Pobočky

Makléři

Řízení kvality

Účelem zavedení systému řízení kvality služeb NEXT REALITY je rostoucí spokojenost klientů, kteří posléze opětovně vyhledávají naše služby. Vytvořili jsme systém, díky kterému úspěšně odhalujeme drobné i větší nedostatky, které se následně snažíme odstranit.

NEXT REALITY sleduje kvalitu svých služeb řízeným managementem zahrnujícím všechny komplexní metody a standardy, které napomáhají nastavit celkový systém řízení. Snažíme se vyloučit negativní jevy makléřské činnostipředcházet nespokojenosti klientů a zabránit poškozování jména realitní činnosti jako takové.

Poskytneme Vám záruky kvality

Metody řízení a další analytické techniky v oblasti řízení kvality jsou soustředěny na zvýšení kvality výsledné práce realitního makléře, snížení chybovosti, neustálé sledování práce makléřů s klienty během celého procesu zprostředkování prodeje nemovitosti.

Spokojený klient je pro nás tou nejvyšší prioritou! Proto jsme otevřeni Vašim názorům. Pomozte nám ke zlepšení i Vy a podělte se s námi o Vaše dobré i špatné zkušenosti s našimi makléři. Získáte tak kvalitnější služby!

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím