NAPIŠTE ŘEDITELI

David Kasparek

Realitní makléř
Specializace: Domy, byty, pozemky, chaty
Praxe: 3 roky
Jazyková vybavenost: Český jazyk, Polský jazyk
O mně:
Vaše spokojenost je můj cíl, jedině spokojený klient mě dále doporučí.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Bylo mi potěšením spolupracovat s panem Davidem Kasparkem. Celá transakce probíhala hladce, bez problému a s patřičným profesionálním přístupem. Chtěla bych tímto panu Kasparkovi poděkovat a popřát mu hodně dalších pracovních úspěchů.

Naděžda Postrzedniková Karviná

Jsme rádi, že jsme využili služeb Davida Kasparka při prodeji bytu a zahrady. Oceňujeme jeho profesionální přístup. Vše proběhlo podle představ. Rychle a opravdu bez starostí. Tohoto makléře rádi doporučíme.

Kubicová Markéta Karviná

Kupovali jsme zahradu prostřednictvím vaši realitní kanceláře. Pan David Kasparek nás příjemně překvapil, že přes svůj poměrně mladý věk jednal ve věci profesionálně a s dobrou znalostí celého postupu. Pan Kasparek byl vstřícný a ochotný, koupě proběhla hladce. Jsme spokojeni a děkujeme.

Stanislav Babczynski Karviná

S panem Kasparkem jsem byla spokojena, prodej nemovitosti probíhal velmi rychle a bez komplikací, chtěla bych ho ocenit za jeho aktivitu a pozitivní přístup.

Kristýna Barochová Frýdek-Místek

Chtěl bych poděkovat panu Davidovi Kasparkovi za jeho profesionální přístup při prodeji mých nemovitostí. Vše proběhlo bez problémů, dle domluvy. Prezentace prodávaných nemovitostí byla na špičkové úrovni. Oceňuji osobitý přístup pana Kasparka a jednání na rovinu. Těším se na případnou další spolupráci.

Tomas Ruzicka Karviná

REFERENČNÍ PRODEJE

Byt v původním stavu . I taková nemovitost potřebuje dobrou prezentaci. V tomto případě jsem vsadil na kvalitní videoprohlidku a vyplatilo se. Na sociálních sítích byl zaznamenán skvělý dosah. V krátkém časovém období bylo osloveno hodně zájemců a byly uskutečněny prohlidkové dny. A jak to dopadlo? Na poslední prohldíku dorazila finanční poradkyně. Hledala přesně to, co jsem nabízel. Pak už zbývalo jen byt rezervovat a zařídít veškeré věci spojené s prodejem.

zobrazit více

Na správné prezentaci a propagaci prodávané nemovitosti záleží . Vždy hledám nejvhodnější způsob oslovení budoucích majitelů. Tak to bylo i v případě tohoto úspěšného a rychlého prodeje. Kvalitně zpracovaná videoprohlidka oslovila mnoho zájemců a chata našla svého kupce . Nachází se ve velice oblíbené lokalitě na Čeladné v samotném srdci Beskyd.

zobrazit více