NAPIŠTE ŘEDITELI

Ing. PETR KOUKAL

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Vedoucí pobočky
Specializace: Prodej rodinných domů, bytů a pozemků
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk
O mně:
Dobrý den Vám přeji,
po studiích v Praze jsem odcestoval do zahraničí. Žil jsem skoro 3 roky v Sydney a měl dostatek času přemýšlet nad životem. Jsem přesvědčen o tom, že předpokladem k úspěchu je najít práci, která se stane i Vaší vášní. A já ji, i díky oceánu v Austrálii, našel.

V Austrálii jsem dostal příležitost poprvé pohlédnout pod pokličku realitního businessu. Seznámil jsem se s majitelem rodinné developerské firmy, který se stal zároveň mým mentorem. Mimo to jsem získal obrovské zkušenosti, jak životní, tak i pracovní a plnil si své dětské sny.

Teď už jsem několik let v ČR a využívám tyto zkušenosti ze zahraničí v podnikání. Férové a klidné jednání, moderní způsoby prezentace nemovitostí podpořené účinným a cíleným marketingem, aktivita, přistupovat ke klientům s vědomím toho, že se často jedná o velkou část jejich majetku a další, tím vším si u mě můžete být zcela jistí.

A co dělám ve volném čase? Miluju cestování, teplo, pláže a oceán. Od malička se věnuji sportování. Když se najde chvilka, tak vezmu rakety a jdu na tenisové kurty, také hrávám amatérskou ligu a chodím cvičit.

Na závěr chci říci, že mám rád slušné lidi. Těším se na společnou kávu, kde všechno důležité probereme.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Vážený pane Koukale, za posledních pět let, kdy jsme intenzivně hledali bydlení dle našich představ, jsme jednali s mnoha makléři. Někteří věděli co prodávají, ale drtivá většina neměla ponětí o prodávané nemovitosti a komunikace s nimi byla velice složitá a vysilující. Úplnou náhodou jsme objevili nabídku na prodej venkovské usedlosti na okraji Českého ráje. Krásné stavení skoro na samotě, stodola, ovocný sad a veliký rovinatý pozemek. Zkrátka přesně to, co jsme tak dlouho hledali. Již dopředu jsme se však obávali jednání s makléřem, skrytých vad a různých omezení, které si budeme muset zjistit sami, dlouhým vyptáváním na úřadech. Nic z toho se ale nestalo. Spolupráce s Vámi nás těšila od samého začátku až do úspěšné koupě našeho vysněného bydlení. A co více, koupí nemovitosti, nás vztah neskončil! Váš zájem o naši spokojenost a pozvánka na firemní akce, nás příjemně překvapila a svědčí to o profesionálním přístupu a nadstandardních službách Vaši realitní kanceláře. Na závěr bychom Vám rádi ještě jednou poděkovali za osobní přístup a práci, kterou jste, jako zprostředkovatel prodeje, odvedl.

Lucie Kratzmannová Kamení

Fantastická práce Petře! Tchyně se po 30. letech rozhodla udělat největší životní a hlavně i riskantní krok. Díky Tobě všechno zvládla! Moc děkujeme za celou rodinu a přejeme hodně spokojených klientů.

Vojtěch Nováček Koleč

"Velmi děkujeme Ing. Koukalovi za velmi vstřícné a otevřené jednání, za pečlivost, se kterou se věnoval každému detailu, za akčnost a ochotné sdílení svých zkušeností. Díky jeho odborným znalostem jsme svůj byt pronajali snadno, rychle a především dobře. Pokud budeme někdy v budoucnu prodávat, kupovat nebo pronajímat, pan Koukal bude první, na koho se obrátíme, aby celou věc zprostředkoval."

Miroslav Hlavatý Praha

Panu Ing.Petru Koukalovi dekuji za perfektni spolupraci a ochotu pri prodeji moji nemovitosti. .Jeho klidne jednani a navic profesionalita s prezentaci nemovitosti ktera byla na vysoke urovni, vedla k prodeji domu za kratkou dobu. Pan Ing. Koukal je nejenom velmi kompetentni a profesionalni makler ale je to velmi prijemny clovek, ktereho jsme s mojim manzelem radi poznali a je skvelym reprezentantem vasi realitni kancelare. Opravdu rada doporucim kazdemu koho prodej nebo nakup nemovitosti ceka. Bartlovi.

Lada Bártlová

Chtěli bychom Vám s bratrem projevit veliký dík za zprostředkováni prodeje naší nemovitosti, ke kterému pomohlo krásné video s mluveným slovem. Vážíme si Vašeho vřelého přístupu a milého jednáni ke klientovi, tj. naší osobě i následujícím novým majitelům. Tento vstřícný přistup nás velice potěšil a jsme moc rádi za úžasný výsledek Vaší práce, za který Vám s velikou pokorou s bratrem velice děkujeme a přejeme do další Vaší práce moc a moc úspěchů.

Ivana Maliníková Hlavatá Kamení

"Děkuji Vám pane Koukale za umožnění prohlídky domu 6+2 na Machovické ulici v Újezdě nad lesy. Děkuji také za Váš profesionální, férový a otevřený přístup. Kdyby takto vystupovali všichni realitní makléři, trh s nemovitostmi v ČR by se posunul na vyšší úroveň srovnatelnou s jeho fungováním v Západní Evropě.”

Tomáš Heisler Újezd nad Lesy

Vážený pane Koukale, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za skvělou práci, kterou jste pro nás odvedl při nákupu nemovitosti. Vaše profesionalita, ochota a přátelský přístup nám ulehčily celý proces nákupu. Díky Vašemu přístupu jsme měli pocit, že jste udělal maximum pro to, abychom získali co nejlepší podmínky. Vaše rady a doporučení byly vždy velmi užitečné, moc si jich ceníme. Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělal. Pokud budeme potřebovat v budoucnu opět prodávat nebo kupovat nemovitost, určitě se na Vás obrátíme. Přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů a krásné svátky jara.

manzelé Dušejovských Praha

Děkujeme za velmi profesionální a příjemný lidský přístup během celé naší spolupráce s Ing. Petrem Koukalem. Dokázal nám prodat rodinný dům v né až tak žádoucí lokalitě a vyřídit vše potřebné okolo. Vždy našel řešení ke spokojenosti nás i nových kupců. Tento makléř je opravdu člověk na svém místě obzvláště svým jedinečným proklientským přístupem a darem komunikace. Doporučujeme všemi 10. Děkujeme.

Olga Šimková Praha

"Oceňujem nadštandardný profesionálny, ľudský a hlavne ústretový prístup pána Petra Koukala počas celého procesu kúpi bytu. Rovnaké vďaka patrí aj jeho spolupracujúcej pani právničke. Neváhal by som odporučiť služby pána Koukala pri kúpe alebo predaji aj svojím známym. Držím mu palce pri realizácii ďalších projektov."

Marián Ščipa Praha

Děkuji za velice profesionální a korektní přístup při prodeji bytu panu makléři Petru Koukalovi. Byla jsem velmi překvapena jeho spolehlivostí a díky jeho práci prodej bytu proběhl hladce a rychle.

Lenka Helfertová Praha

Divadlo Na Jezerce by neměnilo :-) Byli jsme naprosto spokojeni.

Jan Hrušínský

"Spolupráce s panem Koukalem byla výborná. Cením si velké pomoci s prodejem nemovitosti, která obnášela skvělý servis ohledně veškerého potřebného zařizování, které jsem sama těsně před porodem a následně s malým miminkem nebyla schopna zařídit. Prodej jsem tedy měla skoro bez práce a navíc rychle vyřešený. Jsem ráda i za průběžný pravidelný update, který mi pan Koukal ohledně prodeje dával. Byla jsem tak celou dobu v obraze o tom, co se děje a jaké budou další kroky."

Mgr. Kamila Pacula Praha

Vážený pane Koukale, měla jsem hrůzné představy, co vše bude obnášet nákup nemovitosti. Díky Vaší profesionalitě, lidskému a vstřícnému přístupu to byl ale naopak příjemný zážitek. Tím, že jste nás do všeho srozumitelně uvedl, to pro nás bylo téměř bezstarostnou záležitostí. Děkujeme za srozumitelné a důvěryhodné jednání. Jsme vděční, že jsme měli štěstí zrovna na Vás. Vážíme si Vaší práce a moc rádi Vás doporučíme.

Barbara Davidová Český Brod

If I would need to describe our cooperation with Petr in few words - I would say pleasant, professional and easy! Petr exceeded our expectations regarding the service. Really, we were in touch all the time, he was informing us about the status, but all “the work” was done by him and we didn’t have to take care of anything pretty much. That’s exactly what we were looking for - responsible, communicative agent with the good understanding and awareness of situation on the market who is taking care of everything (starting form shooting till paper preparation). It was a real pleasure working together. Next time if we need real estate service - I definitely know who to contact.

Jana Berg Praha

“Služby pana Ing. Petra Koukala a NEXT REALITY EXCLUSIVE mohu jen doporučit. Pan Ing. Koukal je profesionální, spolehlivý a milý realitní makléř a do mého bytu našel velmi rychle vhodné nájemce. Oceňuji, že mě pravidelně o všem informoval a jeho proaktivní přístup. Ráda se na něj obrátím s poptávkou případných dalších služeb.”

JUDr. Eliška Flídrová, Ph.D. Praha

REFERENČNÍ PRODEJE

Prodej prvorepublikové funkcionalistické vily v Poděbradech. Zarezervováno za 1,5 měsíce za plnou cenu a za další měsíc podpis kupních smluv. Téma prezentace jedinečné vily bylo předem jasné - historie, a tak jsme naše zájemce vzali pomocí videoprohlídky do roku cca 1935 a ukázali klientům, jak nádhernou nemovitost můžou mít. Součástí prezentace bylo i okolí vily a Poděbrad, vizualizace, modely jednotlivých podlaží, záběry z dronu a hlavně marketing na sociálních sítích. Tento prodej pro mě byl svou historií a celým příběhem paní majitelky jedinečný a já ji tímto velmi děkuji za důvěru.

zobrazit více

Jednalo se o prodej rodinného domu na Ládví, který byl před kompletní rekonstrukcí. U tohoto domu jsem se snažil maximálně poukázat na velmi dobrou lokalitu a umístění domu a zároveň pomocí digitálních vizualizací ukázat možný budoucí stav interiéru, a také potenciál domu. Celá prezentace se skládala z profesionálních fotografií, komentované videoprohlídky se záběry z dronu, 3D modely jednotlivých podlaží a vizualizace možného budoucího stavu. Co se týká marketingu, zde jsem zvolil kromě online kampaních na sociálních sítích i offline – plachta na prodej domu a roznosy letáků. I díky tomu se nám podařilo zajistit více potenciálních zájemců a úspěšně prodat tuto nemovitost v optimálním časovém horizontu 6 měsíců. Děkuji paní majitelce za důvěru při prodeji tohoto domu. 

zobrazit více