NAPIŠTE ŘEDITELI

ANNA LINHARTOVÁ

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Ředitel kanceláře - jednatel
Specializace: Prodej a pronájem domů, bytů, rekr. a kom. objektů, pozemky
Praxe: 14 let
Jazyková vybavenost: Ruský jazyk, Anglický jazyk
O mně:
motto: „Úspěch v životě? To je vlastně rovnice: A = X + Y + Z. X znamená práce, Y fair play. A co Z? Z znamená zkušenosti, znalosti a zájem o lidi“

V realitním oboru se pohybuji od 8/2010. Věnuji se prodeji a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Moje působnost je celý Ústecký kraj. Dokážu se však postarat i o nemovitosti ve Středočeském kraji odkud pocházím a kraj velmi dobře znám.
Jak se říká - "každá nemovitost má svého kupce". Realizuji klasické prodeje všech typů nemovitostí, a k tomu i takové, které mají exekuce, nebo hrozí exekuce. V případě exekucí a jiných dluhů, které váznou na vaší nemovitosti, jsem připravená vám rychle pomoci.
Nejdůležitější je maximální důvěra klienta v mou práci a víra, že společně uděláme vše ke společnému cíli, a to k PRODEJI či PRONÁJMU.
U pronájmu hledám spolehlivého, bonitního, slušného a dlouhodobého nájemníka.
Postarám se o celý proces obchodu od A-Z, aby proběhl plynule, bezpečně a s garancí maximální spokojenosti klientů, jak prodávajících, tak kupujících.

Je zajištěn v naší RK právní servis s bezpečnou úschovou peněz. Součástí celého procesu je předání nemovitosti s veškerou administrativní agendou.

Jsem pro Vás připravena zajistit:

- prodej a pronájem Vaší nemovitosti
- vyhledat vhodnou investiční nemovitost
- zajistit výkup Vaší nemovitosti za hotové
- ZDARMA poskytnout konzultaci a odhad tržní ceny nemovitosti

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Paní Linhartová je velice ochotná. Vše měla připravené a zajištěné. Zařídila vklad na katastru nemovitostí. Zařídila také přepis majitele v realitní kanceláři, která spravuje danou nemovitost.. Prostě kompletní a profesionální služby.

Radek Zajíc Žatec

Za mě velmi jednoduše shrnuto do pár slov: Rychlý, komplexní a dokonalý servis vždy s příjemným jednáním... Nezná slovo "neumím nebo nejde". Velký dík, paní Aničko...

Libor Taborsky Liberec

Velká spokojenost, velice milá, příjemná a laskavá, na vše co jsme se zeptali věděla odpovědět prostě paní na svém místě ,budeme-li někdy opět něco prodávat tak jedině s paní Linhartovou.

Miluše Valášková Žatec

Byl jsem velmi spokojený s práci p. Anny Linhartové, která mi pomohla prodat můj byt se zavazkou hypotéky. Její odbornost a znalost trhu byly úžasné. Vždy se snažila porozumět naším potřebám a najít nejlepší možné řešení. Komunikace s ní byla vynikající a cítil jsem se velmi podporovaný během celého procesu prodeje. Doporučuji ji s plným přesvědčením.

Abror Siddikov Staňkovice