NAPIŠTE ŘEDITELI

Michaela Waloszková

Realitní makléř
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Během prodeje chaty jsme získali velice pozitivní zkušenost s profesionálním přístupem a prací paní Waloszkové. Už během první návštěvy na chatě přišla paní Waloszková připravená na případný prodej, i když jsme ještě nebyli domluveni na spolupráci. Vycházeli jsme z odhadu tržní ceny, který čerpal z více různých zdrojů, tudíž se ukázal jako dosti přesný. Byl jsem potěšen, že náš návrh prodejní ceny byl v souladu s odhadem tržní ceny a tudíž jsme se rychle domluvili na spolupráci. Po profesionální přípravě prezentace chaty, včetně leteckých snímků a videa z dronu, se během prvního týdne ozvalo pár zájemců a hned první manželský pár, který dorazil na prohlídku, měl o chatu vážný zájem. Poté vše běželo naprosto hladce - podepsání Kupní smlouvy a Smlouvy o advokátní úschově, vložení vkladu do KN apod. Peníze z advokátní úschovy jsme obdrželi v souladu s podepsanou smlouvou - druhý den od zapsání nových vlastníků chaty do KN! Paní Waloszková se postarala i o kompletní vyřízení a podepsání Předávacího protokolu, které proběhlo na chatě v příjemné atmosféře všech zúčastněných stran. Celý proces prodeje mi připadal jako reklama na profesionální realitní služby 21. století - Industry 4.0! Spolupráci s paní Waloszkovou a RK NEXT REALITY budu mile rád dále doporučovat...

Slavomír Mahrla Sedlec-Prčice

S paní Waloszkovou jsem řešila pronájem obchodních prostor v Jindřichově Hradci. Ráda bych paní Waloszkovou doporučila. Skvělá komunikace, vstřícné a přátelské jednání. Vše proběhlo bez problému a jako po drátkách. Paní Waloszková vše zařídila, o nic jsem se nemusela starat.

Dagmar Krupicová České Budějovice

Bohužel jsem byl nucen prodat chalupu po mých rodičích. Z množství realitních makléřů jsem si vybral Míšu a byla to opravdu trefa do černého. Její práce je na vysoké profesionální úrovni a laťku dala hodně vysoko. A vím o čem mluvím, z pracovních důvodů jsem byl nucen jednat s jinými realitními makléři v jiných okresech a bohužel v dosti případech to byla katastrofa. Ale zpět k Míše. Jak jsem již napsal, veliký profesionál. Klientům věnuje veškerý čas, ochotně s velkou trpělivostí vše vysvětlí a veškerou administrativu vyřídí. Jsem velice rád, že jsem Míšu poznal a všem kteří hledají realitního makléře, Míšu vřele doporučit. Za všechen čas, energii a profesionální práci kterou jsi věnovala při prodeji mé nemovitosti, Ti chci touto cestou poděkovat. Moc děkuji, Míšo a hodně štěstí.

Martin Bezchleba České Budějovice

Spolupráce s paní Waloszkovou byla bezchybná. Profesionální a spolehlivé jednání. Kdykoli jsme se mohli na paní Waloszkovou obrátit a naše záležitost byla bezodkladně řešena. Koupě i následné předání nemovitosti proběhlo velmi rychle. Byli jsme moc spokojeni. Rozhodně doporučuji. Velké díky.

Dita Žižková České Budějovice

Paní Michaela Waloszková je člověk na svém místě, lidský přístup a profesionální jednání je u ní samozřejmostí. Velmi slušná a ochotná. Na veškeré dotazy srozumitelně a trpělivě odpověděla. Nechyběla skvělá domluva, rychlý prodej, férové jednání, můžu jen vřele doporučit.

Michaela Rybáková České Budějovice

Využil jsem služeb makléřky paní Michaely Waloszkové z NEXT REALITY Č.Budějovice při pronájmu bytu a hledání vhodného nájemníka. Velice se mi líbilo příjemné a profesionální vystupování, ale také zejména rychlost, s jakou paní Waloszková dokázala zorganizovat prohlídky bytu a nakonec i doporučila vhodného nájemníka. Musím přiznat, že jsem byl zpočátku dosti skeptický, pokud jde obecně o realitní makléře, ale po této zkušenosti mohu služby realitní makléřky paní Waloszkové s klidným svědomím vřele doporučit.

Václav Pech České Budějovice

S manželem bychom chtěli poděkovat paní Waloszkové za perfektně odvedenou práci při prodeji naší nemovitosti. Super jednání, příjemné chování, přístup a hlavně rychlost vyřízení všeho potřebného. Naprostá spokojenost. Veliké děkujeme.

Jana Vlasatá České Budějovice

Míšu znám i mimo její zaměstnání, proto když jsem chtěla prodat byt byla pro mě první volbou. Dnes mohu říct, že jsem trefila výtečného realitního makléře. Práce ji baví a je to znát-na komunikaci, proaktivním přístupu, flexibilitě. Mohu jen doporučit.

Hana Pokorná České Budějovice

S paní Walouszkovou jsem se setkala při koupi bytu. Nejen, že je velmi schopná, rychlá a spolehlivá, ale nad to je i milá a lidská. S její prací jsem byla velmi spokojena a mohu jen vřele doporučit. Děkuji.

Michaela Hájíčková České Budějovice

Paní Michaela Waloszková je profesionální makléřka, se kterou je radost spolupracovat. Musím zvláště ocenit její zásadový postoj k nátlakovým snahám dalších zájemců k upřednostnění a odolání jejich lákavým nabídkám (úplatkům). Dokáže držet dané slovo, jak ve vztahu k prodávajícím, tak kupujícím klientům. Skutečně jsem se setkal s lidským,příjemným, komunikativním a precizním člověkem, kterého je třeba si vážit. Vše proběhlo hladce, rychle a mohu s radostí jen doporučit dalším zájemcům o její služby.

Josef Šanda České Budějovice

Paní Waloszková bezvadně zprostředkovala prodej našeho bytu v Českých Budějovicích. Bylo to komplikované, celý proces spolu s koupí nového bytu trval asi půl roku. Dalo se na ni absolutně spolehnout, vyřešila všechny vzniklé problémy a také nás průběžně o všem osobně, e-mailem či telefonicky informovala. V budoucnu bychom se rádi obrátili opět na ni. Velice děkujeme!

Jan Gregor České Budějovice

Paní Waloszkovou velice rádi doporučíme dále. Neměli jsme žádnou zkušenost s prodejem nemovitosti a díky ní jsme vše zvládli s klidem, bez stresu a jakékoliv překážky. Na každou schůzku jsme se moc těšili, nejen, že jedná opravdu jako profesionál, má ve svém oboru přehled, ale je taky velmi lidská. Prodej nemovitosti proběhl přesně, jak jsme si řekli, všechny náležitosti s tím spojené vyřídila a my jen předali klíče a nemovitost. Kdybychom ještě někdy měli něco řešit přes nemovitosti, určitě bychom se znovu obrátili na ní.

Alena Kutišová České Budějovice 7

Při prodeji mé nemovitosti jsem se obrátila na makléřku paní Michaelu Waloszkovou z NEXT REALITY České Budějovice. Celková spolupráce byla velice příjemná. Paní Waloszková je spolehlivá, rychlá, empatická. Svoji práci dělá zodpovědně. Všechny záležitosti řešila vždy ke spokojenosti obou stran. Jak prodávajícího, tak kupujícího. Věnovala se prodeji mé nemovitosti i na úkor vlastního volna a rodiny. Za to ji patří velký dík. Spolupráce s ní byla na profesionální úrovni. Moc ji za to děkuji a všem, kteří hledají realitního makléře, doporučuji !!

Čejková Alena České Budějovice

Na doporučení známého jsem oslovila Míšu Waloszkovou ohledně pronájmu bytu, bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Je profesionální, přistupuje ke svým klientům velmi mile, empaticky. Vše zařídí (smlouvy - převedení, ukončení atd.), dokáže poradit. Přidávám se k velmi pozitivnímu hodnocení ostatních a mohu ji jen doporučit. Za její práci moc děkuji a když bude třeba, ráda její služby opět využiji.

Kristýna Hřídelová České Budějovice

Bohužel...Bohu dík, nemám co bych mohl nebo chtěl vytknout. Paní Michaela byla naprosto úžasná a skutečná profesionálka. Dlouho jsem se nesetkal s tak skvělým a osobním přístupem. Byla radost s ní spolupracovat. Mohu jen všem doporučit.

Petr Malovec České Budějovice

Veliké doporučení z mé strany, jak pro Next reality, tak zvláště pro p. Waloszkovou, která nás měla osobně na starost😊byt jsme prodali rychle, dobře a vše proběhlo hladce a bez problémů a díky tomu jsme v jiném vysněném bydlení. Za vstřícnost, skvěle odvedenou práci a spolupráci moc moc Děkujeme!👍😊

Michaela Haasova Boršov nad vltavou

Paní Míšu jsem kontaktoval se zájmem o koupi pozemku. Musím říct, že jsem tak skvělé jednání už dlouho nezažil. Byli jsme v pravidelném kontaktu a Míša mi vždy ochotně pomohla a poradila se vším, co jsem potřeboval. Byla také skvělým ""mediátorem"" při uzavírání smluv a komunikaci s prodávající stranou. Její schopnost řešit vše promptně a udržovat obě strany v klidu je vskutku obdivuhodná. Míšo, moc děkuji za to, že jste kontrolovala průběh celého procesu, který nakonec dopadl úspěšně a já se tak i díky Vám mohu těšit krásnému novému pozemku.

Frederik Bolf České Budějovice

Na paní Michaelu musím napsat samou chválu. Je to milá makléřka, která dokáže prodat nemovitost rychle, bez komplikací a člověk se na ní může ve všem spolehnout. V budoucnu, kdybych ještě řešila nějakou nemovitost určitě bych se obrátila opět na ní.

Lucie Volková České Budějovice

Milá usměvavá paní, která je se zákazníkem neustále v kontaktu a pomůže se vším. Já jako úplný neznalec všech potřebných informací jsem se bála, že sama nic nezvládnu. Ale naštěstí jsem narazila na Míšu, která mi dokázala vždy poradit. Pokud chcete koupit nemovitost v klidu a vědět, že za zády vám bude stát člověk, který tomu rozumí a nebude vás tlačit do nesprávných kolejí, kontaktujte právě ji. Já moc děkuji, Míšo.

Gabča Dvořáková České Budějovice

S paní Waloszkovou byla příjemná a věcná komunikace. Jednání probíhalo vždy dle písemné či telefonické domluvy. Na dotazy odpovídala rychle a obsáhle.

Jan Květoun České Budějovice

Rádi bychom paní Waloszkové poděkovali za pomoc s realizací prodeje našeho pozemku. Celý prodej byl proveden s vysokou odborností a velmi rychle. Paní Walozsková se ukázala jako profesionál na pravém místě především v okamžiku, kdy jsme se při jednání o smluvních podmínkách dostávali do slepé uličky, přesto dokázala nás a kupujícího dovést ke shodě. Velmi si vážíme její práce a bude pro nás i do budoucna makléřem číslo jedna k oslovení k další spolupráci.

manželé Kovářovi České Budějovice

Paní Waloszková nám velice pomohla s prodejem chalupy v jižních Čechách. Protože nás bylo pět spoluvlastníků prodávajících a dva kupující, očekával jsem spoustu starostí s přípravou smluv, právním servisem a s koordinací času a možností všech zúčastněných. Nakonec se ale mé obavy ukázaly jako zcela bezpředmětné. Vše proběhlo, díky profesionálnímu přístupu paní makléřky, až neuvěřitelně hladce a v přátelské atmosféře, za což velmi děkujeme. Za sebe bych určitě neváhal i v budoucnu služeb NEXT REALITY a paní Waloszkové využít.

Radek Konvička České Budějovice

Díky paní Michaele Waloszkové jsem rychle a za super cenu prodala byt. Perfektní přístup, velice šikovná a schopná paní. A ještě k tomu sympatická. Za mě super a už teď vím že v případě nějakého dalšího prodeje bych se obrátila zase na ní. Moc děkuji.

Kateřina Veselá České Budějovice