NAPIŠTE ŘEDITELI

PETRA ŠTĚPÁNOVÁ

Hodnocení: VELMI DOBRÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

S Paní Štěpánovou máme již několik zkušeností a vždy maximální spokojenost. Vstřícné, rychlé a velmi profesionální jednání. Pokud budeme potřebovat opět cokoliv z realit, obrátíme se pouze na ni.

Oliver Obr

Děkuji paní Petře Štěpánové za velmi pozitivní přístup ke klientovi, obětavost a ochotu ve všem vyjít vstříc. Je málo takových lidí. Děkuji.

Jiří Zrust Pardubice

S makléřkou Štěpánovou z Pardubic jsem byla nanejvýš spokojena, vše bylo perfektní, děkuji moc.

Pavla Brunclíková Pardubice

Velmi děkujeme paní Petře Štěpánové za zprostředkování prodeje nemovitosti, za její vstřícnost, věcnost, ochotu a příjemné vystupování. Ještě jednou děkujeme a rozhodně doporučujeme!!!

K. Filipová Pardubice

Dne 21. ledna 2019 jsme (tři sestry) požádaly vaši kancelář "" Next Reality "" zastoupenou paní Petrou Štěpánovou o zprostředkování prodeje bytu 2+1 v Pardubicích na Dukle. Jejím korektním a vstřícným jednáním se jí podařilo byt prodat za necelé 2 měsíce po podepsání Zprostředkovatelské smlouvy. Po předchozí nabídce u realitní kanceláře Remach s.r.o. Uherské Hradiště, zastoupené panem Valihorou, který ani po půl roce nedokázal byt prodat, to pro nás bylo velmi milé překvapení. Važte si prosím, takových zaměstnanců jako je paní Štěpánová. Přejeme Vám plno prodaných bytů a ještě více paní Štěpánových.

Nováková Pardubice

Nemohu jinak než paní makléřku Štěpánovou skutečně pochválit, líbilo se mi její sebejisté vystupovaní, dobře odvedená práce. Měla jsem také velké štěstí že se velmi brzy přihlásil kupec a tak celá transakce díky profesionalitě makléřky proběhla rychle a bez problémů. Ještě jednou paní makléřce za vše dekuji.

Jana Řeháková Pardubice

Nedělám to často, abych psal pochvalu přímo řediteli. V případě realitní makléřky Petry Štěpánové z pardubické pobočky NEXT REALITY, dělám výjimky. Jmenovaná makléřka nám zajistila prodej bytu a chalupy a to k plné naší spokojenosti. Podotýkám, že jsme původně prodej zadali jiné realitní kanceláři, která nebyla úspěšná. Pí Štěpánová nám v krátké době zajistila kupce na obě nemovitosti. Její přístup byl ryze profesionální, spojený s ochotou, bylo na ní ve všech záležitostech 100% spolehnutí. Moc děkujeme za vzorné služby NEXT REALITY.

Provazníkovi Pardubice

S paní Štěpánovou jsme byli moc spokojeni. Velmi příjemná paní, která se umí vyznat v nemovitostech a dokáže poradit a najít vždy řešení v dané věci. Vřele doporučujeme všem, kteří potřebují pomoct s prodejem nebo koupí nemovitostí.

Ondřej a Veronika Vávrovi Pardubice

Příjemné jednání, rychlý prodej nemovitosti. Doporučuji

Antonín Weinrich Pardubice

Velmi děkujeme paní Petře Štěpánové za zprostředkování prodeje nemovitosti, za její vstřícnost, věcnost, ochotu a příjemné vystupování. Ještě jednou děkujeme a rozhodně doporučujeme!!!

K. Filipová Pardubice

Dobrý den, chci poděkovat paní Petře Štěpánové za naprosto profesionální přístup, kterým realizovala prodej našeho bytu. Ze zdravotních důvodu jsme museli řešit koupi bytu s výtahem a následný prodej původního bytu. Chtěli jsme si byt prodat sami, tak jsme dali inzerát. Ozvala se paní Štěpánová, hned řekla, že je z RK Next a může nám s prodejem pomocí. Dali jsme si schůzku, kde nám objasnila, co pro nás může udělat. Nového majitele sehnala během měsíce a po celou dobu s maximálním nasazením přistupovala k řešení jednotlivých úkonů, které vedly k úspěšnému prodeji. Když se na situaci podívám zpětně, sami bychom těžko propluli všemi úkony, které vedly k výsledné realizaci a bez kterých bychom se neobešli. Promptní zajištění právního servisu, jasně vysvětlování bodů smlouvy a právního žargonu. Paní Petra pro nás udělala maximum a patří ji náš dík. Bez ohledu na čas se přizpůsobovala oběma stranám. A to vše s milým úsměvem a noblesou. Petro, děkujeme ☺️

Zdenka Buresova Pardubice

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali paní Petře Štěpánové za prodej našeho bytu v Pardubicích na Dukle. Přestože jsem v počáteční fázi prodeje odmítli podepsat smlouvu o zastupování, paní Štěpánová náš byt ochotně nabízela zájemcům a nakonec se jí ho v poměrně krátké době povedlo prodat. Rovněž při samotné realizaci prodeje byla paní Štěpánová velmi ochotná a zařídila vše potřebné. Děkujeme moc.

Pavla Pokorná Pardubice

Touto cestou chci poděkovat makléřce Petře Štěpánové z pobočky Pardubice za profesionální řešení a vyřešení prodeje mého bytu a následně koupi jiného. Byla velmi ochotná, aktivní a znalá v oblasti realit. Moc děkuji.

Ing.Josef Mrkus Pardubice

Chtěl bych tímto vyjádřit svoji spokojenost s prací Next Reality a zejména s prací makléře Petry Štěpánové. Po celou dobu se prodeje se usilovně snažila najít způsob jak nemovitost prodat a nakonec se jí to podařilo co jiným před ní nikoli. Za to vše vám a hlavně jí moc děkujeme.

Mette Jiří Pardubice

Velmi úspěšnou realitní makléřku p. Petru Štěpánovou mohu opravdu doporučit. Její ochota, flexibilita a podpora hned od prvního kontaktu při prodeji nemovitosti nám pomohla k hladkému průběhu celé transakce. Nelze vůbec nic vytknout, vše na 1*. Perfektní, spolehlivé a dech beroucí profesionální jednání. Realitní kancelář Next Reality pod vedením ředitele Zdeňka Mrňáka je opravdu jedničkou ve svém oboru, což dokazují i mnohá ocenění. Byl jsem naprosto se vším spokojen a za vše ještě jednou moc děkuji. Přeji vám hodně dalších spokojených klientů, zasloužíte si je.

Oldřich Sklenář Pardubice

Chtěla bych velice vyzvednout úžasnou práci makléřky p.Štěpánové, spolupráce s ní byla úžasná, profesionální, ale i lidská. Budu vřele doporučovat nejen její osobu, ale i celou vaši realitní kancelář děkuji i vám všem, v úctě Pecinová.

Martina Pecinová Pardubice -Rosice

Chtěl bych touhle cestou poděkovat velice srdečně makléřce Petře Štěpánové z Next Reality, která mě zastupovala při prodeji bytové jednotky. S její prací jsem byl naprosto spokojený, byla spolehlivá a ochotná v klidu vyřešit jakýkoli problém. Celá záležitost proto proběhla hladce ke spokojenosti obou stran. Ještě jednou děkuji Next Reality a speciálně paní Petře Štěpánové za perfektní práci. Velice rád jí budu doporučovat.

Josef Tabak Pardubice

Tímto bych chtěl poděkovat za zprostředkování prodeje bytu. V rámci Vaší realitní kanceláře prodej zajišťovala realitní makléřka p. Štěpánová Petra (pobočka Pardubice). Ač jsem původně chtěl byt prodat sám, oslavila mě p. Štěpánová s nabídkou prodeje vytu. V krátkém termínu sehnala zájemce o byt a od té doby šlo všechno doslova jako po ""drátkách"" včetně předání bytu a převodu nemovitosti. Chtěl bych Vám tímto ještě jednou poděkovat za výborně a profesionálně odvedenou práci, kterou Vaše realitní kancelář odvedla.

Beran Leoš Pardubice

Chtěli bych touto cestou poděkovat makléřce Petře Štěpánové z Next Reality, která nás zastupovala při prodeji a zároveň koupi bytové jednotky. S její prací jsme byli naprosto spokojeni , byla spolehlivá a ochotná v klidu vyřešit jakýkoli problém. Celá záležitost proto proběhla hladce ke spokojenosti všech tří stran. Ještě jednou děkuji celé Next Reality a hlavně paní Petře Štěpánové za perfektní práci , protože sladit vše tak , aby se vzájemně shodly tři strany nebylo vůbec nic jednoduchého. Dotáhla vše do úplného konce. Velice rádi ji budeme doporučovat.

Manželé Justovi. Pardubice