NAPIŠTE ŘEDITELI

DAVID SKÁCEL

Vedoucí pobočky
Specializace: Domy, byty, komerce, pozemky, Praha a Středočeský kraj, VÝKUPY
Praxe: 20 let
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk
O mně:
"V realitním prostředí se pohybuji s menšími přestávkami už od roku 2003.

Obchod spojený s nemovitostmi a lidmi okolo nich mě nesmírně naplňuje, neboť za každým realizovaným obchodním případem se skrývá příběh. Příběh lidí, pro které je pochopitelně nákup či prodej jakékoliv nemovitosti věc stěžejní, někdy doslova věc na celý život.

A právě lidé jsou mojí hlavní motivací. Neustále se snažím pracovat sám na sobě, ať už ve smyslu pravidelných vzdělávacích příležitostí v odvětví realitního byznysu, tak i získávat nové zkušenosti právě od lidí, se kterými přicházím dnes a denně do styku při řešení jejich požadavků.

Moje práce mě nesmírně naplňuje, dokážu v ní skloubit svoje velmi výrazné obchodní a vyjednávací dovednosti získané mimo jiné i obchodováním s jinými komoditami během své profesní dráhy, tak i empatii a prozákaznický přístup, což je doslova mojí zásadou.

Stejně tak to, že NADSTANDARD JINÝCH JE PRO MĚ STANDARDEM.😉"

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

David Skácel nesmírně pomohl celé naší rodině tím, že se mu podařilo prodat naší nemovitost v době, kdy jsme opravdu potřebovali, aby prodej vyšel. Bylo na to málo času. Bylo obtížné sehnat zájemce, který by byl ochoten jednat o námi požadovaném finančním rozmezí. Byl to prodej nemovitosti, která nezapadá do kategorie prestižních adres a luxusních vil. Byl to celkově náročný prodej a proto jsem hledal skutečného profíka, který nám pomůže. David Skácel dokázal splnit naše požadavky plně a já mu děkuji, vřele jej všem doporučuji a těším se na další spolupráci.

Karel Pošíval Hradec Králové

S panem Skácelem jsem naprosto spokojen, všechno zatím probíhá podle mých představ. S pozdravem P.Kudrna

Pavel Kudrna Hovorčovice

Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu Skácelovi za jeho profesionální přístup. Mohu říci, že je to člověk na správném místě a chtěl bych mu především poděkovat za ochotu a trpělivost mi vše srozumitelně vysvětlit. Všechno proběhlo rychle a v pořádku, žádné zbytečné prodlužování po celý průběh odkupu nemovitosti bylo vše tak jak řekl. Je to člověk, který drží slovo a snaží se pro Vaši spokojenost udělat maximum. Mohu ho jen doporučit, přeji hodně štěstí a mnoho spokojených zákazníků jako jsem byl já.

Karel Madle Poděbrady

Dobrý den, hodnotím velice kladně profesionální a lidský přístup pana Skácela k zajištění pěkného bytu k pronájmu v Radotíně. Přislíbené věci telefonicky byly následně splněny na 100% Doporučuji👍

Lukáš Rozsypal Černošice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu Skácelovi za profesionální přístup, milé jednání a ochotu. Prodej nemovitosti byl díky němu rychlý, bezproblémový a pan Skácel zabezpečil dokonalou koordinaci všech zúčastněných stran a procesů. Ještě jednou děkuji!

Gabriela Zvonařová Zeleneč

Upon our search for the perfect rent apartment as a well-established family of expats, Mr. Skácel has been a great assistance. He had thoroughly led as from the viewing and presentation stage, via contract signing and subsequent support and getting acquainted with the new apartment. We are truly blessed having met him, with his great experience, support and pleasant approach. Highly recommended.

Vadim Bozhko Praha

Dobrý den, chtěl bych touto formou moc poděkovat dodatečně panu Davidovi Skácelovi za jeho čas, ochotu a výbornou spolupráci při prohlídkách bytů, které s námi průběžně absolvoval. Oceňuji především jeho trpělivost, pečlivost a také loajalitu vůči našim specifickým požadavkům. Mohu tohoto člověka jen doporučit, jeho profil přístup a také progresivní jednání je známkou úspěšného výsledku.

Ing. Richard Machala Praha

Aj touto cestou by som chcel ešte raz poďakovať pánu Skácalovi za profesionálny prístup a kvalitnú pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. Pozitívne hodnotím nie len právne služby ponúkane kanceláriou Next reality ale aj ústretovosť a zodpovedný prístup pána Skácala. Vrele odporúčam.

Kamil Ďuriš Žilina