NAPIŠTE ŘEDITELI

Alena Petržílková

Realitní makléř
Specializace: Prodej a pronájem bytů, domů, chat a chalup, komerčních prostor
Praxe: 5 let
Jazyková vybavenost: Angličtina
O mně:
„Svou realitní cestu jsem započala v roce 2018. Zkušenosti jsem ve svých začátcích získala především pronajímáním bytových i nebytových prostor v Praze a okolí. Mimo jiné jsem aktivně pracovala s poptávajícími klienty, kteří sháněli bydlení a neměli časové možnosti na brouzdání po realitních serverech. V září roku 2018 jsem se účastnila kurzu pro získání akreditované certifikace pro obor Realitní zprostředkovatel a stala se tak Certifikovanou realitní makléřkou. Za krátkou dobu mého působení v realitách se mi daří prodávat a pronajímat nemovitosti na doporučení, tzn. především na základě kladných referencí od klientů, se kterými se mi již podařilo jejich nemovitosti prodat, či pronajmout, a tito spokojení klienti mne doporučují dále. Momentálně se specializuji na prodej bytů a domů ve Středočeském kraji.

Pro každého klienta volím individuální přístup a snažím se pro něj najít co nejefektivnější způsob, jak mu prodat, nebo pronajmout nemovitost. Neustále se pro své klienty vzdělávám a tvrdě na sobě pracuji, abych mohla pomáhat v dalších odvětvích realit. Práce realitní makléřky mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Využívám kvalitní a moderní metody vedoucí k co nejvyšší spokojenosti a zisku pro klienta. Pokud jste měli doteď neblahé zkušenosti s realitními kancelářemi či makléři, zkuste mne kontaktovat.

Ráda Vás přesvědčím o tom, že i v dnešní době stále existují realitní makléři, kteří svou práci dělají srdcem a za účelem lidem pomáhat. :-)“
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Dobry den tymto chcem vyjadrit nasu vdacnost s. Alene Petrzilkovej a jej neuveritelny profesionalizmus, ludsky pristup, cestnost a trpezlivost. Nas pribeh a okolnosti, okolo kupy nasho hotela, boli zlozite, no s. Petrzilkova urobila pre nas, vsetko a myslim , ze aj nad ramec svojej prace. Od prveho momentu (telefonicky kontakt) som mala s tejto mladej zeny dobry pocit, a ani raz pocas celeho procesu kupy, som tento pocit nestratila. Vzdy nas o vsetkom informovala, pomahala nam hladat sposoby, ako uskutocnit nas zamer. Vrele odporucam tuto realitnu kancelariu, a menovite s. Alene Petrzilkovej prajem vela spokojnych klientov a uspech tak v profesionalnom ako aj sukromnom zivote. S prianim pekneho dna.

Luba Savelova s rodinou Praha

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat makléřce sl. Petržílkové za milý, vstřícný a zároveň velmi profesionální přístup při řešení pronájmu bytu. Velmi děkuji za ochotu a čas který mi věnovala. I když nakonec pronájem nevyšel, velmi ráda využiji služby Next reality a sl. Petržílkové v budoucnu. Již jsem využila služeb i jiných realitních kanceláří, ale tahle je opravdu jednička. Mohu jen doporučit i ostatním zájemcům o prodej, nákup, či pronájem nemovitosti.

Iveta Miklasová Praha

Rozhodl jsem se prodat dům, naslepo jsem oslovil Next reality. Ozvala se mě sl. Petržílková, já bez zkušeností prodeje, vše mě vysvětlila, udělala krásnou prezentaci, na dům v krátkém čase byl kupec. Alenu Petržílkovou vřele doporučuji.

Josef Půhoný Praha

REFERENČNÍ PRODEJE

Tento krásný hotel vzdálený jen pár kilometrů od Karlových Varů, si hledal u konkurenčních realitních kanceláří svého nového majitele přes 2 roky. Bohužel bez úspěchu. Po pouhém měsíci se mi povedlo tuto "neprodejnou nemovitost" rezervovat a následně úspěšně prodat skvělým klientům z Amsterdamu, kteří zde dnes provozují penzion Lumis. Výsledkem mé práce jsou spokojení kupující, kteří si splnili sen o provozování hostinské činnosti zpět v ČR a ještě spokojenější prodávající, kteří díky naší perfektní spolupráci mají bezproblémově prodanou nemovitost. A to navíc za vyšší kupní cenu, než předpokládali. :-)

zobrazit více