NAPIŠTE ŘEDITELI

Ing. VENDULA KVAPILOVÁ

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Praxe: 3 roky
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk, ruský jazyk
O mně:
Důvěra, upřímnost, individuální přístup

Od svých klientů potřebuji jejich důvěru. Na začátku jim popíšu celý průběh spolupráce. Ptám se jich, co chtějí, co očekávají. Každý jsme totiž jiný a každý jsme v jiné životní situaci. Na základě jejich potřeb následně nastavím celou strategii obchodu. Jsem tu pro ně, pracuji na maximum a co řeknu, to platí. Není větší radosti, když jsou na konci všichni spokojeni.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Dobrý den, velice děkujeme za pomoc při koupi naši vysněné nemovitosti. Za velmi profesionální přístup paní makléřky Kvapilové. Za pomocnou ruku při vyřizování na úřadech a její trpělivost při jednáních. A také za milou pozornost při předání samotného bytu. Měli jsme pocit, že jsme pro ni opravdu jako klienti na prvním místě.

Martina Klusáková Šumperk

Vše bylo vzorové, tak si představuji spolupráci s moderní realitní kanceláří. Pokud budu zase potřebovat, určitě se na Vás obrátím.

Aleš Kaderka

Slečna byla velice profesionální a milá. Všechno kompletně a rychle vyřídila. Nemusela jsem se o nic starat. Mohu jen doporučit :)

Jana Firngerová Rovensko

Můžu jen doporučit, úžasný přístup slečny Kvapilové, vše bylo vyřízené opravdu rychle. Jakýkoliv problém jsme vždy vyřešili, super spolupráce!! DOPORUČUJI

Sára Bonczeková Rohle

Paní Vendula Kvapilová je opravdu člověk na svém místě. Vždy ochotně poradí a co řekne, to skutečně platí. Svou práci dělá profesionálně a s lidskou tváří, což jsem ocenila. Velmi se nám také líbila prezentace nemovitosti. Mohu jen doporučit!

Veronika Kršková Šumperk

Hodnotíme velmi kladné přístup při realizaci prodeje domu. Slečna Kvapilova, pracuje na vysoké úrovni, podává jasné a srozumitelné informace a přistupuje podle mého názoru nad rámec svých povinnosti, což velmi ocenění. Vaši realitní společnost budu určitě vřele doporučoval. Jsem velmi spokojena!!!

Iveta Škrobánková

Se slečnou Kvapilovou byla příjemná profesionální spolupráce. Na každou otázku vždy byla vyčerpávající odpověď. Mohu doporučit.

Suchý Květoslav Uničov

Velice profesionální makléř s velkým M, o kterého se dá za každé situace opřít! Přístup, komunikace - all inclusive. Doporučuji !!! :-)

Petr Kvapil Mohelnice

Perfektní spolupráce 👍

Silvie Urbanová

Velmi chválím práci makléřů p. Kvapilové a p. Rozmana. Prohlídka bytu-perfektní domluva, vyčerpávající informace, přátelské jednání. Super! Oproti zkušenostem s jinými realitkami, tohle je opravdu profesionální přístup. K tomu podklady s informacemi a pozornost. Mohu jen doporučit!

Jitka Orságová Uničov

Oceňuji zejména rozsah informací o nabízené nemovitosti, z toho plynoucí schopnost odpovědět zákazníkovi na všechny jeho otázky, ale především je třeba vyzvednout mimořádně vstřícný přístup ke klientovi.

Anna Podhrázská Vikýřovice

Můžu jen doporučit, úžasný přístup slečny Kvapilové, organizace výborná, vše bylo připraveno, materiály s podrobným popisem i výpisem z katastru, občerstvení. I když se nám nemovitost líbila, ale odradil nás právě výpis z katastru/ sousedi a podílové vlastnictví/, přesto profesionální přístup. Děkuji a doporučuji

Jana Klimešová Šumperk