NAPIŠTE ŘEDITELI

MICHAELA WALOSZKOVÁ

Realitní makléř
Praxe: 6 let
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk
O mně:
Motto: "Každou nemovitost prodávám tak, jako by byla moje vlastní."

Reality jsou pro mě posláním a důležitou součástí mého života. Pod pojmem reality nevnímám jen nemovitosti, obchod, ceny a prodej. Ale hlavně lidi, domov, jistotu, rodinu nebo nový začátek. Velmi důležitá je pro mě etika a důvěryhodnost jak v pracovním, tak osobním životě. Zakládám si na profesionalitě, ale zároveň vnímám potřeby klienta, proto spolupráce probíhá v přátelské a osobní rovině. Za každým prodejem je propracovaná prodejní a marketingová strategie. Mám ráda nové technologie (vizualizace, dron, video, matterport, homestaging a další), které při prodeji nemovitostí využívám.

Dnes už nestačí jen vyvěsit inzerát a čekat. Díky moderním nástrojům se nemovitost dostane do povědomí i těm, kteří nemají čas denně hlídat všechny inzertní servery. Výsledkem je mnohem více zájemců a rychlejší prodej. Provedu Vás celým prodejem bezpečně a s úsměvem, Vy se budete moc věnovat svým zálibám a práci.

Těším se na setkání s vámi!

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Perfektní spolupráce , kompletní servis , skvělá komunikace. Vše super a za to moc děkujeme. Vřele doporučuji.

Daniel Jiráček Týn nad Vltavou

Realitní služby téměř nadstandardní. Rada a velmi aktivní pomoc s prodejem i koupí nemovitosti a se všemi příslušnými potřebnými záležitostmi.

Pavel Macek Milevsko

Velice profesionální a příjemná makléřka. Naprostá spokojenost - vřele doporučuji.

Lenka Dulíková Karlovy Vary

S Míšou se mi spolupracovalo skvěle - vše, co jsme dohodly, vždy platilo, navíc je velmi milá a vstřícná:) Sama vždy proaktivně hledala cesty řešení tak, aby obě strany byly ošetřené a provedla nás celým procesem včetně pomoc se zápisy, převody energií, zkrátka kompletní servis. Vřele doporučuji:)

Jana Humpálová Písek 1

Skvělá spolupráce. Není absolutně co vytknout. Do budoucna bych nevolil jinak. 10/10.

Ondřej Gába Písek

Profesionální přístup od prvního kontaktu až po předání nemovitosti, paní Michaelu mohu jen doporučit.

Zdeněk Svatoš Týn nad Vltavou