NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY FINREA

Křídlovická 348/45a, Brno 603 00
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností SvoKum, s.r.o. IČ: 08497044 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 123-373510257/0100
DLE DOMLUVY
Pondělí
09:00 - 12:00
Úterý
dle domluvy
Středa
09:00 - 12:00
Čtvrtek
dle domluvy
Pátek
dle domluvy
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Výborný realitní makléř, maximální spokojenost. Poradí, pomůže. Má krásné fotky a videa při prodeji nemovitosti. Opravdu p. Dočkala doporučuji. Nemusíte se o nic starat. Vše skvěle zařídí.

Kristýna Ondrová Lipuvka

Profesionální přístup ve všech směrech. Mohu jen doporučit.

Luděk Vladeka Krhovice

S panem Dočkalem jsem byla velice spokojená je vstřícný pomůžu vše vyřídit a zajistit mohu jen doporučit.

Andrea Ondrova Brno

Chtěl bych moc poděkovat panu Radimovi Krmíčkovi za zprostředkování pronájmu našeho bytu v Břeclavi. Z jeho strany se vždy jednalo o profesionální jednání, co se právního servisu týče, pomoc při výběru nových podnájemníků, organizaci prohlídek bytu a všech dalších věcí s tímto spojených. Pokud někdy v budoucnu bude opět potřeba, okamžitě využiji znovu jeho služby!! Vaši realitní kancelář mužů jenom doporučit.

Pavel Blažej Břeclav

S panem Dočkalem, jsem byla velice spokojená. Ve všem mi vyšel vstříc a byl velice ochotný. Jestli hledáte někoho kdo vám pomůže s hledáním pronajmu mužů jen doporučit.

Anne-Marie Borovcová Brno

Ráda bych touto cestou poděkovala slečně Simoně Jílkové za zprostředkování prodeje nemovitosti. Nemovitost se prodávala před výskytem covid-19 a jakmile začala omezení pohybu, tak jsme ani nedoufali, že se nemovitost podaří prodat. Nakonec vše dobře dopadlo a nemovitost má již nového majitele. Přístup slečny Jílkové byl profesionální, přátelský.

Jana Lusová Vyškov

S prací Lukáše při prodeji bytu jsem byl spokojený, vždy dodržel a splnil vše, co se domluvilo. Naprostá spolehlivost a spokojenost.

Pavel Kubica Brno

Profesionální přístup od Lukáš Dočkal, maximální spokojenost. Jakmile budu opět řešit cokoliv ohledně nemovitosti nemusím přemýšlet o tom, komu tento úkol svěřit. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Renata Dolejší Brno

VEDENÍ POBOČKY

REALITNÍ MAKLÉŘI

HYPOTEČNÍ SPECIALISTÉ