NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY HRADEC KRÁLOVÉ

Hořická 283/22, Hradec Králové 500 02
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností open property, s.r.o. IČ: 09062327 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Účet pobočky určený pro rezervační poplatky: 123-1590830227/0100
PRÁVĚ ZAVŘENO
Pondělí
09:00 - 14:00
Úterý
09:00 - 14:00
Středa
09:00 - 14:00
Čtvrtek
09:00 - 14:00
Pátek
09:00 - 14:00
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Chtěla bych velice pochválit realitního makléře pana Vaníčka, který se nám postaral o prodej našeho pozemku. Chválíme s manželem jeho velmi lidský přístup, profesionalitu a důvěryhodnost, kterou si získal hned od našeho prvního setkání. Skvěle nám poradil a na základě toho vznikla velice úspěšná transakce a za to mu moc děkujeme. A současně chválíme i pana Daniela Kopeckého, který se postaral o veškeré záležitosti týkající se katastru nemovitostí. Takže všem velice doporučujeme a děkujeme!

Zuzana Černovská Hradec Králové

Tímto bych chtěl poděkovat za ochotu a bezchybnou práci pana Mrňáka. Jeho přístup a každodenní dostupnost nám výrazně pomohla při koupi bytu. Neplnil pouze své povinnosti, ale byl ochotný nám pomoci i v situaci, kdy se na nás "vykašlal" náš finanční poradce. Za celou dobu nenastal v naší spolupráci jediný problém a vše proběhlo hladce.

Jakub Kočí Hradec Králové

Paní Kalužnou mohu vřele doporučit pro její profesionální služby a ochotu řešit proces i mimo standardní pracovní dobu. Zároveň oceníte její přímé kontakty na profesionály na financování i vyklízení nemovitosti

Ondřej Meier Úpice

Touto cesto bych velice rád poděkoval pobočce v Hradci Králové za realizaci prodeje našeho rodinného domu. Setkal jsem se s profesionálním, důvěryhodným a lidským přístupem, a i přes dílčí problémy se podařilo najít kupce a prodej dovést do zdárného konce. Velice jsem ocenil pomoc a rady při této realizaci. Chtěl bych jmenovitě poděkovat panu Mrňákovi, dále panu Kopeckému, který se postaral o všechny náležitosti týkající se převodu na katastru nemovitostí a zejména pana Vaníčka, se kterým byla radost spolupracovat a s jeho oceněním (makléř měsíce srpna) naprosto souhlasím. Ještě jednou velice děkuji.

Miroslav Hybský Hradec Králové

Pan Beneš je velice ochotný, solidní a příjemný realitní makléř. Komunikace s ním byla vždy bezproblémová. I v době kdy je příšerný nedostatek bytů a poptávka vysoká, tak se choval slušně a profesionálně. Moc díky!!

Katka Hradec Králové

S paní Kalužnou mám ty nejlepší zkušenosti a mohu jí každému jen doporučit. Profesionální a rychlé jednání. Těším se na další spolupráci 😉🏡 Děkuju!

Iva Černá Trutnov

Paní Kalužnou z Next Reality v Hradci Králové mohu všem vřele doporučit (včetně jejího skvělého týmu). Od chvíle, kdy se ujala prodeje nemovitosti, kde bylo více vlastníků, s kterými nebyla řeč, tak se mi neuvěřitelně ulevilo. Komunikovala s nimi už pouze ona a o všem mě informovala. Trvalo to přes rok a nebýt jí, tak to ještě ani teď není vyřešené. Vlastně jsem na konci jen podepsala smlouvu a jsem ji za to opravdu velmi vděčná. Je to profesionál, který dělá svou práci srdcem. VŠEM DOPORUČUJI!! 👍🙂

Petra Jiřičná Jevíčko

Profesionální jednání, rychlost, ochota, vstřícnost a milé jednání. To vše zvládá paní makléřka Kalužná na jedničku. Umí se přizpůsobit situaci, je flexibilní ve všech směrech, ať už se jedná o čas nebo o klienty samotné. Mockrát děkujeme!

Jana Viková Trutnov

Chceme poděkovat panu Ing. Jiřímu Perglovi s kterým jsme se potkali při jednání o koupi nemovitosti za profesionální přístup, solidní jednání a příjemné vystupování a můžeme jej s důvěrou doporučit.

Rückerovi Pečky

Chtěla bych poděkovat panu Diveckému za ochotu, vstřícnost a profesionalitu. Celý proces převodu družstevního podílu proběhl díky němu bez problémů. Mohu určitě doporučit.

Jiřina Lenfeldová Jaroměř

S paní Kalužnou jsme byli velice spokojeni, poskytla nám profesionální služby nad naše očekávání. Pokud bychom v budoucnu prodávali nebo kupovali další nemovitost určitě se znovu na paní Kalužnou obrátíme. Doručujeme a znovu děkujeme.

Iva Křivková Žďárky

Před nedávnem jsem prostřednictvím této realitní kanceláře kupovala byt, a tak bych chtěla poděkovat panu Vaníčkovi za jeho vstřícný přístup, ochotu, profesionální jednání a také rychlost a nasazení, které tomu věnoval. Koupě proběhla k mé naprosté spokojenosti, dokonce mi jeho kancelář pomohla i s přestěhováním, což opravdu nebylo jednoduché. Ještě jednou velké díky, mohu jen doporučit !

Jana Adamcová Hradec Králové

Chci tímto vřele poděkovat panu Jaroslavu Vaníčkovi, s nímž jsem dojednával prodej mého domu. Jeho vystupování a jednání bylo velmi vstřícné, přátelské a profesionální. Jeho přístupu si cením o to více, že záhy po podpisu zprostředkovatelské smlouvy došlo na mé straně ke změně v rodinné situaci a dohodě, že nemovitost uchováme v rámci rodiny. Přestože jej mnou podepsaná smlouva opravňovala k inzerování nemovitosti a hledání kupujících za účelem zisku z jejího prodeje a vymáhání případných sankcí v okamžiku, kdy bych s prodejem nesouhlasil, pan Vaníček se zachoval velmi profesionálně a lidsky a dohodli jsme se, že pozastavíme veškeré kroky, které by k prodeji vedly. Tento přístup, který je pro mě samozřejmý v mém podnikání, zdaleka nepovažuji za samozřejmý ve všech službách a o to víc si jej cením, protože nakonec to není o tom, jak se váš obchodní partner chová, když jde všechno hladce, ale jak se zachová, když nastanou komplikace. Pan Vaníček obstál se ctí, plně si zaslouží označení ""solidní makléř"" a jej na základě své zkušenosti vřele doporučuji!

Ing. Martin Chmelař Hradec Králové

Velice oceňujeme profesionální jednaní pana Petra Mrňáka, byli jsme velice spokojeni. Můžeme jen vřele doporučit! Děkuji.

Šimkovi Hradec Králové

Vstřícné jednání na prohlídce bytu. Pan Mrňák byl schopný zodpovědět všechny dotazy a měl i hodnotné nápady k případné rekonstrukci. Děkuji.

Ondřej Nedvídek Hradec Králové

Chtěla bych Vám touto cestou dodatečně poděkovat, za opravdu profesionální přístup při realizaci koupě Vámi nabízeného a inzerovaného bytu. Bylo pro mě velmi důležité a zásadní, že jste byl vždy dostupný, že naše dohody vždy platily a celkově vaše jednání bylo férové a velmi vstricne. Váš servis a dle mého i nadstandardní služby, byli pro mě velmi milým zjištěním a příjemným bonusem, jak pro mě osobně, tak věřím, že i pro stranu prodávající. Ještě jednou děkuji a určitě budete mít me doporučení.

Pulcová Hradec Králové

Dobrý den, rád bych touto cestou pochválil našeho realitního makléře, pana Jaroslava Vaníčka, za bezchybnou spolupráci! Kupovali jsme s manželkou, která je aktuálně v jiném stavu, poměrně narychlo byt v Hradci Králové, abychom za několik měsíců měli (nejen) pro dítko slušné zázemí - zároveň se jedná se o první kupovanou nemovitost. Pan Vaníček nás perfektně provedl celým procesem od prvních obhlídek až po podepsání smlouvy u advokáta a zejména díky němu jsme z našeho rozhodnutí měli od začátku dobrý pocit. Přejeme Vám, celé realitní kanceláři a zejména pak panu Vaníčkovi hodně dalších úspěchů a spokojených klientů a ještě jednou MNOHOKRÁT DĚKUJEME!

Petr Kejdana Hradec Králové

Děkuji makléři p. Ing. Perglovi za vstřícný a vysoce profesionální přístup a rychlé vyřízení prodeje. Mohu jen doporučit.

M.Marsikova Hradec Králové

Velice oceňujeme profesionální jednaní pana Petra Mrňáka, byli jsme velice spokojeni. Můžeme jen vřele doporučit!

Děkuji Šimkovi Hradec Králové

Touto cestou bych chtěla velice poděkovat realitním makléřům Jaroslavu Vaníčkovi a Zdeňkovi Mrňákovi za bezproblémovou realizaci prodeje mého domu. Nemovitost jsem nabízela již dlouhou dobu přes jinou realitní kancelář, avšak bez úspěchu. Až s pomocí NEXT REALITY a díky profesionálnímu, ale i lidskému přístupu výše uvedených makléřů, se podařilo najít kupce a celý případ dotáhnout do zdárného konce. Ještě jednou velice děkuji a budu všem jen a jen doporučovat!

Nina Kořínková Hradec Králové

Před krátkým časem jsme koupili chatu a tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat za její zprostředkování panu Jiřímu Benešovi.Pan Jiří Beneš byl bezkonkurenční, ať už se to týká vstřícnosti, ochoty, vynaloženého času, lidského přístupu, tak i profesionality a specializace v oboru. Se vším nás seznámil, byla s ním bezproblémová komunikace. Za nás maximální spokojenost s výsledkem celého obchodu. Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv problémů. Můžeme jen a jen doporučit.

Ondřej a Jana Hradec Králové

Rádi bychom poděkovali paní Radmile Kalužné z pobočky NEXT reality v Hradci Králové za perfektní práci, kterou odvedla zprostředkováním prodeje našeho bytu. Paní Kalužná má velice vstřícné a milé jednání, profesionální a lidský přístup. Vždy nám zvedala telefony, ochotně nám pomáhala řešit problémy a vše nám pokaždé srozumitelně vysvětlila. S její prací jsme nadmíru spokojeni. Mohu všem vřele doporučit spolupráci s touto výjimečnou a moc milou paní. Vše proběhlo k naší dokonalé spokojenosti. Takto si představuji perfektní servis realitní kanceláře, vše za nás zařídili a my jen podepsali smlouvy. Děkujeme.

Sýsovi Trutnov

Rád bych touto cestou poděkoval makléřům Josefu Diveckému a Zdeňku Mrňákovi za rychlý prodej mého pozemku v Třebechovicích pod Orebem.

JUDr. Zdeněk Kadleček Hradec Králové

Velice rádi by jsme touto cestou chtěli poděkovat, makléři, panu Jaroslavu Vaníčkovi z pobočky v Hradci Králové. Dlouho jsme s manželkou přemýšleli, zda prodej našeho bytu v Trutnově svěříme realitní kanceláři, nebo si ho prodáme sami. Během našeho rozhodování, mě úplnou náhodou oslovil kolega z práce, že mi s tím rozhodováním pomůže a doporučil mi služby makléře pana Jaroslava Vaníčka. Důvodem doporučení byla jeho maximální spokojenost s prací a celkovým servisem pana Jaroslava, který právě mému kolegovi už jednu nemovitost úspěšně a k jeho velké spokojenosti prodal. To samé bylo i v našem případě. U pana Vaníčka zřejmě dle všeho standard, u nás ale zavládlo velké nadšení. Ochota, vstřícnost, profesionalita a lidský přístup.. to vše zdobí vašeho makléře pana Jaroslava Vaníčka, kterého budeme doporučovat i my:-) Opravdu děkujeme a s přátelským pozdravem,

manželé Šamalovi Hradec Králové

Paní Kalužné bych chtěl tímto poděkovat za rychlé a kvalitní zajištění prodeje domu. Paní Kalužná je velice ochotný a aktivní profesionál, ale zároveň i lidsky milá osůbka.

Michal Vejvoda Třemošnice

Při zprostředkování broumovského bytu nám paní makléřka podávala zásadní a věcné informace naprosto profesionálním způsobem. A kdykoliv: Jak se říká, nezná pátek ani svátek. Moc jí za všechno děkujeme a přejeme další úspěchy v její práci. Potencionálním klientům ji stoprocentně doporučujeme. Kladné hodnocení paní Kalužné se samozřejmě dotýká celé realitní kanceláře.

Libor Krmášek Příbram

S paní Kalužnou máme ty nejlepší zkušenosti a můžeme jí každému jen doporučit. Profesionální, lidské a rychlé jednání. Moc se těšíme na další spolupráci.👍🏻👍🏻👍🏻

Radek Vodička Slaný

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ocenit práci pana Vaníčka, který mi pomohl prodat můj byt. Spolupráce s ním byla na nadstandartní úrovni, jeho snaha o dokončení úkolu byla ukázková. Děkuji, přeji Vám a Vaší společnosti mnoho úspěchů.

Stanislav Jušta Hradec Králové

VEDENÍ POBOČKY

REALITNÍ MAKLÉŘI