NAPIŠTE ŘEDITELI

Ing. PETR KOUKAL

Vedoucí pobočky
Specializace: Prodej rodinných domů, bytů a pozemků
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk
O mně:
Dobrý den Vám přeji,
po studiích v Praze jsem odcestoval do zahraničí. Žil jsem skoro 3 roky v Sydney a měl dostatek času přemýšlet nad životem. Jsem přesvědčen o tom, že předpokladem k úspěchu je najít práci, která se stane i Vaší vášní. A já ji, i díky oceánu v Austrálii, našel.

V Austrálii jsem dostal příležitost poprvé pohlédnout pod pokličku realitního businessu. Seznámil jsem se s majitelem rodinné developerské firmy, který se stal zároveň mým mentorem. Mimo to jsem získal obrovské zkušenosti, jak životní, tak i pracovní a plnil si své dětské sny.

Teď už jsem několik let v ČR a využívám tyto zkušenosti ze zahraničí v podnikání. Férové a klidné jednání, moderní způsoby prezentace nemovitostí podpořené účinným a cíleným marketingem, aktivita, přistupovat ke klientům s vědomím toho, že se často jedná o velkou část jejich majetku a další, tím vším si u mě můžete být zcela jistí.

A co dělám ve volném čase? Miluju cestování, teplo, pláže a oceán. Od malička se věnuji sportování. Když se najde chvilka, tak vezmu rakety a jdu na tenisové kurty, také hrávám amatérskou ligu a chodím cvičit.

Na závěr chci říci, že mám rád slušné lidi. Těším se na společnou kávu, kde všechno důležité probereme.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Vážený pane Koukale, za posledních pět let, kdy jsme intenzivně hledali bydlení dle našich představ, jsme jednali s mnoha makléři. Někteří věděli co prodávají, ale drtivá většina neměla ponětí o prodávané nemovitosti a komunikace s nimi byla velice složitá a vysilující. Úplnou náhodou jsme objevili nabídku na prodej venkovské usedlosti na okraji Českého ráje. Krásné stavení skoro na samotě, stodola, ovocný sad a veliký rovinatý pozemek. Zkrátka přesně to, co jsme tak dlouho hledali. Již dopředu jsme se však obávali jednání s makléřem, skrytých vad a různých omezení, které si budeme muset zjistit sami, dlouhým vyptáváním na úřadech. Nic z toho se ale nestalo. Spolupráce s Vámi nás těšila od samého začátku až do úspěšné koupě našeho vysněného bydlení. A co více, koupí nemovitosti, nás vztah neskončil! Váš zájem o naši spokojenost a pozvánka na firemní akce, nás příjemně překvapila a svědčí to o profesionálním přístupu a nadstandardních službách Vaši realitní kanceláře. Na závěr bychom Vám rádi ještě jednou poděkovali za osobní přístup a práci, kterou jste, jako zprostředkovatel prodeje, odvedl.

Lucie Kratzmannová Kamení

"Velmi děkujeme Ing. Koukalovi za velmi vstřícné a otevřené jednání, za pečlivost, se kterou se věnoval každému detailu, za akčnost a ochotné sdílení svých zkušeností. Díky jeho odborným znalostem jsme svůj byt pronajali snadno, rychle a především dobře. Pokud budeme někdy v budoucnu prodávat, kupovat nebo pronajímat, pan Koukal bude první, na koho se obrátíme, aby celou věc zprostředkoval."

Miroslav Hlavatý Praha

“Služby pana Ing. Petra Koukala a NEXT REALITY EXCLUSIVE mohu jen doporučit. Pan Ing. Koukal je profesionální, spolehlivý a milý realitní makléř a do mého bytu našel velmi rychle vhodné nájemce. Oceňuji, že mě pravidelně o všem informoval a jeho proaktivní přístup. Ráda se na něj obrátím s poptávkou případných dalších služeb.”

JUDr. Eliška Flídrová, Ph.D. Praha

"Oceňujem nadštandardný profesionálny, ľudský a hlavne ústretový prístup pána Petra Koukala počas celého procesu kúpi bytu. Rovnaké vďaka patrí aj jeho spolupracujúcej pani právničke. Neváhal by som odporučiť služby pána Koukala pri kúpe alebo predaji aj svojím známym. Držím mu palce pri realizácii ďalších projektov."

Marián Ščipa Praha

Děkuji za velice profesionální a korektní přístup při prodeji bytu panu makléři Petru Koukalovi. Byla jsem velmi překvapena jeho spolehlivostí a díky jeho práci prodej bytu proběhl hladce a rychle.

Lenka Helfertová Praha

Chtěli bychom Vám s bratrem projevit veliký dík za zprostředkováni prodeje naší nemovitosti, ke kterému pomohlo krásné video s mluveným slovem. Vážíme si Vašeho vřelého přístupu a milého jednáni ke klientovi, tj. naší osobě i následujícím novým majitelům. Tento vstřícný přistup nás velice potěšil a jsme moc rádi za úžasný výsledek Vaší práce, za který Vám s velikou pokorou s bratrem velice děkujeme a přejeme do další Vaší práce moc a moc úspěchů.

Ivana Maliníková Hlavatá Kamení

Vážený pane Koukale, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za skvělou práci, kterou jste pro nás odvedl při nákupu nemovitosti. Vaše profesionalita, ochota a přátelský přístup nám ulehčily celý proces nákupu. Díky Vašemu přístupu jsme měli pocit, že jste udělal maximum pro to, abychom získali co nejlepší podmínky. Vaše rady a doporučení byly vždy velmi užitečné, moc si jich ceníme. Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělal. Pokud budeme potřebovat v budoucnu opět prodávat nebo kupovat nemovitost, určitě se na Vás obrátíme. Přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů a krásné svátky jara.

manzelé Dušejovských Praha

"Spolupráce s panem Koukalem byla výborná. Cením si velké pomoci s prodejem nemovitosti, která obnášela skvělý servis ohledně veškerého potřebného zařizování, které jsem sama těsně před porodem a následně s malým miminkem nebyla schopna zařídit. Prodej jsem tedy měla skoro bez práce a navíc rychle vyřešený. Jsem ráda i za průběžný pravidelný update, který mi pan Koukal ohledně prodeje dával. Byla jsem tak celou dobu v obraze o tom, co se děje a jaké budou další kroky."

Mgr. Kamila Pacula Praha

REFERENČNÍ PRODEJE

Snažím se vždy ukázat potenciál každé nemovitosti a pokud se jedná o nemovitost před rekonstrukcí, jako tomu bylo u prodeje rodinného domu na Ládví, využívám vizualizace budoucího možné stavu, který nám pomůže zaújmout více zájemců a zvýšíme pravděpodobnost prodeje za vyšší cenu. Tímto způsobem prezentuji nemovitosti před rekonstrukcí. Děkuji za důvěru prodávajícím a přeji krásné bydlení novým majitelům.

zobrazit více