Pobočky

Makléři

Reference kolegů

Petr PuchmertlPetr Puchmertl - makléř a regionální ředitel

V roce 2009 nastupoval ještě do bývalé centrály NEXT REALITY v Italské ulici, takže byl svědkem toho, jak se firma začala rychle rozrůstat. V realitním byznysu se ale pohybuje víc jak 15 let. Může proto srovnávat činnost různých realitních kanceláří. „V Next Reality pracují lidé, kteří dělají, to co říkají a to je pro mě zásadní,“ říká makléř a regionální ředitel Petr Puchmertl s tím, že si ho firma právě pro své dobré mezilidské vztahy získala.

Rozhovor s Petrem Puchmertlem - zde
 

Bohumír FialaBohumír Fiala - Oblastní manažer

Trpělivost, schopnost vyjadřovat se stručně, spisovně a věcně. To a mnohem víc považuje vedoucí týmu Praha VII Bohumír Fiala za důležité při práci realitního makléře. Co ho nasměrovalo k tomuto byznysu a jaké plány má v nadcházejícím roce? Na to jsme se ho zeptali v našem rozhovoru.
Rozhovor s Bohumírem Fialou - zde
 

Eva Mikešová ŠaškováEva Šašková Mikešová - realitní makléřka

Pro mladou a rozvíjející společnost NEXT REALITY pracuji již dva roky. Z počátku mé spolupráce jsem byla nejistá, ale postupem času mi zkušenější a vstřícní kolegové pomohli se zorientovat. Díky tomu jsem si práci realitní makléřky velmi oblíbila a dostavily se i úspěchy, které jsou pro mě velmi důležité. Děkuji NEXT REALITY za to, že mohu dělat práci, která mě baví a při tom se mohu i věnovat své rodině.
 

Roman ZábojIng. Roman Záboj - manažer vzdělávání

V oblasti vzdělávání pracuji již více než 10 let. Od roku 2006 jsem začal aktivně pracovat v realitách pro významnou brněnskou realitní společnost.
Moje další, kratší, pracovní epizoda byla spojena se vznikající českou franšízovou realitní sítí a díky častým cestám do Prahy jsem začal vnímat značku NEXT REALITY.
Potřeba společnosti posílit oblast vzdělávání byla pro mne výzvou a zároveň šancí realizovat se v oblasti, která mne naplňuje a baví. Nyní mohu konstatovat, že po několika měsících práce v NEXT REALITY, jsem našel, co jsem hledal - skvělý tým lidí, otevřenou komunikaci a budoucnost dynamicky se rozvíjející společnosti
 
Staň se taky makléřem NEXT REALITY GROUP a.s.

(nebude zveřejněn)
(max. velikost 10 MB) Vybrat soubor
(max. velikost 10 MB) Vybrat soubor

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím