NAPIŠTE ŘEDITELI

Ing. MICHAL NOVÁK

Hodnocení: VELMI DOBRÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Naši zakázku - prodej parcel - zpracovával p. Ing. Novák. S jeho prací, přístupem, trpělivým a odborným jednáním jsme byli velmi spokojeni. Můžeme ho jen a jen pochválit a poděkovat.

Miluše Pumprová Praha

Děkujeme za bezproblémový prodej nemovitosti, kdy vše proběhlo bez sebemenšího zádrhele. Musím zde ale hlavně vyzdvihnout pana makléře Ing. Michala Nováka, který nás v této záležitosti zastupoval. Jeho vystupování, profesionální přístup k věci, lidský přístup ke klientovi, znalosti z oboru a nesmírná ochota se vším vždy poradit byly neskonalé, a to mnohdy i mimo pracovní dobu, Pan makléř Ing. Michal Novák je člověkem, který své práci určitě dobře rozumí ale hlavně tu práci dělá, a to je asi to nejdůležitější s ""lidským"" přístupem s citem a pochopením klienta. Jen více takových lidí jako je on a na světě by bylo hned veseleji :o))) Proto ještě jednou moc děkujeme vaší společnosti a zejména panu makléři panu Michalovi Novákovi přejeme spoustu dalších spokojených klientů, jako jsme byli i my.

Kladný Štefan Praha

Chtěl jsem jen poděkovat za zprostředkování prodeje nemovitosti. Váš makléř Michal Novák odvedl vynikající práci se vším pomohl a dotáhl k naší spokojenosti do zdárného konce. Byli jsem bez jakýchkoliv starostí. Tímto jsem mu chtěl poděkovat i vaší kanceláři a rád vás kdykoli doporučím.

Roman Hogen Praha

Není pro mne jiná možnost, než Vašemu pracovníkovi ing. Novákovi vyslovit moc velké poděkování za jeho opravdu nevídanou v této době profesionalitu i přístup k nám, jako klientům Vaší firmy. Ještě jednou díky, přeji Vám a hlavně panu ing. Novákovi pěkný Nový rok, hodně zdraví a hodně tak spokojených klientům, jako jsme byli my.

Vodrážka Praha

Pan makléř Ing. Michal Novák, který zastupoval prodej naší nemovitosti, byl po všech stránkách profesionál a můžeme ho ostatním klientům vaší společnosti jen doporučit. Vlastně jsme se nemuseli vůbec o nic starat a vše proběhlo bez sebemenších zádrhelů jak ze strany prodávajících tak i ze strany kupujících. Děkujeme.

Štefan Kladný Praha

Veliká spokojenost s p. Novákem i Vaši realitní společnosti Next Reality. Vřele doporučuji.....

Pražák Luboš Praha

O letních prázdninách jsem prodával byt 3+1 v Modřanech a pracoval na tom Váš makléř pan Michal Novák. Musím touto cestou velice pozitivně ohodnotit jeho profesionalitu a příkladnou péči, kterou tomuto obchodnímu případu věnoval. Nepodcenil nic v souvislosti s prodejem nemovitosti a vše proběhlo jak velice rychle, tak i bezproblémově. Přesnost při dostavování se na schůzky, všechny dokumenty a náležitosti byly vždy řádně nachystány a velice příjemný a přátelský přístup. Ještě jednou děkuji za zprostředkování prodeje, Vaši společnost budu díky panu Novákovi chválit a doporučovat, kde to půjde.

Jaroslav Braňka Praha
0 nemovitostí v NABÍDCE