NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY EXPERT

Španělská 770/2, Praha 120 00
zobrazit na mapě
Pobočka je nezávisle provozována společností Success Brokers s.r.o. IČ: 24216372 a využívá ochrannou známku NEXT REALITY. Makléři této pobočky jsou samostatní podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Rezervační čísla účtů - 249569550/0300, 2017380002/5500, 1323380006/2700, 5672284379/0800, 1069060217/0100
PRÁVĚ ZAVŘENO
Pondělí
09:00 - 18:00
Úterý
09:00 - 18:00
Středa
09:00 - 18:00
Čtvrtek
09:00 - 18:00
Pátek
09:00 - 16:30
Sobota
zavřeno
Neděle, svátky
zavřeno
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Ráda bych poděkovala touto cestou naprosto úžasnému a 100% profesionálovi a zároveň báječnému a obětavému člověku, díky kterému se mi splnil sen. Pana Mrňouse znám už pár let a už mi velmi úspěšně prodal 3 nemovitosti, vždy s naprostou profesionalitou a zároveň lidským a milým přístupem. Vždy a kdykoliv byl ochotný poradit a pomoci i když zvláště v posledním případě to nebylo jednoduché. Jeho přístupem se vše podařilo a ještě mě podpořil, když už jsem ani nedoufala. Díky němu máme vysněný domeček. Až budu prodávat další nemovitosti nebudu ani trochu váhat a opět se s důvěrou na něho obrátím. Moc Vám děkujeme a moc si vážíme Vaší skvělé práce.

Jana Jarolímová Praha 4

Rozhodl jsem se prodat dům, naslepo jsem oslovil Next reality. Ozvala se mě sl. Petržílková, já bez zkušeností prodeje, vše mě vysvětlila, udělala krásnou prezentaci, na dům v krátkém čase byl kupec. Alenu Petržílkovou vřele doporučuji.

Josef Půhoný Praha

Velmi vstřícný věcný přístup. Pan Bydžovský je profesionál a nebyl problém komunikovat i přes víkend. Osobně jsem rozeslal několik různých požadavků na prohlídky nemovitostí. V tomto případě jsem požadavek zaslal odpoledne a druhý den ráno jsem byl kontaktován. Nikdo jiný takhle rychlý nebyl. Prohlídka proběhla do 2 hodin. Přiznám se, že i chování makléře hrálo při výběru svoji roli. Pana Bydžovského budu doporučovat.

O. Jermář Praha

Dr. Mrňouse mohu jen doporučit. Je velice seriózní, spolehlivý a ochotný. Je vidět, že tuto profesi vykonává rád. Vyřešil i neočekávané problémy při prodeji nemovitosti a zajistil její prodej k mé plné spokojenosti. Je makléřem na svém místě.

Martina J. K. Vary

Profesionální a milé jednání. Co bylo řečeno, to i platilo.

Martin Praha

Vzhledem k situaci na trhu s nemovitostmi a tlaku vyvíjeného na kupujícího ze stran prodávajících, jsem se rozhodla využít služeb paní Vávrové. Moje zakázka byla najít takový byt, kde se budu cítit dobře, a budu mít jistotu, že nebudu litovat vynaložených finančních prostředků. Přístup paní Vávrové předčil má očekávání. Paní Vávrová se ukázala jako velký profesionál s bohatými znalostmi a přehledem o dění na trhu. Přesto si zachovala vřelý lidský přístup a kladla důraz na mé potřeby a pocity. Paní Vávrová se mnou obcházela jednotlivé nemovitosti, následně mi podávala zpětnou vazbu. Dalším velkým přínosem pro mne bylo její zastupování mé osoby při jednání o cenách nemovitosti, kdy vždy měla připravené podklady k dané nemovitosti, na profesionální úrovni vedla s protistranou konstruktivní rozhovor, což se o protistranách říci nedá. Oslovení paní Vávrové ohledně pomoci s koupí nemovitosti bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Ušetřila jsem čas, energii i finanční prostředky a získala nemovitost, při které nemusím dělat ústupky.

Lucie Bohatá Praha

Pan Dr. Mrňous byl velice vstřícný a příjemný. Během celé spolupráce nám poskytoval kvalitní informace o průběhu prodeje nemovitosti. Vážíme si jeho profesionality i lidského přístupu. Přes komplikovanost situace docílil prodeje. Byla to naše nejlepší zkušenost s realitní kanceláří. Jsme rádi, že mu můžeme touto cestou poděkovat.

Radomíra Málková Poděbrady

Právě stěhuji jedny z posledních krabic do kanceláře v Běchovicích. Po těch několika dnech co mám kancelář k dispozici mám jen samé kladné dojmy. Chci vám tímto poděkovat za super profesionální a zároveň lidský přístup při řešení celé transakce. Jsem rád, že jste mi pomohl vyřešit všechny úpravy, které jsem do nájemní smlouvy chtěl aplikovat. Vážím si toho a jsem rád za servis, podporu a rady, které jste mi v průběhu celého procesu jednání dal. Přeji Vám hodně úspěchů v pracovním i osobním životě. Držím palce ať se daří co nejlépe!

Jan Samla Praha

Rádi bychom poděkovali makléřce Hance Petržílkové za perfektní práci a servis při prodeji naší nemovitosti, rodinného hotelu. Absolutně jsme nečekali, že komerční nemovitost lze prodat takto rychle, s perfektním servisem a permanentním nasazením paní makléřky. Takto si představujeme špičkového makléře. Stoprocentní znalost realitního prostředí se všemi nezbytnými náležitostmi, úroveň jednání, právní povědomí...... prostě profesionální realitní makléř ( a to máme opravdu s čím srovnávat). Pokud budeme do budoucna uvažovat o prodeji či nákupu jakékoliv nemovitosti, víme, kam a na koho se obrátit.

Světlana Jahodová Praha

Dobry den tymto chcem vyjadrit nasu vdacnost s. Alene Petrzilkovej a jej neuveritelny profesionalizmus, ludsky pristup, cestnost a trpezlivost. Nas pribeh a okolnosti, okolo kupy nasho hotela, boli zlozite, no s. Petrzilkova urobila pre nas, vsetko a myslim , ze aj nad ramec svojej prace. Od prveho momentu (telefonicky kontakt) som mala s tejto mladej zeny dobry pocit, a ani raz pocas celeho procesu kupy, som tento pocit nestratila. Vzdy nas o vsetkom informovala, pomahala nam hladat sposoby, ako uskutocnit nas zamer. Vrele odporucam tuto realitnu kancelariu, a menovite s. Alene Petrzilkovej prajem vela spokojnych klientov a uspech tak v profesionalnom ako aj sukromnom zivote. S prianim pekneho dna.

Luba Savelova s rodinou Praha

Spolupráci s paní Kristýnou Petržilovou vřele doporučuji. Skvěle a hladce nás provedla celým procesem koupě nemovitosti. Postará se o vše důležité zcela profesionálně a k vzájemné spokojenosti obou zúčastněných stran, což jsme velmi ocenili. Je milá a ochotně se vším poradí.

Lenka Praha

S realitní makléřkou Kristýnou Petržilovou jsem spolupracovala již několikrát a spolupráce byla naprosto profesionální. Je spolehlivá a velmi příjemná. Pronájem prostor zajistila rychle, všem ji vřele doporučuji.

Jana Holá Praha 2

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat makléřce sl. Petržílkové za milý, vstřícný a zároveň velmi profesionální přístup při řešení pronájmu bytu. Velmi děkuji za ochotu a čas který mi věnovala. I když nakonec pronájem nevyšel, velmi ráda využiji služby Next reality a sl. Petržílkové v budoucnu. Již jsem využila služeb i jiných realitních kanceláří, ale tahle je opravdu jednička. Mohu jen doporučit i ostatním zájemcům o prodej, nákup, či pronájem nemovitosti.

Iveta Miklasová Praha

VEDENÍ POBOČKY

ASISTENT/KA

REALITNÍ MAKLÉŘI