NAPIŠTE ŘEDITELI

JIŘÍ ŠALAMON

Hodnocení: SKVĚLÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Praxe: 6 let
O mně:
Ve světě financí působím od roku 2004 jako finanční poradce a od roku 2018 se zabývám také realitním zptrstředkováním. Jsem držitelem Osvědčení pro profesní kvalifikaci: Realitní zprostředkovatel, udělené Ministerstvem ČR pro místní rozvoj.
Díky praxi finančního zprostředkovatele je mým největším benefitem přehled v rámci finančních produktů. Dokážu tak klientům poradit a zajistit financování kupované nemovitosti, tak poradit i v dalších oblastech financí. Jsem proto schopen klienty provést celou operací prodeje bytu, pozemku a rodinného domu od začátku až do konce.
V oblasti byznysu je mi sympatický přístup zakladatele firmy Nike, Phila Knighta. Nikdy to nesmí být jen obchod, pokud se tak stane, je to špatně.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Děkuji Jiřímu, za pronájem mého bytu. Bylo to perfektní od nafocení, přes prohlídky, nachystání nájemních smluv, až po předání bytu nájemníkům a přepsaní energií. Nejvíce si cením zmapování terénu a doporučení zvýšit cenu nájmu vzhledem k atraktivnosti a lokalitě bytu. Má představa byla podstatně nižší. A to celé v podstatě do tří týdnů. Ještě jednou děkuji.

Aleš Heller Ostrava

Spolupráce s panem Šalamonem byla vynikající. Pan Šalamon byl bezchybný prostředník v procesu koupě našeho domu. Skvělé vykomunikoval vše potřebné mezi námi kupujícími, prodávajícími a advokáty. Proces, který vyžaduje trpělivost, komunikační schopnosti a pevné nervy. Dokázal celý proces do detailu vysvětlit a tím vytvořil pocit důvěry, který je při koupi nemovitosti tak důležitý. Celá spolupráce začala při prohlídce nemovitosti a skončila darem láhve vína při předání nemovitosti, což byl nečekaný a o to příjemnější detail. Děkujeme za pomoc s koupi našeho nového domova.

Martin Sittek a Joanna Vladescu

Kontakt na pana Šalamona jsem dostala od své známé/kamarádky. Tímto ji za to děkuji, protože mne svěřila do těch správných rukou. Má situace nebyla vůbec jednoduchá a z určitých důvodů nebyl prodej domu technicky vůbec jednoduchý. Proto chci především zmínit kvalitní a velmi ochotný přístup realitního makléře pana Jiřího Šalamona, který mi byl vždy ochoten ve všem poradit a se vším pomoci. Oceňuji jeho přátelský až rodinný přístup, který vůči mé rodině po celou dobu spolupráce projevoval. Moc si vážím jeho empatického přístupu. Jirko, ještě jednou moc děkuji!

Radka Kociánová Mořkov

REFERENČNÍ PRODEJE

Pronájem bytu 3kk, Ostrava - Hrabůvka. Komplexní služby pro majitele bytu. Nafocení, prohlídky, doporučení nájemníka, právní služby, pojištění domácnosti a odpovědnosti nájemníků a přepis energií.

zobrazit více

Krásný dům ve Frýdku - Místku na žádané adrese. Klientka mne oslovila v říjnu 2022 a potřebovala dům prodat do konce roku. Rok 2022 nebyl na realitním trhu úplně nejpohodovější, byl hodně turbulentní. I přesto se nemovitost stihla do konce roku prodat a předat novému majiteli. Ke spokojenosti strany prodávající za cenu, kterou požadovali. Zde bylo vidět jak je důležité správně nastavit cenu.

zobrazit více

Tohle nebyl snadný prodej, vzhledem k okolnostem. Nemovitost spadla do dědictví, navíc zatížená dluhem a exekucí. Dědicové byly nezletilé děti, tzn. opatrovnický soud a také složitá komunikace s bankou, u které byl dluh. Nakonec se vše zdárně podařilo ke spokojenosti prodávajících i kupujících. Kontakt na pana Šalamona jsem dostala od své známé/kamarádky. Tímto ji za to děkuji, protože mne svěřila do těch správných rukou. Má situace nebyla vůbec jednoduchá a z určitých důvodů nebyl prodej domu technicky vůbec jednoduchý. Proto chci především zmínit kvalitní a velmi ochotný přístup realitního makléře pana Jiřího Šalamona, který mi byl vždy ochoten ve všem poradit a se vším pomoci. Oceňuji jeho přátelský až rodinný přístup, který vůči mé rodině po celou dobu spolupráce projevoval. Moc si vážím jeho empatického přístupu. Jirko, ještě jednou moc děkuji! Radka Kociánová Mořkov

zobrazit více