NAPIŠTE ŘEDITELI

Tereza Korbelářová

Realitní makléř
Specializace: Rezidenční nemovitosti, domy, byty, pozemky
Praxe: 9 let
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk, Německý jazyk
O mně:
„Nejdůležitější přísadou na úspěch je umění vycházet s lidmi“
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Spolupráce s realitní makléřkou paní Terezou Korbelářovou byla úžasná. Na začátku nám navrhla časovou osu, tudíž jsme věděli, kdy a co nás čeká. Se vším nám pomohla a poradila. I když se schvalování našeho hypotečního úvěru protahovalo, vše zařídila a o vše se postarala. Pokud bychom prodávali další nemovitost, paní Tereza Korbelářová bude první, na koho se s důvěrou obrátíme.

Jana Heřmánková Praha

Spolupráci s paní Korbelářovou mohu jen doporučit. Vždy jednala profesionálně, rychle a její komunikace byla vždy stručná, jasná. Paní Korbelářové jsem svěřil pronájem dvou bytů a vždy mě našla pohodové a perspektivní nájemníky. Děkuji a těším na další spolupráci.

Petr Skoč Kladno

S Terezou Korbelářovou spolupracuji ohledně pronájmu realit zhruba 10 let a to s velkou spokojeností. Myslím si ,že je to člověk na svém místě a svoji práci odvádí velmi svědomitě, poctivě a profesionálně. Takže se opravdu nebojím doporučit její služby i svým známým a zákazníkům. Děkuji

Radek Nývlt Praha 4

S paní Terezou Korbelářovou spolupracujeme k plné spokojenosti již několik let. S důvěrou se na ni obracíme vždy, když řešíme pronájem uvolněného bytu. Vysoká profesionalita, připravenost, vstřícnost, ochota a v neposlední řadě jazyková vybavenost, vždy vedla k rychlému a 100% úspěšnému řešení každého problému. Na základě vlastních zkušeností mohu paní T. Korbelářovou jako realitní makléřku doporučit.

Božena Trohařová Praha 6 - Dejvice

Hledala jsem kompletní servis a spolupráci s odborníkem v oboru. Kamarád mně doporučil paní Korbelářovou a já zjistila, že je to profesionál, kterému navíc mohu důvěřovat. A i když se vyskytly okolo nemovitosti drobné komplikace, paní Korbelářová je bravurně vyřešila ke spokojenosti obou stran. Za mě mohu Terezu Korbelářovou doporučit jako vynikajícího realitního makléře. Kdybych měla naši spolupráci vystihnout v několika slovech: Profesionalita - Spolehlivost - Slušnost - Důvěra.

Martina Vlnatá Hluboká nad Vltavou

S pí. Korbelářovou pronajímáme již několik let, vždy na výbornou. Je skvělá, ochotná, milá a profesionální.

Monika Sedláčková Praha 6

Skvělé a vstřícné jednání, pohotovost, pochopení a bezchybný profesionální servis - všechno na jedničku, spokojenost naprostá!:)

Stanislav Horák Praha

Na paní Korbelářové oceňuji zejména její vysoce profesionální jednání. Velmi dobře se mi s ní komunikovalo a brzy jsem poznal, že se na ni mohu se vším spolehnout. Vyzdvihnout bych chtěl rovněž její vstřícnost a lidskost, dvě vlastnosti, které mi velmi imponují. Služby paní Korbelářové mohu tedy všem upřímně doporučit.

David Volf Praha
0 nemovitostí v NABÍDCE

REFERENČNÍ PRODEJE

Prodávající této malebné chaloupky potřebovali velmi rychle a bezpečně vyřešit svou finanční situaci – nákup rodinného domku. Proto jsem jim nabídla spolupráci s naší partnerskou společností – Českomoravským realitním fondem. Ti chalupu v řádu dnů vykoupili a následně jsem prostřednictvím kanceláře Next reality a všech profíků okolo (stavební práce, fotostaging, dron, atd.) našla velmi rychle kupující, kteří v nemovitosti nalezli útočiště pro svůj odpočinek s dětmi a zábavu s rodinou a přáteli. Chalupu hodlají nadále zvelebovat. Věřím, že v kraji na rozhraní Jižních a Středních čech nejsem pracovně naposled a osud této nemovitosti budu nadále spokojeně sledovat 😊.

zobrazit více

Rekreační objekty – chaty, chalupy, chaloupky jsou mojí velkou vášní :o) Ráda je prodávám, ráda si je pronajímám na prodloužené víkendy a svátky. Proto Vám velmi ráda pomohu s prodejem chaty, či chalupy v celém Středočeském a Jihočeském kraji, na Vysočině a v mých rodných Krkonoších. Do prezentace nemovitosti a prodeje samotného vložím veškerou péči a radost z objektu, místa, okolní krajiny atd. Klient nakupuje s emocemi a ty musejí být pozitivní :o) A to se u této chaty ve Zlivy u Hluboké nad Vltavou povedlo. Co myslíte? Svěřte i Vy svou nemovitost do mé péče.

zobrazit více