NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY BRANCH

Masarykovo nám. 8/6, Karviná 733 01
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností RestKey s.r.o. IČ: 08866724 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 88667247/5500
PRÁVĚ OTEVŘENO
Pondělí
08:00 - 18:00
Úterý
09:00 - 18:00
Středa
08:00 - 18:00
Čtvrtek
09:00 - 17:00
Pátek
08:00 - 16:00
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

S makléřem jsme byli velice spokojení vše bylo vždy vyřízené rychle.Komunikace super vždy rychlá zpětná vazba a pak makléř pomohl se vším co se dalo i zařídil.Byl vždy ochotný se vším nám poradil a úsměv měl stále na tváří a byl velice trpělivý i ochotný mi odpovědět na kdejakou otázku.P4i koupi bytů se na pana makléře opět rádi ozveme.Děkujeme

Lucie Tillhonová

Dēkuji panu Kašpárkovi za nadstardandní služby. Bleskový převod i vyřízení všech potřebných formalit mě mile překvapilo. Kdyby byli všichni makléři jako on je radost prodat nemovitost nebo koupi. Jsem rád že na realitním trhu je konečně skutečný profesionál.

Tomi Karviná

Maximální spokojenost při koupi bytu s makléřem Davidem Kasparkem. Vše proběhlo hladce, v domluvený čas, mohu jen doporučit :)

Petr Janhuba Ostrava

Služby realitního makléře při prodeji bytu z pozůstalosti jsem si představovala jako klidnou, rozvážnou a možná i trochu smutnou spolupráci. Místo toho se přiřítil uragán z NEXT REALITY pan Jan Sznapka a začaly se dít věci! Kvalitní fotografie, originální videoprezentace, zajímavá vizualizace návrhu rekonstrukce – to vše bylo v nabídce během několika dnů. Vtipné video poukázalo na všechny stávající i budoucí výhody bytu a přestože se prodej odehrával ve velmi obtížné situaci na trhu, vše dopadlo na jedničku. U pana Sznapky si velmi cením především lidského přístupu, skvělé komunikace a vytrvalosti. Po celou dobu prodeje bylo zřejmé, že je to člověk na svém místě. Děkuji a doporučuji!

Milada Klimešová Havířov

Děkuji p. Balogovi za rychlý důvěryhodný a profesionální přístup při prodeji nemovitosti, vřelé doporučují. Byli jsme s manželkou velice spokojení.

Vladimír Kolek Karviná

Dobrý den, tímto bych rád poděkoval panu Balogovi za pomoc při prodeji nemovitosti. Velice vstřícný, ochotný, sympatický a hlavně profesionální přístup. Ještě jednou moc děkuji. Další nemovitosti jen a pouze u Vás.

Adam V. Karviná

Jako prodávající jsem byla velmi spokojená s průběhem prodeje, který se uskutečnil v době, kdy byly vysoké úrokové sazby. Přesto se nám podařilo najít zájemce a nakonec jsem za byt dostala více, než jsme začínali. Tento úspěch byl způsoben především profesionálním přístupem a pečlivostí makléře, který byl naprostým odborníkem v oboru. Jeho schopnost vyjednávat a najít vhodného kupce pro můj byt byla ceněna a přispěla k úspěšnému prodeji. Velmi si vážím jeho pomoci a důvěry, kterou mi věnoval, a proto ho mohu vřele doporučit jakémukoliv prodávajícímu, který hledá spolehlivého a zkušeného makléře.

Lenka Šprochová Kopřivnice

Spolupráci s panem Sznapkou si nemohu vynachválit. Společně jsme řešili již třikrát nákup či prodej a je to opravdu profesionál každým coulem. Vždy platilo na čem jsme se domluvili a už jsem se v podstatě nemusel o nic starat. Rychlé jednání, férový přístup, vždy se snaží najít nejlepší řešení pro klienta, což jsem velmi ocenil. Na základě skvělého videa prodal náš byt hned prvním zájemcům. Mohu jen doporučit.

Martin Bojko Karviná

V minulosti jsem služby realitních makléřů nevyhledávala. Raději bez realitky😊. Na doporučení jsem oslovila p. Jana Sznapku a jsem velmi spokojena. Milý a profesionální přístup, rychlé jednání, vše proběhlo hladce. Vřele doporučuji a přeji hodně spokojených klientů.

Marcela Szarowska Karviná-Fryštát

Člověk na správném místě, skvělý informativní i prezentační přístup.

Miloš Ponikelský Karviná

K prodeji našeho bytu jsme využili služeb p. Davida Kašpárka. Byt jsme prodali rychle a především bez starostí. P. Kašpárek má skvělé jednání a byl férový k oběma stranám. Rozhodně jeho služby doporučuji.

Dvořáková Karviná

Děkujeme p. Balogovi za prodej naší nemovitosti. Naše představy o prodeji bytu zcela předčil.

Štěpán a Lada Koskovi Karviná

Člověk, který ví co dělá s přátelským a osobním přístupem. S další spolupráci nebudu váhat.

Jiří Szelong Karviná

Dobrý den, pane Kasparek chtěl bych Vám poděkovat za Váš kvalitní přístup při prodeji mé nemovitosti a za pomoc při stanovení ceny. K dnešnímu dní byl prodej mé nemovitosti úspěšně dokončen, děkuji.

Zbyněk Krůl Bohumín

S panem Kasparkem jsem byla spokojena, prodej nemovitosti probíhal velmi rychle a bez komplikací, chtěla bych ho ocenit za jeho aktivitu a pozitivní přístup.

Kristýna Barochová Frýdek-Místek

Spolupráci s panem Sznapkou si nemohu vynachválit. Společně jsme řešili již třikrát nákup či prodej a je to opravdu profesionál každým coulem. Vždy platilo na čem jsme se domluvili a už jsem se v podstatě nemusel o nic starat. Rychlé jednání, férový přístup, vždy se snaží najít nejlepší řešení pro klienta, což jsem velmi ocenil. Na základě skvělého videa prodal náš byt hned prvním zájemcům. Mohu jen doporučit.

Martin Bojko Karviná

Vynikající spolupráce i přístup. Plně doporučuji.

Tomáš U. Karviná

Byl jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem a rychlým jednáním. Budu vždy jen doporučovat.

Martin Pletnicki Havířov 1

Děkuji panu Balogovi za jeho profesionální přístup při prodeji mého bytu. Vše perfektně vykomunikoval, nemovitost úžasně odprezentoval a ve velmi krátké době našel kupce. Jeho věcný přístup spolu s ochotu komunikovat mě velmi uklidnil. Vše proběhlo hladce a jsem s prací pana Baloga velmi spokojená.

Pavla Šindelová Petřvald

Skvělá spolupráce, byt prodaný do měsíce, všechno vyřešil za mě. Stačilo přijít podepsat smlouvu.

Petr Šlajferčík Karviná

Pan Balog je profesionál na svém místě. Jeho ochota a porozumění je nad očekávání. Jeho práce je efektivní a precizní. Doporučuji na prodej nemovitosti jedině pana Baloga a jeho kancelář v Karviné.

Petra Urbanczyková

Koupě bytu byla velice rychlá a bez jakéhokoliv problému. Včetně pomocí s financováním. Zaujal nás perfektní inzerát s profi fotkami a videem, doplněn super popisem. Prohlídka byla dle našich požadavků. Po velmi dobré zkušenosti s koupí bytu jsme neváhali a využili služeb pana Sznapky k prodeji bývalého bytů. Pana Sznapku a jeho služby můžeme doporučit všem, kdo chce rychlý a hladký prodej jakékkoliv nemovitosti. Za nás maximální spokojenost.

Jan Gartsik Karviná

Pan Kasparek je jako makléř jednička ve svém oboru. Rychlá komunikace, ochota a profesionální přístup byl i důvod, že jsme mu svěřili i prodej našeho starého bytu.

Zuzana Grymová

Dēkuji panu Kašpárkovi za nadstardandní služby. Bleskový převod i vyřízení všech potřebných formalit mě mile překvapilo. Kdyby byli všichni makléři jako on je radost prodat nemovitost nebo koupi. Jsem rád že na realitním trhu je konečně skutečný profesionál.

Tomi Karviná

Realitní makléř pan David Kasparek nám zprostředkoval prodej rodinného domu v Petřvaldě. Chci mu touto cestou poděkovat za uskutečnění celé transakce a za čas a energii, kterou tomu věnoval, počínaje vytvořením inzertního videa přes jednání se zájemci až po finální dotažení prodeje. S celým průběhem jsem byl velmi spokojen a proto mohu vřele doporučit pana Kasparka případným dalším klientům.

Jan Kohane Horní Bludovice

Kupovali jsme přes pana Kasparka dům proces byl složitější, ale díky pozitivnímu přístupu pana Kasparka, kdy s oběma stranami dokázal vše profesionálně vykomunikovat, jsme dnes majiteli domu. Vážím si toho, že dal vždy s dostatečným předstihem vědět jakékoli změny a všude byl včas. Děkujeme.

Lenka Ostrava

Bylo mi potěšením spolupracovat s panem Davidem Kasparkem. Celá transakce probíhala hladce, bez problému a s patřičným profesionálním přístupem. Chtěla bych tímto panu Kasparkovi poděkovat a popřát mu hodně dalších pracovních úspěchů.

Naděžda Postrzedniková Karviná

Díky za spolupráci.

Daniel Horvath Karviná

Pan makléř je profesionál, prostě spolehnutí na výborné služby. Děkuji

Karel Čermák Petřvald

Kdo chce dobrou realitku míti, musí pana Sznapku Jana v NEXT osloviti, rád poradí, vše vybaví. Moc děkujeme a NEXT REALITY doporučujeme.

Ludmila Karasová Karviná

Jsme rádi, že jsme využili služeb Davida Kasparka při prodeji bytu a zahrady. Oceňujeme jeho profesionální přístup. Vše proběhlo podle představ. Rychle a opravdu bez starostí. Tohoto makléře rádi doporučíme.

Kubicová Markéta Karviná

Pan Kasparek je skvělý makléř. Byli jsme spokojeni se vším, jak při koupi bytu, tak při prodeji. Pana Kasparka můžeme všem doporučit.

Zuzana Grymová

Skvělé jednání, super přístup. Pan Kasparek byl od začátku maximálně nápomocen s mým prodejem. Byl neustále připraven poradit a pomoci. Kdykoli jsem něco potřeboval, neslyšel jsem, že by to byl problém. Velky respekt a velké díky.

Vítězslav Brak Bohumín

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za profesionální a bezproblémový přístup v celé naší věci. Od začátku až do konce jsem neměla problém z důvěrou ve Vás. Do budoucna pokud budu něco potřebovat. Nebudu váhat se na Vás obrátit a budu Vás doporučovat dalším lidem kteří budou v realitách něco potřebovat. Jste opravdu profesionál ve svém oboru. Přeji Vám mnoho úspěchu jak v profesním tak v osobním životě.

Skowranková Karviná

Kupovali jsme zahradu prostřednictvím vaši realitní kanceláře. Pan David Kasparek nás příjemně překvapil, že přes svůj poměrně mladý věk jednal ve věci profesionálně a s dobrou znalostí celého postupu. Pan Kasparek byl vstřícný a ochotný, koupě proběhla hladce. Jsme spokojeni a děkujeme.

Stanislav Babczynski Karviná

Musím pochválit velice profesionální a spolehlivý přístup p.Baloga. Byli jsme velice spokojeni a určitě dále doporučíme.

David Malysz Karviná

S panem Balogem mám momentálně jediný problém. Musím šetřit chválou, aby tato reference nepůsobila jako zaplacená :-) Spolupráci jsme navázali na doporučení kamaráda. Mi nyní nezbývá nic jiného než opět odporučit. Pan Balog je profesionál s lidským přístupem. Na nic si nehraje je znalý svého oboru a dělá vše pro spokojenost klienta. Tímto tedy ještě jednou děkuji za hladký průběh prodeje nemovitosti a přeji hodně úspěchů do budoucna.

Tomáš Kukla Ostrava

Moje rodina děkuje panu Balogovi za nový start do nového bydlení a další etapy našeho života. Nedá se říci, že by šlo pouze o prodej bytu a stěhování se do nového rodinného domu, ale také návaznosti na naše požadavky a časový rozsah prodeje a koupi nemovitosti, aby všechno klaplo. Naprosto profesionální přístup a férové jednání pana Baloga. Ještě jednou děkujeme.

Jakub Szajter Karviná

Pokud je pro vás největší hodnotou úspora času, minimální starosti a bezproblémové řešení prodeje, je David Kasparek optimální volba. Doporučuji.

Petr Kazík Karviná

Pan Sznapka je opravdu profesionál, se vším jsem byla maximálně spokojená. Děkuji Strojilová

Simona Sirotková

Chtěl bych poděkovat panu Davidovi Kasparkovi za jeho profesionální přístup při prodeji mých nemovitostí. Vše proběhlo bez problémů, dle domluvy. Prezentace prodávaných nemovitostí byla na špičkové úrovni. Oceňuji osobitý přístup pana Kasparka a jednání na rovinu. Těším se na případnou další spolupráci.

Tomas Ruzicka Karviná

Děkujeme

Juraj Jakubík

VEDENÍ POBOČKY

REALITNÍ MAKLÉŘI

HYPOTEČNÍ SPECIALISTÉ