NAPIŠTE ŘEDITELI

Ing. VENDULA KVAPILOVÁ

Realitní makléř
Praxe: 2 roky
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk, ruský jazyk
O mně:
Důvěra, upřímnost, individuální přístup

Od svých klientů potřebuji jejich důvěru. Na začátku jim popíšu celý průběh spolupráce. Ptám se jich, co chtějí, co očekávají. Každý jsme totiž jiný a každý jsme v jiné životní situaci. Na základě jejich potřeb následně nastavím celou strategii obchodu. Jsem tu pro ně, pracuji na maximum a co řeknu, to platí. Není větší radosti, když jsou na konci všichni spokojeni.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Můžu jen doporučit, úžasný přístup slečny Kvapilové, organizace výborná, vše bylo připraveno, materiály s podrobným popisem i výpisem z katastru, občerstvení. I když se nám nemovitost líbila, ale odradil nás právě výpis z katastru/ sousedi a podílové vlastnictví/, přesto profesionální přístup. Děkuji a doporučuji

Jana Klimešová Šumperk

Dobrý den, velice děkujeme za pomoc při koupi naši vysněné nemovitosti. Za velmi profesionální přístup paní makléřky Kvapilové. Za pomocnou ruku při vyřizování na úřadech a její trpělivost při jednáních. A také za milou pozornost při předání samotného bytu. Měli jsme pocit, že jsme pro ni opravdu jako klienti na prvním místě.

Martina Klusáková Šumperk

Se slečnou Kvapilovou byla příjemná profesionální spolupráce. Na každou otázku vždy byla vyčerpávající odpověď. Mohu doporučit.

Suchý Květoslav Uničov

Paní Vendula Kvapilová je opravdu člověk na svém místě. Vždy ochotně poradí a co řekne, to skutečně platí. Svou práci dělá profesionálně a s lidskou tváří, což jsem ocenila. Velmi se nám také líbila prezentace nemovitosti. Mohu jen doporučit!

Veronika Kršková Šumperk

Velice profesionální makléř s velkým M, o kterého se dá za každé situace opřít! Přístup, komunikace - all inclusive. Doporučuji !!! :-)

Petr Kvapil Mohelnice

Slečna byla velice profesionální a milá. Všechno kompletně a rychle vyřídila. Nemusela jsem se o nic starat. Mohu jen doporučit :)

Jana Firngerová Rovensko

Můžu jen doporučit, úžasný přístup slečny Kvapilové, vše bylo vyřízené opravdu rychle. Jakýkoliv problém jsme vždy vyřešili, super spolupráce!! DOPORUČUJI

Sára Bonczeková Rohle

Velmi chválím práci makléřů p. Kvapilové a p. Rozmana. Prohlídka bytu-perfektní domluva, vyčerpávající informace, přátelské jednání. Super! Oproti zkušenostem s jinými realitkami, tohle je opravdu profesionální přístup. K tomu podklady s informacemi a pozornost. Mohu jen doporučit!

Jitka Orságová Uničov