NAPIŠTE ŘEDITELI

LADISLAV SÝKORA

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Praxe: 26 let
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk
O mně:
Každý nákup nebo prodej je dle mých zkušeností živoucím organismem. Každá transakce je vlastně jiná a něčím nestandardní.
Čas od času z ní mohou vyplynout poměrně nebezpečné situace. Tomu dokážu díky letité praxi včas zamezit, nebo potíže účinně řešit.

Klientům nabízím právní, daňové i stavebně technické znalosti spolu s mediačními a komunikačními dovednostmi.

Sleduji neustále trendy a novinky v oboru i legislativě. Právě proto jsem se rozhodl v r. 2022 usednout zpět za školní lavici a získal jsem cerifikát Master of real estate.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Ráda bych poděkovala panu Ladislavu Sýkorovi za lidský přístup. Díky němu jsem se mohla přestěhoval do bytu dříve, než byl na mne v katastru přepsán. Nemusela jsem řešit dočasné bydlení. Svůj byt sem prodávala a současně kupovala nový.

Světlana Brezinova Praha

Prodej či nákup nemovitosti zní jako něco, co dokáže zvládnout každý sám. Nicméně, mít pana Sýkoru po boku jako skutečného profesionála, nám ušetřilo mnoho času, spoustu chyb a dalo nám klidný spánek po celou dobu transakce. Ať už to byla jeho přítomnost u návštěv, dohadování smluv, vyjednávání podmínek či předání nemovitosti. Hlubokou znalostí svého oboru, realitního práva i osobním přístupem nás utvrdil, že pro budoucí pomoc už netřeba hledat jiných pomocníků.

M. Tichy Praha

Mám potřebu se ještě jednou vrátit ke zhodnocení prodeje bytu přes vaší realitní kancelář. Ráda bych poděkovala Vašemu spolupracovníkovi panu Sýkorovi, který měl na starost prodej mého bytu. Pan Sýkora se choval vždy mile, příjemně, vždy měl vše připraveno, předběžně domluveno, zjištěno, nikdy na nic nezapomněl a celý prodej proběhl bez komplikací, hladce a celkem i rychle. Věřím, že to měl velmi náročné a ztížené, protože v době koronaviru se musely určité situace řešit on-line nebo v rouškách nebo jinou cestou. Pan Sýkora řešil vše zodpovědně a profesionálně. Celá realitní kancelář může být na něho pyšná. A já vaši kancelář a pana Sýkoru budu všem doporučovat. Pro mě bylo příjemné, že nemusím na nic myslet, nic připravovat, a že všechny důležité dokumenty budou v pořádku. Ještě jednou děkuji za vyřízení prodeje bytu díky panu Sýkorovi, tedy vaší firmě.

Mgr. Yveta Nemešová Praha

Snad proto, že jsem již potkal několik realitních makléřů nejrůznějších kvalit a způsobů jednání, rád bych pana Sýkoru vyzvedl jako skutečného profesionála. Od prvního setkání až po konec celé transakce probíhala spolupráce zcela bezproblémově, pan Sýkora po celou dobu dodržoval veškeré dohody, na schůzky přicházel vždy dokonale připraven a odvedl práci přesně dle mých představ. Děkuji a jsem rád, že jsem mohl být Vaším klientem.

Ing. Milan Zajíček, Ph.D. Odolena Voda

Pana Sýkoru můžeme vřele doporučit, díky němu proběhl nákup nemovitosti velmi rychle a hlavně bezproblémově. Vždy měl vše připravené, ochotně spolupracoval a snažil se o maximální spokojenost všech zúčastněných. Děkujeme za profesionálně poskytnuté služby.

RNDr. Lukáš Boháč Lanškroun

Chci vyzdvihnout výbornou komunikaci, bezproblémovou spolupráci a profesionální přístup při prodeji nemovitosti. I přes problémy, které prodej nemovitosti provázel pan Sýkora vždy našel nějaké řešení ke spokojenosti nás prodávajících a i kupujících. Vřele doporučuji, byla jsem velmi spokojená. Ještě jednou moc děkuji.

Pavla Dolejšová Praha 6 - Liboc

S panem Sýkorou byla radost spolupracovat. Prodával nám 2 nemovitosti a pomohl s nákupem jedné. Transakce byly velmi složité, ale on vše perfektně zvládl. Pokaždé připravený, reagoval rychle na dotazy, vyřešil veškeré převody, jednal s bankou, úřadu, radost s ním spolupracovat. Vřele ho každému doporučuji.

Ivona Voženílková Pardubice

Spolupráce s panem Sýkorou byla velmi dobrá,jednání věcné,svou práci dělá dobře.

Daniel Malý

Pan Sýkora mi pomohl s nákupem bytu a byla radost s ním spolupracovat. U bytů, o které jsem měl zájem, byl schopen odhalit potenciální problémy a nejasnosti - jak technické, tak právní - takže jsem se nedostal do žádných problémů. Na moje dotazy reagoval rychle, vždy měl vše připraveno. Oceňuji, že dokáže pomoci v celé šíři problémů spojených s nemovitostmi. Rozhodně ho doporučuji.

Ondřej Fialka Praha

Pan Sýkora zpočátku mohl prodávat jen mou polovinu domu ale podařilo se mu vykomunikovat i mého spoluvlastníka (v podstatě věc medioval) . Naši finální kupující museli prodat své dvě nemovitosti aby byli schopni zaplatit kupní cenu. S pomocí pana Sýkory se jim to zadařilo a celá transakce se nakonec ukončila v kratší lhůtě než jsme všichni očekávali. Pan Sýkora je profesionál každým coulem a z mého pohledu velmi komplikované prodeje se zhostil na výbornou.

Vladimír Hameršmíd Pardubice

REFERENČNÍ PRODEJE

Prodej rodinného domu na doporučení. Dva vlastníci - musel jsem mediovat obě strany v jejich zájmu o prodej. Byly tam velmi složité rodinné vztahy. Po několika schůzkách se mi jejich společný zájem nemovitost prodat podařilo vyjednat. Měl jsem sice od počátku smlouvu jen na jednu polovinu domu, nicméně s druhou stranou jsem pravidelně komunikoval a po nějakém čase jsem si získal i jejich důvěru, takže i když od počátku prezentovali nemovitost svou vlastní cestou (cedule s jejich telefonním číslem na domě), v konečné fázi mi předali kontakt na klienty, kteří chtěli dům koupit. V té chvílí vznikla velmi zajímavá situace – jejich klienty jsem zaujal, dali mi důvěru a nechali mne prodávat jejich dva byty. Abych nebyl dlouhý... transakce se nakonec podařila, myslím, že všichni byli spokojeni. Klienti dnes mají peníze utržené za dům, kupující prodali s mou pomocí oba byty za nejlepší možnou cenu v dané době a nyní již mají dům částečně zrekonstruovaný, až bude úplně hotov, jsem prý zvaný na kolaudaci 😊 P.S v referencích si můžete přečíst pohled na věc, jak ze strany prodávající, tak i kupující

zobrazit více