NAPIŠTE ŘEDITELI

Ing. Vendula Kvapilová

Realitní makléř
Praxe: 2 roky
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk, ruský jazyk
O mně:
Důvěra, upřímnost, individuální přístup

Od svých klientů potřebuji jejich důvěru. Na začátku jim popíšu celý průběh spolupráce. Ptám se jich, co chtějí, co očekávají. Každý jsme totiž jiný a každý jsme v jiné životní situaci. Na základě jejich potřeb následně nastavím celou strategii obchodu. Jsem tu pro ně, pracuji na maximum a co řeknu, to platí. Není větší radosti, když jsou na konci všichni spokojeni.
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Paní Vendula Kvapilová je opravdu člověk na svém místě. Vždy ochotně poradí a co řekne, to skutečně platí. Svou práci dělá profesionálně a s lidskou tváří, což jsem ocenila. Velmi se nám také líbila prezentace nemovitosti. Mohu jen doporučit!

Veronika Kršková Šumperk

Velice profesionální makléř s velkým M, o kterého se dá za každé situace opřít! Přístup, komunikace - all inclusive. Doporučuji !!! :-)

Petr Kvapil Mohelnice

Dobrý den, velice děkujeme za pomoc při koupi naši vysněné nemovitosti. Za velmi profesionální přístup paní makléřky Kvapilové. Za pomocnou ruku při vyřizování na úřadech a její trpělivost při jednáních. A také za milou pozornost při předání samotného bytu. Měli jsme pocit, že jsme pro ni opravdu jako klienti na prvním místě.

Martina Klusáková Šumperk

Slečna byla velice profesionální a milá. Všechno kompletně a rychle vyřídila. Nemusela jsem se o nic starat. Mohu jen doporučit :)

Jana Firngerová Rovensko

Se slečnou Kvapilovou byla příjemná profesionální spolupráce. Na každou otázku vždy byla vyčerpávající odpověď. Mohu doporučit.

Suchý Květoslav Uničov

Velmi chválím práci makléřů p. Kvapilové a p. Rozmana. Prohlídka bytu-perfektní domluva, vyčerpávající informace, přátelské jednání. Super! Oproti zkušenostem s jinými realitkami, tohle je opravdu profesionální přístup. K tomu podklady s informacemi a pozornost. Mohu jen doporučit!

Jitka Orságová Uničov

Můžu jen doporučit, úžasný přístup slečny Kvapilové, organizace výborná, vše bylo připraveno, materiály s podrobným popisem i výpisem z katastru, občerstvení. I když se nám nemovitost líbila, ale odradil nás právě výpis z katastru/ sousedi a podílové vlastnictví/, přesto profesionální přístup. Děkuji a doporučuji

Jana Klimešová Šumperk

Můžu jen doporučit, úžasný přístup slečny Kvapilové, vše bylo vyřízené opravdu rychle. Jakýkoliv problém jsme vždy vyřešili, super spolupráce!! DOPORUČUJI

Sára Bonczeková Rohle