NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY FINREA

Křídlovická 348/45a, Brno 603 00
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností SvoKum, s.r.o. IČ: 08497044 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 123-373510257/0100
PRÁVĚ ZAVŘENO
Pondělí
09:00 - 12:00
Úterý
dle domluvy
Středa
09:00 - 12:00
Čtvrtek
dle domluvy
Pátek
dle domluvy
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Ráda bych touto cestou poděkovala slečně Simoně Jílkové za zprostředkování prodeje nemovitosti. Nemovitost se prodávala před výskytem covid-19 a jakmile začala omezení pohybu, tak jsme ani nedoufali, že se nemovitost podaří prodat. Nakonec vše dobře dopadlo a nemovitost má již nového majitele. Přístup slečny Jílkové byl profesionální, přátelský.

Jana Lusová Vyškov

Profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Natálie Součková Brno

S prací Lukáše při prodeji bytu jsem byl spokojený, vždy dodržel a splnil vše, co se domluvilo. Naprostá spolehlivost a spokojenost.

Pavel Kubica Brno

Profesionální přístup od Lukáš Dočkal, maximální spokojenost. Jakmile budu opět řešit cokoliv ohledně nemovitosti nemusím přemýšlet o tom, komu tento úkol svěřit. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Renata Dolejší Brno

Výborný realitní makléř, maximální spokojenost. Poradí, pomůže. Má krásné fotky a videa při prodeji nemovitosti. Opravdu p. Dočkala doporučuji. Nemusíte se o nic starat. Vše skvěle zařídí.

Kristýna Ondrová Lipuvka

Profesionální přístup ve všech směrech. Mohu jen doporučit.

Luděk Vladeka Krhovice

Rychlé jednání na vysoké profesionální úrovni. Otevřený a férový přístup ke klientovi, maximální snaha vyhovět. Doporučuji!

Michal Kosík Brno

S panem Dočkalem, jsem byla velice spokojená. Ve všem mi vyšel vstříc a byl velice ochotný. Jestli hledáte někoho kdo vám pomůže s hledáním pronajmu mužů jen doporučit.

Anne-Marie Borovcová Brno

Chtěl bych moc poděkovat panu Radimovi Krmíčkovi za zprostředkování pronájmu našeho bytu v Břeclavi. Z jeho strany se vždy jednalo o profesionální jednání, co se právního servisu týče, pomoc při výběru nových podnájemníků, organizaci prohlídek bytu a všech dalších věcí s tímto spojených. Pokud někdy v budoucnu bude opět potřeba, okamžitě využiji znovu jeho služby!! Vaši realitní kancelář mužů jenom doporučit.

Pavel Blažej Břeclav

Profesionální přístup, rychlé, otevřené a férové jednání ke straně kupujícího i prodávajícího.

Petr Buchlovský Bučovice

S p. Dočkalem jsem řešil již dvě nemovitosti a vždy špičkový servis a komunikace. Doporučuji a děkuji!

Michal Suchánek Brno / Kuřim

S panem Dočkalem jsem byla velice spokojená je vstřícný pomůžu vše vyřídit a zajistit mohu jen doporučit.

Andrea Ondrova Brno

VEDENÍ POBOČKY

REALITNÍ MAKLÉŘI

HYPOTEČNÍ SPECIALISTÉ