NAPIŠTE ŘEDITELI

Michal Kleštinec

Realitní makléř
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Rád bych vyzdvihnul Michalovu kompetenci, ochotu a proaktivitu ve spolupráci. Společně jsme realizovali nákup a prodej nemovitosti a vřele mohu doporučit velmi individuální přístup, jasnou informovanost o dění v nákupu a prodeji, stejně jako ochotu komunikace v jinak dostupných časech tzn. i víkendy. Pokud chcete opravdu kvalitního makléře s přátelským přístupem a jistotou, tak jej určitě kontaktujte a "snese Vám modré z nebe". Děkuji Michale!!!

Lukáš Pokora Šumperk

Díky moc za zprostředkování nemovitosti. Michal Kleštinec vše vyřídil za krátký čas. Spolupráce s ním byla fakt super!

Vojtěch Špatný Libina

Pro prodej svého bytu v Šumperku jsem zvolila sympatického makléře MICHALA KLEŠTINCE z NEXT REALITY DŮM SNŮ. Všem vřele doporučuji, neudělala bych příště jinak. Už při první schůzce jsem věděla, že je Michal profík a jedná narovinu. S mojí minimální asistencí se postaral o vše potřebné a celý prodej proběhl rychle, bez problémů a za dohodnutých podmínek. Víc takových lidí, které baví jejich práce! Ještě jednou děkuji a přeji spoustu prodaných nemovitostí!

Monika Havlová Petrov nad Desnou

Chtěla bych touto cestou poděkovat Michalovi Kleštincovi za skvělou spolupráci, lidský a přátelský přístup. Prodej naší nemovitosti probíhal naprosto v klidu. Vlastně jsme si ani nestihli uvědomit, že se něco děje a už bylo po všem :-) Michala všem vřele doporučuji!!!! Nemohli jsme zvolit lépe.. Míšo, děkujeme a přejeme spoustu úspěchů jak v životě tak v prodeji realit.

Hana Langrová Šumperk

Michal má profesionální a zároveň lidský přístup. Celý prodej proběhl naprosto hladce a pro nás bez starostí. Na čem jsme se domluvili, to platilo a to je myslím v dnešní době velká ctnost! Díky Klešťo, byli jsme moc spokojeni.

Ivan Kaněv

Byli jsme moc spokojení s jednáním pana Kleštince, vyřídil vše, co bylo třeba, my ""jen"" podepisovali. Je to ochotný sympaťák, spolupráce s ním byla super

Hana Niklová Šumperk