NAPIŠTE ŘEDITELI

Mgr. KATEŘINA BALA

Hodnocení: VELMI DOBRÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Praxe: 3 roky
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk, německý jazyk
O mně:
Nadšená a dynamická realitní makléřka orientovaná na klienta a plnění jeho potřeb na realitním trhu. Pečlivé vedení a pomoc se všemi aspekty prodeje, koupě nebo pronájmu nemovitosti. Mým cílem je uskutečnit úspěšný obchod.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat za Vaše služby ve smyslu zprostředkování podnájmu bytového jednotky na adrese Vráto 77, okr. České Budějovice. Vzhledem ke skutečnosti, že má profese mimo jiné obnáší také časté jednání s lidmi, o to více dokáži ocenit, a moc si vážím lidí jako jste Vy. Jednání s Vámi bylo vždy totiž velice příjemné a na profesionální úrovni po všech stránkách. Vystupovala jste vždy velmi mile a ochotně. Moje podněty, návrhy, dotazy a přání jste vyřizovala bez zbytečných průtahů s bravurou defacto ihned a vše, co jste mi sdělila, vždy tak bylo a platilo, a bylo na Vás ve všech směrech spolehnutí. Pokud bych někdy v budoucnu řešil bydlení cestou realitní kanceláře, určitě se na Vás obrátím a obecně jsem rozhodnutý Vás všem blízkým a známým doporučovat, neboť jednání s Vámi je radost, tak proč se o ní nepodělit spolu s ostatními. Mockrát Vám za vše děkuji a přeji hezké dny.

David Šlenc České Budějovice

Paní makléřka, pružně reagovala na mé požadavky, vyhledání nového nájemníka proběhlo v krátkém čase. Veškeré požadavky na nájemníka byli nad očekávaní splněni - Makléřku mohu doporučit TOm

TM České Budějovice

paní makléřka byla bez chyby

Miroslav Pavlásek

paní makléřka byla bez chyby

Miroslav Pavlásek

V červenci jsem hledal byt pro svého synovce. Na webových stránkách jedné realitní kanceláře jsem našel byt a napsal jsem, že mám zájem o jeho pronájem. Před koncem dne mi zavolala páni Kateřina Bala, která rychle zorganizovala prohlídku. Za pár dní jsem měl podepsanou nájemní smlouvu a klíče od bytu. Dostal jsem veškeré informace o bytě, podmínkách bydlení a okolí. Poradila mi také s řadou otázek týkajících se nemovitosti. Byla velmi milá a profesionální. V případě potřeby bych s ní rád spolupracoval i v budoucnu.

Vladimír Melnyčuk České Budějovice

Děkuji Vám za poskytnutí kompletních služeb při shánění prostor k pronájmu. Váš přístup byl profesionální, celý proces proběhl bez jakýchkoliv problémů a my jsme byli maximálně spokojeni, proto Vás budeme všude doporučovat.

Stanislav Jiruška České Budějovice