NAPIŠTE ŘEDITELI

KVĚTOSLAVA ADAMCOVÁ

Hodnocení: SKVĚLÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Specializace: Byty, domy, chaty, pozemky, komerční objekty
Praxe: 18 let
Jazyková vybavenost: Slovenský, anglický, ruský, chorvatský, polský jazyk
O mně:
Mám 17ti letou praxi na trhu s nemovitosti, umím vyřídit veškeré developerské projekty, tržní odhady a poskytnu klientovi poradenství a pomoc, krok po kroku při prodeji, koupi i pronájmu všech druhů nemovitosti. V roce 2009 jsem ukončila studium na vysoké škole - Bankovní Institut v Praze, obor Realitní makléř.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Vážená paní Adamcová, děkuji Vám za přání do Nového roku a současně Vám chci poděkovat za zastupování mé maminky při prodeji nemovitosti a pozemků. Dodržela jste vše, co jste při první schůzce slíbila, při prodeji jste se aktivně věnovala a vše se Vám podařilo dotáhnout do zdárného konce. Moc Vám za to děkuji a do Nového roku Vám přeji hlavně hodně zdraví, pohody a pracovně moře spokojených klientů.

Šárka Poamová Ostrava

Děkuji Vám paní Adamcová za velmi profesionální a vstřícné jednání během prodeje nemovitosti až do konečné úspěšné realizace. Mohu Vás všem budoucím klientům vřele doporučit jako seriózní a spolehlivou realitní makléřku.

J. Šolc Ostrava

Děkuji za vstřícnost a výběr klientů

Petr Hoger

Dobrý večer, ráda bych touto cestou ohodnotila práci realitní makléřky, paní Květoslavy Adamcové z Ostravy. S jejím profesionálním přístupem jsem byla nadmíru spokojená! Byt nám po uvedení do inzerce prodala do tří týdnů. O všem mě vždy telefonicky informovala a cítila jsem, že je to člověk se srdcem na pravém místě! Ještě jednou moc děkuji.

Markéta Řeháčková Ostrava

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Květoslavě Adamcové z pobočky v Ostravě za skvělou spolupráci při koupi pozemku. Vždy dobře poradila a byla nám hodně nápomocná. Jde vidět, že paní Adamcová ráda pracuje a má velký přehled. Jsem moc ráda, že jsme mohli s paní Adamcovou spolupracovat. Vřele doporučuji. Ještě jednou děkuji.

Jana Horáková Ostrava

Paní Adamcová- profesionální přístup. Jsem s ní velice spokojená.

Helena Krettková

Chceme vám poděkovat za Vaše profesionální a navíc milé a vstřícné jednání při prodeji naší nemovitosti. Příště se znovu obrátíme na Vás a Vaši realitní kancelář. Ještě jednou děkujeme a do roku 2017 Vám přejeme jen to nejlepší

Němcová, Schvostek Ostrava