NAPIŠTE ŘEDITELI

MICHAELA WALOSZKOVÁ

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Praxe: 7 let
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk
O mně:
Motto: "Každou nemovitost prodávám tak, jako by byla moje vlastní."

Reality jsou pro mě posláním a důležitou součástí mého života. Pod pojmem reality nevnímám jen nemovitosti, obchod, ceny a prodej. Ale hlavně lidi, domov, jistotu, rodinu nebo nový začátek. Velmi důležitá je pro mě etika a důvěryhodnost jak v pracovním, tak osobním životě. Zakládám si na profesionalitě, ale zároveň vnímám potřeby klienta, proto spolupráce probíhá v přátelské a osobní rovině. Za každým prodejem je propracovaná prodejní a marketingová strategie. Mám ráda nové technologie (vizualizace, dron, video, matterport, homestaging a další), které při prodeji nemovitostí využívám.

Dnes už nestačí jen vyvěsit inzerát a čekat. Díky moderním nástrojům se nemovitost dostane do povědomí i těm, kteří nemají čas denně hlídat všechny inzertní servery. Výsledkem je mnohem více zájemců a rychlejší prodej. Provedu Vás celým prodejem bezpečně a s úsměvem, Vy se budete moc věnovat svým zálibám a práci.

Těším se na setkání s vámi!

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Paní Míša je pro mě jednička. Prodej bytu proběhl, nad naše očekávání velice rychle a hladce. Je skvělé, že ještě v dnešní době se najdou lidé, které svou práci dělají s láskou a ochotou pomoct a ne si jen vydělat. Vřele doporučuji

Balounová Romana České Budějovice

Dobrý den! Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup a perfektní jednání při zprostředkování koupě chaty. Paní Michaela své práci rozumí a byla vždy ochotna zodpovědět všechny laické dotazy v průběhu celého procesu nabídky až po realizaci koupě chaty. Moc dobře se nám s ní vše projednávalo. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů k dalším obchodům.

J. Kubíčková Beroun

S Míšou se mi spolupracovalo skvěle - vše, co jsme dohodly, vždy platilo, navíc je velmi milá a vstřícná:) Sama vždy proaktivně hledala cesty řešení tak, aby obě strany byly ošetřené a provedla nás celým procesem včetně pomoc se zápisy, převody energií, zkrátka kompletní servis. Vřele doporučuji:)

Jana Humpálová Písek 1

bez připomínek, byla jsem velice spokojena

Eva Čapková

Perfektní spolupráce , kompletní servis , skvělá komunikace. Vše super a za to moc děkujeme. Vřele doporučuji.

Daniel Jiráček Týn nad Vltavou

Velice profesionální a příjemná makléřka. Naprostá spokojenost - vřele doporučuji.

Lenka Dulíková Karlovy Vary

Muzu vsem jenom doporucit. Pri prodeji nemovistosti bylo vse potrebne zarizeno a domluveno. Nadstandartni a proklientsky pristup. Dekuji a preji Vam spoustu spokojenych klientu jako jsem byl ja.

Lukas Dvorak Ceske budejovice

Oceňuji profesionalitu a zároveň ochotu, díky které byla koupě nemovitosti jednodušší než se na první pohled zdálo. Za takový přístup děkuji.

Karolína Rejdová Praha

Se službami realitní kanceláře jsem velmi spokojena. U paní Míši jsme nemovitost před prodejem naší chaty i kupovali, máme tedy i tuto další fajn zkušenost. Prezentace naší chaty byla velmi pěkná, po nastavení adekvátní prodejní ceny byl prodej uskutečněn po prvním kole prohlídek, tedy velmi rychle. S advokátními službami a vypracováním smluv jsme byli také spokojeni. Paní Míša je profesionál, je velmi aktivní a energická a spolupráce s ní byla velmi otevřená a příjemná. Její služby tedy mohu vřele doporučit. Spokojená klientka Monika

Monika Rozhonová

Mnohokrát děkujeme paní Waloszkové za pomoc při koupi nemovitosti, postarala se o vše od A do Z. Skvělý přístup , komunikace, ochota, jednání. Opravdový profesionál.

František Kalina Týn nad Vltavou

Realitní služby téměř nadstandardní. Rada a velmi aktivní pomoc s prodejem i koupí nemovitosti a se všemi příslušnými potřebnými záležitostmi.

Pavel Macek Milevsko

Paní Waloszková je profesionální, velmi ochotná a příjemná, mohu jen doporučit

Helena Vlková

Michaela nám zprostředkovala nákup i prodej nemovitosti a můžu ji vřele doporučit. Má velmi profesionální přístup, je dochvilná a připravená. Velmi oceňuji to, že opravdu dotahuje projekty až do konce.

MP Milevsko

Doposud nejlepší makléřka s jakou jsem měl tu čest jednat. Skvělý přístup , ochota , loajalita , důvěryhodnost, atak dále a tak dále. Jedním slovem JEDNIČKA v oboru.!!!

Filip Leština

Jsme s Vašimi službami maximálně spokojeni. Realitní makléřka paní Michaela Waloszková je profesionál, je na ní vidět že ji práce baví a má bohaté zkušenosti. Budeme JI doporučovat přátelům.

Jiří Žikeška

Rad bych vyzdvihl profesionalni pristup,ochotu a mile jednani pani Misi.Dekuji.

Milan Hulan Tábor

Výborná spolupráce, ochota, rychlost, co opravdu oceňuji je, že nám byla doporučena finanční poradkyně která nám vše ochotně a svižně zařídila. Určitě doporučuji.

Denisa Dejová České Budějovice

Rád bych vyzdvihl profesionální přístup, ochotu a milé jednání.

České Budějovice

Ráda bych poděkovala paní makléřce Míše za zprostředkování koupi chalupy a následně prodeje naší chaty. Přístup a jednání bylo vždy vstřícné a milé, komunikace, ať ústní či písemná, fungovala bezvadně. Sladění všeho i s poskytnutím úvěru spolupracující finanční poradkyní probíhalo výborně. Obě transakce proběhly v krátkém časovém horizontu a díky rychlému prodeji chaty jsme mohli zahájit stavební úpravy chalupy. Se spoluprací jsme byli opravdu spokojeni a služby paní makléřky můžeme vřele doporučit.

Monika Rozhonová Praha

Profesionální přístup od prvního kontaktu až po předání nemovitosti, paní Michaelu mohu jen doporučit.

Zdeněk Svatoš Týn nad Vltavou

Skvělá spolupráce. Není absolutně co vytknout. Do budoucna bych nevolil jinak. 10/10.

Ondřej Gába Písek