NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY FINREA

Křídlovická 348/45a, Brno 603 00
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností SvoKum, s.r.o. IČ: 08497044 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 123-373510257/0100
DLE DOMLUVY
Pondělí
09:00 - 12:00
Úterý
dle domluvy
Středa
09:00 - 12:00
Čtvrtek
dle domluvy
Pátek
dle domluvy
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Co se týče jednání s paní Svobodovou, tak můžu jen doporučit. Profesionální a rychlý přístup, při koupi nemovitosti.

David Handzel Brno

S prací Lukáše při prodeji bytu jsem byl spokojený, vždy dodržel a splnil vše, co se domluvilo. Naprostá spolehlivost a spokojenost.

Pavel Kubica Brno

Profesionální přístup ve všech směrech. Mohu jen doporučit.

Luděk Vladeka Krhovice

Na základě dřívější zkušenosti s prodejem rodinného domu jsme se obrátili na paní Svobodovou podruhé při prodeji pozemku. Vstřícný přátelský přístup, jako vždy na profesionální úrovni. Moc děkujeme!

Jana Bagyon Pozořice

Profesionální přístup od Lukáš Dočkal, maximální spokojenost. Jakmile budu opět řešit cokoliv ohledně nemovitosti nemusím přemýšlet o tom, komu tento úkol svěřit. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Renata Dolejší Brno

Pro prodej svého domu jsem si vybrala p. Kateřinu. Musím ocenit její přátelský přístup, lidské jednání a ochotu pomoci i nad rámec jejích povinností. Během celého prodeje mě pravidelně informovala o situaci a byla k dispozici vždy, když jsem potřebovala. Děkuji za nadstandartní servis od začátku naší spolupráce až k podpisu kupní smlouvy.

Kristýna Rabušicová Lanžhot

Profesionální přístup, rychlé, otevřené a férové jednání ke straně kupujícího i prodávajícího.

Petr Buchlovský Bučovice

Profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Natálie Součková Brno

Profesionální přístup ve všech směrech. Mohu jen doporučit.

Brigita Navrátilová Bzenec

Rychlé jednání na vysoké profesionální úrovni. Otevřený a férový přístup ke klientovi, maximální snaha vyhovět. Doporučuji!

Michal Kosík Brno

Chtěl bych moc poděkovat panu Radimovi Krmíčkovi za zprostředkování pronájmu našeho bytu v Břeclavi. Z jeho strany se vždy jednalo o profesionální jednání, co se právního servisu týče, pomoc při výběru nových podnájemníků, organizaci prohlídek bytu a všech dalších věcí s tímto spojených. Pokud někdy v budoucnu bude opět potřeba, okamžitě využiji znovu jeho služby!! Vaši realitní kancelář mužů jenom doporučit.

Pavel Blažej Břeclav

Ráda bych touto cestou poděkovala slečně Simoně Jílkové za zprostředkování prodeje nemovitosti. Nemovitost se prodávala před výskytem covid-19 a jakmile začala omezení pohybu, tak jsme ani nedoufali, že se nemovitost podaří prodat. Nakonec vše dobře dopadlo a nemovitost má již nového majitele. Přístup slečny Jílkové byl profesionální, přátelský.

Jana Lusová Vyškov

Paní Svobodová je profesionál a člověk, který své práci rozumí. Obrátil jsem se na ní při prodeji našeho bytu a nelituji. Sympatická mladá dáma, která má svou práci velmi ráda, což se projevuje nejen odborností a zkušenostmi, ale je velmi vstřícná a empatická a spolupráce s ní byla super životní zkušenost. Jsem rád, že jsem měl při prodeji šťastnou ruku a mohu paní Svobodovu jen doporučit a pokud bych měl já sám v budoucnu potřebu řešit nákup nebo prodej nemovitosti, paní Svobodová bude jasná volba.😁 Za mě a za manželku moc děkujeme a přejeme vše nejlepší do osobního a profesního života.

Jaroslav Stloukal Adamov

Děkujeme za profesionální a příjemný přístup. Ochota, komunikace, rychlost a efektivita jednání. Vše na výbornou. Děkuji. Lenka Studená

Lenka Studená Podivín

S panem Dočkalem, jsem byla velice spokojená. Ve všem mi vyšel vstříc a byl velice ochotný. Jestli hledáte někoho kdo vám pomůže s hledáním pronajmu mužů jen doporučit.

Anne-Marie Borovcová Brno

Výborný realitní makléř, maximální spokojenost. Poradí, pomůže. Má krásné fotky a videa při prodeji nemovitosti. Opravdu p. Dočkala doporučuji. Nemusíte se o nic starat. Vše skvěle zařídí.

Kristýna Ondrová Lipuvka

S panem Dočkalem jsem byla velice spokojená je vstřícný pomůžu vše vyřídit a zajistit mohu jen doporučit.

Andrea Ondrova Brno

Děkuji za profesionální, srozumitelný a příjemný přístup při vyřizování koupě nemovitosti. Děkuji a doporučuji.

Lenka Studená Podivín

Profesionální a přátelský přistup. Vše bylo vyřízeno velmi rychle a ke spokojenosti. Určitě doporučuji.

Tomáš Gabriel Bohdalice

S p. Dočkalem jsem řešil již dvě nemovitosti a vždy špičkový servis a komunikace. Doporučuji a děkuji!

Michal Suchánek Brno / Kuřim

Jednání i služby na vysoké profesionální úrovni. Maximální snaha vyřešit všechny požadavky klienta, přátelský přístup, jednoznačně doporučuji!

Jana Bagyon Otmarov

VEDENÍ POBOČKY

REALITNÍ MAKLÉŘI

0 nemovitostí v NABÍDCE