NAPIŠTE ŘEDITELI

JAN SZNAPKA

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Regionální manažer
Specializace: Prodej nemovitostí za maximální možnou cenu
Praxe: 7 let
O mně:
Jmenuji se Jan Sznapka, jsem regionální manažer společnosti NEXT REALITY a mám na starost Moravskoslezský a Olomoucký kraj.
Specializuji se zejména na prodej nemovitostí za maximální možnou cenu a využívám k tomu spoustu nejmodernějších marketingových nástrojů, které se u konkurence moc často nevidí. Zabývám se také dražbami, výkupy a následnou přípravou těchto nemovitostí do nabídky.

Snažím se jít s dobou a neusnout na vavřínech, proto se mi také například mimo jiné podařilo prodat během jednoho týdne nemovitost, která byla v nabídce téměř rok, prodat byt o 20 % dráže než se prodával stejný byt ve vedlejším vchodu téhož domu nebo například snížit náklady nárokované bankou za předčasné splacení hypotéky o 60 %.

Každý den se pokouším zlepšovat lidem povědomí o realitních makléřích a ukázat jim, že kvalitní realitní makléř pro ně má opravdu velkou přidanou hodnotu.

Pokud chcete i právě Vy být mými spokojenými klienty, tak mě neváhejte kontaktovat a vše probereme u nás v kanceláři u šálku dobré kávy.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Pan Sznapka je opravdu profesionál, se vším jsem byla maximálně spokojená. Děkuji Strojilová

Simona Sirotková

Kdo chce dobrou realitku míti, musí pana Sznapku Jana v NEXT osloviti, rád poradí, vše vybaví. Moc děkujeme a NEXT REALITY doporučujeme.

Ludmila Karasová Karviná

Spolupráci s panem Sznapkou si nemohu vynachválit. Společně jsme řešili již třikrát nákup či prodej a je to opravdu profesionál každým coulem. Vždy platilo na čem jsme se domluvili a už jsem se v podstatě nemusel o nic starat. Rychlé jednání, férový přístup, vždy se snaží najít nejlepší řešení pro klienta, což jsem velmi ocenil. Na základě skvělého videa prodal náš byt hned prvním zájemcům. Mohu jen doporučit.

Martin Bojko Karviná

Služby realitního makléře při prodeji bytu z pozůstalosti jsem si představovala jako klidnou, rozvážnou a možná i trochu smutnou spolupráci. Místo toho se přiřítil uragán z NEXT REALITY pan Jan Sznapka a začaly se dít věci! Kvalitní fotografie, originální videoprezentace, zajímavá vizualizace návrhu rekonstrukce – to vše bylo v nabídce během několika dnů. Vtipné video poukázalo na všechny stávající i budoucí výhody bytu a přestože se prodej odehrával ve velmi obtížné situaci na trhu, vše dopadlo na jedničku. U pana Sznapky si velmi cením především lidského přístupu, skvělé komunikace a vytrvalosti. Po celou dobu prodeje bylo zřejmé, že je to člověk na svém místě. Děkuji a doporučuji!

Milada Klimešová Havířov

Koupě bytu byla velice rychlá a bez jakéhokoliv problému. Včetně pomocí s financováním. Zaujal nás perfektní inzerát s profi fotkami a videem, doplněn super popisem. Prohlídka byla dle našich požadavků. Po velmi dobré zkušenosti s koupí bytu jsme neváhali a využili služeb pana Sznapky k prodeji bývalého bytů. Pana Sznapku a jeho služby můžeme doporučit všem, kdo chce rychlý a hladký prodej jakékkoliv nemovitosti. Za nás maximální spokojenost.

Jan Gartsik Karviná

Díky za spolupráci.

Daniel Horvath Karviná

V minulosti jsem služby realitních makléřů nevyhledávala. Raději bez realitky😊. Na doporučení jsem oslovila p. Jana Sznapku a jsem velmi spokojena. Milý a profesionální přístup, rychlé jednání, vše proběhlo hladce. Vřele doporučuji a přeji hodně spokojených klientů.

Marcela Szarowska Karviná-Fryštát

Spolupráci s panem Sznapkou si nemohu vynachválit. Společně jsme řešili již třikrát nákup či prodej a je to opravdu profesionál každým coulem. Vždy platilo na čem jsme se domluvili a už jsem se v podstatě nemusel o nic starat. Rychlé jednání, férový přístup, vždy se snaží najít nejlepší řešení pro klienta, což jsem velmi ocenil. Na základě skvělého videa prodal náš byt hned prvním zájemcům. Mohu jen doporučit.

Martin Bojko Karviná

Pan makléř je profesionál, prostě spolehnutí na výborné služby. Děkuji

Karel Čermák Petřvald

S makléřem jsme byli velice spokojení vše bylo vždy vyřízené rychle.Komunikace super vždy rychlá zpětná vazba a pak makléř pomohl se vším co se dalo i zařídil.Byl vždy ochotný se vším nám poradil a úsměv měl stále na tváří a byl velice trpělivý i ochotný mi odpovědět na kdejakou otázku.P4i koupi bytů se na pana makléře opět rádi ozveme.Děkujeme

Lucie Tillhonová

Jako prodávající jsem byla velmi spokojená s průběhem prodeje, který se uskutečnil v době, kdy byly vysoké úrokové sazby. Přesto se nám podařilo najít zájemce a nakonec jsem za byt dostala více, než jsme začínali. Tento úspěch byl způsoben především profesionálním přístupem a pečlivostí makléře, který byl naprostým odborníkem v oboru. Jeho schopnost vyjednávat a najít vhodného kupce pro můj byt byla ceněna a přispěla k úspěšnému prodeji. Velmi si vážím jeho pomoci a důvěry, kterou mi věnoval, a proto ho mohu vřele doporučit jakémukoliv prodávajícímu, který hledá spolehlivého a zkušeného makléře.

Lenka Šprochová Kopřivnice

Byl jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem a rychlým jednáním. Budu vždy jen doporučovat.

Martin Pletnicki Havířov 1

REFERENČNÍ PRODEJE

Jednou jsem napsal článek o tom, jak se dva lidé rozchází, hází si klacky pod nohy a neumí se dohodnout na vypořádaní majetku. Byl to docela silný příběh, který bych nepřál nikomu. Na tento článek se mi ozval známy s tím, že se rozvádí, ale naštěstí to tak divoké nemají. Každopádně potřeboval prodat dům, aby se zbavili závazku v bance a oba se nějak vyrovnali. Když jsem se s nimi potkal poprvé, tak jsem si říkal, že mají hezký dům a půjde to fajn. To jsem ještě ovšem nevěděl, že v domě je sklep, ve kterém je voda po kotníky a neustále se musí odčerpávat. Byla to samozřejmě vada na kráse, ale nebylo to neřešitelné... Po první schůzce mi bylo řečeno, že jsem je dost uklidnil, protože se báli, že z domu nedostanou ani to, co bance vlastně dluží. Kromě toho, že bylo třeba zpracovat zakázku jako vždy, tak jsem musel oslovit ještě několik subjektů, které byly schopny nějakým způsobem vymyslet řešení a hlavně spočítat, kolik by vše stálo. Přeci jen nemůžu nabízet něco a nemít připravené případné řešení, že jo... Za měsíc a půl jsem v tomto domě absolvoval 60 prohlídek a byl to fakt záhul, ale nakonec se nám podařilo najít kupce, který situaci akceptoval a dům byl ochotný koupit za stanovenou cenu. Schválně píši za stanovenou cenu, jelikož nemám rád slevy a na dotazy typu „Dá se něco dělat s cennou?" většinou odpovídám „Ano, může jít nahoru :)." Jednoduše řečeno hájím zájmy mého klienta a v jeho zájmu je, aby se nemovitost prodala za co nejvíce peněz. Každopádně vše dopadlo na jedničku, kupující mají krásný baráček a prodávající má vyřešenou situaci jak jen nejlépe šlo. Pokud i vy máte strach z prodeje, protože vaše nemovitost má nějakou vadu, tak nezoufejte a ozvěte se. Vše probereme a vymyslíme řešení na míru i vám.

zobrazit více

Každá nemovitost má svůj příběh, nevyjímaje tohoto bytu v Havířově. Jednoho krásného dne se mi ozval člověk s tím, že na mě dostal doporučení od klienta, kterému jsem pomohl prodat jeho byt rok zpět. Moc dobře jsem si tento obchod pamatoval, jelikož se jednalo o byt, který se přede mnou snažil prodat jiný realitní makléř a to dlouhých 6 měsíců. Po přepracování celé zakázky byl tento případ vyřešen do měsíce a hlavně za více peněz, než bylo po celou dobu inzerováno. Každopádně o tomto obchodu dnes psát nebudu... Když jsem se pána zeptal, o jaký byt se jedná, tak mi řekl, že jde o byt v Havířově s dispozicí 5+1 a má úctyhodných 92m². Hned jsem věděl, že tohle mě bude bavit :) Potkali jsme se, domluvili na podmínkách a začal jsem plánovat termín focení s mým fotografem a také termín natáčení s mými kameramany. Během následujících 14 dní jsme měli veškerou prezentaci zpracovanou a mohlo vše začít. Poutavý text doplněný o krásné fotografie plné emocí a poutavou videoprohlídku jsme nejprve spustili na realitních portálech a poté přišlo nastavení kampaní na sociálních sítích. Po týdnu od spuštění prezentace nás čekali první 4 prohlídky, na kterých se kupec nenašel, ale postupně chodily poptávky další. Dále jsme měli každý týden 1 prohlídkový den, no a po nějakých 4 týdnech se nám objevil kupec. Do celého obchodu jsme šli s velmi vysokou cenovkou 3.500.000,- Kč a té se nám také podařilo dosáhnout. Na konci celého obchodu byly všechny strany velmi spokojené a proběhlo vše přesně tak, jak mělo. Každopádně bez kvalitně zpracované zakázky by se takové cenovky nikdy nedosáhlo, a proto až budete řešit prodej své nemovitosti, tak si dejte opravdu záležet na výběru makléře, který vám s celým procesem pomůže, anebo se prostě ozvěte mě a rád vám vše vysvětlím.

zobrazit více

Prodej tohoto bytu 2+1 byl specifický zejména tím, že jsem jej prodával klientům, kteří ode mne zároveň kupovali větší byt 3+1. Poznali jsme se tedy na prohlídce oné 3+1, kterou jsem z důvodu více zájemců zdražil o 50.000,- Kč. Člověk si řekne, že kupující budou kvůli zdražení naštvaní, ale opak byl pravdou a měli zájem o mé služby při prodeji svého bytu. A jak to probíhalo? No přeci skvěle! Při prvním pokecu o nemovitosti jsem klientům řekl, že mají příliš nízkou představu o ceně a to asi o 400 000,- Kč. Nikomu med kolem pusy nikdy nemažu a bavím se vždy o reálně dosažitelných číslech, ale klienti byli i tak vůči ceně, kterou jsem stanovil, skeptičtí. Po zpracování celé zakázky jsme začali prodávat a poptávka byla opravdu silná. Vzhledem k tomu, že 8 lidí během prvních dvou prohlídkových dnů vyslovilo o byt zájem, tak jsem nechal připravit na neděli online aukci. Rád bych zdůraznil, že má odměna se nijak % nenavyšuje, pokud se nám podaří dosáhnout vyšší ceny než bylo domluveno. Jinde se s navýšením odměny můžete setkat, ale z mého pohledu dělám jen svou prací a nevidím jediný důvod, proč si brát nějaký podíl z navýšení. A teď zpátky k aukci... Přihlásilo se nám 5 lidí z prohlídek a začali se o byt prát. Cena se nám vyhoupla ze stanovených 1.250.000,- Kč na 1.337.000,- Kč a myslím, že jak jsem to majiteli oznámil, tak musel skákat až do stropu :) Můj klient tedy dostal opravdu o dost více než s čím na začátku počítal, a tohle je přesně moje práce. Práce realitního makléře není jen o tom odkývat majiteli jeho cenu a inzerovat, ale jedna z částí této práce je nastavit správně cen. Pokud má majitel představu nízkou nebo příliš vysokou, tak vždy dělám kompletní analýzu, abych nastavil cenu správně, bez toho to prostě nejde... Ozvěte se mi, vše probereme a určitě společně vymyslíme strategii prodeje, která povede k maximální možné ceně a hladkému průběhu obchodu.

zobrazit více