NAPIŠTE ŘEDITELI

Mgr. VERONIKA CHLÁDKOVÁ

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Ředitel kanceláře - jednatel
Specializace: Prodej bytů a domů, marketing realitních zakázek a výkupy
Praxe: 10 let
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk, Ruský jazyk
O mně:
Realitní svět mě baví, snad je to i vidět. Už více než 7 let jsem pro své klienty spolehlivým partnerem v řešení všech otázek, které se točí kolem nemovitostí. Mám za sebou zhruba 250 prodejů především v mé domovské lokalitě, na Šumpersku, ale není výjimkou, že občas vyrazím za hranice okresu i kraje.

Kdo mě zná, ten ví, že jsem velkým propagátorem kvalitní prezentace nemovitostí pomocí moderních nástrojů. Nebojím se zkoušet nové věci, vymýšlet nové formáty, neustále se posouvat, inspirovat a vzdělávat, abych byla svému klientovi vždy přidanou hodnotou. Mí klienti také oceňují, že si nikdy na nic nehraju, neříkám jim, co chtějí slyšet. Individuální a lidský přístup - kvalita služeb - profesionalita, to je můj recept na spokojenost klienta.

Momentálně se tuto svou realitní filozofi a kreativitu snažím přenést do svého týmu. V roce 2020 jsem se totiž stala ředitelkou pobočky NEXT Reality Dům snů v Šumperku.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Spolupráci s paní Chládkovou můžu jen doporučit. Naprosto profesionální přístup po celou dobu prodeje nemovitosti. Férové a rychlé jednání. Se vším nás vždy srozumitelně seznámila a pokud se objevil v průběhu prodeje jakýkoliv problém, byl po vzájemné komunikaci ihned vyřešen. Opravdu člověk na svém místě.

Roman Smrž Šumperk 1

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat paní Veronice Chládkové za její profesionální a zároveň lidský přístup k řešení mé situace ohledně bydlení. Její férové jednání by mělo být příkladek u jiných makléřů. Mohu vřele doporučit a pokud budu ještě někdy řešit bydlení, tak jedině s ní.

Hana Součková Šumperk

Chtěl bych tímto poděkovat paní Veronice Chládkové za prodej mého bytu. Během prodeje jsem nemusel nic řešit, o vše se ochotně postarala paní Chládková. Je naprosto profesionální. Byla radost s ni spolupracovat. Děkuji

Martin Pavlů Šumperk

Děkuji za ochotné, profesionální a velmi flexibilní jednání při zprostředkování nákupu nemovitosti.

Makousek Šumperk

Chtěl bych poděkovat Veronice Chládkové v souvislosti s nákupem bytu. Vždy byla vstřícná a na mé všechny otázky a požadavky se rychle reagovalo, celý proces proběhl rychle a ve slíbeném termínu. Děkuji a přeji hodně spokojených klientů!

Ruslan Kirpichenko Šumperk

Děkuji paní Chládkové za parádní profi přístup při prodeji bytu. Na dobu kdy se nemovitosti prodávají hůře si s tím poradila na výbornou dle mých představ. Formální záležitosti také byly rychle vyřešené bez jakýchkoliv průtahů. Můžu jen doporučit.

Martin Tomíček Mohelnice

Paní Chládkovou jsme oslovili a požádali o zpracování potřebných náležitostí spojených s prodejem mého bytu v lednu 2021. Velice ochotně a srozumitelně s námi komunikovala. Informovala hbitě o tom, jak se vše vyvíjí. Domlouvala schůzky a vždy vše proběhlo k naší spokojenosti. Ve velice krátkém čase se prodej uskutečnil. Paní Chládková je profesionálkou ve svém oboru. Mnohokrát děkuji za poskytnuté služby. Byla to pro mne pozitivní zkušenost.

Eva Smékalová Zábřeh

Na paní Veroniku Chládkovou jsem se obrátil s žádostí o pomoc při koupi prvního bytu. Byl jsem velice mile překvapen, jak paní Chládková k práci realitního makléře přistupuje. Jednotlivé kroky a možnosti mi jasně vysvětlila a seznámila mě s celým postupem. Neměl jsem pocit žádného pochybného ani neférového jednání, jak u některých jiných realitek, které jsem pro srovnání kontaktoval. Vše proběhlo hladce a relativně rychle. Byl jsem velice spokojený. Při předání bytu, se paní Chládkova zmínila o jiné nemovitosti a hned jsem doporučil svému bratrovi ať se společně kontaktují... Budu velice rád, když zůstaneme nadále v kontaktu a vše spojené s nemovitostmi a financováním předám na starosti právě Veronice a celému týmu z firmy Dům snů. Osobně mohu tento mladý tým lidí, kteří se snaží dělat práci jiným způsobem, určitě doporučit. ⭐⭐⭐⭐⭐

Ondřej Hojgr Zábřeh

Ráda bych touhle cestou poděkovala paní Veronice Chládkové v souvislosti s nákupem našeho vysněného domečku. Vždy jsme se setkali s velmi milým jednáním, naprostou vstřícností a spolehlivostí ve věci termínů schůzek i ostatní komunikace. Služby poskytované paní Chládkovou včetně veškerého zařizování náležitostí na příslušných úřadech jsou velice profesionální a ušetří konečnému klientovi mnoho času a starostí. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Nahodilovi Šumperk

Velmi profesionální přístup při koupi nemovitosti. Za mě 5 hvězd.

Petr Kodeš Šumperk

Spolupráci s paní Mgr. Veronikou Chládkovou můžu všem dalším zákazníkům jen doporučit. Při koupi chaty byla velmi vstřícná, profesionální a ochotně nám pomohla s každým problémem. Je radost s ní spolupracovat. Vyřídila nám veškeré náležitosti na úřadech, mohli jsme se na ni ve všem spolehnout. Shrnu do 4 slov-byli jsme Maximálně Spokojeni - Zn. Ideál!

Jitka Greifova Šumperk

Paní CHládková a její parta lidí, mě velice mile překvapila svým jednáním a vystupováním. Vše bylo na jedničku. Nemusela jsem se o nic starat. Byla jsem průběžmě o dění kolem prodeje nemovitosti informována. S realitkou paní CHládkové jsem moc spokojena a budu-li někdy potřebovat obrátím se na ni zase. Moc děkuji Slováčková

jaroslava slováčková

Oceňuji kreativní přístup sl. Mgr. V .Chládkové Šumperk! S takovou prof. aktivitou jsem se dosud nesetkal a že jsem v nemovitostech dlouho angažován. Vše dobré Vám i firmě! DV

Dušan Vaněk, doc. Ing., Ph.D. Šumperk

Profesionální přístup paní Chládkové je velmi dobře namíchán s lidskostí a pochopením. Dokázala skloubit prodejce a kupující velmi dobrým způsobem a byla nablízku jakékoli otázce a nejasnostem ze strany kupujícího - mého bratra. Umí pochopit potřeby obou stran a snaží se je skloubit do fungujícího procesu. Žel, na podpásovku, které se dočkal (ne svou vinou) kupující bratr v zámoří jsme byli všichni krátcí a přestože to byla situace, do které bych nikomu nepřála se dostat, paní Veronika se zhostila nelehkého úkolu perfektně a zachovala přízeň i ve chvílích, kdy bychom se nejraději neviděli. Děkujeme! Tímto chci poděkovat za veškerou péči a pokud kdy budeme potřebovat řešit něco na realitním trhu, určitě bude paní Chládková tím, na koho se obrátíme.

Stanislava Kulichová Šumperk

Přístup paní Chládkové naprosto profesionální. Spokojenost, doporučuji.

Ludovít Ovčiarik Staré Město

Vřele doporučuji lidem, kteří nechtějí mít žádné starosti a opravdu spolehlivého člověka, který jim zařídí pronájem nebo koupi nemovitosti. Poprvé jsem řešila něco takového a pokud v budoucnu budu řešit pronájem nebo koupi nemovitosti, tak se 100 % obrátím opět na p. Veroniku Chládkovou.

Hana Novosadová Šumperk

Touto cesto bychom chtěli vyjádřit velké poděkování paní Mgr. Veronice Chládkové. Její profesionality, rychlosti, empatie a vždy na 100% odvedené práce si velice vážíme a ceníme. Komunikovala s námi i ve svém osobním volnu, vše perfektně zařídila a včas doručila. Ani vzdálenost téměř 360 km komunikaci mezi námi nijak nenarušila. Vyjadřujeme jí tímto velké poděkování za perfektně zajištěný prodej našeho domu v krátkém čase. Moc si její práce vážíme a moc za ni děkujeme. Můžeme jen doporučit, jistota je zaručena.

Manželé Jelínkovi Šumperk

Perfektní práce paní Chládkové a jejího týmu. Prodej byl rychlý, za dobrou cenu, časová náročnost z mé strany minimální. Děkuji za spolupráci. Marek Sova

Marek Sova

Na Veroniku Chládkovou a Dům snů jsme se s manželem obrátili v momentě, kdy už jsme přestali věřit, že bychom vůbec někdy mohli v současné situaci na realitním trhu na Šumpersku najít naše vysněné bydlení. Od prvního setkání jsme věděli, že tohle je ono. Nejen že nám paní Chládková nabídla širokou škálu služeb od A až do Z, ale hlavně nám ukázala, že realitka, pokud jedná solidně a transparentně, nemusí být nutně nepřítelem v cestě za koupí nemovitosti, ale významným a důležitým spojencem. Moc děkujeme!

Lucie Hejlová Šumperk

Děkuji za zprostředkování prodeje bytu v Zábřehu paní Chládkové. Po zkušenostech s jinými realitními makléři jsem byla mile překvapená za ochotu, profesionalitu a hlavně lidský přístup. Vřele doporučuji lidičky z NEXT REALITY DŮM SNŮ.

Diana Bartoňová Zábřeh

Ráda bych poděkovala Veronice Chládkové za prodej bytu. Neměla to s naší nemovitostí vůbec jednoduché. Nic pro ni nebyl problém, vše za nás vyřídila. Oceňuji její lidskost, férové jednání a ochotu pomoci v záležitostech, které se netýkají přímo prodeje nemovitosti. Velmi nám pomohla. Mohu jen doporučit a moc děkuji!

Kateřina Prokopová Králec

Chci poděkovat Mgr. Veronice Chládkové za bezproblémovou koupi nemovitostí v Javorníku v Rychlebských horách. Vše probíhalo velice profesionálně, jednotlivé dílčí úkony spojené s koupi nemovitostí, dotazy a řešení vždy ochotně ráda vysvětlila a pomáhala nám je vyřešit k naší spokojenosti. Velice byla spokojena i prodávající strana. Ještě jednou ji chceme za její práci moc poděkovat a přejeme hlavně zdraví a ať se jí v její práci daří.

Zdirad Moškoř obec Javorník - okres Jeseník

Touto cestou bychom chtěli poděkovat makléřce Mgr. Veronice Chládkové za zprostředkování prodeje našeho pozemku, a to ve velmi krátké době. Pozemek jsme nabízeli přes jinou realitku, kde prodej trval neskutečné tři roky. Svou profesionalitou, seriózním jednáním, maximální zkušeností ve svém oboru a dokonalým vystupováním, dokázala zorganizovat nejen prohlídky pozemku bez naší účasti, následně realizaci prodeje, ale také kupní smlouvu a vše co k tomu náleží až po předání nemovitosti, které proběhlo k naší spokojenosti a znovu podotýkám, vše ve velice krátké době. Tuto ochotnou, laskavou a zejména slušnou makléřku paní Mgr. Veroniku Chládkovou, která vůbec neváhala s námi jednat i ve svém volném čase, všem vřele doporučujeme, kdo chtějí nemovitost prodat.

manželé Smrčkovi Šumperk

REFERENČNÍ PRODEJE

Platí, že pěkné a udržované nemovitosti se prodávají velmi rychle. Tahle se ale navíc prodala za tak super cenovku, že se paní majitelce protočily panenky. Kupní cenu se nám navíc podařilo ještě navýšit, jelikož zájem o tuto chatu v zahrádkářské kolonii uprostřed přírody v obci Rapotín předčil i naše představy. Je to tak, chaty a chalupy jsou momentálně opravdu v kurzu.

zobrazit více

Zemědělská usedlost na Šumpersku a 40 hektarů luk a lesů k tomu. Málokdo, včetně nás, si tento prostor vůbec dokáže představit, je to kus světa. Taková výzva se před námi objevila zkraje roku 2021, a přestože se jednalo o velmi nestandardní komoditu na realitním trhu, v podstatě s prvními jarními paprsky se nám podařilo najít kupce, se kterým jsme také celý obchod velice rychle zrealizovali. Bylo to zejména kvůli kvalitně zpracované prezentaci zakázky s podporou reklamy na sociálních sítích, kterou při své práci považujeme za standard a naprostý základ úspěchu.

zobrazit více

Na krásném cihlovém bytě 3+1 v samotném historickém srdci okresního města Šumperka jsme poprvé vyzkoušeli naši vlastní homestagingovou sadu. Kvalitní příprava nemovitosti prodej urychluje a v neposlední řadě vede také k vyšší kupní ceně pro stranu prodávající. Je dobré stádiu příprav věnovat dostatečnou péči, tak jako například v tomto případě, kdy jsme kromě designování nechali byt i vymalovat. A vyplatilo se, jako vždy, po měsíci jsme byt zarezervovali a dosáhli kupní ceny ne příliš obvyklé na místní poměry. Originálně - regionálně.

zobrazit více