NAPIŠTE ŘEDITELI

Mgr. Veronika Chládková

Ředitel kanceláře - jednatel
Specializace: Prodej bytů a domů, marketing realitních zakázek a výkupy
Praxe: 7 let
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk, Ruský jazyk
O mně:
Realitní svět mě baví, snad je to i vidět. Už více než 7 let jsem pro své klienty spolehlivým partnerem v řešení všech otázek, které se točí kolem nemovitostí. Mám za sebou zhruba 250 prodejů především v mé domovské lokalitě, na Šumpersku, ale není výjimkou, že občas vyrazím za hranice okresu i kraje.

Kdo mě zná, ten ví, že jsem velkým propagátorem kvalitní prezentace nemovitostí pomocí moderních nástrojů. Nebojím se zkoušet nové věci, vymýšlet nové formáty, neustále se posouvat, inspirovat a vzdělávat, abych byla svému klientovi vždy přidanou hodnotou. Mí klienti také oceňují, že si nikdy na nic nehraju, neříkám jim, co chtějí slyšet. Individuální a lidský přístup - kvalita služeb - profesionalita, to je můj recept na spokojenost klienta.

Momentálně se tuto svou realitní filozofi a kreativitu snažím přenést do svého týmu. V roce 2020 jsem se totiž stala ředitelkou pobočky NEXT Reality Dům snů v Šumperku.
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Na Veroniku Chládkovou a Dům snů jsme se s manželem obrátili v momentě, kdy už jsme přestali věřit, že bychom vůbec někdy mohli v současné situaci na realitním trhu na Šumpersku najít naše vysněné bydlení. Od prvního setkání jsme věděli, že tohle je ono. Nejen že nám paní Chládková nabídla širokou škálu služeb od A až do Z, ale hlavně nám ukázala, že realitka, pokud jedná solidně a transparentně, nemusí být nutně nepřítelem v cestě za koupí nemovitosti, ale významným a důležitým spojencem. Moc děkujeme!

Lucie Hejlová Šumperk

Vřele doporučuji lidem, kteří nechtějí mít žádné starosti a opravdu spolehlivého člověka, který jim zařídí pronájem nebo koupi nemovitosti. Poprvé jsem řešila něco takového a pokud v budoucnu budu řešit pronájem nebo koupi nemovitosti, tak se 100 % obrátím opět na p. Veroniku Chládkovou.

Hana Novosadová Šumperk

Spolupráci s paní Chládkovou můžu jen doporučit. Naprosto profesionální přístup po celou dobu prodeje nemovitosti. Férové a rychlé jednání. Se vším nás vždy srozumitelně seznámila a pokud se objevil v průběhu prodeje jakýkoliv problém, byl po vzájemné komunikaci ihned vyřešen. Opravdu člověk na svém místě.

Roman Smrž Šumperk 1

Přístup paní Chládkové naprosto profesionální. Spokojenost, doporučuji.

Ludovít Ovčiarik Staré Město

Chtěl bych tímto poděkovat paní Veronice Chládkové za prodej mého bytu. Během prodeje jsem nemusel nic řešit, o vše se ochotně postarala paní Chládková. Je naprosto profesionální. Byla radost s ni spolupracovat. Děkuji

Martin Pavlů Šumperk

Spolupráci s paní Mgr. Veronikou Chládkovou můžu všem dalším zákazníkům jen doporučit. Při koupi chaty byla velmi vstřícná, profesionální a ochotně nám pomohla s každým problémem. Je radost s ní spolupracovat. Vyřídila nám veškeré náležitosti na úřadech, mohli jsme se na ni ve všem spolehnout. Shrnu do 4 slov-byli jsme Maximálně Spokojeni - Zn. Ideál!

Jitka Greifova Šumperk

Touto cesto bychom chtěli vyjádřit velké poděkování paní Mgr. Veronice Chládkové. Její profesionality, rychlosti, empatie a vždy na 100% odvedené práce si velice vážíme a ceníme. Komunikovala s námi i ve svém osobním volnu, vše perfektně zařídila a včas doručila. Ani vzdálenost téměř 360 km komunikaci mezi námi nijak nenarušila. Vyjadřujeme jí tímto velké poděkování za perfektně zajištěný prodej našeho domu v krátkém čase. Moc si její práce vážíme a moc za ni děkujeme. Můžeme jen doporučit, jistota je zaručena.

Manželé Jelínkovi Šumperk

Ráda bych touhle cestou poděkovala paní Veronice Chládkové v souvislosti s nákupem našeho vysněného domečku. Vždy jsme se setkali s velmi milým jednáním, naprostou vstřícností a spolehlivostí ve věci termínů schůzek i ostatní komunikace. Služby poskytované paní Chládkovou včetně veškerého zařizování náležitostí na příslušných úřadech jsou velice profesionální a ušetří konečnému klientovi mnoho času a starostí. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Nahodilovi Šumperk

Děkuji za ochotné, profesionální a velmi flexibilní jednání při zprostředkování nákupu nemovitosti.

Makousek Šumperk

Chtěl bych poděkovat Veronice Chládkové v souvislosti s nákupem bytu. Vždy byla vstřícná a na mé všechny otázky a požadavky se rychle reagovalo, celý proces proběhl rychle a ve slíbeném termínu. Děkuji a přeji hodně spokojených klientů!

Ruslan Kirpichenko Šumperk

Touto cestou bychom chtěli poděkovat makléřce Mgr. Veronice Chládkové za zprostředkování prodeje našeho pozemku, a to ve velmi krátké době. Pozemek jsme nabízeli přes jinou realitku, kde prodej trval neskutečné tři roky. Svou profesionalitou, seriózním jednáním, maximální zkušeností ve svém oboru a dokonalým vystupováním, dokázala zorganizovat nejen prohlídky pozemku bez naší účasti, následně realizaci prodeje, ale také kupní smlouvu a vše co k tomu náleží až po předání nemovitosti, které proběhlo k naší spokojenosti a znovu podotýkám, vše ve velice krátké době. Tuto ochotnou, laskavou a zejména slušnou makléřku paní Mgr. Veroniku Chládkovou, která vůbec neváhala s námi jednat i ve svém volném čase, všem vřele doporučujeme, kdo chtějí nemovitost prodat.

manželé Smrčkovi Šumperk

Na paní Veroniku Chládkovou jsem se obrátil s žádostí o pomoc při koupi prvního bytu. Byl jsem velice mile překvapen, jak paní Chládková k práci realitního makléře přistupuje. Jednotlivé kroky a možnosti mi jasně vysvětlila a seznámila mě s celým postupem. Neměl jsem pocit žádného pochybného ani neférového jednání, jak u některých jiných realitek, které jsem pro srovnání kontaktoval. Vše proběhlo hladce a relativně rychle. Byl jsem velice spokojený. Při předání bytu, se paní Chládkova zmínila o jiné nemovitosti a hned jsem doporučil svému bratrovi ať se společně kontaktují... Budu velice rád, když zůstaneme nadále v kontaktu a vše spojené s nemovitostmi a financováním předám na starosti právě Veronice a celému týmu z firmy Dům snů. Osobně mohu tento mladý tým lidí, kteří se snaží dělat práci jiným způsobem, určitě doporučit. ⭐⭐⭐⭐⭐

Ondřej Hojgr Zábřeh

Velmi profesionální přístup při koupi nemovitosti. Za mě 5 hvězd.

Petr Kodeš Šumperk

Paní Chládkovou jsme oslovili a požádali o zpracování potřebných náležitostí spojených s prodejem mého bytu v lednu 2021. Velice ochotně a srozumitelně s námi komunikovala. Informovala hbitě o tom, jak se vše vyvíjí. Domlouvala schůzky a vždy vše proběhlo k naší spokojenosti. Ve velice krátkém čase se prodej uskutečnil. Paní Chládková je profesionálkou ve svém oboru. Mnohokrát děkuji za poskytnuté služby. Byla to pro mne pozitivní zkušenost.

Eva Smékalová Zábřeh