NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY ČESKÁ LÍPA

Mlýnská 39/2, Česká Lípa 470 01
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností František Roller, IČ: 60266911 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. 

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 123-5752520247/0100
PRÁVĚ ZAVŘENO
Pondělí
09:00 - 16:00
Úterý
09:00 - 16:00
Středa
09:00 - 16:00
Čtvrtek
09:00 - 16:00
Pátek
09:00 - 16:00
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Díky panu Čermákovi jsme koupili nemovitost bez zbytečných komplikací, celý proces proběhl v klidu a pohodě. Příkladný přístup p. Čermáka směřující přímo k cíli.

Václav Marian Praha 10

Práci realitního makléře, pana Petra Matičky, hodnotíme na výbornou. Byl velmi aktivní při nabízení nemovitosti a kdykoliv k dispozici či nápomocen.

Šlambor Ctibor Česká Lípa

Prodával jsem nemovitost a tento prodej mně zprostředkoval Váš makléř pan Jan Čermák. Jelikož mám již zkušenosti s prodejem nemovitostí, tak jeho přístup k věci samotné a velice profesionální vystupování mně velice ohromilo a tímto mu ještě jednou moc děkuji.

Alois Rak Česká Lípa

Přístup realitního makléře a jeho práce byly perfektní, služby kanceláře a rychlost se mi velice líbily, jsem naprosto spokojen.

Hanusch Pavel Česká Lípa

Chtěl bych tímto emailem vyjádřit naši spokojenost s prací pana Jan Čermáka, který prodával naši chatu. Byl po celou dobu velmi aktivní, komunikoval s námi a vše v závěru připravil a dohodl k naší spokojenosti. Děkuji

Martin Hájek Česká Lípa

Chtěl bych poděkovat Janu Čermákovi za prodej mého bytu. Vše proběhlo bez problémů k naprosté spokojenosti. Dobrá práce. Díky moc!

Jan Slezák Česká Lípa

Chtěla bych napsat pochvalu a mé díky Vašemu zaměstnanci Janu Čermákovi, který se mnou spolupracoval ohledně prodeje bytu. Byla jsem s ním velmi spokojena a budu jej svým známým doporučovat. Děkuji

Lenka Ledvinová Česká Lípa

Byl jsem spokojený s postupem a příjemným přístupem makléřů celé realitní kanceláře hlavně p. Petříčkové.

Václav Štumar Česká Lípa

Pan Jan Čermák je velice profesionální, ochotný, spolehlivý, komunikativní a příjemně se s ním spolupracuje. Moc děkuji a doporučuji všem.

Eva Zapletalová Česká Lípa

Pan Jan Čermák byl vynikající. Vše proběhlo rychle bez zbytečného čekání. Mohu vřele doporučit.

Karolína Sirková Česká Lípa

VEDENÍ POBOČKY

REALITNÍ MAKLÉŘI