NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY FORZA

PRÁVĚ OTEVŘENO
Pondělí
09:00 - 17:00
Úterý
09:00 - 17:00
Středa
09:00 - 17:00
Čtvrtek
09:00 - 17:00
Pátek
09:00 - 17:00
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Makléřka, paní Irena Nováková, na mne zapůsobila kladně hned při prvním setkání, které mělo být jen informativní. Nakonec jsem byla ráda, že se mne hned ujala, všechno podrobně vysvětlila a dovedla až k zdárnému prodeji bytu. Všechno perfektně připravila, postupně vyřídila všechny potřebné nezbytnosti a ještě mě stačila uklidňovat, že vše probíhá bez problémů. Jsem už v seniorském věku a proto jsem měla stále obavy....Paní Novákovou mohu vřele každému doporučit při prodeji, koupi, či pronájmu nemovitosti. Je spolehlivá, perfekcionistka, profesionálka a navíc i milá. Opravdu vřele doporučuji.

Buksová Valerie Praha

Ráda přidávám další kladné hodnocení pro paní Mgr. Lucii Andršovou. Paní Lucii jsem oslovila na pomoc při převodu mého družstevního podílu, kolem nějž bylo i pár nejasností. Paní Lucie se se všemi těžkostmi a nástrahami velice profesionálně a obětavě popasovala a dovedla prodej do úspěšného konce, se kterým jsem velice spokojená. Celý ten proces, mimochodem netrval vůbec dlouho, probíhal pro mě v klidu a jistotě, že vše je ve spolehlivých rukách. Jestli mě může něco mrzet, tak jen to, že naše spolupráce již skončila... Pokud by se v naší rodině či u známých vyskytla potřeba služeb RK, určitě budu paní Mgr. Andršovou Lucii vřele doporučovat.

Hana Smržová Praha

Skvela spoluprace, skvela komunikace s pani Novakovou. Jakekoli pristi tema spojene s realitami budu osobne i za firmu s velkou redosti resit prave s ni. Jaromir Skopalik

Jaromír Skopalík

Chtěli bychom vyjádřit poděkování paní Mgr. Lucii Andršové, kterou jsme oslovili a požádali o pomoc při prodeji našeho bytu v Praze 3. Paní Andršová nám vyšla vstříc a svědomitě se nám několik měsíců věnovala. Poznali jsme ji jako neobyčejně precizní, důslednou a velmi pracovitou realitní makléřku. Problematiku úspěšného prodeje s námi řešila profesionálně, vždy v klidu a s úsměvem. Z tohoto důvodu všem, kdo uvažují o prodeji či koupi nemovitosti, paní Mgr. Lucii Andršovou vřele doporučujeme.

Jindřich Smrž Praha

Moc milý přístup a profesionální jednání. Mužů jen doporučit, Děkuji.

Otto Šemotán

Perfektní jednání. Děkuji K

Kateřina Chocová

Velká spokojenost s přístupem paní Andršové.Po celou dobu byla velice ochotná,stále usměvavá.Jsem ráda,že jsem si vybrala pro prodej své nemovitosti právě ji.Děkuji

Olina Polívková Praha

Rádi tímto potvrzujeme SKVĚLOU spolupráci s panem Kaňkovským. Jeho profesionální, ale zároveň i LIDSKÝ přístup významně přispěl ke zdárnému konci našeho společného projektu. Velice děkujeme a přejeme mnoho zdaru :-)

Martin Tomšů Praha

Spolupráce s paní Švarcovou byla velice příjemná. Byli jsme maximálně spokojeni.

Lucie Vorlíčková Praha

Chtěla bych vyjádřit poděkování a pochvalu pí. Mgr. Lucii Andršové, která prodala naši zahradu v Kralupech. Veškeré problémy a komplikace, které se průběžně objevovaly, řešila rychle a ochotně, byla velmi aktivní, vstřícná a vždy usměvavá a příjemná. A to hlavní: veškerá jednání probíhala čestně a bez jakýchkoliv pokusů o podvod na klienta. Paní Andršovou budeme všude doporučovat, protože po zkušenostech s jinými makléři je prostě skvělá.

Ivana Bílková Praha

Již podruhé jsme se s důvěrou obrátili na paní Lucii Andršovou, tentokrát s prodejem bytu a zároveň koupí bytu nového. Obávali jsme se, jak vše vhodně načasovat a zároveň ohlídat potřebné dokumenty, aby vše tzv. "klaplo" a prodej i koupě na sebe navazovaly. Pro paní Lucii však nebylo nic problémem a svým vysoce profesionálním a pečlivým jednáním nás tímto procesem v klidu a pohodě provedla. Dnes už spokojeně bydlíme v bytě dle našich představ. Patří za to velký DÍK paní Lucii. Přejeme jí ještě hodně takto spokojených klientů.

Hana Smržová Praha 10 - Dubeč

Velké ocenění paní Ireně Novákové. Velká profesionálka a nejlepší realitní agent, které ho jsem v životě potkal.

Pavel Vaculík Praha

Pan Kaňkovský je opravdu člověk na správném místě. Jeho profesionální a zároveň přátelský přístup byl opravdu famózní. Máme ho moc rádi a pokud bude potřeba, zase se na něj obrátíme.

Ivana Jindřichová

Touto cestou ještě jednou moc děkuji pí. Lucii Andršové! Po celou dobu prodeje mě byla i oporou v mé současné nelehké životní etapě. Starám se o nemobilní maminku a přístup pí. Lucie byl vždy profesionální. Vše trpělivě vysvětlila, dovedla mě od začátku do úspěšného konce s laskavostí a úsměvem. Myslím, že si ani nedovedu představit, kolik času s tím musela strávit!!!Moc díky! Děkuji real. kanceláři! Jen samé takové zaměstnance.

Věra Děkanová Praha

Chci poděkovat paní Andršové, za velice korektní a profesionální přístup. Pokud budu kupovat nebo prodávat nemovitost, bude mi potěšením, požádat o spolupráci paní Andršovou, kterou samozřejmě doporučím i přátelům.

Vladimír Šťastný Praha

Dobrý den, chci poděkovat Vaší makléřce pí Lucií Andršové, která svojí profesionalitou, příjemným jednáním a vždy k mé spokojenosti zodpověděla veškeré mé dotazy a tím dělá také dobré jméno vaší realitní společnosti. V případě ji ráda i doporučím mým známým, kteří by měli zájem prodat/koupit nemovitost. Děkuji a přeji jen samé úspěchy nejen výše jmenované, ale i vaší společnosti.

M. Koberová Praha

S paní Irenou Novákovou a její prací jsem velmi spokojen. Je flexibilní, umí poradit. K pronájmu mého bytu přistupovala proaktivně, komunikovala s klienty, organizovala schůzky, bylo na ni 100% spolehnutí. Zároveň intenzivně komunikovala i se mnou, takže jsme průběžně ladili podmínky a moje požadavky a byl jsem o všem informován. Je velmi zkušená v realitách, takže dokázala usměrnit moje představy a vysvětlit co lze, co nelze a proč. Můžu ji jednoznačně doporučit.

David Tichý Jesenice u Prahy

s pí Irenou spolupracujeme dlouhé roky vyhovuje nám její lidský a profesionální přístup jen tak dál. určitě budeme spolupracovat i nadále nechť se vám daří

Jiřina Zemanová

Nejlepší makléřka Irena:-)

Kristýna Konopecká

Byli jsme velice spokojeni s profesionálním přístupem paní Ireny Novákové, kterou jsme oslovili, aby nám pronajala byt. Zvláště jsme ocenili rychlost, přesnost a příjemnou komunikaci. Paní Irena nás pravidelně informovala o průběhu jednání. Makléřku Irenu Novákovou všem vřele doporučujeme.

Aleš Sysel Praha

Prodej domu letos na jaře 2020 prostřednictvím paní Ireny Novákové byl pro mne opravdový zážitek. Jejího nasazení, empatie, profesionality a lidského přístupu ke klientovi si velmi cením. Rád bych touto cestou poděkoval a služby realitní makléřky v jejím provedení s potěšením každému doporučuji!

Patrik Kloss Praha

Velmi příjemné a profesionální jednání. Doporučuji každému, kdo by chtěl prodat nemovitost a měl z toho takovou hrůzu jako já. Ještě jednou děkujeme.

Josef Vokurka Praha

Bezva práce, profesionálka.

Viktorie X

Realitní makléřku Irenu Novákovou doporučuji a přeji všem, kdo hledají služby realitního makléře. Opakovaně jsem díky ní pronajala byt a vždy vše proběhlo neuvěřitelně rychle, bez problémů a ke spokojenosti nejen mé, ale i mých nájemníků. Ráda bych ocenila a vyzdvihla její profesionalitu, flexibilitu, rychlost a ochotu. Ireno, moc Vám děkuji a těším se na další spolupráci.

Marie Najmonová Praha

Irena Nováková mi pomáhala s pronájmem bytů opakovaně. Jako makléřka je navýsost profesionální, s její prací jsem byla vždy velice spokojená. I.N. je velice ochotná, milá, usměvavá, spolupráce s jí je radost. Všechny případné problémy řeší okamžitě a bez prodlení. Jako makléřku ji vřele doporučuji, všechny pronájmy, které zprostředkovala, končily úspěchem.

Irena Kunovská Praha

Práci paní Andršové opravdu není co vytknout. Její přístup byl po celou dobu velmi profesionální a přitom laskavý. Provedla nás celým prodejem a nákupem nemovitosti bez jakéhokoliv zádrhelu, případné dotazy řešila vždy s úsměvem a byla připravena jednat i ve svém volném čase. Pokud bych někdy v budoucnu kupovala/prodávala nemovitost, určitě se na ní znovu obrátím.

Kateřina Vyplelová Praha

S paní Irenou Novákovou při prodeji mého bytu byla spolupráce naprosto úžasná. Je to úžasná profesionálka, můžu všem vřele doporučit. Těším se na další spolupráci. Děkuji

Michal Ondrak Praha

Ráda bych touto cestou pochválila paní makléřku Martinu Menšíkovou, která měla na starosti prodej mého bytu na Praze 4. Ačkoliv je paní Menšíková na pozici makléřky teprve krátce, tak si se vším skvěle poradila. Nejen, že našla kupce s vlastními zdroji a tím pádem jsem nemusela čekat na vyřízení kupcova hypotečního úvěru, ale dokonce se ji povedlo vyjednat pro mně mnohem příznivější prodejní cenu, než jakou jsem původně požadovala. Co se týče administrativních úkonů kolem prodeje, tak vše proběhlo hladce, na čem jsme se domluvily, to do puntíku splnila. Také bych ráda poděkovala jejímu nadřízenému panu Pavlu Kaňkovskému, který paní Menšíkovou bez váhání zastoupil v průběhu její dovolené a zařídil s námi potřebné úkony. Děkuji za skvělou spolupráci oběma a hlavně za úžasný lidský přístup, který se v dnešní době u makléřů hledá jen těžko. Služby paní Menšíkové určitě ráda doporučím svým známým.

Aneta Beitlerová Praha

Minulý rok v létě jsem koupila nemovitost na Rakovnicku. Chtěla bych všem vřele doporučit makléřku Mgr. Lucii Andršovou, která koupi zprostředkovala. Děkuji za její maximální profesionalitu a oceňuji neobyčejný cit pro ducha nemovitosti. Své práci opravdu rozumí.

Petra V. Praha 3

Paní Nováková je jedna z mála realitních makléřek, která má perfektní orientaci na trhu s nemovitostmi, je aktivní a je na ní ve všem 100% spolehnutí!!! Spolupracujeme spolu již téměř 10 let...

Matouš Růžička

Paní makléřku Irenu Novákovou vřele doporučuji. Před rokem jsem prodávala byt v Praze, o nic jsem se nemusela starat, vše potřebné zařídila a vyřídila v prvotřídní kvalitě. Navíc je velmi milá a přátelská. Měla jsem štěstí na výbornou makléřku je to jeden krásný příklad za všechny. Děkuji moc a přeji jí hodně štěstí ve všem, které si zaslouží.

Sylva Vlčková Praha

Ráda bych poděkovala za skvělou spolupráci. Paní Nováková je profesionál každým coulem a zároveň u ní klient najde lidský a empatický přístup. I přesto, že si zrovna procházela složitým životním obdobím a prodej mojí nemovitosti sám o sobě byl poměrně komplikovaný případ, tak vždy dodržela, co bylo dohodnuto a byla proaktivní, co se týče pomoci s veškerou administrativou i po samotném prodeji. Určitě mohu paní Irenu vřele doporučit.

Aneta Beitlerová Praha

Vse až doposud bez problémů a dle dohody. S Pavlem Kankovskym spolupráce na jednicku

Kamil Průša

Dobrý den, byla jsem velmi spokojena konkrétně s prací Mgr. Lucie Andršové. Vše bylo vždy nachystané, připravené a prodej naší nemovitosti mne nestál žádné časové oběti. Určitě bylo zatím spoustu času a práce, které nikdo z nás nevidí. Velice oceňuji profesionální přístup ke klientovi. Zcela na 100% budeme doporučovat Vaši kancelář.

Renata Sýkorová Praha

Paní Irena Nováková - makléřka : naprostá spolehlivost, obětavost, komunikativnost a transparentnost jednání vysoce přesahující obvyklý standard. Pro všechny, kteří chtějí koupit, či prodat svou nemovitost jednoznačně doporučeníhodná osoba a také přátelsky příjemná osobnost.

Pavel Švec Praha 9

Přes Vaši RK jsme koupili rodinný dům v Třeboni. Díky mojí nedůvěře, ne příliš dobrým zkušenostem v minulých letech a taky k některým, nelichotivým referencím na internetu, jsem celý obchod nechal sledovat právníkem a stále čekal nějaké nemilé překvapení. Leč to se nekonalo. Právník nám oznámil, že smlouvy jsou vzorně připravené a Vaše makléřka paní Andršová si nás svou nevtíravou ochotou a profesionálním nasazením získávala každou schůzkou. Doufám, že bude úspěšná při prodeji našich pozemků, které jsem jí s klidným svědomím svěřil. Ještě jednou děkuji p. Andršové i Vaší RK a přeji mnoho prodaných nemovitostí.

Pavel Košina Praha

S paní makléřkou Irenou Novákovou jsme byli velice spokojeni, oceňujeme především její profesionální a hlavně maximálně lidský přístup a ochotu, s jakou k nám přistupovala. Jednáním a vstřícným postojem paní Novákové jsme velmi pozitivně překvapeni. Děkujeme mnohokrát za vše. Přejeme Vám hodně štěstí a ať se Vám daří, co nejlépe. Budeme Vás dále doporučovat.

Smejkalovi Praha

Se slečnou Novákovou jsem se setkal u obchodního případu, kdy zastupovala prodávajícího a já kupce. Musím upřímně říci, že celý postup byl naprosto profesionální, bez jakýchkoliv zádrhelů a za příjemné a pohodové atmosféry. Beru to jako bonus k hlavní skutečnosti, že transakce byla férová i bezpečná. Vřele doporučuji i jako konkurenční realitní makléř.

Miloslav Sluka Praha

Irena je největší profík ve svém oboru. Velmi děkuji za zprostředkování koupě nemovitosti. Doporučuji tuto makléřku pokud chcete aby o vás bylo velmi dobře postaráno.

Kristýna Konopecká

Pan Kaňkovský nás mile překvapil svým profesionálním a přitom velmi lidským a empatickým jednáním, otevřeností a vstřícností, se snahou maximálně vyhovět našim požadavkům. Dům byl profesionálně nafocen, pro zájemce byla připravena i jeho virtuální prohlídka, a vytvořen dokonale zpracovaný prospekt. Záhy se uskutečnil hladký prodej, s nímž jsme neměli sebemenší problém. Byla připravena smlouva, bankovní úschova, zajištěny ověřené podpisy a posléze i zápis na katastr. Vše proběhlo rychle, hladce a odborně. Moc děkujeme a těm, kdo si myslí, že nemohou najít dobrého makléře, s čistým svědomím doporučujeme makléře opravdu výborného, pana Kaňkovského.

Manželé Dyčkovi Větrušice

Spolupráce s paní Irenkou Novákovou byla skvělá. Každému kdo by potřeboval pomoc RK, doporučíme Vaší RK a paní Novákovou. Děkujeme

Kohlovi Praha

Maximální profesionální a individuální přístup. Profesionál na svém místě. Každému vřele doporučuji paní Novákovou.

Miroslav Ondrák Praha

Paní Andršová mi velice pomohla s prodejem nemovitosti, který se jevil naprosto beznadějně, a za komplikovaných podmínek. S neuvěřitelnou trpělivostí a vytrvalostí překonala všechna obtížná jednání i administrativní zádrhely, aniž by na okamžik ztratila vlídné a chápavé chování, a všechno dotáhla do zdárného konce uspokojivého pro obě strany, za což velice děkuji. Kdybych ještě někdy potřebovala řešit prodej nebo koupi nemovitosti, nechci nikoho jiného.

Jana Zamorová Praha

Paní Andršová byla velice ochotná a příjemná. Od začátku nám byla nápomocná s čímkoli jsme si nebyli jistí a ve všem jsme se na ni mohli obrátit. Komunikace byla vždy rychlá a vstřícná. Její jednání je plně profesionální, avšak vždy s lidským přístupem. Určitě bychom paní Andršovou doporučil všem, kteří chtějí svoji nemovitost prodat, nebo chtějí do nové nemovitosti investovat. Děkujeme.

Gabriela Slaninková a Jiří Marek Praha

Zo začiatku som mala predsudky voči realitným kanceláriam. V Next Reality som sa však stretla s veľmi milým a profesionálnym prístupom. Vysvetlili mi postup, vybavili za mňa dokumenty (hypotéku, poistenie, kataster) a ja som len podpísala zmluvy. Neverila som, že to môže byť také rýchle a jednoduché. ĎAKUJEM!

Mgr. Tatiana Aghová Praha

Slečna Nováková je profesionálka. S příštím pronájmem jí opět oslovím.

Milan Klor

Paní Andršová je velice svědomitá, pečlivá a navíc vstřícná. Vystupuje profesionálně a i problematickou situaci dokáže vyřešit tak, aby bylo dobře na všechny strany. Patří jí ohromný dík za její ochotu, osobní nasazení a odborný vhled. Z předchozích let mám zkušenosti s několika realitními kancelářemi a makléři, tak mohu srovnávat. Když někoho doporučuji svým přátelům, tak vždy paní Andršovou, i od přátel pak na ni slyším chválu. Dovede dotáhnout do konce i nejednoduché prodeje a opravdu komplikované situace. Jsem si jistá, že v budoucnu se při koupi i prodeji nemovitostí budu obracet opět na ni. Opravdu tuto realitní kancelář a hlavně paní Andršovou mohu doporučit všem.

Lucie Svobodová Praha

Děkujeme paní makléřce Mgr. Lucii Andršové za zprostředkování koupě bytu v Praze 9. Přestože nebyla situace s převodem bytu úplně jednoduchá, zvládli jsme s její pomocí dotáhnout vše do úspěšného konce.

Eva a Petr Jírovi Praha

Makléřka paní Irena Nováková, byla po celou dobu procesu prodeje vysoce profesionální. Jasně a přesně informovala o postupu realizace prodeje od představení a presentace nemovitosti, přes informování o zájem cích, uzavření rezervační smlouvy, úschovy finančních prostředků a uzavření kupní smlouvy. Velmi mile mě překvapil fakt, že osobně zařídí i převod dodávek elektřiny na nového majitele a informování správce domu o převodu bytové jednotky. Jako zákazník jsem se opravdu o nic jiného nestaral, krom moji účasti na předání bytu novému majiteli. Velmi dobrá práce a doporučení všem, kteří mají zájem prodat jakoukoliv nemovitost.

Ing. Pavel Vaculík Praha

Jsem velmi spokojena s profesionalitou i osobním přístupem Vaší realitní makléřky paní Irenou Novákovou. Děkuji

Jaroslava Ctiborová Praha

Velice děkuji za Vaši profesionalitu při prodeji naší nemovitosti. Bez Vaší odbornosti, přístupu a trpělivosti bychom se neobešli. Přeji Realitní kanceláři NEXT hodně makléřů Vašich kvalit. Vám osobě přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci.

Marcela Bernardová Praha

Paní Mgr. Lucie Andršová nám pomohla prodat rodinný dům v Praze 9. Celý proces prodeje byl velmi rychlý a velmi profesionální. Je vstřícná, ochotná se přizpůsobit náročným časovým požadavkům prodávajících i kupujících. Paní makléřku nám doporučila naše známá. Určitě všem doporučujeme využití jejích dlouholetých zkušeností a profesionálního a lidského přístupu.

A.Zavadilová Praha

Byla jsem velmi spokojena s Next reality a s paní makléřkou Lucií Andršovou. Je velmi vstřícná, velmi důvěryhodná, obětavá, důkladná, rozumí své práci.

Věra Sendersová Praha

Kéž by všichni makléři byli jako paní Andršová. Zcela vážně. Paní Andršová byla nejen velmi milá a vstřícná, ale hlavně byla perfektně připravená a ochotná - od samotné komunikace, která vždy byly věcná, jasná, otevřená, přes informace o bytě, domě, a celém procesu koupě. Žádné plané sliby ani mlžení kolem. Na případné nedostatky bytu, které bych coby kupující měla vědět, mě také jasně upozornila a vysvětlila, co to znamená, či jak je bude třeba řešit. Všechny mé dotazy vždy dokázala zodpovědět, nebo si informace zjistila z SVJ, správy domu, katastru,... Díky tomu mi celý proces koupě a převodu přišel velmi jasný, transparentní. Skvěle také vše vykomunikovala s mým fin. poradcem, který řešil hypotéku, takže vše bylo vyřešeno v rámci dvou dní a samotný proces koupě a převodu jel prakticky v těch nejkratších možných termínech, protože se nikdy nic nezadrhlo a každý od paní Andršové věděl, co se teď bude dít a kdo "je na tahu". Oceňuji také její opravdu osobní přístup a ochotu předat svoje kontakty na další specialisty. Určitě doporučuji!

Kateřina Procházková

Rád bych touto cestou vyjádřil velkou spokojenost se službami Vaší paní kolegyně - makléřky - paní Ireny Novákové, se kterou jsme společně s manželkou řešili koupi chaty. Paní Nováková se nám věnovala velmi nadstandardně i v rámci svého volna, včetně prohlídky nemovitosti navíc. Chatu jsme nakonec nevybrali, což bylo způsobeno pro nás nedostatečnou prostorností, o to více však oceňujeme přístup. Rádi tedy vyjadřujeme naši spokojenost, paní Nováková výborně reprezentuje spol. NEXT REALITY.

Ing. Mgr. Aleš Kalousek, MBA Praha

Velmi dekuji za sjednani najmu. Vse probehlo rychle, bez sebemensich problemu, komunikace s pani maklerkou byla vzdy svizna a vse vyridila k me spokojenosti. Dekuji

Petra Koucka

Prodávali jsme byl po mamince, aniž jsme měli v tomto směru jakékoliv zkušenosti, ale díky paní Ireně Novákové jsme prošli celou cestu od zadání inzerátu až po předání bytu novému majiteli bez stresu a s uklidňujícím pocitem, že jsme v bezpečných rukách. Naprosto si nás získala svou mimořádnou profesionalitou i nesmírně milým, vstřícným a obdivuhodně trpělivým jednáním, které se často nevidí. Byla vždy ochotná poradit a pomoci a zařizovala všechny potřebné kroky bez ohledu na to, zda byl pracovní den, anebo svátek. Můžeme ji vřele doporučit všem dalším zájemcům o služby realitní kanceláře a přejeme jí mnoho dalších stejně spokojených klientů, jako jsme my.

Rodina Havlíkova Praha

Chci vyjádřit plné uznání a vřelé díky realitní makléřce pí. Ireně Novákové. Musím ocenit její profesionální přístup při prodeji nemovitosti, ochotu a milý osobní přístup, kdy mi vždy srozumitelně vysvětlila postup transakce a průběžně podávala zasvěcené informace o průběhu. A že nebyl jednoduchý. Moc děkuji za skvěle odvedenou práci a budu-li v budoucnu potřebovat využít služeb realitní kanceláře, chci jedině pí. Irenu Novákovou.

Milan Prokop Praha 4-Újezd

Vynikající zkušenost s vaší makléřkou paní Lucií Andršovou. Oceňuji její erudici, rychlost, pečlivost a příjemné jednání při prodeji chalupy. Profesionálka na svém místě, navíc obdařená praktickými a kreativními schopnostmi.

Veronika Richterová Buštěhrad

Velký dík pí. Andršové, opět i přes mnohé složitostí a cestovní strasti po dálnici D1dokázala se mnou dojít až do konce s úsměvem, klidem a profesionalitou. Všem doporučuji! Myslím, že nakonec vše dobře dopadlo pro obě strany.

Děkanová Praha

Vše bylo bez problému a jednání velmi příjemné

Vladislava Holá

Makléřku z vaší realitní společnosti Pražské pobočky paní Novákovou Irenu jsme si jako rodina najali na prodej naší nemovitosti, bylo to na podzim r. 2018. Rád bych vyzdvihl práci a zkušenosti v realitní oblasti paní Ireny. S naší rodinou byla po dobu prodeje naší nemovitosti každodenně v kontaktu, při jakékoliv události kolem prodeje nás paní Irena informovala o všem co bylo nutné, každý večer email a nebo telefonát v něm shrnutí dne co se prodeje bytu týkalo, při komunikaci s námi byla velmi srozumitelná a fakt že vždy dbala našich potřeb a vše jim přizpůsobovala. Smlouvy, finance, předávání, převody, prohlídky bytu, komunikace s bytovým družstvem ....atd. to vše bylo velmi příjemné a velmi dobře připravené. Pochopitelně nedošlo nikdy na nesplněný slib. Veškeré naše strachy a obavy řešila paní makléřka uklidněním a vysvětlením dané věci. Po dokončení a uzavření prodeje nemovitosti se Paní Makléřka Irena Nováková i nadále zajímá o to jak se členové naší rodiny mají. Nemovitost jsme nejdříve nabídli asi 20 realitním makléřům a většina z nich začala práci tím, že nám posílali vlastní hodnocení a chválu o tom jak pracují profesionálně. Paní Makléřka Irena Nováková neposlala osobní hodnocení žádné, představila nám Nextreality jak funguje a jaké služby nabízí no a na místo referencí začala byt nabízet a prodávat. Ze všech oslovených makléřů byla nejvíc aktívní a měla nejvíc prohlídek bytu a na místo vlastní chvály sama sebe, v krátké době byt k naší spokojenosti prodala, proto to naše rodina asi v polovině prodejního procesu všem realitním makléřům odebrala a paní Novákové jsme nabídli exkluzivitu. Tahle velká spokojenost samozřejmě ukazuje na vaší realitní kancelář především. Gratuluji vám k takovému makléři jsem si jist že máte ve svých řadách mnoho takto schopných makléřů a lidí kteří se o vaše klienty starají a přeji vám aby vám takový postoj a přístup ke klientům zůstal. Uplynula krátká doba a naše rodina prodává další nemovitost a vaší realitní kancelář jsme již prostřednictvím paní makléřky Ireny Novákové oslovili a víme že děláme nejlíp. Chci vám poděkovat za vaše služby a za vaší mimořádnou péči.

Petr Seman Praha

Po dlouhé rozvaze jsme se rozhodli prodat chalupu. Nastala obava z výběru realitní kanceláře. Rozhodli jsme se, že dáme na doporučení lidí, kteří již nemovitost prodávali a měli dobrou zkušenost a udělali jsme dobře. Paní Irena Nováková odvedla velmi dobrou práci. Její komunikativnost, ochota, trpělivost, přátelské jednání a empatická schopnost nacítit klienta nám pomohla od obav z prodeje. Rozhodli jsme se i na podpis exkluzivní smlouvy. Spolupráce byla na velmi dobré úrovni. Je znát, že paní Novákovou práce baví a je to žena na svém místě, která dělá svojí odpovědnou prací dobré jméno NEXT reality. Všem vřele tuto makléřku doporučujeme!!!

Jiřina a Jaroslav Pospíšilovi Praha

S makléřkou paní Irenou Novákovou jsme byli velmi spokojeni. Zcela změnila náš názor na realitní makléře, ke kterým jsme do té doby přistupovali spíše skepticky. Paní Nováková si nás získala především otevřeným jednáním, vstřícným postojem, ale především lidským přístupem. Jejích služeb jsme využili již vícekrát a vždy k plné spokojenosti. Rádi ji budeme v budoucnu dále doporučovat.

Michaela Bendová Králův Dvůr

Obdivuji profesionalitu paní Novákové a skvělé umění jednat s klienty. Jsem velmi ráda, že právě ona mě provázela na cestě prodeje mojí nemovitosti. Velmi děkuji za cenné rady i milý přístup a přeji vše nejlepší.

Dr. Eva Zapletalová Praha

Rozhodla jsem se prodat byt po rodičích a prodej svěřila NEXT reality a slečně Ireně Novákové. Po prodeji a po zkušenosti s její prací jsem udělala další rozhodnutí, a to napsat tuto referenci. Manžele Beňovi mi svou referencí ulehčili práci. Stačí mi napsat, souhlasím a podepisuji. Navíc jsem z Moravy, takže celé řízení bylo na tu vzdálenost ještě o něco složitější. Děkuji, palec nahoru a doporučení.

Lenka Petková Praha

V polovině letošního února jsme podepsali smlouvu o prodeji našeho bytu s realitní makléřkou Irenou Novákovou a 30. 5. 2017 jsme se stěhovali (po úspěšném prodeji bytu a koupi nového byt na který nás upozornila Irena Nováková)! Po celou dobu jsme byli s makléřkou jak v telefonickém, tak osobním kontaktu. Vždy pro nás měla srozumitelné informace a velkou trpělivost! Jsme starší ročník a potřebujeme věcem dobře rozumět. Měli jsme možnost si vybrat z několika realitních kanceláří a realitních makléřů. Jsme moc rádi, že jsme zvolili NEXT reality a jmenovitě Irenu Novákovou! Za vše jí děkujeme a můžeme dát doporučení všem novým zájemcům ! Díky!

Manželé Libuše a Václav Beňovi Praha

Mohu jen a jen doporučit. Na paní makléřku jsem se obrátil vzhledem k předchozí výtečné zkušenosti mé známé. Byt prodán za požadovanou cenu rychle a zcela bez problémů. Profesionální přístup, výborná komunikace a snaha vždy dobře poradit. Myslím, že podobný přístup se moc nevidí, o to více si toho cením. Děkuji a rád se v případě dalšího prodeje či nákupu na ní s důvěrou obrátím.

Michal Šídlo Praha

Profesionalita, vstřícnost, empatie, přehled, příjemné a vstřícné vystupování...Těmito slovy bychom charakterizovali slečnu Irenu Novákovou. Ještě jednou Ireno děkujeme za Vaše vynikající služby.

Ivana,Lily a Jiří Crha Praha

Ráda bych poděkovala realitní makléřce paní Andršové za její přístup, snahu, ochotu a přátelské jednaní při koupi mého vybraného bytu. Jsem velice spokojená, že všechno dopadlo dobře a ve správný čas. Děkuji.

Stanislava Frýdecká Praha

Velmi rád se s Vámi podělím o moji zkušenost s makléřem Nextu panem Pavlem Kaňkovským. Jsem moc rád za jeho servis, pohotovost a flexibilitu, svoji práci zvládá bezchybně a dokonale a vždy nám byl nablízku radou či pomocí. Za mě je to profík, který má charakter a vystupování a díky jeho práci jsme měli s ženou snadnější život. Pokud tam máte více takových lidí, tak nezbývá než Vám pogratulovat. Také totiž pracuji s lidmi a znám a vím. Tak tedy díky ještě jednou a přeji hezký den.

Petr Semerád Praha

Vaše makléřka, paní Irena Nováková, byla naprosto profesionální, flexibilní a vždy ochotná. Díky skvělé komunikaci se nám podařilo zrealizovat pronájem v rekordně krátkém čase. Mohu tedy její služby vřele doporučit.

Jana Satrapa Holá

Po velice kladné spolupráci s Vaší výbornou realitní makléřkou Šárkou. Všem budu vaše služby doporučovat.

Jolana Hodinová

Připojuji se k mnoha kladným recenzím a mockrát děkuji paní Ireně za zprostředkování prodeje mého bytu. Prodej proběhl bez problému a rychle, o všech krocích prodeje jsem byla vždy srozumitelně informována. Děkuji za vstřícnost, trpělivost a přátelské jednání!

Anna Konopecká

Dobrý den, paní Novákové chceme vřele poděkovat za dlouholetou spolupráci a lidský přístup. Na prvním místě je pro ni spokojenost klienta. Je připravena udělat pro realizaci obchodu a vyhovění požadavkům klienta maximum. Do budoucna si nedovedeme představit , že bychom spolupracovali s kýmkoliv jiným. Může být vzorem toho, jak se má chovat a jednat realitní makléř. Děkujeme za její trpělivost a zároveň lidský přístup. Opravdu si zaslouží jen uznání. S úctou k ní manželé Bendovi

Michaela Carvanová

Cením si vysoce profesionálního vhledu paní Andršové a současně vstřícného, obětavého a spolehlivého jednání. Budeme rádi využívat její pomoc nadále.

Ivana Pultarová

Výborná komunikace, bezproblémová spolupráce, profesionální přístup a rychlost. Vřele doporučuji, byla jsem nad míru spokojená. Ještě jednou děkuji.

Hana Čistotová Praha

Předání nemovitosti právě proběhne. Pan Kaňkovský zodpověděl vždy vše na co byl dotázán a vždy vystupoval jako profesionál. 7/24.

Martin Fott

Jsem opravdu maximálně spokojen s veškerými službami Vaší realitní kanceláře,právní oddělení mi poskytlo vždy zasvěcené rady,Hlavně musím vyzdvihnout přístup makléřky Ireny Novákové,která mi obětavě vysvětlila postup operace,vždy včas a zasvěceně informovala o průběhu transakce,samostatně provedla prohlídky a seznámila všechny zájemce s potřebnými informacemi.Z její strany opravdu profesionální práce,která mi usnadnila hodně starostí.

Milan Prokop

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali panu Kaňkovskému za dokonalou spolupráci. Pan Kaňkovský je realitní makléř v nejlepším slova smyslu, kromě jeho naprosté profesionality, odbornosti a znalosti kompletních administrativně-právních záležitostí oceňujeme zejména jeho férovost a schopnost najít řešení v okamžiku, kdy vše nejde úplně podle plánu. Velmi si vážíme i skutečnosti, že v našem realizovaném obchodě vždy platilo dané slovo a procesem koupě bytu jsme tak prošli naprosto hladce. Oceňujeme i zázemí a servis silné a etablované realitní kanceláře. Za nás můžeme s čistým svědomím služby pana Kaňkovského doporučit.

Martina Vendová a Pavel Jurčík Praha 8

Chtěla bych vyjádřit svůj velký dík paní Lucii Andršové, která prodávala naši nemovitost - za její profesionální a zároveň lidský přístup při všech jednáních a záležitostech kolem prodeje.

Nikol Linhartová Praha

Paní Andršová je výborná makléřka, je velmi pečlivá a svědomitá a určitě ji můžeme s nejlepším svědomím doporučit. Moc děkujeme za skvělou spolupráci při prodeji našeho domu, vše klaplo na jedničku. Přeje hodně dalších spokojených zákazníků!

Kateřina Kašparová Praha

Chceme pochválit Vašeho makléře pana Kaňkovského, který nám zabezpečoval nákup družstevního bytu v P7. Oceňujeme jeho ochotu, dochvilnost, pečlivost i to jak s námi prošel všemi fázemi nákupu bytu až po poslední úkon - záznam z předání bytu a předání všech dokladů notářce pro uvolnění uložených finančních prostředků a to vždy s velkou odborností. Předejte mu prosím toto naše poděkování. Děkujeme a zdravíme.

Jitka a Petr Egertovi Praha

Paní makléřku Andršovou jsme vybrali z několika oslovených makléřů, protože nabídla pro prodej naší nemovitosti nejlepší podmínky. Ochotně přistoupila na specifické požadavky výboru naší organizace a po celou dobu byla jednání s ní příjemná a profesionální. Své přísliby beze zbytku splnila, s přístupem profesionála zvládla i náročná jednání s právníkem kupujících, stejně jako přípravu nemovitosti do nejlepší prodejní podoby. Pokud bychom nějakou nemovitost prodávali v budoucnu, vybrali bychom si ji opět.

Zdeněk Vermouzek, ČSO, ředitel Praha

Nákup nemovitosti není jako jízda na kole. Vše jsme za pět let od poslední koupě zapomněli. V období, které teď zažíváme všichni, jsme si s manželkou řekli, že se poohlédneme po nemovitosti, kde by bydlela moje maminka. Líbila se nám Praha 8, kde jsme našli krásně slunný byt. Zavolali jsme tedy paní uvedené u inzerátu a dohodli si schůzku, po níž jsme konstatovali, že byt bereme. Paní Nováková v průběhu samotné koupě udělala několik naprosto nadstandardních kroků, kterými nám koupi ulehčila, ale v podstatě i zachránila. V její profesionální platformě se skrývá komplexnost, pohotovost, bezprostřednost, snaha vyjít vstříc. Pokud můžete, odkažte se na její služby. Děkujeme za setkání!

Petr Nouzovský s manželkou Praha

VEDENÍ POBOČKY

ASISTENT/KA

REALITNÍ MAKLÉŘI