NAPIŠTE ŘEDITELI

Lukáš Mach

Realitní makléř
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Při hledání domu ke koupi jsme narazili na různé makléře. Pan Lukáš Mach nám pomohl se vším a věřím, že ani nemusel. Od takového realitního makléře by člověk koupil i psí boudu. Děkujeme, že jsme měli štěstí zrovna na pana Macha. Vstřícný přístup, snaha pomoci. Všem vřele doporučujeme.

Radek a Lucie Veselý Litětiny

Makléř jak má být. Ano, to mluvím o panu Lukáši Machovi, který je dle nás profesionálem na svém místě. Hledali jsme makléře, kterému předáme podklady, sdělíme své představy a dále se o prodej nebudeme muset starat.... a našli jsme. Ačkoli byla nemovitost, kterou jsme prodávali vzdálená přes tři hodiny jízdy autem, vždy se tam se zájemcem setkal. Samozřejmostí byla příprava nemovitosti k prodeji, pravidelné informování o průběhu prodeje vč. návrhů dalšího řešení. To vše v pohodové atmosféře. Můžeme jen doporučit.

Radomír Čáp Staré Jesenčany

To že pan Lukáš Mach dokázal prodat náš byt za velmi krásnou cenu, to byla už jen suprová tečka za naší spoluprací (i když velmi důležitá :)). Od začátku byl pan makléř velmi profesionální, podrobně s námi probral naše možnosti, jak budeme postupovat a co můžeme očekávat. Příprava bytu a následné focení bylo úžasné, vše v přátelské atmosféře a perfektními výslednými fotkami. Prohlídky vždy také velmi profesionální a prakticky bez nutnosti naší účasti, stejně tak následná komunikace se zájemci. Prodej jako takový proběhl taky velmi hladce, kromě pár podpisů za nás vše vyřídil. Pokud bych tedy měla znovu řešit prodej či koupi nějaké nemovitosti, určitě bych se s důvěrou obrátila na pana Macha.

Blajerovi Český Brod

Chci Vám ještě jednou poděkovat za vše, co jste pro mě s panem Mrňákem udělali. Byla to moje první zkušenost s prodejem nemovitosti a byla perfektní. Zažila jsem vaši práci a byla to práce profesionální, dokonalá, rychlá a založená na komunikaci, spolehlivosti a důvěře. Jsem velice spokojená. Ať se Vám daří.

V. Weisová Svitavy

Rád bych touto cestou poděkoval makléři, panu Lukáši Machovi, za jeho profesionální přístup při realizaci koupě domku. Po celou dobu obchodu byl vstřícný, komunikativní a vysoce profesionální. Jako bývalý makléř vím velmi dobře co tato práce obnáší a pan Mach se ji zhostil na jedničku. Děkuji

Vladimír Sušek Pardubice

Komunikace s p. Lukášem Machem byla vždy korektní a bezproblémová. Veškerá jednání proběhla hladce a mohu tohoto makléře doporučit všem potencionálním zájemcům o prodej či nákup nemovitosti.

Libor Čáp Moravská Třebová