NAPIŠTE ŘEDITELI

Daniel Šilhán

Realitní makléř - Senior
Specializace: Domy, byty, pozemky, komerční nemovitosti
Praxe: 8 let
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk
O mně:
Lidé, tedy v mém případě klienti, jsou pro mě vždy obrovskou inspirací.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Dovoluji si jako spokojený zákazník Vaší realitní kanceláře, stručně zhodnotit činnost Vašeho pracovníka, makléře, pana Daniela Šilhána. Jeho služby jako seriózního a odpovědného člověka mi byly doporučeny mou známou, za účelem prodeje nemovitosti v Lomnici nad Lužnicí. Musím konstatovat, že to byla správná volba. Pan Šilhán se ukázal jako milý, ochotný a velmi vstřícný. V průběhu vyřizování celého obchodu prokazoval vysokou erudovanost a rychlou reakci na některé dílčí problémy s prodejem spojené, které řešil ke spokojenosti obou zainteresovaných stran při prodeji dané nemovitosti. Děkuji touto cestou Vaší společnosti a osobně panu Danielu Šilhánovi za rychlou a bezproblémovou realizaci celého prodeje a za profesionální práci a velice vstřícný přístup. Kdykoliv v budoucnosti na základě těchto zkušeností Vašich služeb využiji a vřele doporučím.

M. Zachová Kladno

Dovolte mi s úctou vyslovit poděkování Vaší kanceláři NEXT REALITY Kladno, především pak panu Šilhánovi, jeho realizačnímu týmu - paní návrhářce a panu fotografovi, kteří společně připravili zajímavou prezentaci naší prodávané nemovitosti. Pan Šilhán se celému prodeji velmi pečlivě a citlivě věnoval, a tím ochotně zúročil své prodejní a obchodní zkušenosti ku zdárnému prodeji nemovitosti s obrovskou spokojeností zákazníka. Vždy byl vstřícný, ochotný a prodeji nemovitosti se velmi věnoval jako by mu byla vlastní. Jeho reporty o sledovanosti nabízené nemovitosti a průzkum byl nadčasový. S velkým respektem pana Šilhána a Vaší realitní společnost vřele doporučíme. Děkujeme a přejeme velké obchodní úspěchy a vše dobré!

Jana Janáková s maminkou Horoměřice

Chtěl bych moc pochválit pana Daniela Šilhána. Pomáhal nám s prodejem garáže, velice rychle sehnal klienty, měl přehled, komunikovat s ním bylo bez problémů a opravdu věřím, že jeho profesionální přístup byl důvodem tak rychlého prodeje. Určitě se na něj obrátíme i s prodejem rodinného domu a budeme doporučovat dalším přátelům.

Vojtěch K. Kladno

Chtěly by jsme touto cestou velmi poděkovat panu D. Šilhánovi za realizaci prodeje naší nemovitosti. Celý proces probíhal bezproblémově, nesmírně lidsky a především velmi profesionálně, k naší plné spokojenosti. Z těchto důvodů pana Šilhána vřele doporučujeme všem se zárukou kvalitních služeb a dobře odvedené práce a ještě jednou díky.

Eva Malá a Hana Kraucherová Praha

Ráda bych vyjádřila poděkování panu Danielu Šilhánovi ve věci nedávného prodeje bytu na Kladně. Pana Šilhána shledávám jako velmi zodpovědného, seriózního makléře, jehož přístup je profesionální a jedná v zájmu zúčastněných klientů. Po celý čas prodeje byla komunikace pana Šilhána naprosto spolehlivá. Ráda pana makléře doporučím dalším potencionálním klientům. Přeji mnoho úspěchů panu Šilhánovi a celé RK.

Radka Švecová Kladno

Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem pana Šilhána při koupi RD na okraji Prahy. Věnoval se jak nám kupujícím, tak velmi hezky přistupoval i k prodávajícím. V pozitivním slova smyslu jsme si dokonce dlouho mysleli, že patří do rodiny prodávajících v roli „zetě". To ale nebyla pravda – pouze se jednalo o natolik komplexní servis o klienty. Při každém kroku obchodního případu byl plně připraven, měl vzorně vytisknuty všechny kopie smluv a provedl nás nezbytnými podpisy. Realitní kancelář doporučujeme.

Manželé B. Praha

REFERENČNÍ PRODEJE

Prodej RD Králův Dvůr Při prodeji této nemovitosti mě oslovil kamarád s tím, že dům byl v blízkosti dálnice a nevyhovovala mu jeho poloha. Proto jsme hledali klienta, kterému by daná poloha a nevadila. Do 6-ti měsíců jsme našli mladou rodinu, která se do domu nesmírně těšila a v současné době chystají rekonstrukci. Původní majitel si našel sobě vyhovují bydlení a mladá rodina se zabydlela v rodinném domě. Spokojenost na obou stranách byla stoprocentní.

zobrazit více

Prodej chaty ve Střemech Klientka se na mě obrátila díky doporučení od klientky, které jsem prodával nemovitost v jižních Čechách. Jednalo se o nemovitost, kdy majitelka byla citově velmi spjata s prodejem, proto jsem zvolil velmi citlivý a precizní přístup a to včetně výběru klienta, který danou nemovitost nakonec koupil, kromě akceptace ceny bylo zapotřebí zajistit klienta, který se o danou nemovitost bude i nadále starat tak, jako doposud bývalá majitelka. Kompletní prodej se uskutečnil včetně převodu do 6-ti měsíců a spokojenost byla na obou stranách.

zobrazit více