostal vyčerpávajúcu odpoveď. Veľmi sme ocenili správnu vyváženosť profesionálneho prístupu a priateľskej komunikácie. Veľmi sa tešíme novému bytu a ďakujeme za sprostredkovanie. Prajeme veľa ďalších spokojných klientov.

Stanislav H. Kladno

Vážení, chci tímto poděkovat paní makléřce Marcele Trejbalové, se kterou jsem měla to potěšení realizovat prodej ne zrovna ideálního stavebního pozemku. Musím ocenit profesionální přístup, znalost věci, ochotu, zejména však velmi příjemné osobní jednání. To vše platí taktéž pro pana ředitele Martina Trejbala. Bylo mi ctí a potěšením se s těmito osobnostmi potkat. Vaši kancelář vždy ráda doporučím. Zároveň chci popřát mnoho úspěchů a dobrých nemovitostí i klientů do budoucna.

Renata Kolářová Kladno

Velmi osobitý a profesionální přístup, komunikace byla naprosto úžasná, i přes prodej z jiného města (nemovitost Kladno, my z Brna ) bylo vše výborné....tuto realitní kancelář vřele doporučuji a paní Trejbalovou jakbysmet. Moc děkujeme

Kamila Klímová Kladno

Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat za naprosto profesionální až přátelský přístup paní Trejbalové, která měla na starost prodej našeho bytu v Benešovské ulici v Kladně. Pro někoho, kdo se v tomto oboru vůbec nepohybuje je to velmi příjemné a opravdu jsem se velice rád nechal navádět co dál. Někdy to opravdu není snadné, v mnohých institucích jako je katastr v Kladně se opravdu zastavil čas asi někdy před rokem 1989 a mají na vše dostatek času... I v takových situacích pak dokázala paní Trejbalová věc uklidnit a vnést do toho systém a pořádek. Spolupráce s celou kladenskou realitkou pro mě byla velmi milá a překvapilo mě, že se dnes najdou takový profesionálové ve svém oboru, které to i baví a jsou odborně znalí. Ještě jednou moc děkujeme.

Michal a Simona J. Kladno

Chtěli bychom Vám s přítelem poděkovat za vynikající služby, které jste nám prokázala při prodeji naší nemovitosti v Kladně. Jsme oba časově velmi vytížení a Vy jste za nás vyřídila mnoho důležitých věcí, potřebných k prodeji domu a následně i vše kolem převodu nemovitosti na kupujícího. Kromě profesionality oceňujeme ale i lidský a velmi osobní přístup, díky kterému bylo znát, že nejsme jen jeden případ z mnoha, jako to bohužel bývá u některých RK, které jdou za kvantitou nehledě na kvalitu. Během prodeje jsme jednali i s panem Martinem Trejbalem, který všechny naše dotazy také vždy ochotně a smysluplně vysvětlil. Za mě mohu Vaši kancelář jednoznačně doporučit. Všechno proběhlo rychle a bez problémů, vždy k naší maximální spokojenosti. Děkujeme.

Dagmar Vlková Kladno

Díky za prodej Vaší společností - zástupcem paní Marcelou Trejbalovou, našeho bytu v ulici Bellušova, Praha 5. Byli jsme mile překvapeni profesionálním přístupem, vyřešením všech potřebných náležitostí s prodejem potřebných. Díky moc.

Lada P. Kladno

Velmi dobrá komunikace s paní makléřkou. Mohu ji jen doporučit.

Pavel Coufal Byšice

Ráda Vám píšu pochvalu, protože nic jiného ani napsat nemohu. Spolupráce s Vámi byla jako vždy bezchybná, preferovala jsem pro mě co nejmenší administrativní zátěž a co nejvíce jistoty při prodeji bytu i předchozím pronájmu. Byla jsem stoprocentně spokojená a pokud budu tyto služby opět potřebovat, nebudu váhat ani chvilku a obrátím se na Vás. Moc děkuji, přeji Vám krásný úspěšný rok.

Radka Mejtská Kladno

Z důvodu úmrtí v rodině a následného stěhování na Moravu jsme museli s mojí maminkou přistoupit k prodeji bytu. S tím jsme neměli žádné zkušenosti a děsilo nás to jak noční můra. Naším štěstím bylo, že nám známí doporučili p. Marcelu Trejbalovou ze společnosti NEXT REALITY Kladno. Od prvního setkání mi bylo jasné, že pokud nás někdo provede touto transakcí bude to právě ona. Svým profesionálním a při tom lidským přístupem nás pak společně vedla bezpečně celým procesem od inzerce až po realizaci prodeje. Při každém dalším papíru a podpisu jsem byla ráda, že s námi pracuje, byla ochotná cokoliv vysvětlit i nám laikům. V celém tom komplikovaném procesu jsme byly vždy o všem přesně a včas informovány krok za krokem. Vše navíc komplikovala doba pandemie, kdy bylo potřebné nasadit na vše více sil a trpělivosti. I v této situaci zůstala p.Trejbalová klidná, milá, usměvavá, a přitom odborně na výši. Jen díky jí a NEXTu se vše povedlo v celkem krátké době vyřídit ke spokojenosti všech tři stran, a navíc s jistotou, že je vše právně a legislativně v pořádku. Díky. Paní Trejbalovou a NEXT mohu 100 % doporučit.

Ing. Ivana Matuszková Kladno

Rádi bychom poděkovali paní Trejbalové a jejímu manželovi za perfektní služby. Od prvního kontaktu probíhalo vše naprosto profesionálně a seriózně. Cítili jsme se opravdu ,,opečováváni,,. Děkujeme za velmi milou spolupráci. Můžeme s klidným svědomím doporučit.

manželé Ševčíkovi Kladno

Spolupracovat s vaší realitní kanceláří a hlavně s Paní Trejbalovou mi bylo potěšením, což se v téhle době moc nestává. Hlavně jsem ocenil z Vaší strany pozitivní, lidský a trpělivý přístup k celé zdlouhavé patálii s úvěry. S domem jsem velice spokojen. Děkuji

Tomáš Biolek Kladno

S paní Trejbalovou jsme spolupracovali ve věci pronájmu našeho bytu. Její práce byla rychlá, efektivní a spolupráce velmi příjemná. Jedná se jednoznačně o člověka na svém místě – kombinace velkých odborných znalostí a zkušeností z praxe s velmi lidským přístupem je důvodem, proč bychom i v budoucnu nevolili jinak. Jitka a Martin Maříkovi

Martin Mařík Kladno

Rovněž se připojujeme ke spokojeným klientům realitní kanceláře Next reality Kladno a děkujeme paní Trejbalové za velmi profesionální provedení celým procesem při prodeji našeho bytu na Kladně. Prodej bytu proběhl velmi rychle, paní Trejbalová vše dokonale vysvětlila a hlavně zajistila. Toto byla již naše čtvrtá zkušenost s prodejem či koupí nemovitosti a jednoznačně ji hodnotíme jako nejlepší. Děkujeme a přejeme celému týmu hodně dalších spokojených klientů.

Monika Joann Praha

Přes RK jsme kupovali rekreační chatu. V minulosti jsme měli s jinou realitní kanceláří velmi špatnou zkušenost, do vyřizování koupě jsme tedy šli více než obezřetně. Paní Marcela Trejbalová, pan Martin Trejbal, a i paní Věra Stanislavová, která byla shodou okolností prodávající dané nemovitosti, byli ve všech ohledech mimořádně vstřícní a ochotní, čehož si opravdu ceníme. S důvěrou bychom se na ně obrátili znovu a s čistým svědomím tuto RK rádi dále doporučíme. Jsou to skuteční profesionálové, kteří ovšem nezapomínají ani na lidskou stránku věci. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů a starostí a tato zkušenost nás přesvědčila o tom, že i v realitním byznysu je přeci jen ještě možné narazit na skutečně kvalitní a slušnou realitní kancelář. Děkujeme!

manželé Ťuchovi Kladno

Naprostá spokojenost. Ochota, serióznost, spolehlivost a profesionalita. Můžu paní makléřku jen doporučit. A již jsem taky doporučil.

Viliam Láska Kladno

Požádal jsem o zprostředkování prodeje nemovitosti v Nižboru. Jsem velmi spokojen s přístupem manželů Trejbalových, kteří celou záležitost nabídky a prodeje po všech stránkách zajišťovali. Zvlášť oceňuji jejich profesionální a vstřícné jednání. Realitní kancelář všem příštím zákazníkům doporučit.

M. Tyburec Kladno

Maximálně vstřícná a vyčerpávající komunikace s makléřkou, přizpůsobení se nestandardním potřebám klienta!

Pavel Kryka