NAPIŠTE ŘEDITELI

JIŘÍ NÁDENÍČEK

Hodnocení: DOBRÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Ředitel kanceláře - jednatel

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

DEKUJI. Se sluzbami pana Jiriho Nadenicka jsem byla maximalne spokojena, velmi ocenuji jeho pratelsky a zaroven profesionalni pristup. Jako prodavajici jsem se nemusela o nic starat (ziji v zahranici) vse zaridil sam od prvni prohlidky, az po predani nemovitosti a prepis energii. Panu Nadenikovi jeste jednou dekuji a mohu jen doporucit.

Jana Edlinger Perwang am Grabensee, Österreich

Pan Jiří Nádeníček mi zrealizoval prodej a úspěšně prodal byt ve Zbýšově u Brna. Super komunikace, profesionální a milé jednání. Mohu jen doporučit.

Ludmila Koudelná Oslavany

Děkujeme !! Díky p. Nádeníčkovi jsme si zakoupili byt ve Zbýšově. Cokoli bylo potřeba vždy stačilo zavolat. Skvělá komunikace i ochota. Dokonce i po dokončení nákupu pomůže když je potřeba nějaká informace.

Frolek Jan Zbýšov

Pana Jiřiho Nádeníčka můžu vřele doporučit. Je ochotný vstřícný a komunikuje jako člověk a ne jako stroj, co má naučené fráze. Koupili jsme domek, kde se muselo řešit opravdu mnoho věcí aby se koupě zdařila. Jeho aktivní komunikace s finanční poradkyní, architektkou a odhadcem byla úžasná. Vždy nám vycházel vstříc a domluva byla opravdu na jedničku s hvězdičkou. Mimo jiné dokázal poradit i s věcmi, které s koupí samotné nemovitosti neměli nic společného. Mockrát za sebe i manželku děkuji a opravdu vřele doporučuji.

Jan Pouč Brno