NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY LUŽINY

Archeologická 2256/1, Praha 155 00
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností Dobrá realitka Praha, s.r.o. IČ: 08276374 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 9781074010/5500
PRÁVĚ OTEVŘENO
Pondělí
09:00 - 20:00
Úterý
09:00 - 20:00
Středa
09:00 - 20:00
Čtvrtek
09:00 - 20:00
Pátek
09:00 - 17:00
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Velice děkuji paní Morchové za vstřícnost, rychlost a profesionalitu při jednání o nákupu nemovitosti. Téměř dokonale podané informace a možnost vše projednat předem, ještě bez přímého setkání, a tedy bez ztráty vzácného času. Doporučuji.

V. Janoušek Praha

Snad proto, že jsem již potkal několik realitních makléřů nejrůznějších kvalit a způsobů jednání, rád bych pana Sýkoru vyzvedl jako skutečného profesionála. Od prvního setkání až po konec celé transakce probíhala spolupráce zcela bezproblémově, pan Sýkora po celou dobu dodržoval veškeré dohody, na schůzky přicházel vždy dokonale připraven a odvedl práci přesně dle mých představ. Děkuji a jsem rád, že jsem mohl být Vaším klientem.

Ing. Milan Zajíček, Ph.D. Odolena Voda

Dobrý den, Rád bych pochválil paní Olgu Procházkovou touto cestou, kéž by bylo více takových makléřů, rychlá, přesná, pečlivá, zodpovědná, co více dodat... Děkuji moc s prodejem nemovitosti.

Jan Veltruský Breznice

Denisa Nguyenová je velmi krásná a kultivovaná dívka, s kterou je radost jednat. Její osobní prezentace je velice sympatická a její předávané informace jsou pro klienty ucelené a velmi poučné.

Hannah Bartíková Libčice nad Vltavou

Při volbě pronájmu nemovitosti a její prohlídce i při zodpovězení dotazů, a to po pravdě, jak se věci mají, jsme byli velmi příjemně překvapeni vstřícným a lidsky příjemným jednáním a přístupem pana makléře Petra Spiese a díky zprostředkování kontaktu s majitelem jsme získali potřebnou odvahu a jistotu, která je nezbytná k uskutečnění takového životního kroku, jakým je přestěhování. Pana Petra Spiese tak můžeme rádi doporučit. Martin Pelant s rodinou.

Martin Pelant Jablonec nad Nisou

Děkuji za zprostředkování pronájmu, vše proběhlo rychle, efektivně a profesionálně. S výsledkem jsem velice spokojen a vřele doporučuji využití Vašich služeb.

Pavel Kubišta Praha 5

Mnohokrát děkuji za spolupráci při pronájmu našich prostor. Velmi jsme ocenili rychlost, profesionalitu i lidský přístup při poskytování realitní služby. V budoucnu se na Vás určitě rádi obrátíme znovu.

Ladislav Š. Praha

Prodej či nákup nemovitosti zní jako něco, co dokáže zvládnout každý sám. Nicméně, mít pana Sýkoru po boku jako skutečného profesionála, nám ušetřilo mnoho času, spoustu chyb a dalo nám klidný spánek po celou dobu transakce. Ať už to byla jeho přítomnost u návštěv, dohadování smluv, vyjednávání podmínek či předání nemovitosti. Hlubokou znalostí svého oboru, realitního práva i osobním přístupem nás utvrdil, že pro budoucí pomoc už netřeba hledat jiných pomocníků.

M. Tichy Praha

Mnohokrát děkuji panu Tomáši Grecovi za profesionální, rychlé a vstřícné jednání při nákupu bytu. Byl jsem naprosto spokojen. Výborná práce!

Jan Jedlička Praha

Mám potřebu se ještě jednou vrátit ke zhodnocení prodeje bytu přes vaší realitní kancelář. Ráda bych poděkovala Vašemu spolupracovníkovi panu Sýkorovi, který měl na starost prodej mého bytu. Pan Sýkora se choval vždy mile, příjemně, vždy měl vše připraveno, předběžně domluveno, zjištěno, nikdy na nic nezapomněl a celý prodej proběhl bez komplikací, hladce a celkem i rychle. Věřím, že to měl velmi náročné a ztížené, protože v době koronaviru se musely určité situace řešit on-line nebo v rouškách nebo jinou cestou. Pan Sýkora řešil vše zodpovědně a profesionálně. Celá realitní kancelář může být na něho pyšná. A já vaši kancelář a pana Sýkoru budu všem doporučovat. Pro mě bylo příjemné, že nemusím na nic myslet, nic připravovat, a že všechny důležité dokumenty budou v pořádku. Ještě jednou děkuji za vyřízení prodeje bytu díky panu Sýkorovi, tedy vaší firmě.

Mgr. Yveta Nemešová Praha

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Mgr. Procházkové za její naprosto perfektní práci. Vyzdvihuji maximální profesionalitu, férovost, ochotu a vstřícnost.

Radka V. Mladá Boleslav

Za mne můžu říct, že jste odvedli opravdu skvělou práci. Byla jsem nadšená z lidského přístupu a profesionality. Na začátku jsem měla obavy jak to bude všechno probíhat, ale to bylo naprosto zbytečné. Když jsem se potřebovala na něco zeptat, tak mi bylo vše jasně a srozumitelně vysvětleno. Moc bych chtěla jmenovitě poděkovat paní Procházkové a panu Sýkorovi, bez kterých bych to nezvládla. Určitě vás budu doporučovat.

Alexandra Halašová Praha

Dobrý den, chtěla bych tímto pochválit pana realitního makléře Petra Spiese z Vaší společnosti, neboť je to velmi slušný a schopný člověk, profesionál, který umí vždy dobře poradit a pomoci. Nevtírá se a má přehled.

Pavla Martínková Zálezly

Perfektní spolupráce, naprostá spokojenost. Příští pronájmy jedině s Mgr. Procházková.

Ivan Latowski Hostivice

Prodej mého bytu jsem svěřil panu Tomáši Grecovi a udělal jsem dobře. Má zcela profesionální přístup, je maximálně ochotný, vstřícný a odborníkem ve svém oboru. Plně jsem mu mohl důvěřovat po celou dobu realizace prodeje mé nemovitosti, která byla díky jeho zkušenostem, rychle vyřízena.

Jiří Ženatý Praha

Ochotný, příjemný, snaživý, spolehlivý a časově flexibilní makléř. Děkujeme za zprostředkování a určitě služeb vaší realitní kanceláře znovu využijeme.

Linda Šeredová Praha

Chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální práci paní Procházkové. S prodejem nemovitosti si poradila na výbornou. Můžeme doporučit.

Jiří Hrubý Beroun

Velice děkuji Tomáši Grecovi, Tomáši Böhmovi a dalším pracovníkům Next Reality za rychlé a hlavně vysoce profesionální zpracování ocenění nemovitosti. Z mé strany bylo třeba dodat jen to nejnutnější, vše ostatní pánové zařídili. Jasné, rychlé, vstřícné a profi. Skvělá práce.

Jan Tolar Praha

Rád bych zde velice kladně ohodnotil spolupráci s pí. Mgr. Olgou Procházkovou, za velice rychlé zprostředkování pronájmu bytu, které proběhlo v době 38 hodin od prvotní prohlídky, do podpisu smlouvy a předání bytu. Vše bylo realizováno díky vstřícnosti, rychlosti a schopnosti pí. Mgr. Procházkové. Je to osobnost na svém místě a v budoucnu to bude právě ona, kterou oslovím při pomoci s nemovitostmi. Moc Děkuji.

Radek Mára Praha 9

Velice děkuji paní Morchové za vstřícnost, rychlost a profesionalitu při jednání o nákupu nemovitosti. Téměř dokonale podané informace a možnost vše projednat předem, ještě bez přímého setkání, a tedy bez ztráty vzácného času. Doporučuji.

V. Janoušek Praha

Byl jsem zcela spokojen. Zůstanou-li služby Vaší kanceláře na stejné úrovni, využiji jich v budoucnu s radostí opět.

Waldemar Grutke Praha

S Tomášem Grecem jsem spolupracoval při prodeji dvou mých bytů v Praze. Oba byty jsem prodával v mimořádně obtížné době, kdy se prodej nemovitostí na trhu téměř zastavil. Nadto se v obou případech jednalo o poměrně drahé a hůř prodejné nemovitosti. Tomáš však dokázal oba byty během pár měsíců prodat za předem dohodnutou. Jednání bylo ve všech ohledech velice rychlé, jasné a profesionální. Tomáš patří mezi skutečné profesionály ve svém oboru.

Tomáš Bodnar Praha

S panem Sýkorou byla radost spolupracovat. Prodával nám 2 nemovitosti a pomohl s nákupem jedné. Transakce byly velmi složité, ale on vše perfektně zvládl. Pokaždé připravený, reagoval rychle na dotazy, vyřešil veškeré převody, jednal s bankou, úřadu, radost s ním spolupracovat. Vřele ho každému doporučuji.

Ivona Voženílková Pardubice

Setkání s Olgou Procházkovou byla náhoda (v cukrárně jsem vyslechla od vedlejšího stolu její rozhovor s klientem a přehodnotila svůj názor na realiťáky). Šťastná náhoda. Upřímná, férová, pracovitá i na Silvestra. Ačkoli do naší spolupráce zasáhla inflace a realitní krize, zvládla to jako úhoř, tedy čistě a hladce. Klobouk dolů. Už spolu vymýšlíme další akci, realiťáka už neměním. Olgo, děkuji moc. Byla to fuška😉

Zuzana Kocurová Hostivice

Perfektní spolupráce s paní Olgou Procházkovou. Když bylo potřeba něco navíc, vždy vyhověla na 100 procent a komunikace byla úžasná. Vše zařídila podle mých představ a děkuji za ochotu a vstřícnost. Určitě kdybych chtěl opět něco zařídit ohledně koupě či prodeje, tak jedině s paní Olgou Procházkovou děkuji moc.

Martin Zeman Tanvald

Dekuji vrele za spolupraci s pani Olgou Prochazkovou, predevsim za spolehlivost, profesionalitu a duveru, kterou jsem v ni mela. Byla to dobra volba.

Ingrid Tuhackova Praha

Velice děkuji Tomáši Grecovi, Tomáši Böhmovi a dalším pracovníkům Next Reality za rychlé a hlavně vysoce profesionální zpracování ocenění nemovitosti. Z mé strany bylo třeba dodat jen to nejnutnější, vše ostatní pánové zařídili. Jasné, rychlé, vstřícné a profi. Skvělá práce.

Jan Tolar Praha

Přes Next Reality jsem kupoval rodinný dům. Převod nemovitosti byl stížen o zástavní právo bývalých vlastníků v katastru nemovitostí. Paní Morchové chci poděkovat za její profesionalitu, flexibilitu, dobré rady a vždy vstřícné řešení pro obě strany. Mohu vřele doporučit.

Antonín Krejčí Milovice

Vstřícné a hlavně rychlé vyřízení. A pokud jsem potřebovala poradit, vždy pomohli.

Jana Krupičková Praha

Pan Sýkora mi pomohl s nákupem bytu a byla radost s ním spolupracovat. U bytů, o které jsem měl zájem, byl schopen odhalit potenciální problémy a nejasnosti - jak technické, tak právní - takže jsem se nedostal do žádných problémů. Na moje dotazy reagoval rychle, vždy měl vše připraveno. Oceňuji, že dokáže pomoci v celé šíři problémů spojených s nemovitostmi. Rozhodně ho doporučuji.

Ondřej Fialka Praha

Chci vyzdvihnout výbornou komunikaci, bezproblémovou spolupráci a profesionální přístup při prodeji nemovitosti. I přes problémy, které prodej nemovitosti provázel pan Sýkora vždy našel nějaké řešení ke spokojenosti nás prodávajících a i kupujících. Vřele doporučuji, byla jsem velmi spokojená. Ještě jednou moc děkuji.

Pavla Dolejšová Praha 6 - Liboc

Olga Procházková je profesionál každým coulem. Rychlé, vstřícné a konstruktivní jednání je její samozřejmostí. Komunikace skvělá, zdá se 24 hodin denně :). Pokud bych si vybírala znovu makléře či poradce v rámci realit, rozhodně bych neváhala a paní Olga Procházková by byla volbou číslo 1.

Miloslava Jansonová Praha

Chtěl bych touto cestou poděkovat Vašemu makléři, panu Tomáši Böhmovi, který byl tak laskav a zrealizoval s mojí osobou a mojí partnerkou v pátek dne 11. září 2020 v 17:00 hodin v obci Chrást nad Sázavou-Krhanice prohlídku bytu nabízeného k prodeji. Musím podotknout, že s mojí partnerkou jsme se v poslední době setkali s několika makléři a makléřkami různých realitních společností, avšak u daných makléřů a makléřek jsem se nesetkal s tak ochotným přístupem a laskavým jednáním jako právě u pana makléře Tomáše Böhma. Pan Tomáš Böhm mě velmi mile překvapil svým profesionálním vystupováním na úrovni a bez jakýchkoliv ústupných nebo výmluvných manévrů, narozdíl od ostatních makléřů, kteří mě tak od další spolupráce s nimi odradili, nám pan Böhm představil byt nabízený k prodeji. Byť se moje partnerka nakonec pro koupi tohoto bytu nerozhodla, musím říci, že jednání pana Böhma ve mě zanechalo opravdu velmi dobrý dojem a bude pro mě ctí, pokud se s panem makléřem Tomášem Böhmem někdy v blízké budoucnosti opět setkám třeba právě při prohlídce nemovitosti, kterou bychom se rozhodli zakoupit. Pana makléře Tomáše Böhma mohu jen a jen doporučit.

Martin Carvan Praha

Pan Sýkora zpočátku mohl prodávat jen mou polovinu domu ale podařilo se mu vykomunikovat i mého spoluvlastníka (v podstatě věc medioval) . Naši finální kupující museli prodat své dvě nemovitosti aby byli schopni zaplatit kupní cenu. S pomocí pana Sýkory se jim to zadařilo a celá transakce se nakonec ukončila v kratší lhůtě než jsme všichni očekávali. Pan Sýkora je profesionál každým coulem a z mého pohledu velmi komplikované prodeje se zhostil na výbornou.

Vladimír Hameršmíd Pardubice

VEDENÍ POBOČKY

ASISTENT/KA

REALITNÍ MAKLÉŘI