Pobočky

Makléři

Reference kolegů

Petr PuchmertlPetr Puchmertl - makléř a regionální ředitel

V roce 2009 nastupoval ještě do bývalé centrály NEXT REALITY v Italské ulici, takže byl svědkem toho, jak se firma začala rychle rozrůstat. V realitním byznysu se ale pohybuje víc jak 15 let. Může proto srovnávat činnost různých realitních kanceláří. „V Next Reality pracují lidé, kteří dělají, to co říkají a to je pro mě zásadní,“ říká makléř a regionální ředitel Petr Puchmertl s tím, že si ho firma právě pro své dobré mezilidské vztahy získala.

Rozhovor s Petrem Puchmertlem - zde
 

Bohumír FialaBohumír Fiala - Oblastní manažer

Trpělivost, schopnost vyjadřovat se stručně, spisovně a věcně. To a mnohem víc považuje vedoucí týmu Praha VII Bohumír Fiala za důležité při práci realitního makléře. Co ho nasměrovalo k tomuto byznysu a jaké plány má v nadcházejícím roce? Na to jsme se ho zeptali v našem rozhovoru.
Rozhovor s Bohumírem Fialou - zde
 

Eva Mikešová ŠaškováEva Šašková Mikešová - realitní makléřka

Pro mladou a rozvíjející společnost NEXT REALITY pracuji již dva roky. Z počátku mé spolupráce jsem byla nejistá, ale postupem času mi zkušenější a vstřícní kolegové pomohli se zorientovat. Díky tomu jsem si práci realitní makléřky velmi oblíbila a dostavily se i úspěchy, které jsou pro mě velmi důležité. Děkuji NEXT REALITY za to, že mohu dělat práci, která mě baví a při tom se mohu i věnovat své rodině.
 

Roman ZábojIng. Roman Záboj - manažer vzdělávání

V oblasti vzdělávání pracuji již více než 10 let. Od roku 2006 jsem začal aktivně pracovat v realitách pro významnou brněnskou realitní společnost.
Moje další, kratší, pracovní epizoda byla spojena se vznikající českou franšízovou realitní sítí a díky častým cestám do Prahy jsem začal vnímat značku NEXT REALITY.
Potřeba společnosti posílit oblast vzdělávání byla pro mne výzvou a zároveň šancí realizovat se v oblasti, která mne naplňuje a baví. Nyní mohu konstatovat, že po několika měsících práce v NEXT REALITY, jsem našel, co jsem hledal - skvělý tým lidí, otevřenou komunikaci a budoucnost dynamicky se rozvíjející společnosti
 
Staň se taky makléřem NEXT REALITY GROUP a.s.

(nebude zveřejněn)
(max. velikost 10 MB) Vybrat soubor
(max. velikost 10 MB) Vybrat soubor