NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY TRUTNOV

Bulharská 66, Trutnov 541 01
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností Miroslav Schimmer IČ: 16759117 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 1675911755/5500
PRÁVĚ ZAVŘENO
Pondělí
09:00 - 17:00
Úterý
09:00 - 16:00
Středa
09:00 - 17:00
Čtvrtek
09:00 - 16:00
Pátek
13:00 - 16:00
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

dovolujeme si touto cestou poděkovat za úspěšné zprostředkování koupě nemovitosti, bytu v Trutnově . Podotýkám, že všechna potřebná jednání s panem Miroslavem Schimmerem , probíhala na profesionální úrovni, v klidu a s úsměvem, podepisování kupní smlouvy přímo u Vás na provozovně nevyjímaje. Celý čas od sjednání koupě až do vyplacení částky za nemovitost se pan Schimmer o nás vzorně staral, vše nám vysvětlil a průběžně nás sám informoval o postupu událostí. Pokud tedy budeme i v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, je pro nás zcela samozřejmé obrátit se znovu na tu Vaši - Next reality Trutnov - a určitě od nás dostanete doporučení i pro celý okruh našich známých. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků.

Wolfovi Trutnov

S makléřem panem Jungmanem jsem byla velmi spokojena, milý, ochotný, spolehlivý s velmi vstřícným jednáním. Kdykoliv jsem si s něčím nebyla jistá, vše mi vysvětlil. Komunikace vždy bez problémů. Časově taktéž nebyl problém se dohodnout. Profesionální znalosti i přístup, chválím a doporučuji.

Iva Trejbalová Trutnov

Profesionální a zároveň přátelský přístup, korektní a vstřícné jednání.

MUDr. Michaela Tržická Trutnov

S panem Jungmanem jsme byli nadmíru spokojeni. I přes větší vzdálenost a dlouhou dojezdovou dobu (2,5 hod) k prodávané nemovitosti, vše probíhalo naprosto bez problémů k naší naprosté spokojenosti. Kladně hodnotím profesionální, ale hlavně osobní a velmi flexibilní přístup a příjemné vystupování. Pana Jungmana vřele doporučuji.

Miloš Toman Trutnov

Spokojenost s přímým otevřeným přístupem a jednáním. Přehled o problematice a ochota řešit i trochu nadstandartní služby – spokojenost. Vše proběhlo v pořádku.

Pavel Ludvík Trutnov

V roce 2017 jsem s panem Jungmanem - NEXT REALITY realizovala koupi bytu v TU a jeho následný pronájem. Se službami pana Jungmana jsem byla velmi spokojená. Nejvíce jsem ocenila jeho spolehlivost (jednali jsme spolu 5 měsíců a za celou dobu se nestalo, že by bylo něco jinak, než jak řekl). Zároveň se snažil vyjít vstříc oběma stranám, nestranně (zažila jsem ho jak ze strany kupující, tak pronajímatelky). Jeho profesionalita a zároveň lidský přistup, už byly jen ""třešničkou na dortu"". Pana Jungmana mohu jen doporučit.

Eva Jirková Trutnov

Makléř zcela naplnil a předčil mé očekávání. Práce z jeho stany proběhla ""na klíč"", prakticky jsem se nemusel o nic starat. Příjemné, rozhodné, rychlé a férové jednání vůči mně jako jeho klientovi, tak i směrem k zájemcům o nemovitost. Budu-li v budoucnu potřebovat služby realitky, obrátím se na stejného makléře.

Jaroslav Pekař Trutnov

Vše je ale závislé na daném makléři, takže vřele rád doporučím výborného makléře, který měl vše podchycené, předem naplánované a i přes komplikace uměl se vším poradit. Já děkuji že jsem ho mohl mít.

Lukáš Appelt Trutnov

Služeb pana Schimmera jsem využil už dvakrát a vždy nad míru spokojen s přístupem , profesionalitou a 100% odvedenou prací.... pro mně je to "PAN PROFESIONÁL " - jednička mezi makléři. Děkuji

Grof Václav Trutnov

Pan Schimmer, vedoucí trutnovské pobočky Next Reality, je člověk na svém místě. S jeho pomocí jsem koupil svůj první byt a byl mi celým procesem maximálně nápomocný. Mohu vyzdvihnout profesionální, lidský přistup, flexibilitu a nepopíratelné zkušenosti ve svém oboru. Děkuji.

Jan Střibrný Trutnov

Pan Jungman je nejlepší makléř na světě. Při prodeji mé nemovitosti byl velmi ochotný. nápomocný. obětavý a vše zařídil velmi rychle. Navrhla bych ho na makléře roku. 5 hvězdiček.

Marta Matyasova Trutnov

Na pana Jungmana jsem narazil úplně náhodou přes internet když jsem hledal někoho na pronájem bytu. Větší štěstí jsem mít nemohl. Pan Jungman je velice vstřícný, vždy ochotný, pomůže vždy a se vším nad rámec svých povinností. Jeho profesionální i lidsky přístup se dnes tak často nevidí. Mohu jen doporučit. Moc děkuju.

Miroslav Knejp Trutnov

Chtěli bychom poděkovat panu Jungmanu za jeho profesionální přístup ke svým klientům. Několikrát jsme se setkali s makléři protože pronajímáme byty, ale s takovým nadstandardem a profesionalitou jsme se ještě od žádného makléře nesetkali. Pan Jungman je vždy na vše připravený, jasný, zřetelný, informuje o veškerém pohybu a co je hlavní vždy velmi slušný a stojí za svým klientem. Děkujeme a rozhodně s Vámi budeme nadále spolupracovat. Pokud mohu doporučit, využijte jeho služeb a věřte, že budete spokojeni, rozhodně nebudete litovat. Touto cestou zároveň posíláme velký dík.

Nico a Magda de Geus Trutnov

P. Schimmer se nás ujal, když jsme potřebovali prodat po bratrovi celkem dost rychle byt v Horní Olešnici ( my bydlíme v Jirkově u Chomutova). Nikdy jsem RK nevěřila až do doby, kdy jsme měli tu čest poznat p. Schimmera. Musím Vám napsat, že to je člověk na svém místě a Vaše kancelář má ve své firmě opravdový poklad:-) Jeho vystupování, komunikace, jednání, znalosti, ochota se nedá hodnotit jen jedničkou, ale jedničkou s min. 5 hvězdami. Pracoval na plné obrátky, víkendy, večery, když byl na dovolené, prostě kdykoliv jsem chtěla nějaké info, ihned reagoval a vždy mile a příjemně. Vím, že je to jeho práce, ale myslím, že dělá více a toho si velmi cením. Tímto bych chtěla moc poděkovat, že u Vás pracuje takový člověk a poprosím, zda by jste mu nevyslovil ještě jednou Vaším prostřednictvím velkou pochvalu a velké díky. Dopředu moc děkuje Vaše klientka Bundzíková Světlana

Bundzíková Světlana Trutnov

Tímto bych chtěl poděkovat Vaši realitní kanceláří za poskytnuté služby při prodeji nemovitosti, zejména děkuji vedoucímu pobočky v Trutnově p. Miroslavu Schimmerovi za poskytnuté služby, ochotu a lidský přístup.

Josef Vrtěna Trutnov

Pan Jiří Jungman je přesně ten tip člověka, co svojí práci miluje, dělá s lidským přístupem, velkým nasazením a hlavně co slíbí.. to splní....pokud by bylo v jakémkoli oboru takových lidí více...máme být na co pyšní....Děkuji pane Jungman!

Sarka Pospisilova Trutnov

Na začátku roku 2017 jsme zrealizovali přes Next reality - pobočka Trutnov, koupi pozemku . Díky panu Jungmanu vše dobře dopadlo, on se o vše postaral. Děkuji vám.

Jiří G. Trutnov

Pan Schimmer pomáhal mně a mým dvěma sestrám prodat dům po otci v podkrkonoší. Všichni bydlíme daleko, např. já v Brně. Přesto díky naprosto profesionálnímu přístupu nikdo nemusel nikam jezdit, pan Schimmer vše s přehledem a rychle zařídil. Více takových lidí do úřadů a firem! Doporučuji všem, kdo potřebují cokoliv v této oblasti služeb zařídit, aby se obraceli na pana Miroslava Schimmera z NEXT REALITY v Trutnově. Děkuji.

Jarmil Javůrek Trutnov

Velice si vážíme profesionálního a naprosto bezchybného úsilí pana Jiřího Jungmana, který nám po celu dobu poskytuje plnou podporu, ve všem se na něj můžeme spolehnout, na všechny dotazy nám poskytuje okamžité a profesionální odpovědi a vždy je ochoten cokoli vyřešit. Za vše výše uvedené bychom mu tímto chtěli velmi poděkovat a vždy jsme připraveni jej doporučit, protože prodej i koupě nemovitosti je pro řadu lidí stresující událost a pokud je v celém procesu zastupuje Pan makléř, kterým bezesporu pan Jungman je, pak je vše naprosto bez problémů a k plné spokojenosti klienta, kterého zastupuje, což dělá s plným nasazením, bez ohledu na čas a den, kdy jeho služby potřebujete.

Radka Prokopová Trutnov

Vynikajici makléř. Byla jsem velice spokojena s jednanim a ochotou pana Schimmera.Po zkušenostech s jinymi makléři toto jednání bylo na 1* a také se koupě uskutečnila.Touto cestou mu moc děkuji.

B.Fidranská Trutnov

V měsíci březnu 2017 jsme zrealizovali přes Next reality - pobočka Trutnov, koupi bytu 3+1. Díky profesionálnímu i osobnímu přístupu pana Jungmana vše proběhlo v pořádku, dle naších představ... Je to člověk na svém místě. Ještě jednou Díííky...

Jiří Hofman Trutnov

Dobrý den,na podzim loňského roku jsme s manželkou realizovali za pomoci pana Jungmana prodej bytu v Trutnově. S prací pana Jungmana jsme byli velice spokojeni.Jeho přístup byl vysoce profesionální.Veškeré informace nám vždy předal pružně a vyčerpávajícím způsobem.Pana Jungmana můžeme všem při prodeji doporučit.

Bohumír a Věra Feestovi Trutnov

S panem Jugmanem jsem byl velmi spokojen, za prvé v pracovní rovině, kde ve spolupráci se mnou jako finančním poradcem na něm nikdy nic nevázlo a reagoval rychle a flexibilně, tak v osobní rovině, kde mi jako prodejci bytu nezištně poradil s problémem a díky němu jsem problém úspěšně vyřešil.

Martin Šimůnek Trutnov

Děkuji panu Jungmanovi za prodej našeho bytu. Jeho přístup hodnotím velice kladně byl ochoten ve všech směrech, děkuji.

Horová Trutnov

Rád bych tímto způsobem poděkoval panu Jiřímu Jungmanovi za profesionální přístup, ochotu při řešení problémů a především za jeho neskonalou trpělivost. Vaší realitku a především tohoto konkrétního realitního makléře budu doporučovat.

Vojtěch Hlubuček Trutnov

O panu Schimmerovi jsem se dověděla od kamarádky, jejíž známé prodával dům a byla s jeho prací velmi spokojena, což nyní mohu potvrdit. Ohledně prodejní ceny na mě netlačil, dal mi prostor získat vlastní přehled. Má profesionální i lidský přístup, kdy nemyslí pouze na sebe, byť se to u obchodníků někdy stává. Pan Schimmer se naopak drží principu, aby na stranách klientů došlo ke spokojenosti beze zbytku, proto ho jako makléře realit mohu všem doporučit.

Eva Hurychová Praha

V životě jsme při našich transakcích potkali řadu realitních makléřů, ale míra Mírovy profesionality je neobvyklá. Pro nás představuje dokonalý koktejl znalostí, zkušenosti, věcnosti, ale i podpory, trpělivosti a respektu. Dekujeme🌹

Renata a Karel Dvořákovi Praha

Při koupi bytu prostřednictvím realitní kanceláře jsem do jednání vstupoval s předsudky a nedůvěrou, a to díky předchozí osobní i profesní zkušenosti s více realitními makléři, byl jsem však mile překvapen profesionalitou přístupu pana Schimmera. Jeho vystupování bylo nejenom milé, ale zejména seriózní a pohotové. Obchod probíhal ku spokojenosti všech zúčastněných stran a co se domluvilo, platilo. Díky této zkušenosti bych pana Schimmera doporučil každému a bez váhání s ním opětovně spolupracoval. Lze jen ocenit jeho evidentní zkušenosti a praxi v oboru.

Jan Sůva Trutnov

Výborná komunikace a spolupráce. Neměl jsem žádné výhrady a vše vždy dopadlo jak bylo domluveno. Next reality mně byla doporučena a budu ji doporučovat všem jako profi realitku.

Martin Pangrác Trutnov

S právním servisem zatím nemám zkušenost, ale předpokládám, že bude stejně výborný jako všechno. Váš realitní makléř pan Jungman je super, moc dekuji.

Dagmar Háková Trutnov

V květnu jsem zrealizovala koupi bytu.Profesionální přístup,rychlé vyřízení jakýchkoliv požadavků,Jsem velmi spokojena,vše proběhlo rychle a perfektně díky panu Jungmanovi.pobočka Trutnov.Děkuji

Renata Kudělova Trutnov

S jeho službami jsem byla velmi spokojena. Je spolehlivý, pečlivý, co řekne to platí a vždy poradí. Můžu jenom doporučit.

Bartošová Trutnov

Pana Jungmana mohu jedině doporučit. Jedná narovinu a pokud potřebujete s něčím pomoci nebo něco vysvětlit, je vždy velmi ochotný a vstřícný. Své práci rozumí a dělá ji skvěle. Pokud budu ještě někdy potřebovat služby realitního makléře, určitě se obrátím na něj.

Pavlína Berezová Trutnov

Rok jsme realizovali složitý prodej komerčního objektu v Úpici s makléřem Jiřím Jungmanem z Next R. Rozhodně solidní a profesionální přístup. Makléř jednal samostatně a koordinoval celý prodej od prvotních jednání až po podpis kupní smlouvy.

Jiří a Iva Trutnov

Děkujeme za velmi kvalitní službu p. Jungmana při prodeji nemovitosti za jeho profesionální přístup,vstříctnost ,ochotu a spolehlivost při jednání bez ohledu na čas a pracovní dobu.

Dana Žemličková Trutnov

Při koupi jsme využili služeb Vaší realitní kanceláře. Myslím si, že nezáleží úplně nejvíce na real. kanceláři jako takové, ale na lidech, kteří v ní pracují. Využili jsme již několikrát služeb různých realitek, ale nikdy jsme se nesetkali s tak profesionálním, odborným a vstřícným přístupem jako nyní s ved. pobočky Trutnov p. Schimmerem Miroslavem. Vždy na náš dotaz okamžitě reagoval, rychle vše vyřizoval včetně detailních informací a obchod dotáhl do konce k naší naprosté spokojenosti.

Manželé Hrdličkovi Trutnov

Děkuji panu makléři Jiřímu JUNGMANOVI za zprostředkovaní prodeje bytu. Pan JUNGMAN je ochotný, příjemný a má velmi profesionální přístup !!! Doporučuji všem, kteří se chystají prodat, koupit či pronajmout nemovitost.

SKLIBOVA Ema Trutnov

Všem doporučuji pana Jungmana, jako skvělého, velmi příjemného a hlavně velmi schopného realitního makléře!! Co jsme dojednali, vždy platilo, své práci skvěle rozuměl, vše potřebné spojené s prodejem, dobře a rychle vyřešil. S panem Jungmanem je prostě radost něco prodávat!!!!! Vřele doporučuji!!!!!

Pajas Jaroslav České Budějovice

Profesionalitu pana ředitele Next Reality Trutnov Miroslava Schimmera mohu jen potvrdit. Člověk na svém místě. Pořádně byla prověřena i jeho trpělivost, protože prodej mého pozemku se časově vlekl. Osobně jsem se s ním nikdy neviděla, vše jsme řešili na dálku telefonicky, mailovou a poštovní korespondencí a přesto seriózně. Pozemek byl prodán nakonec za mou ideální cenu. Děkuji.

Irena Stejskalová Trutnov

Pana Jungmana jsme si vybrali záměrně na základě jeho předchozích referencí. Přístup k problematice koupi nemovitosti byl nejen velmi profesionální, ale také velmi lidský, praktický a vstřícný. Pomohl nám překonat problémy při komplikované koupi nemovitosti, kdy reagoval ihned na nově vzniklé situace. Vše vyřešil k naší úplné spokojenosti, včetně zprostředkování kompletního právního servisu a finančního poradenství. Jeho služby můžeme jen vřele doporučit.

Bohuslav Kuba Trutnov

Rychlé jednání k naší velké spokojenosti, veškerý servis, nemuseli jsme nic zařizovat, vše dodáno až k rukám, již jsme Vás doporučili známému a i on byl spokojený.

Vladimír Hybler Trutnov

Pohoda decentní chlapík na rovinu říká co a jak, žádné Jobovky. Byl jsem sním na prohlídce nemovitosti a jsem spokojen, nevodí vás za ručičku jako školku a nedává vám šrouby do hlavy. Nepospíchá a nejde mu o to prodávat rychle a za každou cenu. Doporučuji pro lidi co nemají rádi tlak.

Ludvík L. Trutnov

V roce 2017 jsme společně s bratrem prodávali byt prostřednictvím pana Jungmana z realitní společnosti NEXT REALITY. Přístup pana Jungmana byl skutečně nadstandartní. Prakticky jsme pouze vyklidili byt a předali panu Jungmanovi. Ostatní vše proběhlo pouze s našim vědomím a nutností našich podpisů na některých dokumentech. Byt byl prodán k naší plné spokojenosti a bez stresů. S čistým svědomím mohu vřele doporučit služby pana Jungamana a ještě jednou mu touto cestou děkuji.

Jaroslav Šmejda Trutnov

V létě 2017 jsem u společnosti NEXT REALITY jmenovitě s panem Jungmanem prodávala byt, přestože prodej byl trošku náročnější, povedlo se a myslím, že zejména díky přístupu pana Jungmana. Jako realitní makléř poskytuje nadstandartní servis, nestalo se, že by nebyl k dispozici, vše vysvětlil, se vším pomohl. Po zkušenostech s jinými makléři (někdo si bohužel říká makléř po týdenním školení a podle toho to tak také vypadá...) jsem měla z prodeje bytu obavy, ale pan Jungman mě přesvědčil, že když dva dělají totéž není to totéž. Za mě pět hvězdiček. Je to pan Makléř a opravdu člověk na svém místě. Více takových lidí. Mohu jen doporučit.

Petra Havlíková Trutnov

Pan Jiří Jungman nám pomohl prodat nemovitost - která byla ve vlastnictví firmy a celých 9 let se nám ji nepodařilo prodat. Díky panu Jiřímu Jungmanovi se to povedlo. Musím hodnotit velmi kladně přístup a veškeré dění okolo prodeje, které bylo velmi profesionální a vlastně veškeré jednání s potencionálními zájemci vyřídil sám. Měl jsem zkušenost s několika makléři při prodeji, ale pan Jungman byl o několik tříd výše a musím touto cestou ještě jednou poděkovat za snahu a přístup v jednání. Mohu pana Jungmana doporučit všem, kteří chtějí prodat, nebo koupit, nemovitost. Vždy byl ochoten jednat, bez ohledu na kalendářní den v týdnu, nebo i v čase. Veškeré informace jsem měl vždy obratem. Tak si představuji služby a přístup k jednání.

Vladimír Dušek Trutnov

VEDENÍ POBOČKY

REALITNÍ MAKLÉŘI