NAPIŠTE ŘEDITELI

KVĚTOSLAVA ADAMCOVÁ

Realitní makléř

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Květoslavě Adamcové z pobočky v Ostravě za skvělou spolupráci při koupi pozemku. Vždy dobře poradila a byla nám hodně nápomocná. Jde vidět, že paní Adamcová ráda pracuje a má velký přehled. Jsem moc ráda, že jsme mohli s paní Adamcovou spolupracovat. Vřele doporučuji. Ještě jednou děkuji.

Jana Horáková Ostrava

Vážená paní Adamcová, děkuji Vám za přání do Nového roku a současně Vám chci poděkovat za zastupování mé maminky při prodeji nemovitosti a pozemků. Dodržela jste vše, co jste při první schůzce slíbila, při prodeji jste se aktivně věnovala a vše se Vám podařilo dotáhnout do zdárného konce. Moc Vám za to děkuji a do Nového roku Vám přeji hlavně hodně zdraví, pohody a pracovně moře spokojených klientů.

Šárka Poamová Ostrava

Chceme vám poděkovat za Vaše profesionální a navíc milé a vstřícné jednání při prodeji naší nemovitosti. Příště se znovu obrátíme na Vás a Vaši realitní kancelář. Ještě jednou děkujeme a do roku 2017 Vám přejeme jen to nejlepší

Němcová, Schvostek Ostrava

Děkuji Vám paní Adamcová za velmi profesionální a vstřícné jednání během prodeje nemovitosti až do konečné úspěšné realizace. Mohu Vás všem budoucím klientům vřele doporučit jako seriózní a spolehlivou realitní makléřku.

J. Šolc Ostrava

Dobrý večer, ráda bych touto cestou ohodnotila práci realitní makléřky, paní Květoslavy Adamcové z Ostravy. S jejím profesionálním přístupem jsem byla nadmíru spokojená! Byt nám po uvedení do inzerce prodala do tří týdnů. O všem mě vždy telefonicky informovala a cítila jsem, že je to člověk se srdcem na pravém místě! Ještě jednou moc děkuji.

Markéta Řeháčková Ostrava