NAPIŠTE ŘEDITELI

Bc. STANISLAV DUBEC

Realitní makléř

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Pan Dubec je velmi příjemný člověk, ohledně prohlídky nás provedl a podal všechny informace vyčerpávajícím způsobem, žádnou otázkou jsme ho nezaskočili, moc děkujeme Zemanová

Gabriela Zemanová Sázava

Této realitní kanceláři, a hlavně makléři panu DUBECKÉMU musím udělit velikou pochvalu. S takovým přístupem k zákazníkům jsem se dlouho nesetkala. Moc mu děkuji za kvalitní přístup a jednání. Jestli někdo bude prodávat nemovitost na 100% doporučuji.

Drahomíra Perková Pardubice

Služby pana Dubce mohu rozhodně doporučit. Spolupracovali jsme opakovaně na prodeji i pronájmu nemovitostí. Má vždy výborný přístup, zájem o klienta, spoustu zkušeností, je časově flexibilní.

Petr Šeda Pardubice

Vyhledala jsem pana Dubce v případě pronájmu bytu a mohu říct, že pamatoval na všechna úskalí, pronájem mé nemovitosti probíhal bez problému, cokoli bylo potřeba řešit i v průběhu pronájmu, mohli jsme počítat s jeho pomocí. Při prodeji nemovitosti jsme se bez váhání obrátili opět na něj. I v tomto případě byl patrný jeho profesionální přístup, vše proběhlo na vysoké úrovni a domnívám se, že ke spokojenosti obou stran.

Eva Zemanová Pardubice

Rád bych poděkoval panu Dubcovi za profesionální a kvalitní přístup. Bezchybné zprostředkování a zajištění potřebných materiálů k prodeji bytu. Můžu doporučit! Moc děkuji

Marek Metelka Pardubice

Chtěla bych poděkovat panu Dubcovi za naprosto profesionální a přitom velmi chápavé, vstřícné a ochotné jednání při zprostředkování koupě nemovitosti. Určitě ho mohu jen doporučit.

Monika Kulatá Mladá Vožice

Pan Dubec je opravdu ochotný, profesionální a příjemný makléř. Vždy vše vysvětlil po telefonu, všechny podklady měl pečlivě připravené. Děkuji tímto za bezchybné zprostředkování koupě nemovitosti, a to i v dnešní době, kdy je situace kolem nemovitostí složitá.

Lucie Mašková Světlá nad Sázavou

Rád bych poděkoval panu Dubcovi za příkladné zprostředkování koupě nemovitosti. Ve všech krocích jsme se ze strany pana Dubce setkali s profesionálním přístupem a s velkou dávkou trpělivosti a empatie. To je zejména v dnešní nelehké době na trhu realit z našeho pohledu jeden z nejdůležitějších faktorů.

Martin Drašnar Vrátkov

Dobrý den, rádi bychom poděkovali panu Dubcovi, za velmi vstřícné a profesionální jednání při prodeji našeho bytu. Jelikož se nejednalo zrovna o jednoduchý prodej, pan Dubec nám vše trpělivě vysvětloval, zajišťoval potřebné podklady, pomáhal ve všech směrech. Nebyl problém mu kdykoliv zavolat, vždy si udělal čas a když bylo potřeba ochotně přijel. Pan Dubec je naprosto profesionální člověk s lidským přístupem a pochopením. Můžeme jen doporučit a ještě jednou moc poděkovat.

Řípovi Světlá nad Sázavou