NAPIŠTE ŘEDITELI

Dr. JOSEF MRŇOUS

Realitní makléř
Specializace: Prodej nemovitostí
Praxe: 13 let
Jazyková vybavenost: Angličtina, Francouzština, Ruština, Italština
O mně:
V realitách pracuji od roku 2010. V mých předchozích pracovních aktivitách jsem hodně využíval znalostí psychologie a jazyků, pracoval jsem několik let v zahraničí a tyto zkušenosti se snažím ve své praxi zúročit. Nesnáším arogantní jednání, proto můj přístup ke klientovi je lidský, upřímný a poctivý.

Práce realitního makléře mě baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, dělám videoprohlídky, používám dron, pracuji na sociálních sítích. Veškerou činnost směřuji k tomu, aby byl zákazník spokojen. Proto se snažím jít s dobou, neustále se vzdělávat a využívat možnosti nových technologií. Úspěšně jsem složil certifikační zkoušku.

Jsem zkušený makléř, zprostředkoval jsem prodej a pronájem zhruba dvou set nemovitostí od luxusních domů, bytů, velkých pozemků, po chaty, chalupy a usedlosti v rozvalinách. Umím poradit a zároveň dát klientovi pocit, že je pro mě důležitý, že mi záleží na tom, aby služba, kterou pro něj dělám, byla profesionální, aby byl přesvědčen, že odměna za dobře odvedenou práci mi právem náleží.

Dbám na své dobré jméno a pověst. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. Proto také naprostá většina mých obchodů a zakázek je na doporučení klientů.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Pan Dr. Mrňous byl velice vstřícný a příjemný. Během celé spolupráce nám poskytoval kvalitní informace o průběhu prodeje nemovitosti. Vážíme si jeho profesionality i lidského přístupu. Přes komplikovanost situace docílil prodeje. Byla to naše nejlepší zkušenost s realitní kanceláří. Jsme rádi, že mu můžeme touto cestou poděkovat.

Radomíra Málková Poděbrady

Ráda bych poděkovala touto cestou naprosto úžasnému a 100% profesionálovi a zároveň báječnému a obětavému člověku, díky kterému se mi splnil sen. Pana Mrňouse znám už pár let a už mi velmi úspěšně prodal 3 nemovitosti, vždy s naprostou profesionalitou a zároveň lidským a milým přístupem. Vždy a kdykoliv byl ochotný poradit a pomoci i když zvláště v posledním případě to nebylo jednoduché. Jeho přístupem se vše podařilo a ještě mě podpořil, když už jsem ani nedoufala. Díky němu máme vysněný domeček. Až budu prodávat další nemovitosti nebudu ani trochu váhat a opět se s důvěrou na něho obrátím. Moc Vám děkujeme a moc si vážíme Vaší skvělé práce.

Jana Jarolímová Praha 4

Dr. Mrňouse mohu jen doporučit. Je velice seriózní, spolehlivý a ochotný. Je vidět, že tuto profesi vykonává rád. Vyřešil i neočekávané problémy při prodeji nemovitosti a zajistil její prodej k mé plné spokojenosti. Je makléřem na svém místě.

Martina J. K. Vary