NAPIŠTE ŘEDITELI

David Kasparek

Realitní makléř
Specializace: Domy, byty, pozemky, chaty
Praxe: 5 let
Jazyková vybavenost: Český jazyk, Polský jazyk
O mně:
Vaše spokojenost je můj cíl, jedině spokojený klient mě dále doporučí.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

K prodeji našeho bytu jsme využili služeb p. Davida Kašpárka. Byt jsme prodali rychle a především bez starostí. P. Kašpárek má skvělé jednání a byl férový k oběma stranám. Rozhodně jeho služby doporučuji.

Dvořáková Karviná

Jsme rádi, že jsme využili služeb Davida Kasparka při prodeji bytu a zahrady. Oceňujeme jeho profesionální přístup. Vše proběhlo podle představ. Rychle a opravdu bez starostí. Tohoto makléře rádi doporučíme.

Kubicová Markéta Karviná

Dēkuji panu Kašpárkovi za nadstardandní služby. Bleskový převod i vyřízení všech potřebných formalit mě mile překvapilo. Kdyby byli všichni makléři jako on je radost prodat nemovitost nebo koupi. Jsem rád že na realitním trhu je konečně skutečný profesionál.

Tomi Karviná

Vynikající spolupráce i přístup. Plně doporučuji.

Tomáš U. Karviná

S panem Kasparkem jsem byla spokojena, prodej nemovitosti probíhal velmi rychle a bez komplikací, chtěla bych ho ocenit za jeho aktivitu a pozitivní přístup.

Kristýna Barochová Frýdek-Místek

Chtěl bych poděkovat panu Davidovi Kasparkovi za jeho profesionální přístup při prodeji mých nemovitostí. Vše proběhlo bez problémů, dle domluvy. Prezentace prodávaných nemovitostí byla na špičkové úrovni. Oceňuji osobitý přístup pana Kasparka a jednání na rovinu. Těším se na případnou další spolupráci.

Tomas Ruzicka Karviná

Kupovali jsme zahradu prostřednictvím vaši realitní kanceláře. Pan David Kasparek nás příjemně překvapil, že přes svůj poměrně mladý věk jednal ve věci profesionálně a s dobrou znalostí celého postupu. Pan Kasparek byl vstřícný a ochotný, koupě proběhla hladce. Jsme spokojeni a děkujeme.

Stanislav Babczynski Karviná

Realitní makléř pan David Kasparek nám zprostředkoval prodej rodinného domu v Petřvaldě. Chci mu touto cestou poděkovat za uskutečnění celé transakce a za čas a energii, kterou tomu věnoval, počínaje vytvořením inzertního videa přes jednání se zájemci až po finální dotažení prodeje. S celým průběhem jsem byl velmi spokojen a proto mohu vřele doporučit pana Kasparka případným dalším klientům.

Jan Kohane Horní Bludovice

Dēkuji panu Kašpárkovi za nadstardandní služby. Bleskový převod i vyřízení všech potřebných formalit mě mile překvapilo. Kdyby byli všichni makléři jako on je radost prodat nemovitost nebo koupi. Jsem rád že na realitním trhu je konečně skutečný profesionál.

Tomi Karviná

Bylo mi potěšením spolupracovat s panem Davidem Kasparkem. Celá transakce probíhala hladce, bez problému a s patřičným profesionálním přístupem. Chtěla bych tímto panu Kasparkovi poděkovat a popřát mu hodně dalších pracovních úspěchů.

Naděžda Postrzedniková Karviná

Skvělá spolupráce, byt prodaný do měsíce, všechno vyřešil za mě. Stačilo přijít podepsat smlouvu.

Petr Šlajferčík Karviná

REFERENČNÍ PRODEJE

Byt v původním stavu . I taková nemovitost potřebuje dobrou prezentaci. V tomto případě jsem vsadil na kvalitní videoprohlidku a vyplatilo se. Na sociálních sítích byl zaznamenán skvělý dosah. V krátkém časovém období bylo osloveno hodně zájemců a byly uskutečněny prohlidkové dny. A jak to dopadlo? Na poslední prohldíku dorazila finanční poradkyně. Hledala přesně to, co jsem nabízel. Pak už zbývalo jen byt rezervovat a zařídít veškeré věci spojené s prodejem.

zobrazit více

Na správné prezentaci a propagaci prodávané nemovitosti záleží . Vždy hledám nejvhodnější způsob oslovení budoucích majitelů. Tak to bylo i v případě tohoto úspěšného a rychlého prodeje. Kvalitně zpracovaná videoprohlidka oslovila mnoho zájemců a chata našla svého kupce . Nachází se ve velice oblíbené lokalitě na Čeladné v samotném srdci Beskyd.

zobrazit více