NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY EXCLUSIVE

Olbrachtova 1980/5, Praha 140 00
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností Kaname invest s.r.o., IČ: 24132420 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. 

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 123-6130850297/0100
PRÁVĚ ZAVŘENO
Pondělí
08:00 - 16:30
Úterý
08:00 - 16:30
Středa
08:00 - 16:30
Čtvrtek
08:00 - 16:30
Pátek
08:00 - 16:30
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Vážený pane Koukale, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za skvělou práci, kterou jste pro nás odvedl při nákupu nemovitosti. Vaše profesionalita, ochota a přátelský přístup nám ulehčily celý proces nákupu. Díky Vašemu přístupu jsme měli pocit, že jste udělal maximum pro to, abychom získali co nejlepší podmínky. Vaše rady a doporučení byly vždy velmi užitečné, moc si jich ceníme. Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělal. Pokud budeme potřebovat v budoucnu opět prodávat nebo kupovat nemovitost, určitě se na Vás obrátíme. Přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů a krásné svátky jara.

manzelé Dušejovských Praha

“Služby pana Ing. Petra Koukala a NEXT REALITY EXCLUSIVE mohu jen doporučit. Pan Ing. Koukal je profesionální, spolehlivý a milý realitní makléř a do mého bytu našel velmi rychle vhodné nájemce. Oceňuji, že mě pravidelně o všem informoval a jeho proaktivní přístup. Ráda se na něj obrátím s poptávkou případných dalších služeb.”

JUDr. Eliška Flídrová, Ph.D. Praha

"Velmi děkujeme Ing. Koukalovi za velmi vstřícné a otevřené jednání, za pečlivost, se kterou se věnoval každému detailu, za akčnost a ochotné sdílení svých zkušeností. Díky jeho odborným znalostem jsme svůj byt pronajali snadno, rychle a především dobře. Pokud budeme někdy v budoucnu prodávat, kupovat nebo pronajímat, pan Koukal bude první, na koho se obrátíme, aby celou věc zprostředkoval."

Miroslav Hlavatý Praha

"Oceňujem nadštandardný profesionálny, ľudský a hlavne ústretový prístup pána Petra Koukala počas celého procesu kúpi bytu. Rovnaké vďaka patrí aj jeho spolupracujúcej pani právničke. Neváhal by som odporučiť služby pána Koukala pri kúpe alebo predaji aj svojím známym. Držím mu palce pri realizácii ďalších projektov."

Marián Ščipa Praha

Děkuji za velice profesionální a korektní přístup při prodeji bytu panu makléři Petru Koukalovi. Byla jsem velmi překvapena jeho spolehlivostí a díky jeho práci prodej bytu proběhl hladce a rychle.

Lenka Helfertová Praha

Vážený pane Koukale, za posledních pět let, kdy jsme intenzivně hledali bydlení dle našich představ, jsme jednali s mnoha makléři. Někteří věděli co prodávají, ale drtivá většina neměla ponětí o prodávané nemovitosti a komunikace s nimi byla velice složitá a vysilující. Úplnou náhodou jsme objevili nabídku na prodej venkovské usedlosti na okraji Českého ráje. Krásné stavení skoro na samotě, stodola, ovocný sad a veliký rovinatý pozemek. Zkrátka přesně to, co jsme tak dlouho hledali. Již dopředu jsme se však obávali jednání s makléřem, skrytých vad a různých omezení, které si budeme muset zjistit sami, dlouhým vyptáváním na úřadech. Nic z toho se ale nestalo. Spolupráce s Vámi nás těšila od samého začátku až do úspěšné koupě našeho vysněného bydlení. A co více, koupí nemovitosti, nás vztah neskončil! Váš zájem o naši spokojenost a pozvánka na firemní akce, nás příjemně překvapila a svědčí to o profesionálním přístupu a nadstandardních službách Vaši realitní kanceláře. Na závěr bychom Vám rádi ještě jednou poděkovali za osobní přístup a práci, kterou jste, jako zprostředkovatel prodeje, odvedl.

Lucie Kratzmannová Kamení

"Spolupráce s panem Koukalem byla výborná. Cením si velké pomoci s prodejem nemovitosti, která obnášela skvělý servis ohledně veškerého potřebného zařizování, které jsem sama těsně před porodem a následně s malým miminkem nebyla schopna zařídit. Prodej jsem tedy měla skoro bez práce a navíc rychle vyřešený. Jsem ráda i za průběžný pravidelný update, který mi pan Koukal ohledně prodeje dával. Byla jsem tak celou dobu v obraze o tom, co se děje a jaké budou další kroky."

Mgr. Kamila Pacula Praha

Chtěli bychom Vám s bratrem projevit veliký dík za zprostředkováni prodeje naší nemovitosti, ke kterému pomohlo krásné video s mluveným slovem. Vážíme si Vašeho vřelého přístupu a milého jednáni ke klientovi, tj. naší osobě i následujícím novým majitelům. Tento vstřícný přistup nás velice potěšil a jsme moc rádi za úžasný výsledek Vaší práce, za který Vám s velikou pokorou s bratrem velice děkujeme a přejeme do další Vaší práce moc a moc úspěchů.

Ivana Maliníková Hlavatá Kamení

VEDENÍ POBOČKY