NAPIŠTE ŘEDITELI

KRISTÝNA PETRŽILOVÁ

Realitní makléř
Specializace: Prodej a pronájem bytů, domů a komerčních nemovitostí
Praxe: 4 roky
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk
O mně:
O obchod a zejména o oblast realit se zajímám již několik let. Můj proklientský přístup je jedním z mnoha důvodů, proč se na mě klienti s důvěrou obracejí. Přistupuji ke klientům lidsky, poctivě a upřímně. Za všech okolností se snažím s každým klientem jednat individuálně, v první řadě, dle jeho specifických potřeb. Co se ale nikdy nemění je můj přístup k zakázce – ať už se jedná o pronájem kanceláře za několik tisíc, nebo o prodej luxusní nemovitosti za desítky milionů korun. Pracuji tak, abych zajistila co nejvyšší prodejní cenu a ochránila klienty jak po právní stránce, tak při průběhu celého obchodu.

Používám nejmodernější metody ke špičkové prezentaci nemovitosti. Základem je pro mne využití profesionálního fotografa, dronaře k vypracování videoprohlídky, designera, vlastní web nemovitosti, inzertní weby, 3D scan, letáky, marketingové kampaně na sociálních sítích a webových vyhledávačích. V naší realitní kanceláři navíc máme možnost prodej podpořit zahradními a úklidovými službami, které jsou také k dispozici v rámci mé spolupráce. Ušetřím vám čas, nervy a peníze.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Spolupráci s paní Kristýnou Petržilovou vřele doporučuji. Skvěle a hladce nás provedla celým procesem koupě nemovitosti. Postará se o vše důležité zcela profesionálně a k vzájemné spokojenosti obou zúčastněných stran, což jsme velmi ocenili. Je milá a ochotně se vším poradí.

Lenka Praha

Profesionální a milé jednání. Co bylo řečeno, to i platilo.

Martin Praha

S realitní makléřkou Kristýnou Petržilovou jsem spolupracovala již několikrát a spolupráce byla naprosto profesionální. Je spolehlivá a velmi příjemná. Pronájem prostor zajistila rychle, všem ji vřele doporučuji.

Jana Holá Praha 2