NAPIŠTE ŘEDITELI

IRENA NOVÁKOVÁ

Hodnocení: VYNIKAJÍCÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Specializace: Domy, byty, pozemky, komerční nemovitosti
Praxe: 10 let
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk
O mně:
V realitách pracuji již od roku 2014. Za tu dobu jsem získala mnoho zkušeností, a proto u mě najdete profesionální, individuální a lidský přístup k Vašim požadavkům. Zajistím Vám úspěšný a bezpečný prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Skvela spoluprace, skvela komunikace s pani Novakovou. Jakekoli pristi tema spojene s realitami budu osobne i za firmu s velkou redosti resit prave s ni. Jaromir Skopalik

Jaromír Skopalík

Profesionalita, vstřícnost, empatie, přehled, příjemné a vstřícné vystupování...Těmito slovy bychom charakterizovali slečnu Irenu Novákovou. Ještě jednou Ireno děkujeme za Vaše vynikající služby.

Ivana,Lily a Jiří Crha Praha

Výborná komunikace, bezproblémová spolupráce, profesionální přístup a rychlost. Vřele doporučuji, byla jsem nad míru spokojená. Ještě jednou děkuji.

Hana Čistotová Praha

V polovině letošního února jsme podepsali smlouvu o prodeji našeho bytu s realitní makléřkou Irenou Novákovou a 30. 5. 2017 jsme se stěhovali (po úspěšném prodeji bytu a koupi nového byt na který nás upozornila Irena Nováková)! Po celou dobu jsme byli s makléřkou jak v telefonickém, tak osobním kontaktu. Vždy pro nás měla srozumitelné informace a velkou trpělivost! Jsme starší ročník a potřebujeme věcem dobře rozumět. Měli jsme možnost si vybrat z několika realitních kanceláří a realitních makléřů. Jsme moc rádi, že jsme zvolili NEXT reality a jmenovitě Irenu Novákovou! Za vše jí děkujeme a můžeme dát doporučení všem novým zájemcům ! Díky!

Manželé Libuše a Václav Beňovi Praha

Velké ocenění paní Ireně Novákové. Velká profesionálka a nejlepší realitní agent, které ho jsem v životě potkal.

Pavel Vaculík Praha

Po dlouhé rozvaze jsme se rozhodli prodat chalupu. Nastala obava z výběru realitní kanceláře. Rozhodli jsme se, že dáme na doporučení lidí, kteří již nemovitost prodávali a měli dobrou zkušenost a udělali jsme dobře. Paní Irena Nováková odvedla velmi dobrou práci. Její komunikativnost, ochota, trpělivost, přátelské jednání a empatická schopnost nacítit klienta nám pomohla od obav z prodeje. Rozhodli jsme se i na podpis exkluzivní smlouvy. Spolupráce byla na velmi dobré úrovni. Je znát, že paní Novákovou práce baví a je to žena na svém místě, která dělá svojí odpovědnou prací dobré jméno NEXT reality. Všem vřele tuto makléřku doporučujeme!!!

Jiřina a Jaroslav Pospíšilovi Praha

Moc milý přístup a profesionální jednání. Mužů jen doporučit, Děkuji.

Otto Šemotán

Vše bylo bez problému a jednání velmi příjemné

Vladislava Holá

Makléřka, paní Irena Nováková, na mne zapůsobila kladně hned při prvním setkání, které mělo být jen informativní. Nakonec jsem byla ráda, že se mne hned ujala, všechno podrobně vysvětlila a dovedla až k zdárnému prodeji bytu. Všechno perfektně připravila, postupně vyřídila všechny potřebné nezbytnosti a ještě mě stačila uklidňovat, že vše probíhá bez problémů. Jsem už v seniorském věku a proto jsem měla stále obavy....Paní Novákovou mohu vřele každému doporučit při prodeji, koupi, či pronájmu nemovitosti. Je spolehlivá, perfekcionistka, profesionálka a navíc i milá. Opravdu vřele doporučuji.

Buksová Valerie Praha

Jsem velmi spokojena s profesionalitou i osobním přístupem Vaší realitní makléřky paní Irenou Novákovou. Děkuji

Jaroslava Ctiborová Praha

Velmi příjemné a profesionální jednání. Doporučuji každému, kdo by chtěl prodat nemovitost a měl z toho takovou hrůzu jako já. Ještě jednou děkujeme.

Josef Vokurka Praha

Prodávali jsme byl po mamince, aniž jsme měli v tomto směru jakékoliv zkušenosti, ale díky paní Ireně Novákové jsme prošli celou cestu od zadání inzerátu až po předání bytu novému majiteli bez stresu a s uklidňujícím pocitem, že jsme v bezpečných rukách. Naprosto si nás získala svou mimořádnou profesionalitou i nesmírně milým, vstřícným a obdivuhodně trpělivým jednáním, které se často nevidí. Byla vždy ochotná poradit a pomoci a zařizovala všechny potřebné kroky bez ohledu na to, zda byl pracovní den, anebo svátek. Můžeme ji vřele doporučit všem dalším zájemcům o služby realitní kanceláře a přejeme jí mnoho dalších stejně spokojených klientů, jako jsme my.

Rodina Havlíkova Praha

Rád bych touto cestou vyjádřil velkou spokojenost se službami Vaší paní kolegyně - makléřky - paní Ireny Novákové, se kterou jsme společně s manželkou řešili koupi chaty. Paní Nováková se nám věnovala velmi nadstandardně i v rámci svého volna, včetně prohlídky nemovitosti navíc. Chatu jsme nakonec nevybrali, což bylo způsobeno pro nás nedostatečnou prostorností, o to více však oceňujeme přístup. Rádi tedy vyjadřujeme naši spokojenost, paní Nováková výborně reprezentuje spol. NEXT REALITY.

Ing. Mgr. Aleš Kalousek, MBA Praha

Se slečnou Novákovou jsem se setkal u obchodního případu, kdy zastupovala prodávajícího a já kupce. Musím upřímně říci, že celý postup byl naprosto profesionální, bez jakýchkoliv zádrhelů a za příjemné a pohodové atmosféry. Beru to jako bonus k hlavní skutečnosti, že transakce byla férová i bezpečná. Vřele doporučuji i jako konkurenční realitní makléř.

Miloslav Sluka Praha

Obdivuji profesionalitu paní Novákové a skvělé umění jednat s klienty. Jsem velmi ráda, že právě ona mě provázela na cestě prodeje mojí nemovitosti. Velmi děkuji za cenné rady i milý přístup a přeji vše nejlepší.

Dr. Eva Zapletalová Praha

Jsem opravdu maximálně spokojen s veškerými službami Vaší realitní kanceláře,právní oddělení mi poskytlo vždy zasvěcené rady,Hlavně musím vyzdvihnout přístup makléřky Ireny Novákové,která mi obětavě vysvětlila postup operace,vždy včas a zasvěceně informovala o průběhu transakce,samostatně provedla prohlídky a seznámila všechny zájemce s potřebnými informacemi.Z její strany opravdu profesionální práce,která mi usnadnila hodně starostí.

Milan Prokop

Paní Nováková je jedna z mála realitních makléřek, která má perfektní orientaci na trhu s nemovitostmi, je aktivní a je na ní ve všem 100% spolehnutí!!! Spolupracujeme spolu již téměř 10 let...

Matouš Růžička

S paní makléřkou Irenou Novákovou jsme byli velice spokojeni, oceňujeme především její profesionální a hlavně maximálně lidský přístup a ochotu, s jakou k nám přistupovala. Jednáním a vstřícným postojem paní Novákové jsme velmi pozitivně překvapeni. Děkujeme mnohokrát za vše. Přejeme Vám hodně štěstí a ať se Vám daří, co nejlépe. Budeme Vás dále doporučovat.

Smejkalovi Praha

S paní Irenou Novákovou a její prací jsem velmi spokojen. Je flexibilní, umí poradit. K pronájmu mého bytu přistupovala proaktivně, komunikovala s klienty, organizovala schůzky, bylo na ni 100% spolehnutí. Zároveň intenzivně komunikovala i se mnou, takže jsme průběžně ladili podmínky a moje požadavky a byl jsem o všem informován. Je velmi zkušená v realitách, takže dokázala usměrnit moje představy a vysvětlit co lze, co nelze a proč. Můžu ji jednoznačně doporučit.

David Tichý Jesenice u Prahy

Paní makléřku Irenu Novákovou vřele doporučuji. Před rokem jsem prodávala byt v Praze, o nic jsem se nemusela starat, vše potřebné zařídila a vyřídila v prvotřídní kvalitě. Navíc je velmi milá a přátelská. Měla jsem štěstí na výbornou makléřku je to jeden krásný příklad za všechny. Děkuji moc a přeji jí hodně štěstí ve všem, které si zaslouží.

Sylva Vlčková Praha

Chci vyjádřit plné uznání a vřelé díky realitní makléřce pí. Ireně Novákové. Musím ocenit její profesionální přístup při prodeji nemovitosti, ochotu a milý osobní přístup, kdy mi vždy srozumitelně vysvětlila postup transakce a průběžně podávala zasvěcené informace o průběhu. A že nebyl jednoduchý. Moc děkuji za skvěle odvedenou práci a budu-li v budoucnu potřebovat využít služeb realitní kanceláře, chci jedině pí. Irenu Novákovou.

Milan Prokop Praha 4-Újezd

Připojuji se k mnoha kladným recenzím a mockrát děkuji paní Ireně za zprostředkování prodeje mého bytu. Prodej proběhl bez problému a rychle, o všech krocích prodeje jsem byla vždy srozumitelně informována. Děkuji za vstřícnost, trpělivost a přátelské jednání!

Anna Konopecká

Bezva práce, profesionálka.

Viktorie X

Paní Irena Nováková - makléřka : naprostá spolehlivost, obětavost, komunikativnost a transparentnost jednání vysoce přesahující obvyklý standard. Pro všechny, kteří chtějí koupit, či prodat svou nemovitost jednoznačně doporučeníhodná osoba a také přátelsky příjemná osobnost.

Pavel Švec Praha 9

Realitní makléřku Irenu Novákovou doporučuji a přeji všem, kdo hledají služby realitního makléře. Opakovaně jsem díky ní pronajala byt a vždy vše proběhlo neuvěřitelně rychle, bez problémů a ke spokojenosti nejen mé, ale i mých nájemníků. Ráda bych ocenila a vyzdvihla její profesionalitu, flexibilitu, rychlost a ochotu. Ireno, moc Vám děkuji a těším se na další spolupráci.

Marie Najmonová Praha

Nákup nemovitosti není jako jízda na kole. Vše jsme za pět let od poslední koupě zapomněli. V období, které teď zažíváme všichni, jsme si s manželkou řekli, že se poohlédneme po nemovitosti, kde by bydlela moje maminka. Líbila se nám Praha 8, kde jsme našli krásně slunný byt. Zavolali jsme tedy paní uvedené u inzerátu a dohodli si schůzku, po níž jsme konstatovali, že byt bereme. Paní Nováková v průběhu samotné koupě udělala několik naprosto nadstandardních kroků, kterými nám koupi ulehčila, ale v podstatě i zachránila. V její profesionální platformě se skrývá komplexnost, pohotovost, bezprostřednost, snaha vyjít vstříc. Pokud můžete, odkažte se na její služby. Děkujeme za setkání!

Petr Nouzovský s manželkou Praha

Zo začiatku som mala predsudky voči realitným kanceláriam. V Next Reality som sa však stretla s veľmi milým a profesionálnym prístupom. Vysvetlili mi postup, vybavili za mňa dokumenty (hypotéku, poistenie, kataster) a ja som len podpísala zmluvy. Neverila som, že to môže byť také rýchle a jednoduché. ĎAKUJEM!

Mgr. Tatiana Aghová Praha

Rozhodla jsem se prodat byt po rodičích a prodej svěřila NEXT reality a slečně Ireně Novákové. Po prodeji a po zkušenosti s její prací jsem udělala další rozhodnutí, a to napsat tuto referenci. Manžele Beňovi mi svou referencí ulehčili práci. Stačí mi napsat, souhlasím a podepisuji. Navíc jsem z Moravy, takže celé řízení bylo na tu vzdálenost ještě o něco složitější. Děkuji, palec nahoru a doporučení.

Lenka Petková Praha

Slečna Nováková je profesionálka. S příštím pronájmem jí opět oslovím.

Milan Klor

S paní Irenou Novákovou při prodeji mého bytu byla spolupráce naprosto úžasná. Je to úžasná profesionálka, můžu všem vřele doporučit. Těším se na další spolupráci. Děkuji

Michal Ondrak Praha

Irena Nováková mi pomáhala s pronájmem bytů opakovaně. Jako makléřka je navýsost profesionální, s její prací jsem byla vždy velice spokojená. I.N. je velice ochotná, milá, usměvavá, spolupráce s jí je radost. Všechny případné problémy řeší okamžitě a bez prodlení. Jako makléřku ji vřele doporučuji, všechny pronájmy, které zprostředkovala, končily úspěchem.

Irena Kunovská Praha

Makléřka paní Irena Nováková, byla po celou dobu procesu prodeje vysoce profesionální. Jasně a přesně informovala o postupu realizace prodeje od představení a presentace nemovitosti, přes informování o zájem cích, uzavření rezervační smlouvy, úschovy finančních prostředků a uzavření kupní smlouvy. Velmi mile mě překvapil fakt, že osobně zařídí i převod dodávek elektřiny na nového majitele a informování správce domu o převodu bytové jednotky. Jako zákazník jsem se opravdu o nic jiného nestaral, krom moji účasti na předání bytu novému majiteli. Velmi dobrá práce a doporučení všem, kteří mají zájem prodat jakoukoliv nemovitost.

Ing. Pavel Vaculík Praha

Prodej domu letos na jaře 2020 prostřednictvím paní Ireny Novákové byl pro mne opravdový zážitek. Jejího nasazení, empatie, profesionality a lidského přístupu ke klientovi si velmi cením. Rád bych touto cestou poděkoval a služby realitní makléřky v jejím provedení s potěšením každému doporučuji!

Patrik Kloss Praha

Irena je největší profík ve svém oboru. Velmi děkuji za zprostředkování koupě nemovitosti. Doporučuji tuto makléřku pokud chcete aby o vás bylo velmi dobře postaráno.

Kristýna Konopecká

S makléřkou paní Irenou Novákovou jsme byli velmi spokojeni. Zcela změnila náš názor na realitní makléře, ke kterým jsme do té doby přistupovali spíše skepticky. Paní Nováková si nás získala především otevřeným jednáním, vstřícným postojem, ale především lidským přístupem. Jejích služeb jsme využili již vícekrát a vždy k plné spokojenosti. Rádi ji budeme v budoucnu dále doporučovat.

Michaela Bendová Králův Dvůr

Ráda bych poděkovala za skvělou spolupráci. Paní Nováková je profesionál každým coulem a zároveň u ní klient najde lidský a empatický přístup. I přesto, že si zrovna procházela složitým životním obdobím a prodej mojí nemovitosti sám o sobě byl poměrně komplikovaný případ, tak vždy dodržela, co bylo dohodnuto a byla proaktivní, co se týče pomoci s veškerou administrativou i po samotném prodeji. Určitě mohu paní Irenu vřele doporučit.

Aneta Beitlerová Praha

Makléřku z vaší realitní společnosti Pražské pobočky paní Novákovou Irenu jsme si jako rodina najali na prodej naší nemovitosti, bylo to na podzim r. 2018. Rád bych vyzdvihl práci a zkušenosti v realitní oblasti paní Ireny. S naší rodinou byla po dobu prodeje naší nemovitosti každodenně v kontaktu, při jakékoliv události kolem prodeje nás paní Irena informovala o všem co bylo nutné, každý večer email a nebo telefonát v něm shrnutí dne co se prodeje bytu týkalo, při komunikaci s námi byla velmi srozumitelná a fakt že vždy dbala našich potřeb a vše jim přizpůsobovala. Smlouvy, finance, předávání, převody, prohlídky bytu, komunikace s bytovým družstvem ....atd. to vše bylo velmi příjemné a velmi dobře připravené. Pochopitelně nedošlo nikdy na nesplněný slib. Veškeré naše strachy a obavy řešila paní makléřka uklidněním a vysvětlením dané věci. Po dokončení a uzavření prodeje nemovitosti se Paní Makléřka Irena Nováková i nadále zajímá o to jak se členové naší rodiny mají. Nemovitost jsme nejdříve nabídli asi 20 realitním makléřům a většina z nich začala práci tím, že nám posílali vlastní hodnocení a chválu o tom jak pracují profesionálně. Paní Makléřka Irena Nováková neposlala osobní hodnocení žádné, představila nám Nextreality jak funguje a jaké služby nabízí no a na místo referencí začala byt nabízet a prodávat. Ze všech oslovených makléřů byla nejvíc aktívní a měla nejvíc prohlídek bytu a na místo vlastní chvály sama sebe, v krátké době byt k naší spokojenosti prodala, proto to naše rodina asi v polovině prodejního procesu všem realitním makléřům odebrala a paní Novákové jsme nabídli exkluzivitu. Tahle velká spokojenost samozřejmě ukazuje na vaší realitní kancelář především. Gratuluji vám k takovému makléři jsem si jist že máte ve svých řadách mnoho takto schopných makléřů a lidí kteří se o vaše klienty starají a přeji vám aby vám takový postoj a přístup ke klientům zůstal. Uplynula krátká doba a naše rodina prodává další nemovitost a vaší realitní kancelář jsme již prostřednictvím paní makléřky Ireny Novákové oslovili a víme že děláme nejlíp. Chci vám poděkovat za vaše služby a za vaší mimořádnou péči.

Petr Seman Praha

Byli jsme velice spokojeni s profesionálním přístupem paní Ireny Novákové, kterou jsme oslovili, aby nám pronajala byt. Zvláště jsme ocenili rychlost, přesnost a příjemnou komunikaci. Paní Irena nás pravidelně informovala o průběhu jednání. Makléřku Irenu Novákovou všem vřele doporučujeme.

Aleš Sysel Praha

Dobrý den, paní Novákové chceme vřele poděkovat za dlouholetou spolupráci a lidský přístup. Na prvním místě je pro ni spokojenost klienta. Je připravena udělat pro realizaci obchodu a vyhovění požadavkům klienta maximum. Do budoucna si nedovedeme představit , že bychom spolupracovali s kýmkoliv jiným. Může být vzorem toho, jak se má chovat a jednat realitní makléř. Děkujeme za její trpělivost a zároveň lidský přístup. Opravdu si zaslouží jen uznání. S úctou k ní manželé Bendovi

Michaela Carvanová

Velice děkuji za Vaši profesionalitu při prodeji naší nemovitosti. Bez Vaší odbornosti, přístupu a trpělivosti bychom se neobešli. Přeji Realitní kanceláři NEXT hodně makléřů Vašich kvalit. Vám osobě přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci.

Marcela Bernardová Praha

Nejlepší makléřka Irena:-)

Kristýna Konopecká

Vaše makléřka, paní Irena Nováková, byla naprosto profesionální, flexibilní a vždy ochotná. Díky skvělé komunikaci se nám podařilo zrealizovat pronájem v rekordně krátkém čase. Mohu tedy její služby vřele doporučit.

Jana Satrapa Holá

Maximální profesionální a individuální přístup. Profesionál na svém místě. Každému vřele doporučuji paní Novákovou.

Miroslav Ondrák Praha

Spolupráce s paní Irenkou Novákovou byla skvělá. Každému kdo by potřeboval pomoc RK, doporučíme Vaší RK a paní Novákovou. Děkujeme

Kohlovi Praha

s pí Irenou spolupracujeme dlouhé roky vyhovuje nám její lidský a profesionální přístup jen tak dál. určitě budeme spolupracovat i nadále nechť se vám daří

Jiřina Zemanová

REFERENČNÍ PRODEJE

Krásný, světlý byt s terasou a garážovým stáním přímo pod oblíbeným parkem Parukářka na pražském Žižkově. Moc příjemní majitelé a netradiční kupující. Prodáno na první prohlídce. Rozhodující pro kupující bylo zůstat na Žižkově a růžově rozkvetlý strom ve vnitrobloku, do kterého se zamilovala. Rychlý a pohodový prodej – více takových 😊.

zobrazit více

Vila z 19. století s původními prvky, nádhernou zahradou a bohatou historií v Uhříněvsi. Prostě nádhera. Toto místo mělo opravdu svůj genius loci. Když jste za sebou zavřeli vstupní vrátka z ulice, ocitli jste se úplně v jiném světě. Moc díky za tuto příležitost majitelům, pro které to byl jejich rodný dům. Jsem velmi ráda, že tuto nemovitost zakoupili lidé, kteří tuto budovu zrekonstruují ve stejném stylu a je vidět, že už teď se zde cítí být doma.

zobrazit více

Tento krásný rodinný dům za Prahou, v Libni - Libeři, jsem prodávala na začátku mé kariéry, mohlo za to STK, které jsem potřebovala a během konverzace o technickém stavu mého auta, jsme došli k tomu, že pán potřebuje prodat dům. Slovo dalo slovo, nakonec byl dům úspěšně prodán a s původním majitelem, troufám si říci, jsme se spřátelili a dodnes jsme ve spojení.

zobrazit více