NAPIŠTE ŘEDITELI

LENKA LEŠETICKÁ

Asistent/ka

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

S paní Lešetickou mám výborné zkušenosti, pomáhala mi s výběrem podnájemníků. Prohlídky bytu byly jen na ní, protože bydlím 70km od nemovitosti. Zájemcům se věnovala i o víkendech když bylo třeba, toho si cením protože musela dojíždět. Vždy mě informovala, jak o prohlídkách tak o lidech. Nevěděla jsem o pronájmu nic, takže mi vše vysvětlila a doporučila jak nastavit platby abych měla přehled atd. Vypracovala nájemní smlouvu a vše potřebné o nic jsem se nemusela starat. Nájemníci bydlí od 1.5.2019 a není žádný problém, jsme spokojeni obě strany, díky zodpovědnému a profesionálnímu přístupu p. Lešetické. Má příjemný, ochotný a lidský přístup. Pokud někdo bude potřebovat pomoct, určitě se s důvěrou obraťte na paní Lešetickou, vřele a ráda doporučuji. My jsme to zvládly i na dálku moc děkuju.

Zdena Zemanová Jindřichův Hradec

Při jednání o koupi bytu s paní Lešetickou příjemné a profesionální jednání. Vřele mohu doporučit.

Martin Urbánek Jindřichův Hradec

Chci poděkovat paní Lešetické za profesionální práci a naprosto bezproblémovou realizaci koupě nemovitosti . Děkuji, Čadek

Karel Čadek Jindřichův Hradec

Chtěli bychom vyjádřit poděkování (za velice kvalitní práci a profesionální přístup) Vaší realitní makléřce paní Lešetické. Díky ní a panu Kubešovi proběhl prodej bytu 2+1 v Jindřichově Hradci bez nejmenších problémů. Opravdu oceňujeme jejich práci a díky této dobré zkušenosti budeme doporučovat všem svým známým.

Milena Tesařová a Jan Tesař Jindřichův Hradec

Prodej bytu proběhl rychle, paní Lešetická byla spolehlivá, milá a vstřícná. Moc děkuji, ať se vám daří.

Svetlana Wagnerova Tábor

Chtěl bych reagovat a zároveň poděkovat za velmi profesionální přístup makléřky paní Lešetické, má velice vstřícný a profesionální přístup ke klientům, spolupráce s ní byla velmi dobrá, vše probíhalo podle dohody a bez problémů.

Miroslam Tůma Humpolec
0 nemovitostí v NABÍDCE