NAPIŠTE ŘEDITELI

ALENA PETRŽÍLKOVÁ

Realitní makléř
Specializace: Prodej a pronájem bytů, domů, chat a chalup, komerčních prostor
Praxe: 5 let
Jazyková vybavenost: Angličtina
O mně:
„Svou realitní cestu jsem započala v roce 2018. Zkušenosti jsem ve svých začátcích získala především pronajímáním bytových i nebytových prostor v Praze a okolí. Mimo jiné jsem aktivně pracovala s poptávajícími klienty, kteří sháněli bydlení a neměli časové možnosti na brouzdání po realitních serverech. V září roku 2018 jsem se účastnila kurzu pro získání akreditované certifikace pro obor Realitní zprostředkovatel a stala se tak Certifikovanou realitní makléřkou. Za krátkou dobu mého působení v realitách se mi daří prodávat a pronajímat nemovitosti na doporučení, tzn. především na základě kladných referencí od klientů, se kterými se mi již podařilo jejich nemovitosti prodat, či pronajmout, a tito spokojení klienti mne doporučují dále. Momentálně se specializuji na prodej bytů a domů ve Středočeském kraji.

Pro každého klienta volím individuální přístup a snažím se pro něj najít co nejefektivnější způsob, jak mu prodat, nebo pronajmout nemovitost. Neustále se pro své klienty vzdělávám a tvrdě na sobě pracuji, abych mohla pomáhat v dalších odvětvích realit. Práce realitní makléřky mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Využívám kvalitní a moderní metody vedoucí k co nejvyšší spokojenosti a zisku pro klienta. Pokud jste měli doteď neblahé zkušenosti s realitními kancelářemi či makléři, zkuste mne kontaktovat.

Ráda Vás přesvědčím o tom, že i v dnešní době stále existují realitní makléři, kteří svou práci dělají srdcem a za účelem lidem pomáhat. :-)“

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Rozhodl jsem se prodat dům, naslepo jsem oslovil Next reality. Ozvala se mě sl. Petržílková, já bez zkušeností prodeje, vše mě vysvětlila, udělala krásnou prezentaci, na dům v krátkém čase byl kupec. Alenu Petržílkovou vřele doporučuji.

Josef Půhoný Praha

Dobry den tymto chcem vyjadrit nasu vdacnost s. Alene Petrzilkovej a jej neuveritelny profesionalizmus, ludsky pristup, cestnost a trpezlivost. Nas pribeh a okolnosti, okolo kupy nasho hotela, boli zlozite, no s. Petrzilkova urobila pre nas, vsetko a myslim , ze aj nad ramec svojej prace. Od prveho momentu (telefonicky kontakt) som mala s tejto mladej zeny dobry pocit, a ani raz pocas celeho procesu kupy, som tento pocit nestratila. Vzdy nas o vsetkom informovala, pomahala nam hladat sposoby, ako uskutocnit nas zamer. Vrele odporucam tuto realitnu kancelariu, a menovite s. Alene Petrzilkovej prajem vela spokojnych klientov a uspech tak v profesionalnom ako aj sukromnom zivote. S prianim pekneho dna.

Luba Savelova s rodinou Praha

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat makléřce sl. Petržílkové za milý, vstřícný a zároveň velmi profesionální přístup při řešení pronájmu bytu. Velmi děkuji za ochotu a čas který mi věnovala. I když nakonec pronájem nevyšel, velmi ráda využiji služby Next reality a sl. Petržílkové v budoucnu. Již jsem využila služeb i jiných realitních kanceláří, ale tahle je opravdu jednička. Mohu jen doporučit i ostatním zájemcům o prodej, nákup, či pronájem nemovitosti.

Iveta Miklasová Praha

REFERENČNÍ PRODEJE

Tento krásný hotel vzdálený jen pár kilometrů od Karlových Varů, si hledal u konkurenčních realitních kanceláří svého nového majitele přes 2 roky. Bohužel bez úspěchu. Po pouhém měsíci se mi povedlo tuto "neprodejnou nemovitost" rezervovat a následně úspěšně prodat skvělým klientům z Amsterdamu, kteří zde dnes provozují penzion Lumis. Výsledkem mé práce jsou spokojení kupující, kteří si splnili sen o provozování hostinské činnosti zpět v ČR a ještě spokojenější prodávající, kteří díky naší perfektní spolupráci mají bezproblémově prodanou nemovitost. A to navíc za vyšší kupní cenu, než předpokládali. :-)

zobrazit více