Pobočky

Makléři

Podporujeme

NEXT REALITY podporují ty, kteří to nejvíce potřebují

Dětské postýlky od NEXT REALITY už slouží v Nemocnici Na Bulovce. A pomoc pokračuje! 

Každý si jistě představí tisíce míst, kde je dítě mnohem spokojenější, než v nemocnici. Přesto je ale zapotřebí se snažit těm dětem, které potkala pořádná smůla v podobě nemoci nebo zranění, čas v nemocnici zpříjemnit.

Základem je krásná, pohodlná postýlka. Společnost NEXT REALITY v loňském roce několik takových postýlek pro dětské oddělení Nemocnice na Bulovce zakoupila. Za krátký čas služby už stihly posloužit mnoha malým pacientům.

„Někdo by si mohl říci, že jsou to jen obyčejné postýlky, ale divili byste se, jak jejich kvalita dokáže významně ovlivnit to, jak děti pobyt v nemocnici pociťují,“ prozradil primář MUDr. Ivan Peychl Robertu Hanzlovi, generálnímu řediteli NEXT REALITY, který dorazil do nemocnice na návštěvu.

Čím vlastně tato lůžka vynikají? Nejde jen o vzhled, ale i o funkci. Oproti starým postýlkám jsou výškově nastavitelné a pohodlně a nehlučně otevíratelné.„Díky takovým darům, jako je ten od vaší firmy, se nám daří dál a dál postupně obnovovat vybavení naší nemocnice,“ vyjádřil firmě NEXT REALITY svůj velký dík pan primář Peychl.

Pomoc ale zdaleka nekončí. „I v letošním roce budeme moci přispívat a vylepšit tady všem dětem prostředí,“přislíbil Robert Hanzl. A od slov nebylo daleko k činům: na konferenci NEXT REALITY bylo pro dětské oddělení Nemocnice na Bulovce vybráno dalších 60 tisíc korun na nákup potřebného zařízení. 31 tisíc korun dali dohromady realitní makléři a částkou 29 tisíc korun pak přispělo vedení firmy.

Děkujeme všem, kteří se k pomoci pro nemocnici připojili.

NEXT REALITY předala šek na 35 000 Kč nadačnímu fondu Rebečina Křídla 

Realitní kancelář NEXT REALITY GROUP a.s. věnovala 22. ledna 35 000 Kč nadačnímu fondu Rebečina Křídla.

Poslední lednový týden patřil v pražském hotelu Ambassador - Zlatá Husa tradiční výroční akci NEXT REALITY GROUP. Společnost se při této příležitosti rozhodla věnovat symbolický šek 35 000 Kč nadačnímu fondu REBEČINA KŘÍDLA. Finanční dar putoval rodičům malé Rebeky, teprve osmiměsíční holčičky z Pardubicka, která od narození trpí nemocí motýlích křídel. „Všichni si dobře uvědomujeme, že život není jen o radostech a slávě. Proto jsem rád, že se podařilo vybrat vytyčenou částku, která pomůže Rebece v překonávání nemoci i její rodině v těžké životní situaci,“ řekl obchodní ředitel Next Reality Robert Hanzl.

„Této podpory si opravdu vážíme a budeme se snažit darované prostředky co nejlépe využít. Rádi bychom nakoupili nové speciální pomůcky a oblečení, které nejsou hrazeny pojišťovnou,“ upřesnila rodina malé Rebeky Čihákové.

Finančním darem pro nadační fond Rebečina Křídla spolupráce NEXT REALITY na dobročinných projektech nekončí. Společnost každým rokem rozšiřuje svoji podporu neziskového sektoru zvláště u těch projektů, které pomáhají konkrétním institucím a konkrétním jednotlivcům.

Realitní kancelář NEXT REALITY podpořila charitativní projekt POMOZTE DĚTEM  

Realitní kancelář NEXT REALITY GROUP a.s. na svém výročním plese opět podpořila dobročinné aktivity a věnovala šek na 60.000,- Kč charitativnímu projektu Pomozte dětem.

Finanční dar převzala zástupkyně charitativního projektu Pomozte dětem, Marcela Augustová. Jednalo se o výtěžek z prodaných losů do tomboly, který vedení firmy v průběhu galavečera navýšilo, čímž částka dosáhla sumy 60.000,- Kč. „Máme radost, že nám naše ekonomické výsledky umožňují pomáhat tam, kde je to momentálně třeba,“ řekl finanční ředitel NEXT REALITY Roman Vlasák, který společně s obchodním ředitelem Robertem Hanzlem a ředitelem pobočkové sítě Jindřichem Divíškem předali šedesátitisícový šek určený pro podporu ohrožených a znevýhodněných dětí. „Děkujeme NEXT REALITY a všem, kteří nás podpořili. Velmi si vážíme této finanční podpory. Peníze využijeme na široké spektrum aktivit zaměřených na práci s dětmi z různých cílových skupin,“ upřesnila Marcela Augustová.

NÁCHODSKÁ POBOČKA NEXT REALITY VĚNOVALA FINANČNÍ DAR NA DOBROU VĚC 

Náchodská pobočka darovala šek na 5 000 korun v rámci charitativního koncertu nazvaného „Sešlost pro Keču,“ který se konal 28. září ve Starkoči u Náchoda. Tým makléřů pod vedením vedoucí pobočky Jany Mrštinové se tak zapojil do podpory neziskových sektorů stejně jako třeba makléři z karlovarského či plzeňského kraje. „Výtěžek z této akce spolu s finančním darem od naší náchodské pobočky tak půjde na zajištění rehabilitační péče pro Lukáše Sedláčka za Starkoče u Náchoda, který statečně bojuje s následky po těžké autonehodě,“ potvrdila Jana Mrštinová, která zároveň prozradila, že probíhá i další charitativní projekt náchodské pobočky NEXT REALITY. Její tým bude od října tohoto roku pravidelně odvádět část provize z každého uskutečněného prodeje nemovitosti, a tím pomáhat někomu dalšímu, kdo to opravdu potřebuje.

KARLOVARSKÁ POBOČKA POMÁHÁ NEMOCNÉ VANESCE 

Jednou z dlouhodobých priorit karlovarské pobočky NEXT REALITY je závazek společenské odpovědnosti a snaha pomáhat druhým. Konkrétně se tato snaha promítá do podpory nemocných dětí, finančními i materiálními dary neziskovým organizacím. Jedním z příkladů je i finanční podpora léčby malé Vanesky, která trpí nemocí motýlích křídel. Naše karlovarská pobočka poskytla její rodině finanční dar v hodnotě 5 000 korun. „Péče o  nemocná miminka je velmi finančně náročná, zejména pokud se jedná o nákup specializovaných přístrojů a dalšího zdravotnického vybavení. Je tedy naprosto logické, že naše finance míří právě tímto směrem. My jsme tady proto, abychom pomohli tam, kde možnosti nemocnic končí," říká vedoucí karlovarské pobočky Miroslav Podivín, který se svým týmem makléřů byl přítomen i na letním charitativním koncertu Občanského sdružení DebRA, které právě pomáhá lidem s touto nevyléčitelnou chorobou.

NEXT REALITY ZAHÁJILA ROK PŘEDÁNÍM ŠEKU NADACI NAŠE DÍTĚ 

O tom, že realitní společnost NEXT REALITY pomáhá nemocným a ohroženým dětem, vypovídá její několikaletá spolupráce s konkrétními institucemi. „Máme radost, že nám naše ekonomické výsledky umožňují pomáhat tam, kde je to momentálně třeba,“ říká finanční ředitel NEXT REALITY Roman Vlasák, který společně s obchodním ředitelem Robertem Hanzlem a ředitelem pobočkové sítě Jindřichem Divíškem naposledy předali šek na 30 000 Kč právě NADACI NAŠE DÍTĚ. Na letošní novoroční akci 11. ledna ve Špindlerově mlýně tak zopakovali tradici z loňského roku, kdy na výročním plese společnosti věnovali finanční dar nadačnímu fondu Kapka naděje.

POMÁHÁME I V PLZEŇSKÉM KRAJI

Dalším příkladem je iniciativa týmu makléřů plzeňského kraje, který od června zahájil spolupráci s Nadací pro transplantace kostní dřeně. Pravidelně tak přispívají této nadaci finančním příspěvkem 1 000 Kč z každého uskutečněného prodeje nemovitosti. „Pro pomoc této nadaci jsme se rozhodli, protože chápeme důležitost jejího poslání při tvorbě Českého národního registru dárců kostní dřeně,“ řekl oblastní manažer a vedoucí makléřů pro Plzeňský kraj Ladislav Lávička. Potlesku se týmu dostalo i při zveřejnění výsledku spolupráce, která jen za první čtyři měsíce jejího trvání přinesla nadaci částku 45 000 Kč.

KARLOVARSKÁ POBOČKA ROZJELA SVŮJ DOBROČINNÝ PROJEKT

Finančním darem pro nadační fond Kapka naděje ale podpora dobročinných projektů neskončila. Jako příklad může sloužit KARLOVARSKÁ POBOČKA, jež v červnu 2012 odstartovala regionální projekt „Podpora dětského domova“ a jako první v České republice pravidelně finančně podporuje dětský domov Karlovy Vary a Ostrov. „Pomoc dětem se pro nás stala srdeční záležitostí a interní soutěží zároveň,“ uvedl oblastní manažer a vedoucí karlovarské pobočky Miroslav Podivín. Za minulý rok jeho tým předal dětskému domu 23 000 Kč na dostavbu domu v Mezirolí a dalších 30 000 korun na podporu vzdělání je předběžně domluveno do konce ledna 2013. Dalších 31 000 Kč pak je určeno na podporu dalších projektů. „Rozjednanou spolupráci máme například s dětským oddělením v nemocnici Sokolov,“ dodává Podivín.

NEXT REALITY PŘEDALA ŠEK NA 50 TISÍC KAPCE NADĚJE

Realitní společnost NEXT REALITY GROUP a.s. oslavila 6. ledna 2012 historicky nejúspěšnější období své působnosti a při té příležitosti se rozhodla věnovat 50 000 Kč nadačnímu fondu Kapka naděje. Finanční dar převzala ředitelka Kapky naděje Elena Švarcová na slavnostním plese v Top Hotelu Praha. Jednalo se o výtěžek z prodaných losů do tomboly, který se vedení firmy rozhodlo ještě v průběhu galavečera navýšit o stejnou hodnotu, čímž částka dosáhla hodnoty 50 000 Kč. Šek je určený pro transplantační centrum a hematologické oddělení na II. dětské klinice FN Motol. „Velmi si vážíme spolupráce s Next Reality. Jejich finanční podporu využijeme ke koupi zdravotních přístrojů a pomůcek pomáhajících při transplantaci kostní dřeně,“ upřesnila ředitelka Nadačního fondu Elena Švarcová.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím