Pobočky

Makléři

Zdeněk Novotný

Vedoucí pobočky Louny 5. května 163, Louny 440 01

E-mail: zdenek.novotny@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
Motto:

Domov je dar, který když najdeme jsme nejbohatší.

(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Koupě či prodej nemovitosti je vždy do určité míry stresující zážitek. Jeden doufá v hladkou a bezproblémovou transakci, ale je také z medii a vyprávění svého okolí poučen, že se také často nemusí dočkat svých očekávaní. Měla jsem štěstí a koupi nemovitosti mi zprostředkoval pan Novotný z lounské pobočky firmy Next reality. Po naší rychlé, hladké a z jeho strany velmi profesionální a přitom "lidsky" zúčastněné spolupráci mám nyní, na jejím konci ( dočasném, protože se k panu Novotnému jednou už úplně bez obav zase vrátím), ten nejlepší možný dojem a pocit. Vřele jeho služby a talent doporučuji.

09. 01. 2019, Petra Stepankova

Rádi by jsme se s Vámi podělil o čerstvou zkušenost s realitními kancelářemi. Prodávali jsme byt přes Euro Reality a z peněz které nám po prodeji zůstali jsme s manželkou plánovali koupit domek do kterého se přestěhujeme. Byla to taková akce "kulový blesk"... Prodat byt, rychle koupit dům a pokud možno se hned nastěhovat. Nechci se moc rozepisovat o spokojenosti (nebo nespokojenosti) s makléřem z RK, která náš byt prodávala, ale jsem vděčný, že jsme při výběru domku narazili na Next reality a konkrétně pana Zdeňka Novotného. Jednání tohoto PANA makléře by mohlo být vzorem jiným. Vstřícný přístup, nevtíravé chování, rychlé reakce na naše potřeby, elegantní a upravený. Někteří realitní makléři působí jako veksláci nebo prodejci v pochybných autobazarech, to však o panu Novotném neplatí. Děkujeme za jeho služby a můžeme jen vřele doporučit dalším zájemcům o koupi nemovitosti.

20. 07. 2018, Márovi

Děkujeme panu Zdeňkovi Novotnému za zprostředkování koupě bytu, byl velice ochotný dodržel vše na čem jsme se dohodli vřele doporučujeme jeho služby. Děkujeme

Horníkovi

Dovoluji si tímto s potěšením zaslat zpětnou vazbu na práci Vašeho kolegy, pana Zdeňka Novotného, který zastupuje Vaši společnost na pobočce v Lounech. Na základě velmi pozitivní reference ze strany mých známých jsem v průběhu roku 2017 pověřil pana Novotného předvýběrem potenciálních domů ke koupi, následným procesováním této záležitosti a poté rovněž prodejem jiné nemovitosti, pro kterou jsme již v rámci rodiny neměli využití. Mohu Vás tímto ujistit, že po předchozích nepříjemných zkušenostech se zástupci jiných realitních kanceláří (zveřejním na webu, vyinkasuji provizi a o zbytek se moc nestarám) pan Novotný v mých očích jednoznačně rehabilitoval řemeslo realitního makléře. S ohledem na svou časovou vytíženost velmi oceňuji komplexnost služby, kterou mě a naší rodině Vaše kancelář prostřednictvím pana Novotného poskytla - předvýběr nemovitostí, plánování prohlídek, kontrola možných rizik spojených s nákupem, podpora při jednání s realitním makléřem prodávajících atd. + komplexní zajištění projede druhé nemovitosti. Jako velkou přidanou hodnotu práce Vašeho kolegy vidím časovou flexibilitu - vše bylo sladěno s našimi časovými možnostmi a komunikaci - vždy jsme měli dostatek informací k tomu, abychom se mohli komfortně rozhodnout jak v dané záležitosti dále pokračovat. Přístup pana Novotného k podpoře klienta bezezbytku splňuje mé požadavky na práci realitního makléře.

Pavel Malina

Dobrý den, chtěla bych se podělit o zkušenost při prodeji nemovitosti. S makléřem panem Novotným jsem byla celkově spokojena. Dodržel všechny termíny schůzek, na sjednaném místě byl vždy včas a bylo splněno vše co řekl. Děkuji za spolupráci, v případě zprostředkování dalšího obchodu se na něj určitě znovu obrátím.

Gabriela Oulická

Příjemný dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat panu Zdeňku Novotnému za prodej mé nemovitosti. Jeho přístup byl naprosto profesionální a z lidského hlediska by si plno lidí z něho mohli vzít příklad, je vidět že svou práci dělá se 100% nasazením, za celou dobu co moji nemovitost prodával, vždy včas informoval o všem co se děje, byl ochotný, zdvořilý, prostě člověk na pravém místě. Každý klient by měl být spokojen a já byla naprosto spokojena.

Miloslava Procházková

Chtěla bych moc poděkovat panu makléři Novotnému, zvlášť za jeho trpělivost a ochotu, kterou vynaložil při zprostředkování prodeje mé nemovitosti(bytu v Černčicích u Loun). Vím, že zcela jistě pan makléř pomohl s prodejem nemovitosti již v mnoha případech, ale můj případ nebyl zrovna jednoduchý, protože 1/2 nemovitosti patřila mé nezl. dceři a proto jsme celou tuto záležitost museli řešit přes opatrovnický soud...Vše bylo velmi problematické, když už měl kupec vše vyřízené, tak zase pro změnu soud řešil nějaké věci s kolizním opatrovníkem mé dcery. Byla jsem opravdu zoufalá, protože náklady spojené s mou ještě tehdy nemovitostí mne velmi finančně zatěžovaly. Navíc hrozilo, že pan kupec odstoupí od smlouvy, protože nebude chtít čekat, až soud přistoupí k tomu, dát souhlas k prodeji poloviny bytu mé nezl. dcery. Po skoro dvouletém martyriu vše dobře dopadlo a já, pan makléř i pan kupec jsme si mohli konečně oddychnout, že je vše definitivně ukončeno a že vše nakonec dobře dopadlo a byt se úspěšně prodal. Jsem moc ráda, že jsem vše mohla svěřit Vaší realitní kanceláři, svépomocí bych vše spojené s prodejem jistě sama nezvládla. Ještě jednou moc děkuji za vše, co pro mne pan makléř udělal, že všechny ty nepříjemnosti se mnou ustál a byl mi vždy k dispozici, když jsem ho kontaktovala, svou práci odvedl precizně a já oceňuji jeho profesionální přístup.

M.Konvalinková

Spokojen jsem byl velmi, nemovitost se prodala ke spokojenosti všech. Dokonce jsem se zcela náhodou setkal i se zájemcem, kterého jsem nikdy před tím neviděl a který sice moji nemovitost v Černčicích u Loun nakonec nekoupil, ale velmi chválil pana Zdeňka Novotného z NEXT, který mě v prodeji nemovitosti zastupoval pro jeho vysokou odbornost, znalost příslušné nemovitosti a velmi obětavý přístup k požadavkům uchazeče.

Richtr Jaroslav

Ráda bych poděkovala panu Zdeňkovi Novotnému za profesionalitu, lidský přístup, za ochotu a trpělivost při prodeji mého bytu a koupi rodinného domu. Děkuji za spolupráci a přeji hodně spokojených klientů.

Mária Vlachová

Děkujeme p. Novotnému za perfektně odvedenou práci. Lepší jednání, jak po stránce lidské, tak i profesionální, jsem ještě nezažil, proto děkujeme.

Karel Krupa

Při prodeji naší chalupy v červnu 2016 jsme se rozhodli zvolit nabízené služby pana Zdeňka Novotného z pobočky Next Reality v Lounech. Panu Novotnému jsme dali důvěru ihned při našem prvním setkání – uzavřeli jsme smlouvu o výhradním zastupování a předali mu klíče od objektu. Pan Novotný nás seznámil s možnými variantami a průběhem prodeje. Ještě tentýž večer se objevila na předních stránkách realitních inzercí výstižná prezentace. Následovaly prohlídky, o kterých jsme byli vždy předem i po skončení informováni. Naplnila se přesně jedna z variant prodeje, kterou pan Novotný předpověděl. Za 35 dní bylo hotovo. Pan Novotný zařídil kromě prohlídek i vše ostatní od energetického auditu, odhad, kupní smlouvu, vklad na katastr, předání nemovitosti až po daňové přiznání – pro nás to byl absolutní komfort. Dohlížel na domluvené podmínky, vše kontroloval a prověřoval a o všem nás průběžně písemně nebo telefonicky informoval, byl kdykoliv k dispozici, vždy obratem ochotně reagoval. Dodržel vše, co přislíbil. Postřehli jsme, že jeho profesionální jednání kladně ocenila i naše protistrana. Velmi oceňujeme jeho profesionalitu, znalost lokality, zkušenosti, spolehlivost, věcnost a přesnost, předvídavost, empatii, charisma a entusiasmus. Za perfektní práci také i tímto panu Novotnému děkujeme!

Möbiovi

Podpora ze strany Vašeho kolegy, pana Zdeňka Novotného (pobočka Louny), velmi výrazně převyšuje, na základě mých předchozích zkušeností, úroveň služeb poskytovaných jinými RK v regionu,...

Malina Pavel


Nemovitosti makléře (59)

Byt 3+1, balkon, komora, sklep,OV, 78 m2, 1.NP, panel, U Zámeckého parku, Litvínov

U Zámeckého parku, Litvínov, Most

3+1, panelová budova, 78 m²

800 000 CZK (za nemovitost)

Rodinný dům 4+1, stodola, studna, pozemek 649 m2, obec Bříza, okr. Litoměřice

Bříza, Litoměřice

Samostatný, smíšená budova, 105 m²

1 697 000 CZK (za nemovitost)

Rodinný dům 2+1, garáž, zahrada, obec Pochvalov, okr. Rakovník

Pochvalov, Rakovník

Samostatný, smíšená budova, 90 m²

880 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně provize, právního a finančního servisu

Vila, 2-3 generační bydlení, činžovní dům i komerční využití, sklep, dvůr, Litvínov

Opltova, Litvínov, Most

Řadový, cihlová budova, 320 m²

2 650 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně provize, právního a finančního servisu

RD, 2 samostatné byty, zahrada, obec Skupice, okr. Louny

Postoloprty, Louny

Samostatný, cihlová budova, 360 m²

2 400 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně provize, právního a finančního servisu

Rodinný dům 3+1, sklep, stodola, 2.domek, studna, v blízkosti Loun, obec Chlumčany

Chlumčany, Louny

V bloku, smíšená budova, 110 m²

2 500 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně provize, právního a finančního servisu

Prodej komerčního prostoru 12597 m2, dílna, sklady, kanceláře, asfaltová plocha, Židovice, okr. LTM

Židovice, Litoměřice

Obchodní centrum, montovaná budova, 12597 m²

12 480 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně provize, právního a finančního servisu

Prodej - byt 3+1+B, 100 m2, OV, ul. Duchcovská, Teplice

Duchcovská, Teplice

3+1, cihlová budova, 100 m²

1 680 000 CZK (za nemovitost)

k jednání

Rodinný dům 2+1, rekonstrukce, garáž, zahrádka, obec Libčeves, okr. Louny

Pod Kostelem, Libčeves, Louny

Samostatný, smíšená budova, 90 m²

1 920 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně provize, právního a finančního servisu

Pronájem kanceláří 18, 16 a 14 m2, komerční objekt v Židovicích u Roudnice n.L.

Židovice, Litoměřice

Kanceláře, montovaná budova, 18 m²

1 200 CZK (m2/rok)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím