NAPIŠTE ŘEDITELI

Ing. Vendula Kvapilová

Realitní makléř
Praxe: 1 rok
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk, ruský jazyk
O mně:
Důvěra, upřímnost, individuální přístup

Od svých klientů potřebuji jejich důvěru. Na začátku jim popíšu celý průběh spolupráce. Ptám se jich, co chtějí, co očekávají. Každý jsme totiž jiný a každý jsme v jiné životní situaci. Na základě jejich potřeb následně nastavím celou strategii obchodu. Jsem tu pro ně, pracuji na maximum a co řeknu, to platí. Není větší radosti, když jsou na konci všichni spokojeni.
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Slečna byla velice profesionální a milá. Všechno kompletně a rychle vyřídila. Nemusela jsem se o nic starat. Mohu jen doporučit :)

Jana Firngerová Rovensko

Se slečnou Kvapilovou byla příjemná profesionální spolupráce. Na každou otázku vždy byla vyčerpávající odpověď. Mohu doporučit.

Suchý Květoslav Uničov

Velice profesionální makléř s velkým M, o kterého se dá za každé situace opřít! Přístup, komunikace - all inclusive. Doporučuji !!! :-)

Petr Kvapil Mohelnice

Velmi chválím práci makléřů p. Kvapilové a p. Rozmana. Prohlídka bytu-perfektní domluva, vyčerpávající informace, přátelské jednání. Super! Oproti zkušenostem s jinými realitkami, tohle je opravdu profesionální přístup. K tomu podklady s informacemi a pozornost. Mohu jen doporučit!

Jitka Orságová Uničov