NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY BRANCH

Masarykovo nám. 8/6, Karviná 733 01
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností RestKey s.r.o. IČ: 08866724 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 88667247/5500
PRÁVĚ ZAVŘENO
Pondělí
08:00 - 18:00
Úterý
09:00 - 18:00
Středa
08:00 - 18:00
Čtvrtek
09:00 - 17:00
Pátek
08:00 - 16:00
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Chtěl bych poděkovat panu Davidovi Kasparkovi za jeho profesionální přístup při prodeji mých nemovitostí. Vše proběhlo bez problémů, dle domluvy. Prezentace prodávaných nemovitostí byla na špičkové úrovni. Oceňuji osobitý přístup pana Kasparka a jednání na rovinu. Těším se na případnou další spolupráci.

Tomas Ruzicka Karviná

Jsme rádi, že jsme využili služeb Davida Kasparka při prodeji bytu a zahrady. Oceňujeme jeho profesionální přístup. Vše proběhlo podle představ. Rychle a opravdu bez starostí. Tohoto makléře rádi doporučíme.

Kubicová Markéta Karviná

Dēkuji panu Kašpárkovi za nadstardandní služby. Bleskový převod i vyřízení všech potřebných formalit mě mile překvapilo. Kdyby byli všichni makléři jako on je radost prodat nemovitost nebo koupi. Jsem rád že na realitním trhu je konečně skutečný profesionál.

Tomi Karviná

Kupovali jsme zahradu prostřednictvím vaši realitní kanceláře. Pan David Kasparek nás příjemně překvapil, že přes svůj poměrně mladý věk jednal ve věci profesionálně a s dobrou znalostí celého postupu. Pan Kasparek byl vstřícný a ochotný, koupě proběhla hladce. Jsme spokojeni a děkujeme.

Stanislav Babczynski Karviná

Bylo mi potěšením spolupracovat s panem Davidem Kasparkem. Celá transakce probíhala hladce, bez problému a s patřičným profesionálním přístupem. Chtěla bych tímto panu Kasparkovi poděkovat a popřát mu hodně dalších pracovních úspěchů.

Naděžda Postrzedniková Karviná

Člověk na správném místě, skvělý informativní i prezentační přístup.

Miloš Ponikelský Karviná

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za profesionální a bezproblémový přístup v celé naší věci. Od začátku až do konce jsem neměla problém z důvěrou ve Vás. Do budoucna pokud budu něco potřebovat. Nebudu váhat se na Vás obrátit a budu Vás doporučovat dalším lidem kteří budou v realitách něco potřebovat. Jste opravdu profesionál ve svém oboru. Přeji Vám mnoho úspěchu jak v profesním tak v osobním životě.

Skowranková Karviná

Koupě bytu byla velice rychlá a bez jakéhokoliv problému. Včetně pomocí s financováním. Zaujal nás perfektní inzerát s profi fotkami a videem, doplněn super popisem. Prohlídka byla dle našich požadavků. Po velmi dobré zkušenosti s koupí bytu jsme neváhali a využili služeb pana Sznapky k prodeji bývalého bytů. Pana Sznapku a jeho služby můžeme doporučit všem, kdo chce rychlý a hladký prodej jakékkoliv nemovitosti. Za nás maximální spokojenost.

Jan Gartsik Karviná

Děkuji p. Balogovi za rychlý důvěryhodný a profesionální přístup při prodeji nemovitosti, vřelé doporučují. Byli jsme s manželkou velice spokojení.

Vladimír Kolek Karviná

Dobrý den, tímto bych rád poděkoval panu Balogovi za pomoc při prodeji nemovitosti. Velice vstřícný, ochotný, sympatický a hlavně profesionální přístup. Ještě jednou moc děkuji. Další nemovitosti jen a pouze u Vás.

Adam V. Karviná

Vynikající spolupráce i přístup. Plně doporučuji.

Tomáš U. Karviná

Děkuji panu Balogovi za jeho profesionální přístup při prodeji mého bytu. Vše perfektně vykomunikoval, nemovitost úžasně odprezentoval a ve velmi krátké době našel kupce. Jeho věcný přístup spolu s ochotu komunikovat mě velmi uklidnil. Vše proběhlo hladce a jsem s prací pana Baloga velmi spokojená.

Pavla Šindelová Petřvald

Byl jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem a rychlým jednáním. Budu vždy jen doporučovat.

Martin Pletnicki Havířov 1

S panem Balogem mám momentálně jediný problém. Musím šetřit chválou, aby tato reference nepůsobila jako zaplacená :-) Spolupráci jsme navázali na doporučení kamaráda. Mi nyní nezbývá nic jiného než opět odporučit. Pan Balog je profesionál s lidským přístupem. Na nic si nehraje je znalý svého oboru a dělá vše pro spokojenost klienta. Tímto tedy ještě jednou děkuji za hladký průběh prodeje nemovitosti a přeji hodně úspěchů do budoucna.

Tomáš Kukla Ostrava

Dēkuji panu Kašpárkovi za nadstardandní služby. Bleskový převod i vyřízení všech potřebných formalit mě mile překvapilo. Kdyby byli všichni makléři jako on je radost prodat nemovitost nebo koupi. Jsem rád že na realitním trhu je konečně skutečný profesionál.

Tomi Karviná

Moje rodina děkuje panu Balogovi za nový start do nového bydlení a další etapy našeho života. Nedá se říci, že by šlo pouze o prodej bytu a stěhování se do nového rodinného domu, ale také návaznosti na naše požadavky a časový rozsah prodeje a koupi nemovitosti, aby všechno klaplo. Naprosto profesionální přístup a férové jednání pana Baloga. Ještě jednou děkujeme.

Jakub Szajter Karviná

S panem Kasparkem jsem byla spokojena, prodej nemovitosti probíhal velmi rychle a bez komplikací, chtěla bych ho ocenit za jeho aktivitu a pozitivní přístup.

Kristýna Barochová Frýdek-Místek

Musím pochválit velice profesionální a spolehlivý přístup p.Baloga. Byli jsme velice spokojeni a určitě dále doporučíme.

David Malysz Karviná

Děkujeme p. Balogovi za prodej naší nemovitosti. Naše představy o prodeji bytu zcela předčil.

Štěpán a Lada Koskovi Karviná

VEDENÍ POBOČKY

REALITNÍ MAKLÉŘI

HYPOTEČNÍ SPECIALISTÉ