NAPIŠTE ŘEDITELI

Bc. IVANA KRÁLOVÁ, DiS

Hodnocení: VELMI DOBRÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Vaše práce byla skvělá a profesionální. Paní Králová byla velmi ochotná, vstřícná a vše nám vysvětlila a kdykoli s námi komunikovala ( i o víkendu). Bohužel jsme dlouho čekali na vyjednání hypotéky a ke všemu paní prodávající se neustále něco na smlouvách nelíbilo, ale to není myslím problém Vaší společnosti. Paní Králová vše zařídila tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. Děkujeme za skvělou spolupráci.

Jiří Cuc Praha

Rádi bychom poděkovali za profesionální realitní servis poskytnutý toto léto při prodeji chaty makléřkou paní Bc.Ivanou Královou, DiS., z Vaší pobočky na Praze 2. S její prací jsme opravdu moc spokojeni. Byla vždy seriózní, znalá, obětavá, vstřícná, rychlá, spolehlivá, s pochopením pro klienty i potřebným optimistickým nadhledem. Podpora složek centrály NEXT REALITY její úsilí patřičně doplnila, naše obavy svěřit prodej nemovitosti RK se díky tomu rychle rozplynuly. Služby pí. Bc. Králové tak můžeme případným zájemcům s klidným svědomím velmi doporučit.

manželé Haasovi Praha

Chcem podakovat p.Kralovej za pristup, profesionalitu a serioznost pri sprostredkovani prenajmu bytu na zizkove, krizkovskeeho, ktory sa dnes ukoncil. Nech sa vam nadalej dari.

Anton Vrba Praha

Byla jsem velmi spokojena. Paní Ivana Králová, naše realitní makléřka, je profesionál, vše vysvětlí, zařídí a je velmi ochotná a příjemná.

Grubauerová Vladimíra Praha