Skvělá spolupráce a ochota. Rychlá komunikace. Příjemné a vstřícné vystupování.
extra rychlé a ochotné profesionální jednání
Velmi vstřícné, rychlé a seriózní jednání
Chtěl bych poděkovat panu Elznicovi a celé firmě za profesionální přístup při koupi bytu v Rakovníku. Bylo vždy s úsměvem vyhověno. Mnoho zdaru v práci a přeji všem hezké Vánoce.
Pan Šmaus je profesionál na svém místě! Děkuji Řečinský
Profesionální přístup, velmi příjemné jednání. Na čem jsme se dohodli, to tak bylo. Velice děkuji.
Velmi mile, jednání, profesionální přístup a vše rozumně vysvětleno.
Pan Zbyněk Elznic je velmi ochotný a vždy mne včas informuje o tom co se děje kolem prodeje domu,který pro mě a sestru prodává.
Zbyňku, chtěla jsem Ti jménem celé naší rodiny poděkovat za Tvé služby. Díky Tobě proběhly všechny prodeje příjemně a bezstarostně.
Vše proběhlo v pořádku, určitě mohu doporučit dále. Děkujeme.
Vše v naprostém pořádku, o vše bylo postaráno od začátku až do konce prodeje. Spokojenost.
Jste skvělý tým.Ještě není vše u konce,ale věřím,že brzy bude.Mockrát děkuji,Nesnídalová
Vše bylo naprosto v pořádku rychlé, skvělé jednání. Určitě pana makléře doporučuji. Vše proběhlo na jedničku.
Zbyněk Elznic je TOP realitní makléř! Profesionální přístup, maximální vstřícnost a spolehlivost. Doporučuji 1000%
... zatím vše na dobré cestě: byt pronajat, vlastní prodej před námi...
Velmi erudovaný, vstřícný, rychle reagující,perfektní odborník. Jsem ráda, že se zrovna tento pan makléř ujal mých akcí. Děkuji
velmi dobré služby za dobrou cenu.
Služby realitní kanceláře jsme využili již 3x, vždy k naprosté spokojenosti. Profesionální jednání pana makléře Elznice, nadstandartní služby, zkrátka vše na jedničku.
Profesionální prezentace nemovitosti, pravidelné informování o průběhu obchodu a celkově hladký průběh transakce. Doporučuji!
Chtěla bych tímto poděkovat za služby spojené s prodejem rodinného domu, které proběhly rychle a kvalitně pro mne i kupující a s maximálním nasazením pana Elznice.
Velmi profesionální přístup a milé jednání. Děkuji!
Profesionální vystupování i jednání, nadstandardní služby, naprostá spokojenost. Moc děkujeme!
Férové jednání, nadstandardní služby, ochota, spolehlivost, profesionalita a hlavně slušné chování. 100 % spokojenost.





























