NAPIŠTE ŘEDITELI

LUKÁŠ MACH

Realitní makléř

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Chci Vám ještě jednou poděkovat za vše, co jste pro mě s panem Mrňákem udělali. Byla to moje první zkušenost s prodejem nemovitosti a byla perfektní. Zažila jsem vaši práci a byla to práce profesionální, dokonalá, rychlá a založená na komunikaci, spolehlivosti a důvěře. Jsem velice spokojená. Ať se Vám daří.

V. Weisová Svitavy

S panem Lukášem Machem jsme prodávali byt 3+1 v Českém Brodě. Od prvopočátku na nás zapůsobil velice přátelsky. Dostali jsme od něho veškeré informace a odpovědi na naše otázky, kterých nebylo málo. Mezi p. Lukášem Machem a námi vznikl přátelský vztah a důvěra, byli jsme neustále v kontaktu po celou dobu prodeje našeho bytu, ale také i po jeho prodeji. Vyřídil za nás veškeré písemnosti související s prodejem bytu. Jeho jednání lze hodnotit na velice profesionální úrovni, je to člověk na svém místě. Za vše co pro nás udělal mu moc děkujeme.

Jaromír a Lada Olexovi Sokoleč

Při hledání domu ke koupi jsme narazili na různé makléře. Pan Lukáš Mach nám pomohl se vším a věřím, že ani nemusel. Od takového realitního makléře by člověk koupil i psí boudu. Děkujeme, že jsme měli štěstí zrovna na pana Macha. Vstřícný přístup, snaha pomoci. Všem vřele doporučujeme.

Radek a Lucie Veselý Litětiny

To že pan Lukáš Mach dokázal prodat náš byt za velmi krásnou cenu, to byla už jen suprová tečka za naší spoluprací (i když velmi důležitá :)). Od začátku byl pan makléř velmi profesionální, podrobně s námi probral naše možnosti, jak budeme postupovat a co můžeme očekávat. Příprava bytu a následné focení bylo úžasné, vše v přátelské atmosféře a perfektními výslednými fotkami. Prohlídky vždy také velmi profesionální a prakticky bez nutnosti naší účasti, stejně tak následná komunikace se zájemci. Prodej jako takový proběhl taky velmi hladce, kromě pár podpisů za nás vše vyřídil. Pokud bych tedy měla znovu řešit prodej či koupi nějaké nemovitosti, určitě bych se s důvěrou obrátila na pana Macha.

Blajerovi Český Brod

Dobrý den, rád bych touto cestou vyzdvihl práci pana Lukáše Macha, který nám pomohl a zprostředkoval prodej bytu v Milovicích. Veškerá komunikace s ním proběhla v naprostém pořádku a na nejvíc seriózně. I přes komplikované období na realitních trzích, rychle sehnal kupce, postaral se o vše potřebné a k naší spokojenosti se mu podařilo dohodnout cenu nad naše očekávání. Za jeho práci děkuji.

Zdeněk Macura Milovice

Rád bych touto cestou poděkoval makléři, panu Lukáši Machovi, za jeho profesionální přístup při realizaci koupě domku. Po celou dobu obchodu byl vstřícný, komunikativní a vysoce profesionální. Jako bývalý makléř vím velmi dobře co tato práce obnáší a pan Mach se ji zhostil na jedničku. Děkuji

Vladimír Sušek Pardubice

Makléř jak má být. Ano, to mluvím o panu Lukáši Machovi, který je dle nás profesionálem na svém místě. Hledali jsme makléře, kterému předáme podklady, sdělíme své představy a dále se o prodej nebudeme muset starat.... a našli jsme. Ačkoli byla nemovitost, kterou jsme prodávali vzdálená přes tři hodiny jízdy autem, vždy se tam se zájemcem setkal. Samozřejmostí byla příprava nemovitosti k prodeji, pravidelné informování o průběhu prodeje vč. návrhů dalšího řešení. To vše v pohodové atmosféře. Můžeme jen doporučit.

Radomír Čáp Staré Jesenčany

Komunikace s p. Lukášem Machem byla vždy korektní a bezproblémová. Veškerá jednání proběhla hladce a mohu tohoto makléře doporučit všem potencionálním zájemcům o prodej či nákup nemovitosti.

Libor Čáp Moravská Třebová