NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY CHEB

Růžový kopeček 398/12, Cheb 350 02
zobrazit na mapě
PRÁVĚ OTEVŘENO
Pondělí
09:00 - 17:00
Úterý
09:00 - 17:00
Středa
09:00 - 17:00
Čtvrtek
09:00 - 17:00
Pátek
09:00 - 13:00
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Vše proběhlo hladce, rychle, bez problémů. Jsem spokojená a určitě doporučuji. Děkuji

Jindra Korcová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Ing. Arnoštu Blatnému za vynaložené vynikající spolupráci při prodeji nemovitosti v Chebu. Oceňuji jeho seriózní a vstřícné jednání, profesionální přístup a rychlý a hladký průběh vyřízení této záležitosti. Vřele doporučuji.

Jana Nebáznivá Cheb

Děkujeme za velmi profesionální přístup Vašeho makléře při prodeji naší nemovitosti. Byli jsme velmi spokojeni.

Ivan a Emilie Kubů Cheb

Ing. Brych byl velmi ochotný. Chtěli bychom mu poděkovat za jeho přátelský přístup a rychlé, profesionální jednání.

Dagmar Crivancová Cheb

Realitní makléř Ing. Zdeněk Kába zajistil zcela hladký a bezproblémový prodej mého bytu. Děkuji.

Petr Vaněk Cheb

Veliká spokojenost se vším. Obzvláště p. Ing. Brych !!!! Je úžasný !! Díky

Ing. K. Rejsek a Rejskova Cheb

S prací Ing. Blatného z pobočky Cheb jsem byla velice spokojena a jistě se na Vaši kancelář v blízké době znovu obrátím. Děkuji D. Franková, Františkovy Lázně

D. Franková Cheb

Dobrý den, chtěl bych mockrát poděkovat panu Ing. Milanu Brychovi za jeho vstřícný a profesionální přístup v prodeji mého bytu. Veškeré dotazy byly ihned zodpovězeny, se vším nám ochotně poradil a pomohl. Vřele pana Ing. Brycha doporučuji i dalším Vaším zákazníkům.

Ing. Ptáček Cheb

Profesionální práce Ing. Milana Brycha, vynikající komunikace a spolupráce, rychlé jednání i vyřízení celé záležitosti. Moc děkuji a oceňuji!

Marcela Skálová Cheb

Ráda bych před Vámi vyjádřila velké díky panu Arnoštovi Blatnému z Next reality Cheb, za prodej našeho bytu. Dokázal pro mě téměř nemožné, neboť náš byt byl velice specifickou záležitostí a jeho prodej nebyl rozhodně snadný. Přesto pan Blatný dokázal byt prodat a ještě za velmi slušnou cenu. Přístup pana Blatného byl ve všech ohledech maximálně profesionální. Vaši realitní kancelář tak mohu s klidným svědomím doporučovat a pokud bude třeba, s důvěrou se na Vás znovu obrátím. Děkuji a přeji další úspěšné obchody.

Ing. Veronika Mocová Cheb

Chtěla bych ocenit profesionální přístup pana ing. Milana Brycha při prodeji mého nájemního domu, zvláště pak hledání toho nejlepšího řešení i ve složitějších situacích, které během prodeje nastaly. Určitě bych se na něj opět obrátila.

Mgr. Alena Borkovcová Cheb

Byli jsme po všech stránkách spokojeni s profesionálním přístupem a vstřícným a rychlým jednáním.

Vladimíra Kutílková Cheb

Seriózní jednání, výborný servis a hlavně bleskový prodej mé nemovitosti. Všem doporučuji.

Pavel Langmaier Cheb

Dovoluji si touto cestou oslovit realitní kancelář NEXT REALITY GROUP a.s. a poděkovat za úspěšnou koupi bytu 2+1 v Chebu, v ulici Přátelství 3. Všechna potřebná jednání s panem Ing. Zdeňkem Kábou probíhala na profesionální úrovni. Celý čas od prohlídky prvního bytu v Chebu, v ulici Přátelství 19 až do koupě druhého bytu v Chebu, v ulici Přátelství 3 se pan Kába o nás vzorně staral, vše nám důkladně vysvětlil a průběžně nás informoval o postupu událostí a to i po dobu čerpání své řádné dovolené. Pan Kába byl flexibilní, vstřícný, ochotný, důvěryhodný a především spolehlivý. To, co se domluvilo, vždy platilo. Jeho lidský přístup a péče o klienta je naprosto dokonalá. Je to vysoce kvalifikovaný pracovník. Myslíme si, že velmi dobře reprezentuje Vaši společnost. Byli jsme s ním nadmíru spokojeni a to i přesto, že se vše protáhlo kvůli neúspěšné koupi prvního bytu. Pokud budeme někdy plánovat další koupi či prodej bytu nebo domu, obrátíme se znovu na Vaši realitní kancelář a na výše zmíněného realitního makléře. Závěrem bych chtěla ještě jednou Vaší realitní kanceláři velice poděkovat a především panu Ing. Zdeňku Kábovi. S Vaší realitní kanceláří byla radost spolupracovat. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Určitě od nás dostanete doporučení i pro celý okruh našich známých a vlastně už teď doporučuji kudy chodím...

Andrusczynová Zdeňka Cheb

Myslím, že ing. Huba je po dlouhé době opravdu člověkem na svém místě. Profesionalita, rychlost, ochota a především slušnost. Díky.

Cheb

Makléř Ing. Miroslav Huba nám vždy zajistil vše na čem jsme se domluvili. Jeho služby jsou profesionální. Děkujeme. Emilie Kubů

Ivan Kubů

Děkujeme panu Brychovi a Next reality za perfektní komunikaci a spolupráci při koupi nemovitosti. Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Lenka Kuruczová Cheb

S relitnou kanceláriou Next sme boli spokojní. Kúpa nehnuteľnosti prebehla rýchlo a bez problémov.

Nina Badalová Cheb

Byli jsme velmi spokojeni s panem makléřem, jeho služby byly nadstandardní, uměl vyřešit všechny problémy a na naše dotazy uměl odpovědět a vše rychle zjistit. Ještě jednou moc děkujeme.

Ing. Luboš Lhoták Cheb

Už podruhé jsem využil služeb ing.Brycha z RK Next reality Cheb. s maximální spokojeností. Oceňuji zejména profesionalitu ing.Brycha.

Ing. František Verner Cheb

Chtěl bych touto cestou poděkovat za spolupráci s panem Ing. Arnoštem Blatným, který se ujal prodeje našeho domu ve Straškově. Byly jsme příjemně překvapení profesionálním přístupem, bezvadnou prezentací při prohlídkách a především skvělými vyjednávacími schopnostmi při finálním jednání se zájemci o koupi domu. Jenom díky němu se dům podařilo prodat na místní poměry v rekordním čase a za velmi slušnou cenu. Jsem moc rád, že jsem se rozhodl pro spolupráci právě s ním, je to příkladný reprezentant Vaší společnosti. Ještě jednou moc děkuji za dokonale provedenou práci.

Szemály Cheb

Děkuji panu Brychovi, za seriózní jednání a dostatek informací při koupi chaty. Mohu pana Brycha doporučit.

Jakub Marek Cheb

Závěrem bychom chtěli Vaší realitní kanceláři velice poděkovat a především Vašemu makléři Ing. Zdeňku Kábovi. Jeho lidský přístup a péče o klienta je naprosto dokonalá. Je to vysoce kvalifikovaný pracovník. Myslíme si, že velmi dobře reprezentuje Vaši společnost. Byla s ním radost spolupracovat a vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti.

David Andrusczyn Cheb

V roce 2017 jsem navštívil novou (pro mě) realitní kancelář v Chebu, kde mě p. Blatný seznámil s informacemi o možném prodeji mého bytu. Mé zkušenosti z minulosti nebyly vždy positivní (mimo CR). Po delším uvažovaní jsem se rozhodl k prodeji nemovitosti s kanceláři NEXT, hlavně proto že Ing. Blatný mi dal informace které se mi zdály kompletní, věrohodné a průhledné i pro mě. Nezmýlil jsem se. Transakce proběhla přesně podle smlouvy a pan Blatný mi několikrát pomohl když nepředvídané okolnosti začaly ovlivňovat průběh transakce. Mohu doporučit Reality NEXT CZ mým známým a každému kdo se mě zeptá.

Rudolf Flaska Cheb

VEDENÍ POBOČKY

REALITNÍ MAKLÉŘI