NAPIŠTE ŘEDITELI

Mgr. MUNIR HASSAIRI

Certifikovaný realitní makléř
Specializace: Domy, byty, komerce, pozemky, Praha a Středočeský kraj
Jazyková vybavenost: Angličtina
O mně:
“Profesionalita a lidský přístup jsou pro mě na prvním místě 😉”

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Děkujeme Vám za kvalitní služby realitního makléře, oceňujeme osobní přístup, dobrou komunikaci a na čem jsme se domluvili, to platilo. Ceníme si Vaší spolehlivosti a přejeme mnoho spokojených klientů!

Julie a Jiří Petříčkovi Praha

Pan Munir Hassairi je skvělý průvodce realitním trhem. Oceňujeme jeho profesionální i lidský přístup a lehkost, se kterou vše proběhlo. Vždy jsme měli pocit, že nám naslouchá a hledá win-win řešení pro obě strany, prodej posouvá vpřed a věnuje mu maximální pozornost. Děkujeme a spolupráci vřele doporučujeme.

Barbora a Josef Urbanovi Praha 6

Rádi bychom ocenili realitního makléře pana Munira Hassairiho. Jeho přístup byl velmi profesionální a zároveň lidský a vstřícný. Jeho péče a energie o obě strany byla velmi dobrá a konstruktivní. Se spoluprací tohoto makléře i celé realitní kanceláři jsme byli velmi spokojeni. Určitě doporučujeme. Děkujeme, manželé Smetánkovi z Říčan.

Mgr. Barbora Smetánková Říčany

Pan Munir Hassairi je Svatý Grál. Jen jsem poptávala na internetu nemovitost a absolutně jsem nechtěla používat RK. Jeho aktivní zákaznicky přístup , mne oslovil natolik, že jsem požádala Pana Hassairiho o prodej mého bytu. Byt mi prodal. Za skvělou cenu v excelentním čase včetně veškerých náležitostí od začátku do konce. Díky. I za kupujicí mého bytu , kteří můj názor sdílejí. Lidský přístup, profesionalita jsou jeho vlastnosti. Doporučuji a gratuluji Next za tak kvalitního člověka ve svých řadách.

EVA Buldra Praha

Pana Hassairiho naprosto všem doporučuji. Vše nám perfektně vysvětlil a všechno dokázal velmi rychle zařídit. Byli jsme s jeho službami po celou dobu prodeje velmi spokojeni. Je to profesionál, který jedná lidsky a vyzná se ve své práci.

Světlana Anisimova Praha

Pan Munir Hassairi je zdatný makléř který zrealizoval prodej mé nemovitosti ke 100% spokojenosti. Vše co bylo dohodnuto, bylo zcela splněno. Ještě jednou moc děkuji celému jeho týmu.

Radek Sedlák Praha 10

Rada bych touto cestou podekovala panu Munirovi Hassairi za skvely pristup behem prodeje naseho Vrsovickeho bytu. S panem Hassairi byla velmi dobra komunikace jiz od sameho zacatku. Cely postup, co, jak a kdy se bude dit nam dopredu vysvetlil. Samotne prohlidky vzdy planoval a komunikoval vcas a radne. Jakekoliv nase dotazy a pripominky zodpovedel okamzite. Diky jeho znalostem trhu jsme dokazali prodat byt za nejlepsich podminek a to vse behem relativne kratke doby v tezsim obdobi, s kterym se realitni trh potykal. Urcite mohu doporucit nejen pana Hassairi, ale cely Next reality tym jen doporucit. Jeste jednou moc dekujeme.

Nela Quintana Praha