NAPIŠTE ŘEDITELI

Bc. STANISLAV DUBEC

Hodnocení: SKVĚLÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Pan Dubec je opravdu ochotný, profesionální a příjemný makléř. Vždy vše vysvětlil po telefonu, všechny podklady měl pečlivě připravené. Děkuji tímto za bezchybné zprostředkování koupě nemovitosti, a to i v dnešní době, kdy je situace kolem nemovitostí složitá.

Lucie Mašková Světlá nad Sázavou

Služby pana Dubce mohu rozhodně doporučit. Spolupracovali jsme opakovaně na prodeji i pronájmu nemovitostí. Má vždy výborný přístup, zájem o klienta, spoustu zkušeností, je časově flexibilní.

Petr Šeda Pardubice

Dobrý den, rádi bychom poděkovali panu Dubcovi, za velmi vstřícné a profesionální jednání při prodeji našeho bytu. Jelikož se nejednalo zrovna o jednoduchý prodej, pan Dubec nám vše trpělivě vysvětloval, zajišťoval potřebné podklady, pomáhal ve všech směrech. Nebyl problém mu kdykoliv zavolat, vždy si udělal čas a když bylo potřeba ochotně přijel. Pan Dubec je naprosto profesionální člověk s lidským přístupem a pochopením. Můžeme jen doporučit a ještě jednou moc poděkovat.

Řípovi Světlá nad Sázavou

Pan Dubec je velmi příjemný člověk, ohledně prohlídky nás provedl a podal všechny informace vyčerpávajícím způsobem, žádnou otázkou jsme ho nezaskočili, moc děkujeme Zemanová

Gabriela Zemanová Sázava

Rád bych poděkoval panu Dubcovi za profesionální a kvalitní přístup. Bezchybné zprostředkování a zajištění potřebných materiálů k prodeji bytu. Můžu doporučit! Moc děkuji

Marek Metelka Pardubice

Rád bych poděkoval panu Dubcovi za příkladné zprostředkování koupě nemovitosti. Ve všech krocích jsme se ze strany pana Dubce setkali s profesionálním přístupem a s velkou dávkou trpělivosti a empatie. To je zejména v dnešní nelehké době na trhu realit z našeho pohledu jeden z nejdůležitějších faktorů.

Martin Drašnar Vrátkov

Této realitní kanceláři, a hlavně makléři panu DUBECKÉMU musím udělit velikou pochvalu. S takovým přístupem k zákazníkům jsem se dlouho nesetkala. Moc mu děkuji za kvalitní přístup a jednání. Jestli někdo bude prodávat nemovitost na 100% doporučuji.

Drahomíra Perková Pardubice

Se službami pana Dubce jsme byli velmi spokojeni. Je profesionální, trpělivý, vše nám srozumitelně vysvětlil a poskytl veškeré informace.

Jana Kůsová Chrudim

Vyhledala jsem pana Dubce v případě pronájmu bytu a mohu říct, že pamatoval na všechna úskalí, pronájem mé nemovitosti probíhal bez problému, cokoli bylo potřeba řešit i v průběhu pronájmu, mohli jsme počítat s jeho pomocí. Při prodeji nemovitosti jsme se bez váhání obrátili opět na něj. I v tomto případě byl patrný jeho profesionální přístup, vše proběhlo na vysoké úrovni a domnívám se, že ke spokojenosti obou stran.

Eva Zemanová Pardubice

Chtěla bych poděkovat panu Dubcovi za naprosto profesionální a přitom velmi chápavé, vstřícné a ochotné jednání při zprostředkování koupě nemovitosti. Určitě ho mohu jen doporučit.

Monika Kulatá Mladá Vožice