NAPIŠTE ŘEDITELI

RADMILA KALUŽNÁ

Hodnocení: SKVĚLÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Certifikovaný realitní makléř

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Profesionální jednání, rychlost, ochota, vstřícnost a milé jednání. To vše zvládá paní makléřka Kalužná na jedničku. Umí se přizpůsobit situaci, je flexibilní ve všech směrech, ať už se jedná o čas nebo o klienty samotné. Mockrát děkujeme!

Jana Viková Trutnov

Paní Kalužné bych chtěl tímto poděkovat za rychlé a kvalitní zajištění prodeje domu. Paní Kalužná je velice ochotný a aktivní profesionál, ale zároveň i lidsky milá osůbka.

Michal Vejvoda Třemošnice

S paní Kalužnou máme ty nejlepší zkušenosti a můžeme jí každému jen doporučit. Profesionální, lidské a rychlé jednání. Moc se těšíme na další spolupráci.👍🏻👍🏻👍🏻

Radek Vodička Slaný

Paní Kalužnou mohu vřele doporučit pro její profesionální služby a ochotu řešit proces i mimo standardní pracovní dobu. Zároveň oceníte její přímé kontakty na profesionály na financování i vyklízení nemovitosti

Ondřej Meier Úpice

Rádi bychom poděkovali paní Radmile Kalužné z pobočky NEXT reality v Hradci Králové za perfektní práci, kterou odvedla zprostředkováním prodeje našeho bytu. Paní Kalužná má velice vstřícné a milé jednání, profesionální a lidský přístup. Vždy nám zvedala telefony, ochotně nám pomáhala řešit problémy a vše nám pokaždé srozumitelně vysvětlila. S její prací jsme nadmíru spokojeni. Mohu všem vřele doporučit spolupráci s touto výjimečnou a moc milou paní. Vše proběhlo k naší dokonalé spokojenosti. Takto si představuji perfektní servis realitní kanceláře, vše za nás zařídili a my jen podepsali smlouvy. Děkujeme.

Sýsovi Trutnov

Paní Kalužnou z Next Reality v Hradci Králové mohu všem vřele doporučit (včetně jejího skvělého týmu). Od chvíle, kdy se ujala prodeje nemovitosti, kde bylo více vlastníků, s kterými nebyla řeč, tak se mi neuvěřitelně ulevilo. Komunikovala s nimi už pouze ona a o všem mě informovala. Trvalo to přes rok a nebýt jí, tak to ještě ani teď není vyřešené. Vlastně jsem na konci jen podepsala smlouvu a jsem ji za to opravdu velmi vděčná. Je to profesionál, který dělá svou práci srdcem. VŠEM DOPORUČUJI!! 👍🙂

Petra Jiřičná Jevíčko

S paní Kalužnou mám ty nejlepší zkušenosti a mohu jí každému jen doporučit. Profesionální a rychlé jednání. Těším se na další spolupráci 😉🏡 Děkuju!

Iva Černá Trutnov

Při zprostředkování broumovského bytu nám paní makléřka podávala zásadní a věcné informace naprosto profesionálním způsobem. A kdykoliv: Jak se říká, nezná pátek ani svátek. Moc jí za všechno děkujeme a přejeme další úspěchy v její práci. Potencionálním klientům ji stoprocentně doporučujeme. Kladné hodnocení paní Kalužné se samozřejmě dotýká celé realitní kanceláře.

Libor Krmášek Příbram

S paní Kalužnou jsme byli velice spokojeni, poskytla nám profesionální služby nad naše očekávání. Pokud bychom v budoucnu prodávali nebo kupovali další nemovitost určitě se znovu na paní Kalužnou obrátíme. Doručujeme a znovu děkujeme.

Iva Křivková Žďárky