Pobočky

Makléři

Ing. Ivan Hošťálek

Ředitel kanceláře - majitel licence NEXT REALITY Kroměříž Malý val 1546/31, Kroměříž 767 01

E-mail: ivan.hostalek@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
Motto:

Všechno jde! Vždyť stačí jen najít cestu.

(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Pokud si mám přestavit dokonalého realitního makléře, tak je to Ing. Hošťálek. perfektní znalost oboru a potřebných návazných oblastí, spolehlivost, přesnost, ochota, empatie a uctivost ke klientům, vysoké pracovní nasazení a poctivost. Tak jsem poznal pana Hošťálka při prodeji mého bytu v Přerově. Navíc iniciativa a snaha pomoci mi i ve věcech mimo prodej, jako vyklízení bytu apod. Pokud budu v regionu prodávat další nemovitost, tak určitě s Ing. Hošťálkem. Budu mít totiž klid a jistotu.

03. 06. 2019, Dr. Zdeněk Jurečka, CSc.

Děkuji panu Hošťálku za profesionální přístup, jednání, ochotu plnit naše přání okamžitě. Pan Hošťálek i zpracoval podklady pro daňové přiznání. V budoucnu bych se nebránil dalšímu jednaní. Ještě jednou moc děkujeme za pomoc při koupi bytu v Přerově.

22. 05. 2019, Marcel Podešva

Děkuji panu Hošťálkovi za celkový profesionální a lidský přístup při prodeji bytu v Holešově. Vše proběhlo v pořádku a pohodě. Kéž by takových lidí bylo víc. Jednání p. Hošťálka potvrzuje pravidlo, že vše je o lidech. Kdyby bylo potřeba, ráda se na něj v budoucnosti obrátím. Ještě jednou díky a přeji hodně spokojených klientů.

09. 10. 2018, Eva Ligasová

Děkuji panu Hošťálkovi za přístup a profesionalismus, trpělivost a ochotu. Člověk na pravém místě. Vždy se rádi na něj, nesmím zapomenout i na pana Jungmana z Trutnova, velmi rádi obrátíme.

Milan Šantavý

Děkujeme Vám za profesionální přístup a férové jednání při koupi pozemku ve Věrovenech. Naše připomínky a dotazy ke kupní smlouvě byly vždy obratem vyřešeny k naší spokojenosti. Dokonce se podařilo v předstihu dojednat i předání klíčů od pozemku, aby se zanedbaný trávník dal posekat. Pan Hošťálek nám zpracoval i formulář pro platbu daně. Ještě jednou děkujeme za vstřícnost a přejeme Vám mnoho zdaru při práci.

Skoumalovi

děkujeme Vám za velmi kvalitní spolupráci při prodeji chaty v Hlubočkách. Byli jsme vždy včas informováni o prohlídkách chaty a následně o všech záležitestech spojených při uskutečňování prodeje. S Vaším přístupem k této záležitosti jsme byli plně spokojeni.

Vaňkovi

S potěšením konstatuji, že po celou dobu jednání od první prohlídky nemovitosti až po předání klíčů probíhalo vše hladce, profesionálně a zároveň v přátelské atmosféře. Termíny jednotlivých kroků byly ze strany pana Hošťálka vždy přesně dodrženy dle domluvy, nebylo třeba nic urgovat, ba naopak - pokud jsem navrhl více termínů, vždy mi pan Hošťálek vyšel vstříc a realizace proběhla v tom nejkratším možném termínu. Je fakt, že jsem se nejdříve pozastavil nad výší rezervačního poplatku, která není zrovna malá, nicméně chápu, že vydělat musí každý a pokud poskytujete klientovi tak kvalitní, rychlý a profesionální servis a přístup, rád se s touto částkou smířím. Na závěr jedno doporučení - v prezentaci na internetu bylo uvedeno, že chata nemá vlastní studnu, ale je možno vodu odebírat ze společné studny určené pro celou chatovou osadu, která je vzdálená několik set metrů od objektu. Až při předání klíčů nám bylo sděleno, že studna je již nefunkční. Naše chyba - měli jsme si skutečný stav prověřit hned při obhlídce. Nám je to v podstatě jedno, máme své záměry, jak si vodu zajistit, píšu to jen jako poznámku k zamyšlení - možná jiný klient by z toho mohl udělat problém. Takže pokud mám vynést celkový verdikt, řekněme na stupnici 1 -10, přičemž desítka je nejlepší, dávám 9,7. Přeji mnoho spokojených klientů

Radovan Hajda


Nemovitosti makléře (1)

Průmyslový objekt, sklady, prodej, ZP 450 m2, manipulační plocha, kanceláře, Oplocany, okr. Přerov

Oplocany, Přerov

Sklad, cihlová budova, 1666 m²

1 800 000 CZK (za nemovitost)

CENA K JEDNÁNÍ!

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím