NAPIŠTE ŘEDITELI

SIMONA JÍLKOVÁ

Hodnocení: DOBRÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Specializace: Jihomoravský kraj - domy, byty, pozemky, chaty - prodej
Praxe: 10 let
Jazyková vybavenost: anglický jazyk úroveň B1, německý jazyk A1
O mně:
Lenost je luxus, který si nemůžu dovolit.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

S paní Jílkovou byla skvělá komunikace, vše vyřešila bez zaváhání, její přístup byl profesionální. Byli jsme velice spokojení, nemůžeme jinak než doporučit. Těšíme se na případnou další spolupráci.

Bronislav Čermák Sivice

Ačkoliv naše předchozí zkušenost s realitními makléři nebyla dobrá, paní Jílková se svým profesionálním přístupem obrátila tuto naši špatnou zkušenost o 180 stupňů. Proaktivní a přátelský přístup, výborná komunikace a hlavně pomoc a ochota v celém procesu nákupu nemovitosti. Paní Jílková po celou dobu zodpovídala všechny naše dotazy, pomohla nám s administrativou a z koupě bytu nakonec udělala bezproblémový proces pro nás kupující i prodávající stranu. Moc děkujeme za vše a spolupráci s ní můžeme jedině doporučit!

Křivánkovi Brno

Chtěla bych tímto poděkovat slečně Jílkové za profesionální přístup při pronájmu nemovitosti. Během pár dní zajistila vše potřebné a okamžitě reagovala na naše připomínky a prosby. Díky tomu vše proběhlo rychle a bez jediného zádrhelu. Neváhala bych se na slečnu Jílkovou obrátit znovu.

Zuzana Konečná Brno

Ráda bych touto cestou poděkovala slečně Simoně Jílkové za zprostředkování prodeje nemovitosti. Nemovitost se prodávala před výskytem covid-19 a jakmile začala omezení pohybu, tak jsme ani nedoufali, že se nemovitost podaří prodat. Nakonec vše dobře dopadlo a nemovitost má již nového majitele. Přístup slečny Jílkové byl profesionální, přátelský.

Jana Lusová Vyškov

Paní Simona mi pomohla s pronájmem bytu. Oceňuji u ní osobní přístup, profesionální a rychlé jednání. Zajistila kompletní fotodokumentaci a ve velmi rychlém čase nabídku zpracovala. Následně provedla kompletní servis od prohlídek, až po podpis nájemní smlouvy. Její služby vřele doporučuji.

Jaroslav Holánek Brno

Spolupráci s paní Jílkovou nelze nic vytknout. Velmi profesionální, ale zároveň milý a empatický přístup, rychlé jednání a ochota s čímkoliv pomoci. Kdyby byli všichni realitní makléři jako ona, bylo by na světě krásně. Můžeme opravdu jedině doporučit a ještě jednou děkujeme.

Voháňkovi Brno