NAPIŠTE ŘEDITELI

DAVID KASPAREK

Hodnocení: SKVĚLÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Specializace: Domy, byty, pozemky, chaty
Praxe: 6 let
Jazyková vybavenost: Český jazyk, Polský jazyk
O mně:
Vaše spokojenost je můj cíl, jedině spokojený klient mě dále doporučí.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

K prodeji našeho bytu jsme využili služeb p. Davida Kašpárka. Byt jsme prodali rychle a především bez starostí. P. Kašpárek má skvělé jednání a byl férový k oběma stranám. Rozhodně jeho služby doporučuji.

Dvořáková Karviná

Pan Kasparek je jako makléř jednička ve svém oboru. Rychlá komunikace, ochota a profesionální přístup byl i důvod, že jsme mu svěřili i prodej našeho starého bytu.

Zuzana Grymová

Maximální spokojenost při koupi bytu s makléřem Davidem Kasparkem. Vše proběhlo hladce, v domluvený čas, mohu jen doporučit :)

Petr Janhuba Ostrava

Pan Kasparek je skvělý makléř. Byli jsme spokojeni se vším, jak při koupi bytu, tak při prodeji. Pana Kasparka můžeme všem doporučit.

Zuzana Grymová

Dēkuji panu Kašpárkovi za nadstardandní služby. Bleskový převod i vyřízení všech potřebných formalit mě mile překvapilo. Kdyby byli všichni makléři jako on je radost prodat nemovitost nebo koupi. Jsem rád že na realitním trhu je konečně skutečný profesionál.

Tomi Karviná

Dēkuji panu Kašpárkovi za nadstardandní služby. Bleskový převod i vyřízení všech potřebných formalit mě mile překvapilo. Kdyby byli všichni makléři jako on je radost prodat nemovitost nebo koupi. Jsem rád že na realitním trhu je konečně skutečný profesionál.

Tomi Karviná

Bylo mi potěšením spolupracovat s panem Davidem Kasparkem. Celá transakce probíhala hladce, bez problému a s patřičným profesionálním přístupem. Chtěla bych tímto panu Kasparkovi poděkovat a popřát mu hodně dalších pracovních úspěchů.

Naděžda Postrzedniková Karviná

Realitní makléř pan David Kasparek nám zprostředkoval prodej rodinného domu v Petřvaldě. Chci mu touto cestou poděkovat za uskutečnění celé transakce a za čas a energii, kterou tomu věnoval, počínaje vytvořením inzertního videa přes jednání se zájemci až po finální dotažení prodeje. S celým průběhem jsem byl velmi spokojen a proto mohu vřele doporučit pana Kasparka případným dalším klientům.

Jan Kohane Horní Bludovice

S panem Kasparkem jsem byla spokojena, prodej nemovitosti probíhal velmi rychle a bez komplikací, chtěla bych ho ocenit za jeho aktivitu a pozitivní přístup.

Kristýna Barochová Frýdek-Místek

Pokud je pro vás největší hodnotou úspora času, minimální starosti a bezproblémové řešení prodeje, je David Kasparek optimální volba. Doporučuji.

Petr Kazík Karviná

Jsme rádi, že jsme využili služeb Davida Kasparka při prodeji bytu a zahrady. Oceňujeme jeho profesionální přístup. Vše proběhlo podle představ. Rychle a opravdu bez starostí. Tohoto makléře rádi doporučíme.

Kubicová Markéta Karviná

Vynikající spolupráce i přístup. Plně doporučuji.

Tomáš U. Karviná

Skvělé jednání, super přístup. Pan Kasparek byl od začátku maximálně nápomocen s mým prodejem. Byl neustále připraven poradit a pomoci. Kdykoli jsem něco potřeboval, neslyšel jsem, že by to byl problém. Velky respekt a velké díky.

Vítězslav Brak Bohumín

Kupovali jsme přes pana Kasparka dům proces byl složitější, ale díky pozitivnímu přístupu pana Kasparka, kdy s oběma stranami dokázal vše profesionálně vykomunikovat, jsme dnes majiteli domu. Vážím si toho, že dal vždy s dostatečným předstihem vědět jakékoli změny a všude byl včas. Děkujeme.

Lenka Ostrava

Chtěl bych poděkovat panu Davidovi Kasparkovi za jeho profesionální přístup při prodeji mých nemovitostí. Vše proběhlo bez problémů, dle domluvy. Prezentace prodávaných nemovitostí byla na špičkové úrovni. Oceňuji osobitý přístup pana Kasparka a jednání na rovinu. Těším se na případnou další spolupráci.

Tomas Ruzicka Karviná

Skvělá spolupráce, byt prodaný do měsíce, všechno vyřešil za mě. Stačilo přijít podepsat smlouvu.

Petr Šlajferčík Karviná

Kupovali jsme zahradu prostřednictvím vaši realitní kanceláře. Pan David Kasparek nás příjemně překvapil, že přes svůj poměrně mladý věk jednal ve věci profesionálně a s dobrou znalostí celého postupu. Pan Kasparek byl vstřícný a ochotný, koupě proběhla hladce. Jsme spokojeni a děkujeme.

Stanislav Babczynski Karviná

Dobrý den, pane Kasparek chtěl bych Vám poděkovat za Váš kvalitní přístup při prodeji mé nemovitosti a za pomoc při stanovení ceny. K dnešnímu dní byl prodej mé nemovitosti úspěšně dokončen, děkuji.

Zbyněk Krůl Bohumín

REFERENČNÍ PRODEJE

Byt v původním stavu . I taková nemovitost potřebuje dobrou prezentaci. V tomto případě jsem vsadil na kvalitní videoprohlidku a vyplatilo se. Na sociálních sítích byl zaznamenán skvělý dosah. V krátkém časovém období bylo osloveno hodně zájemců a byly uskutečněny prohlidkové dny. A jak to dopadlo? Na poslední prohldíku dorazila finanční poradkyně. Hledala přesně to, co jsem nabízel. Pak už zbývalo jen byt rezervovat a zařídít veškeré věci spojené s prodejem.

zobrazit více

Na správné prezentaci a propagaci prodávané nemovitosti záleží . Vždy hledám nejvhodnější způsob oslovení budoucích majitelů. Tak to bylo i v případě tohoto úspěšného a rychlého prodeje. Kvalitně zpracovaná videoprohlidka oslovila mnoho zájemců a chata našla svého kupce . Nachází se ve velice oblíbené lokalitě na Čeladné v samotném srdci Beskyd.

zobrazit více