NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY ČESKÉ BUDĚJOVICE

České Vrbné 2403, České Budějovice 370 11
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností 1 Radost s.r.o. IČ: 06056989 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Otevírací doba - kdykoli po telefonické domluvě.

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 1750480087/5500
DLE DOMLUVY
Pondělí
dle domluvy
Úterý
dle domluvy
Středa
dle domluvy
Čtvrtek
dle domluvy
Pátek
dle domluvy
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat za Vaše služby ve smyslu zprostředkování podnájmu bytového jednotky na adrese Vráto 77, okr. České Budějovice. Vzhledem ke skutečnosti, že má profese mimo jiné obnáší také časté jednání s lidmi, o to více dokáži ocenit, a moc si vážím lidí jako jste Vy. Jednání s Vámi bylo vždy totiž velice příjemné a na profesionální úrovni po všech stránkách. Vystupovala jste vždy velmi mile a ochotně. Moje podněty, návrhy, dotazy a přání jste vyřizovala bez zbytečných průtahů s bravurou defacto ihned a vše, co jste mi sdělila, vždy tak bylo a platilo, a bylo na Vás ve všech směrech spolehnutí. Pokud bych někdy v budoucnu řešil bydlení cestou realitní kanceláře, určitě se na Vás obrátím a obecně jsem rozhodnutý Vás všem blízkým a známým doporučovat, neboť jednání s Vámi je radost, tak proč se o ní nepodělit spolu s ostatními. Mockrát Vám za vše děkuji a přeji hezké dny.

David Šlenc České Budějovice

Pan Bc. Rostislav Kuboušek byl kdykoliv telefonicky k dispozici i z vlastní iniciativy mě informoval o průběhu splátek od kupujícího. Rychlé a seriózní jednání byl jsem velice spokojen vřele doporučuji.

Miroslav Brůha České Budějovice

Skvělé služby. Byli jsme moc spokojeni.

Lucie České Budějovice

Zkušenost s paní Šaškovou patří mezi nejlepší. Profesionální, ale zároveň také lidský přístup. Ochota kdykoli zvednout telefon, poradit, přijet osobně, vymyslet strategii prodeje na míru, kvalitní marketing... Doporučujeme moc!

Jana a Hynek Fukovi Srubec

Tato mladá dáma je v dnešní době ve světě realit naprostým zjevením! Prodávala mi nemovitost, hledala novou a zařizovala vše okolo stěhování do nového bydliště. Kdyby nebylo potřeba mých podpisů, nemusela jsem ""hnout ani prstem"". Profesionální, spolehlivá, proaktivní, rychlá, ochotná......samá nej, ale především poctivý člověk na svém místě, skutečný charakter! Pro pány bonus, že jde o krásnou a charismatickou ženu. Paní Klárko, děkuji!

Olga Petrová České Budějovice

Kupovali jsme byt přes paní Šaškovou. Se vším nám pomohla a to jsme jako mladý pár uvítali. Opravdu velmi milá paní, která jedná rychle, s úsměvem a vždy s ohledem na přání a potřeby zákazníků. Dokonce i když jsme se na paní makléřku obrátili o nějaký čas později s problémem, nabídla nám pomoc a ihned nám začala s problémem pomáhat. Tímto bychom jí chtěli velice poděkovat a popřát jí spoustu takto spokojených zákazníků.

Kateřina České Budějovice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat Vašemu makléři panu Pavlovi Svobodovi z pobočky v Českých Budějovicích. Při prodeji naší nemovitosti byl velmi vstřícný, ochotný a uměl poradit. Byl opravdový profesionál a my jsme s ním byli naprosto spokojení. Na každý náš dotaz ochotně odpovídal a choval se k naprosté spokojenosti po celou dobu prodeje. Určitě bych ho doporučila všem mým známým, neboť s takovým přístupem se dneska málokdy setkám.

Maršíková Praha

Paní Klára Šašková je opravdu vynikající makléřka. Profesionalita se u ní snoubí s lidským přístupem, dokáže přesně reagovat na potřeby klienta, je spolehlivá a dokonale se orientuje na trhu nemovitostí. Všem ji mohu jenom doporučit.

Libor Strašek České Budějovice

S paní Walouszkovou jsem se setkala při koupi bytu. Nejen, že je velmi schopná, rychlá a spolehlivá, ale nad to je i milá a lidská. S její prací jsem byla velmi spokojena a mohu jen vřele doporučit. Děkuji.

Michaela Hájíčková České Budějovice

Děkujeme za pečlivou a spolehlivou práci. S panem Svobodou jsme byli velmi spokojení a příště bychom jeho služby využili zajisté znovu. Ulehčil nám od mnoha starostí. Děkujeme, Hadravovi

Jiří Hadrava

Rádi bychom Vám poděkovali za tým pobočky České Budějovice a pod vedením paní Kláry Šaškové .V sobotu 17.8.2019 jsme předali svou milovanou chaloupku do rukou nové majitelky a víme, že je v dobrých rukou a tím se zasloužila právě Klára Šašková. Svou absolutní profesionalitou, pochopením , nic pro ní a její tým nebylo překážkou (vyřešeny do posledního puntíku) a vždy s úsměvem na rtech. Děkujeme a přejeme především zdraví a spoustu dalších spokojených klientů .

Michaela a Miroslav Beníčkovi České Budějovice

Milá usměvavá paní, která je se zákazníkem neustále v kontaktu a pomůže se vším. Já jako úplný neznalec všech potřebných informací jsem se bála, že sama nic nezvládnu. Ale naštěstí jsem narazila na Míšu, která mi dokázala vždy poradit. Pokud chcete koupit nemovitost v klidu a vědět, že za zády vám bude stát člověk, který tomu rozumí a nebude vás tlačit do nesprávných kolejí, kontaktujte právě ji. Já moc děkuji, Míšo.

Gabča Dvořáková České Budějovice

Paní Waloszkovou velice rádi doporučíme dále. Neměli jsme žádnou zkušenost s prodejem nemovitosti a díky ní jsme vše zvládli s klidem, bez stresu a jakékoliv překážky. Na každou schůzku jsme se moc těšili, nejen, že jedná opravdu jako profesionál, má ve svém oboru přehled, ale je taky velmi lidská. Prodej nemovitosti proběhl přesně, jak jsme si řekli, všechny náležitosti s tím spojené vyřídila a my jen předali klíče a nemovitost. Kdybychom ještě někdy měli něco řešit přes nemovitosti, určitě bychom se znovu obrátili na ní.

Alena Kutišová České Budějovice 7

Jsem velice spokojena s prací makléřky paní Kláry Šašková, je velmi ochotná a milá a případné problémy ihned řeší. Je na ni spolehnutí a vřele doporučuji.

Alena Janiukova České Budějovice

Na doporučení známého jsem oslovila Míšu Waloszkovou ohledně pronájmu bytu, bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Je profesionální, přistupuje ke svým klientům velmi mile, empaticky. Vše zařídí (smlouvy - převedení, ukončení atd.), dokáže poradit. Přidávám se k velmi pozitivnímu hodnocení ostatních a mohu ji jen doporučit. Za její práci moc děkuji a když bude třeba, ráda její služby opět využiji.

Kristýna Hřídelová České Budějovice

Profesionální přístup, bezproblémová spolupráce, výborná komunikace a spolehlivost. Takové je jednání s Klárou Šaškovou. Děkuji za spolupráci a mohu jen doporučit.

Kateřina Princová České Budějovice

Chtěl bych poděkovat Vaší kolegyni paní Kláře Šaškové za velmi profesionální přístup a pomoc při prodeji bytu. Ačkoliv z rozhodnutí rodinné rady nakonec k prodeji nedošlo (byt v mém vlastnictví přebírá dcera a bude jej pronajímat), oceňuji skvělý přístup paní Šaškové, velmi dobrou přípravu na setkání a prohlídku bytu, jasné a přesné odpovědi na mé dotazy a přímý postup k cíli jednání. Zkušenosti s realitními kancelářemi v Táboře máme spíše negativní, v případě Vašeho týmu jsem však rád změnil názor v tom, jak může a má práce realitního specialisty vypadat a jak hladce lze záležitosti s prodejem či nákupem nemovitosti vyřešit. Děkuji za vaši perfektní práci a s Vaším dovolením bych všem svým známým, přátelům a příbuzným v případě potřeby Vaši kancelář doporučil.

Otakar Studnička České Budějovice

S paní Waloszkovou byla příjemná a věcná komunikace. Jednání probíhalo vždy dle písemné či telefonické domluvy. Na dotazy odpovídala rychle a obsáhle.

Jan Květoun České Budějovice

Jako firma jsme poptávali nemovitost v Č. Budějovicích. Máme bohaté a často také špatné zkušenosti s realitním trhem a makléři obecně. Paní Šašková je ovšem velmi profesionální, efektivní a spolehlivá makléřka. Obvykle nepíšeme recenze, ale tohle je výjimka. Vždy oceňuji spolehlivost a férové jednání, obzvlášť při nákupu nemovitostí. Pí Šašková je skutečně člověk na správném místě. Vždy vám ochotně poradí a poskytne všechny podklady. Osobně jí děkuji a mohu její služby vřele doporučit.

Stanislav Zrůst České Budějovice

Byl jsem dnes na prohlídce s jedním Vašim makléřem, p. Svobodou (makléřem z Třeboně) a úplná spokojenost, dal mi všechny informace, podepsali jsme protokol, atd. Jestli máte nějaké oddělení na pochvaly, tak na p. Svobodu rád dodám referenci.

Cempírka Praha

Děkuji paní Šaškové za zprostředkování prohlídky bytu, byla velmi milá, profesionální a sympatická. Takové jednání a vystupování by se od ní spoustu makléřů mělo učit!

Daniela R. České Budějovice

Výborná spolupráce! Paní makléřku Waloszkovou mohu jenom doporučit!!! Příjemná a rychlá komunikace, profesionální přístup, nadstandardní ochota a pomoc s řešením i přidružených věcí, jako stěhování bytu, přepis energií a podobně. Zajistila veškerou potřebnou komunikaci všech zúčastněných stran. Celá transakce proběhla velmi rychle a hladce. Na paní makléřku bylo 100% spolehnutí a neváhala bych ji znovu oslovit ať již stran prodeje, tak i koupě nemovitosti.

Andrea Lodinová České Budějovice

Veliké doporučení z mé strany, jak pro Next reality, tak zvláště pro p. Waloszkovou, která nás měla osobně na starost😊byt jsme prodali rychle, dobře a vše proběhlo hladce a bez problémů a díky tomu jsme v jiném vysněném bydlení. Za vstřícnost, skvěle odvedenou práci a spolupráci moc moc Děkujeme!👍😊

Michaela Haasova Boršov nad vltavou

Bohužel...Bohu dík, nemám co bych mohl nebo chtěl vytknout. Paní Michaela byla naprosto úžasná a skutečná profesionálka. Dlouho jsem se nesetkal s tak skvělým a osobním přístupem. Byla radost s ní spolupracovat. Mohu jen všem doporučit.

Petr Malovec České Budějovice

Paní Michaela Waloszková je profesionální makléřka, se kterou je radost spolupracovat. Musím zvláště ocenit její zásadový postoj k nátlakovým snahám dalších zájemců k upřednostnění a odolání jejich lákavým nabídkám (úplatkům). Dokáže držet dané slovo, jak ve vztahu k prodávajícím, tak kupujícím klientům. Skutečně jsem se setkal s lidským,příjemným, komunikativním a precizním člověkem, kterého je třeba si vážit. Vše proběhlo hladce, rychle a mohu s radostí jen doporučit dalším zájemcům o její služby.

Josef Šanda České Budějovice

V letošním roce pro nás paní Klára Šašková zajišťovala koupi nemovitosti. Spolupráce s ní byla příjemná, paní K. Šašková je rychlá a spolehlivá. Jako makléřku ji doporučuji.

Miroslava Halámková České Budějovice

Ráda bych touto cestou poděkovala Vašemu makléři p. Svobodovi za rychlé zprostředkování prodeje nemovitosti v Třeboni. Jednání p. Svobody je na profesionální úrovni s notnou dávkou lidskosti. Vřelé díky.

Ilona Soukupová Třeboň

Paní Waloszková nám velice pomohla s prodejem chalupy v jižních Čechách. Protože nás bylo pět spoluvlastníků prodávajících a dva kupující, očekával jsem spoustu starostí s přípravou smluv, právním servisem a s koordinací času a možností všech zúčastněných. Nakonec se ale mé obavy ukázaly jako zcela bezpředmětné. Vše proběhlo, díky profesionálnímu přístupu paní makléřky, až neuvěřitelně hladce a v přátelské atmosféře, za což velmi děkujeme. Za sebe bych určitě neváhal i v budoucnu služeb NEXT REALITY a paní Waloszkové využít.

Radek Konvička České Budějovice

Na paní Michaelu musím napsat samou chválu. Je to milá makléřka, která dokáže prodat nemovitost rychle, bez komplikací a člověk se na ní může ve všem spolehnout. V budoucnu, kdybych ještě řešila nějakou nemovitost určitě bych se obrátila opět na ní.

Lucie Volková České Budějovice

velká spokojenost s paní magistrou

Miroslav Pavlásek

Dobrá spolupráce, i když jsem z Prahy a paní makléřka z Budějovic. Tak spolupráce funguje dobře i na dálku. Jsem spokojen!

David Sigl České Budějovice

Využil jsem služeb makléřky paní Michaely Waloszkové z NEXT REALITY Č.Budějovice při pronájmu bytu a hledání vhodného nájemníka. Velice se mi líbilo příjemné a profesionální vystupování, ale také zejména rychlost, s jakou paní Waloszková dokázala zorganizovat prohlídky bytu a nakonec i doporučila vhodného nájemníka. Musím přiznat, že jsem byl zpočátku dosti skeptický, pokud jde obecně o realitní makléře, ale po této zkušenosti mohu služby realitní makléřky paní Waloszkové s klidným svědomím vřele doporučit.

Václav Pech České Budějovice

Paní Bala byla skvělá, vše co jsem potřebovali vědět bylo řečeno. Komunikace byla vždy rychlá a příjemná. Nejlepší zkušenost s realitní makléřkou.

Alena Bohmová

Byl jsem maximálně spokojen s Vašimi službami.

Ing. Jiří Podolák Mladošovice

paní makléřka byla bez chyby

Miroslav Pavlásek

Dobrý den, pan Svoboda byl vždy vstřícný a ochotný s námi vše řešit byli jsme moc spokojení. Děkujeme.

Pilařovi Jindřichův Hradec

Ráda bych poděkovala paní Kláře Šaškové a jejím kolegům za vstřícný a profesionální přístup, v důsledku kterého jsem se mohla stát majitelkou nemovitosti nedaleko Borovan. Všem zájemcům o nemovitosti v jižních Čechách mohu Kláru Šaškovou vřele doporučit.

Lucie Toniková České Budějovice

Rádi bychom paní Waloszkové poděkovali za pomoc s realizací prodeje našeho pozemku. Celý prodej byl proveden s vysokou odborností a velmi rychle. Paní Walozsková se ukázala jako profesionál na pravém místě především v okamžiku, kdy jsme se při jednání o smluvních podmínkách dostávali do slepé uličky, přesto dokázala nás a kupujícího dovést ke shodě. Velmi si vážíme její práce a bude pro nás i do budoucna makléřem číslo jedna k oslovení k další spolupráci.

manželé Kovářovi České Budějovice

Jednoznačně člověk na svém místě. PROFÍK s vstřícným přístupem a hřejivým slovem. Kéž by to tak fungovalo ve všech oblastech života. Bylo nám ctí Vás poznat Klárko,

rodina Mužíkova České Budějovice

Děkuji Vám za poskytnutí kompletních služeb při shánění prostor k pronájmu. Váš přístup byl profesionální, celý proces proběhl bez jakýchkoliv problémů a my jsme byli maximálně spokojeni, proto Vás budeme všude doporučovat.

Stanislav Jiruška České Budějovice

Naše cesta a následně spolupráce začala tuším loni cca v říjnu, kdy jsem po své ose prodával byt na "Bazoši", v řádku bylo jasně napsáno RK nevolat, samozřejmě volala téměř každá, i přes mojí nepřízeň, tudíž náležitě byl každý odpálkován, tvrdě. Zlom nastal, až když se o to pokusila paní Bala, kdy svým lidským jednáním mé přesvědčení o větších RK trochu poustoupilo a to i z důvodu, že na Next jsem nikdy neslyšel žádné negace, proto jsem to zkusil, samozřejmě za podmínek mých. Musím říci, že s přístupem paní Bala jsem byl nesmírně spokojený, milé jednání, férové, žádné tlačení do ničeho, prostě chování k prodávajícímu jako k rovnocennému " partnerovi" , ne za každou cenu prodat a sbalit provizi, jako to dělají jiní a není jich málo.. Nooo, nebudu Vám tu psát celou cestu, to by bylo na dlouho, jen jsem tím chtěl říci, že takových lidí pracující pro nějakou společnost jen velmi málo a je třeba si je "hýčkat", sám vedu cca 30 lidí a vím jaké to je. Jsem neskutečně rád za to, že mě tehdy paní Bala oslovila a navázali jsme spolupráci, kterou jsme v minulých dnech dotáhli bez jediného problému mezi sebou do zdárného konce. Od té chvíle nedám na Next reality, konkrétně paní Balu dopustit a doporučuji, nebo se zmiňuji jen o ní. Určitě v případě potřeby, pokud budu ještě něco potřebovat prodat, budu kontaktovat ji, i kdybych byl na druhé straně zeměkoule a měl platit cestovné! Děkuji, děkuji, děkuji - kéž by byl každý takový a každý hájil zájmy a pověst své firmy, pro kterou pracuje!!!

Tomáš Kalkus České Budějovice

Great service

ELIYAHU BAR EL

Váš pracovník Bc. Rostislav Kuboušek, byl od prvotní chvíle velmi vstřícný a ochotný, celou dobu prodeje všechno velmi dobře vysvětlil a zařídil a byl jsem s ním velmi spokojen.

Bárta František České Budějovice

Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup Kláry Šaškové při prodeji mé nemovitosti, za důkladnou přípravu strategie prodeje nemovitosti před samotným prodejem, následně za skvělou prezentaci (foto, video) a cílený marketing tak dobře nastavený, že náš dům, díky této preciznosti a kvalitní přípravě ve všech směrech, prodala do týdne a co bylo na tom všem ještě nečekaným bonusem je, že ji prodala za kupní cenu o stovky tisíc více, než jsme očekávali. Prodej byl bezstarostný, nemuseli jsme se vůbec o nic starat, museli jsme je k podpisu dokumentace, a to do příjemného prostředí spolupracující advokátní kanceláře při dobré kávě. Vše proběhlo rychle, bezpečně, spolehlivě, na víc jde o milou osobu. Klára Šašková má moje absolutní nejvyšší hodnocení a doporučení.

Josef Cába České Budějovice

Během prodeje chaty jsme získali velice pozitivní zkušenost s profesionálním přístupem a prací paní Waloszkové. Už během první návštěvy na chatě přišla paní Waloszková připravená na případný prodej, i když jsme ještě nebyli domluveni na spolupráci. Vycházeli jsme z odhadu tržní ceny, který čerpal z více různých zdrojů, tudíž se ukázal jako dosti přesný. Byl jsem potěšen, že náš návrh prodejní ceny byl v souladu s odhadem tržní ceny a tudíž jsme se rychle domluvili na spolupráci. Po profesionální přípravě prezentace chaty, včetně leteckých snímků a videa z dronu, se během prvního týdne ozvalo pár zájemců a hned první manželský pár, který dorazil na prohlídku, měl o chatu vážný zájem. Poté vše běželo naprosto hladce - podepsání Kupní smlouvy a Smlouvy o advokátní úschově, vložení vkladu do KN apod. Peníze z advokátní úschovy jsme obdrželi v souladu s podepsanou smlouvou - druhý den od zapsání nových vlastníků chaty do KN! Paní Waloszková se postarala i o kompletní vyřízení a podepsání Předávacího protokolu, které proběhlo na chatě v příjemné atmosféře všech zúčastněných stran. Celý proces prodeje mi připadal jako reklama na profesionální realitní služby 21. století - Industry 4.0! Spolupráci s paní Waloszkovou a RK NEXT REALITY budu mile rád dále doporučovat...

Slavomír Mahrla Sedlec-Prčice

Naprosto skvělé a velmi rychlé jednání při sjednání nájemní smlouvy. Mohu pouze pouze vřele doporučit a udělit jen to nejlepší hodnocení.

Mgr. David Matějka České Budějovice

Moc ráda bych poděkovala paní Klárce Šaškové za její spolupráci při prodeji bytu v Českých Budějovicích. Bylo to vždy milé setkání s profesionálním přístupem, rychlé vyřízení, výborná komunikace, člověk na svém místě :). Velká spokojenost, mohu všem jen doporučit.

Jitka P. České Budějovice

Míšu znám i mimo její zaměstnání, proto když jsem chtěla prodat byt byla pro mě první volbou. Dnes mohu říct, že jsem trefila výtečného realitního makléře. Práce ji baví a je to znát-na komunikaci, proaktivním přístupu, flexibilitě. Mohu jen doporučit.

Hana Pokorná České Budějovice

Spolupráce s paní Waloszkovou byla bezchybná. Profesionální a spolehlivé jednání. Kdykoli jsme se mohli na paní Waloszkovou obrátit a naše záležitost byla bezodkladně řešena. Koupě i následné předání nemovitosti proběhlo velmi rychle. Byli jsme moc spokojeni. Rozhodně doporučuji. Velké díky.

Dita Žižková České Budějovice

Váš realitní makléř pan Pavel Svoboda byl maximálně profesionální, jednání bylo vždy velmi rychlé a veškeré dohody (i ústní) vždy platily. Byl jsem velice příjemně překvapen, protože v minulosti jsem měl špatné zkušenosti s realitními kancelářemi.

Karel Šebesta Veselí nad Lužnicí

Při prodeji naší nemovitosti jsme byli velice spokojeni s pí. Klárou Šaškovou, jakýkoliv problém nám pomohla vyřešit, jednala velmi rychle a byla velmi ochotná cokoliv zařídit./Vyklízení bytu, úklidovou firmu, veškeré papírování, ubytování atd./ Jako realitní makléřku ji vřele doporučujeme, protože bez ní bychom strávili spoustu času zařizováním věcí na dálku a cest do Č.Budějovic. Jsme velmi rádi, že jsme si ji vybrali a totéž doporučujeme všem ostatním.

Irena Procházková České Budějovice

Paní Míšu jsem kontaktoval se zájmem o koupi pozemku. Musím říct, že jsem tak skvělé jednání už dlouho nezažil. Byli jsme v pravidelném kontaktu a Míša mi vždy ochotně pomohla a poradila se vším, co jsem potřeboval. Byla také skvělým ""mediátorem"" při uzavírání smluv a komunikaci s prodávající stranou. Její schopnost řešit vše promptně a udržovat obě strany v klidu je vskutku obdivuhodná. Míšo, moc děkuji za to, že jste kontrolovala průběh celého procesu, který nakonec dopadl úspěšně a já se tak i díky Vám mohu těšit krásnému novému pozemku.

Frederik Bolf České Budějovice

S paní Šíslovou jsem spolupracovala již loni a jsem s ní maximálně spokojená. Vždy vše perfektně vyřeší, komunikace je bezproblémová, rychlá, efektivní. Opravdu ji mohu jen doporučit.

Jana Siglová

Bohužel jsem byl nucen prodat chalupu po mých rodičích. Z množství realitních makléřů jsem si vybral Míšu a byla to opravdu trefa do černého. Její práce je na vysoké profesionální úrovni a laťku dala hodně vysoko. A vím o čem mluvím, z pracovních důvodů jsem byl nucen jednat s jinými realitními makléři v jiných okresech a bohužel v dosti případech to byla katastrofa. Ale zpět k Míše. Jak jsem již napsal, veliký profesionál. Klientům věnuje veškerý čas, ochotně s velkou trpělivostí vše vysvětlí a veškerou administrativu vyřídí. Jsem velice rád, že jsem Míšu poznal a všem kteří hledají realitního makléře, Míšu vřele doporučit. Za všechen čas, energii a profesionální práci kterou jsi věnovala při prodeji mé nemovitosti, Ti chci touto cestou poděkovat. Moc děkuji, Míšo a hodně štěstí.

Martin Bezchleba České Budějovice

Klára Šašková je spolehlivá, komunikativní a rychlá. Co jiného si přát.

Radek Bezkočka České Budějovice

V červenci jsem hledal byt pro svého synovce. Na webových stránkách jedné realitní kanceláře jsem našel byt a napsal jsem, že mám zájem o jeho pronájem. Před koncem dne mi zavolala páni Kateřina Bala, která rychle zorganizovala prohlídku. Za pár dní jsem měl podepsanou nájemní smlouvu a klíče od bytu. Dostal jsem veškeré informace o bytě, podmínkách bydlení a okolí. Poradila mi také s řadou otázek týkajících se nemovitosti. Byla velmi milá a profesionální. V případě potřeby bych s ní rád spolupracoval i v budoucnu.

Vladimír Melnyčuk České Budějovice

Efektivní komunikace, rychlá organizace se vstřícným přístupem a maximální výsledná spokojenost. Bydlel jsem do týdne od prvního kontaktování. Vřelé doporučení!

Štěpán Raszka České Budějovice

Rád bych vyjádřil maximální spokojenost s prací a přístupem paní Kláry Šaškové. Jednalo se o pronájem komerčních prostor v ČB za Globusem. Paní Šašková je proaktivní, ochotná a svědomitá. Vše tedy k naší spokojenosti.

Josef Šimána České Budějovice

paní makléřka byla bez chyby

Miroslav Pavlásek

Při prodeji mé nemovitosti jsem se obrátila na makléřku paní Michaelu Waloszkovou z NEXT REALITY České Budějovice. Celková spolupráce byla velice příjemná. Paní Waloszková je spolehlivá, rychlá, empatická. Svoji práci dělá zodpovědně. Všechny záležitosti řešila vždy ke spokojenosti obou stran. Jak prodávajícího, tak kupujícího. Věnovala se prodeji mé nemovitosti i na úkor vlastního volna a rodiny. Za to ji patří velký dík. Spolupráce s ní byla na profesionální úrovni. Moc ji za to děkuji a všem, kteří hledají realitního makléře, doporučuji !!

Čejková Alena České Budějovice

Ráda bych touto cestou poděkovala Klárce Šaškové z NEXT Reality za spolupráci. vstřícnost, ochotu se na všem domluvit a tím získat pro mě a mou rodinu vysněný dům. Klára je velká profesionálka ve svém oboru, staví spokojenost svých klientů na první místo a žádná překážka není pro ní dostatečně velká, aby se nedala překonat. O to víc si toho cením, protože sama pomáhám klientům s financemi a bydlením již 25 let a tentokrát jsem se ocitla sama v pozici klientky a zažila vše z druhé strany. Další díky patří i straně developera, se kterým spolupracuje. Vše proběhlo, tak jak bylo domluveno a my krásně bydlíme.

Alena Nídlová České Budějovice

Paní Šašková nám velice pomohla při prodeji a koupi bytu. Kromě profesionálního i lidského přístupu jsme ocenili především komplexnost služeb poskytovaných realitní kanceláří, kdy nám paní Šašková kromě následné průběžné asistence při prodeji a koupi nemovitosti obratem zpracovala cenovou mapu na tržní cenu srovnatelných nemovitostí v dané lokalitě, zajistila služby zkušeného finančního makléře i právní servis, což nám nakonec uspořilo spoustu peněz, času i sil (už jsme to dříve v menším měřítku absolvovali bez služeb RK a vím, o čem mluvím...). I když se celý proces prodeje starého a koupě nového bytu zdál být velmi komplikovaný, nakonec vše proběhlo podle předem dohodnutého plánu, který byl průběžně upřesňován s ohledem na situaci. Například nás překvapilo, že se povedlo uskutečnit stěhování napřímo bez nutnosti nalezení přechodného třetího bydlení. Odborná zdatnost, spolehlivost, flexibilita a šikovnost paní Šaškové a jejího týmu je k nezaplacení a tuto RK lze jen doporučit. Opravdu velice děkujeme!

Jan Gregor České Budějovice

S paní Waloszkovou jsem řešila pronájem obchodních prostor v Jindřichově Hradci. Ráda bych paní Waloszkovou doporučila. Skvělá komunikace, vstřícné a přátelské jednání. Vše proběhlo bez problému a jako po drátkách. Paní Waloszková vše zařídila, o nic jsem se nemusela starat.

Dagmar Krupicová České Budějovice

Díky paní Michaele Waloszkové jsem rychle a za super cenu prodala byt. Perfektní přístup, velice šikovná a schopná paní. A ještě k tomu sympatická. Za mě super a už teď vím že v případě nějakého dalšího prodeje bych se obrátila zase na ní. Moc děkuji.

Kateřina Veselá České Budějovice

Paní makléřka, pružně reagovala na mé požadavky, vyhledání nového nájemníka proběhlo v krátkém čase. Veškeré požadavky na nájemníka byli nad očekávaní splněni - Makléřku mohu doporučit TOm

TM České Budějovice

Ráda bych chtěla pochválit spolupráci a komunikaci na 100% a profesionalitu pí. Šaškové i pana fotografa za nádherné fotografie a video ,které mi budou památkou na kus mého života v Jílovicích. Naše spolupráce jistě bude pokračovat i nadále plánuji prodej ještě dvou nemovitostí .

Michaela Beníčková České Budějovice

Chtěli bychom poděkovat paní Šaškové za příkladný a maximálně profesionální přístup k prodeji naší nemovitosti. Pavel a Daniela Reinovi

Pavel Rein

Paní Michaela Waloszková je člověk na svém místě, lidský přístup a profesionální jednání je u ní samozřejmostí. Velmi slušná a ochotná. Na veškeré dotazy srozumitelně a trpělivě odpověděla. Nechyběla skvělá domluva, rychlý prodej, férové jednání, můžu jen vřele doporučit.

Michaela Rybáková České Budějovice

Měla jsem tu příležitost spolupracovat s Next Reality, kterou zastupovala paní Klára Šašková, v době, kdy jsem sháněla novou nemovitost. S jejím přístupem ke klientovi jsem byla velmi spokojená a příjemně překvapená. Určitě bych ji všem kdo se poohlíží po nějaké nemovitosti doporučila jako výbornou makléřku a stratéga :-). Na příjemné vystupování a první dojem velmi dám. Děkuji.

K.Mejcharová České Budějovice

Paní Waloszková bezvadně zprostředkovala prodej našeho bytu v Českých Budějovicích. Bylo to komplikované, celý proces spolu s koupí nového bytu trval asi půl roku. Dalo se na ni absolutně spolehnout, vyřešila všechny vzniklé problémy a také nás průběžně o všem osobně, e-mailem či telefonicky informovala. V budoucnu bychom se rádi obrátili opět na ni. Velice děkujeme!

Jan Gregor České Budějovice

S manželem bychom chtěli poděkovat paní Waloszkové za perfektně odvedenou práci při prodeji naší nemovitosti. Super jednání, příjemné chování, přístup a hlavně rychlost vyřízení všeho potřebného. Naprostá spokojenost. Veliké děkujeme.

Jana Vlasatá České Budějovice

Profesionál s lidským přístupem, to je paní makléřka Eliška Tůmová. Připravena zodpovědět všechny otázky, nechat dostatek prostoru na rozmyšlení a jednat rychle, když už je "vše jasné". Parádní spolupráce, mohu jenom doporučit.

Alena Rücklová České Budějovice

V uplynulých dvou letech jsem získal zkušenost při jednání s realitními kancelářemi. Paní Kláru Šaškovou jsem v mém osobním žebříčku vstřícnosti v jednání vyhodnotil jako nejkreativnější a nejkorektnější osobu z 15 nabízejících se realitních makléřů při prodeji nemovitosti. Spolupráce s ní byla velká radost.

J. Volf České Budějovice

VEDENÍ POBOČKY

REALITNÍ MAKLÉŘI